Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
293. SziReni
2012. okt. 19. 20:42
hú de jó nekik.Nálunk nem ilyen egyszerű az eset.Semmiben nem kapunk segítséget egyik családtól se nekünk kell mindent megoldani, és a gyerek se jött túl könnyen össze.De hát ez van ki így ki úgy.Nem baj nálunk is már csak a pozitív dolgok jöhetnek és kész.
2012. okt. 19. 11:40
Igen,jó azoknak,akiknek rögtön sikerül.Vagy akár még nem is próbálkoznak,és úgy.Egy barátnőm összejött a barátjával,és pár hét után teherbe esett úgy,hogy védekeztek. :) Megbeszélték,hogy mennyire szeretik egymást(pedig tényleg max 1 hónapja voltak együtt),és megtartják a babót.Azóta van egy 7,5 hónapos csodálatos kisfiújuk,örököltek egy lakást,és nagyon boldogok.Bár anyagilag nehezen vannak,de ha belépek abba a lakásba,mindig csodás rend,tisztaság,jó illat van,és olyan....jó érzés.Én is ezt várom már.És annak a babának minden megvan,mert a család sokat segít,ők sem dohányoznak,isznak,....az első a baba.
291. SziReni
2012. okt. 19. 08:52
Én is azt mondom örülök hogy neki ilyen jól sikerült a dolog.Csak érted akkor ne mondja már meg hogy én ne vágyjak nagyon babára mikor én meg egy éve várok rá, és azért nem kis dolgokon vagyunk túl mi se.Persze ő ezt nem érti és szerencsére soha nme is fogja.
290. 4d6dc41564 (válaszként erre: 289. - SziReni)
2012. okt. 19. 08:33

Na az ilyentől mindig ideges leszek!

Nekem az egyik barátnőm ugyan így volt, a 2.babánál fiút akartak, és csodák-csodája az 1.hónapban sikerült, fiú lett, megint egy könnyű szülés, tényleg minden tökéletes.Kár, hogy mi nem vagyunk ilyen szerencsések.De ez a barátnőm soha nem beszél hülyeségeket, örülök, hogy neki sikerült.

289. SziReni
2012. okt. 19. 08:22
Jaja ez a 9 hónapos késés nálam is szóba jöhetne.Halljátok tegnap nem is mondtam.Beszélgettem egy anyukával aki azt mondta hogy nem szabad nagyon vágyni a gyerekre mert akkor nem fog összejönni.Van neki két gyereke mind a kettő első próbálkozós hónapba összejött egy rosszuléte se volt terhesség alatt és mind a kettő úgy megszületett hogy észre se vette a doki azt mondta magának is ilyen szülést kívánna.Na szóval ezek után ő már csak tudja milyen mikor éveket vár valaki babára és mondja meg neki hogy ne vágyjon nagyon rá.AZ első próbálkozós hónapban szerintem senki nincs rágörcsölve a gyerekre.Mindegy vannak nagyon okos emberek.:)
2012. okt. 19. 07:44

Én nem tesztelek, mert a Pregnyltől lehet pozitív a teszt:-(

De ha késne, akkor tuti terhes lennék, mert nem szokott késni, max1-2 napot.késhetne olyan 9 hónapot!!!

Szép napot mindenkinek!

Ja, és a videó tényleg csodálatos.

287. SziReni
2012. okt. 18. 22:30
nem beszélnek zene van alatta én olvastam róla egy leírást hogy mi is ez a faceb...kon terjedt és azzal kapcsolatban egy szakértőt kérdeztek meg azt olvastam el.A film alatt nincs szöveg.Nemsokára mi is fürdetjük a mi babánkat. :)
2012. okt. 18. 22:21
Igen,valami csapban.Nem hallom a szöveget,hogy kit beszélnek,mert férjem alszik már,csak nézem.De gondolom,az lehet.Csodaszép!!!
285. SziReni
2012. okt. 18. 22:20
Jaj én nagyon remélem hogy következő nyáron már a karjaimban lesz a babám.Azaz most november elején a pozitív tesztem.
284. SziReni
2012. okt. 18. 22:19
ez az a video amin olyan gyengéden fürdetik a babát valami tenger módszer vagy mi szerint?Mert azt én nem rég néztem meg.
2012. okt. 18. 22:11

Nem akarom fájdítani a szíveteket,de ezt látnotok kell.Olyan gyönyörű.Ma 2x néztem meg eddig.Tudom,nem jó ilyet látni,.....de én azt képzelem mikor nézem,hogy az én babám van ott,és hogy nemsokára én is így fürdethetem. :)


[link]

2012. okt. 18. 22:09

Hú,az még sok idő.Vagyis nem,nem sok,de ilyen helyzetben az.Nekem ez az 1 hét is sok!

Szurkolok!!!

281. SziReni
2012. okt. 18. 22:01
hát nem teljesen most múlt el.6dikán már nem vol semmi, így úgy néztem hogy mostanság kellene lenni peteérésemnek de mondjuk mióta elállt azóta legalább minden másnap voltunk együtt.Ha nem jön meg akkor november 5-6 körül tesztelek.Remélem nem jön meg és baba lesz.
2012. okt. 18. 21:58

Attól félek,nekem nem fog kelleni. :,( Amilyen szép napom volt,olyan rosszul vagyok most,csak bőgök.Bár még semmi nem biztos,de fájdogál a derekam,és a gerincem. :( Nálam az első jelei a havi bajnak. :( De ha elmúlna(REMÉLEM),....akkor jövő pénteken.Mert osztálytalálkozóra megyek,és tudnom kell,ha nem ihatok. :)

És Te?Nálad mizu?Hol tartasz??Neked csak most múlt el a régóta meglévő bajod,ugye?Azóta mizújs??

279. SziReni
2012. okt. 18. 21:39
Nálunk mind a ketten szoktunk főzni.Szeretünk is.Na lányok és mikor lesz teszt?
2012. okt. 18. 15:55

Hát remélem is,hogy belejövök!De legfőképpen a kedvemnek kellene megjönni. :) Én azt várom. :P

Igen,akkor együtt ne várjunk!!!! :D

Én sem szeretem,ha a férjem belemagyaráz,Ő is ilyen. :) Mindig mindent jobban tud. :) Néha nagyon felhúz vele.De,........így szeretem!Kis okoska. :)

Férjem is biztos simán lenne szakács,rengeteg műsort néz,mindent kipróbál,megcsinál.Jamie Oliver,Gordon Ramsy,stb....könyvek,dvd-k. :D Imádom a kajáit.

2012. okt. 18. 15:46

Szia Bogica

Az még nem jelent semmit ha görcsölsz , ha terhes vagy, akkor is ugyan azt érzed, legalábbis nálam így volt.Akkor most veled együtt nem várom, szorítok!!

Szerencsés vagy, hogy a férjed főz.Az enyém szakács, de otthon nem főz, kivétel a tegnapi nap, mert nagyon beteg voltam, és csinált nekem erőlevest:-) Na jó, nem panaszkodom rá, szívesen főzök neki, csak azt nem szeretem, ha közben bejön a konyhába és mindenbe belemagyaráz.

Biztosan belejössz te is!

2012. okt. 18. 15:21

Sziasztok!Nekem ma olyan nagyon jó napom van!Pedig sajna 1x éreztem,mintha görcsölnék csöppet,de fél perces volt,aztán elmúlt.Nem akarom,hogy megjöjjön!!!Elvileg mától várható.

Na,de olyan főzhetnékem volt meló után,és olyan kaját rittyentettem a férjemnek.Bevallom,nem szeretek főzni,és nagyon még nem is tudok.Sosem voltam rákényszerítve,a mamám főzött régen,aztán kollégium.Persze azér tszoktam,de jobbára férjem,mert ő imád főzni,és istenien is csinálja. Szerencsémre. :)

De tök jó kaja lett.Igaz,kicsit sótlan,meg 1-2 apróság,....de akkor is,végre rákaptam az ízére,...legalább is ma.Jó lenne végre megtanulni főzőcskézni,szívvel,lélekkel. :)Remélem ez méfg csak a kezdet.Sőt,holnap csinálok savanyúságot télire a férjemnek. :)

275. Orsi84
2012. okt. 18. 00:01

Én is remélem jó hétvége lesz, névnapunk lesz a kislányommal és étterembe megyünk mi hárman.:))


Megjött vagy valami olyasmi, így elvileg a napokban elkezdem szedni a clostit. Meglátjuk mi lesz.

2012. okt. 17. 22:45
Mi hosszúhétvégén megyünk kirándulunk egyet-Már vagy fél éve nem voltunk nagyon sehol!!!Alig várom.Úgy tervezem,ha nem esik,átmegyünk egy kis erdőn itt a közelbe,aminek a másik oldalán 3 kis halas tó van.Gyönyörű.Van egy kis büfé,alig van pár ember,lehet akár nyársalni,vagy csak ücsörögni. :)
273. SziReni
2012. okt. 17. 22:40
jaja nem rossz ötlet :)
272. Bogica28 (válaszként erre: 271. - SziReni)
2012. okt. 17. 22:40
Biztosan holnapra minden rendben lesz.Vannak nehezebb,rosszabb napok.Menjetek holnap el autókázni egyet. :)
271. SziReni
2012. okt. 17. 22:30
nekem elvileg ma kellett vagy holnap lesz peteérés így ma beladtunk a dolgokba mindent.Utána meg minden hülyeségen összekaptunk.Remélem a holnapi nap kicsit jobb lesz.
2012. okt. 17. 20:48

Sziasztok!

Milyen napotok volt?Nekem egész jó,sok mindet sikerült megcsinálnom itthon,amit terveztem.Délutános voltam,délelőtt tettem-vettem.

Képzeljétek,nekem holnaptól kezdődően jöhet meg,de remélem nem fog.Érdekes,már vagy 1-2 éve tök rendszeresen 35 napra jött meg,amióta babát szeretnénk,össze-vissza. :( Direkt,hogy véletlenül se tudjam kiszámolni,mikor eshetek teherbe. :(

De azért nagyon reménykedem!!! :)

269. Bogica28 (válaszként erre: 267. - 4d6dc41564)
2012. okt. 16. 22:41
Nem hiszem,hogy számítana e téren a betegség.Tény,hogy valószínűleg nem olyan élvezetes az ágyban,magamból indulok ki.De tuti,hogy sikerülni fog,nemsokára lesz egy bébink. :) Szorítok,szép éjszakát. :)
268. SziReni
2012. okt. 16. 19:58
Persze nem számít betegen is van tüszőrepedés csak max nem olyan kellemes az ágyban de attól hajrá.
267. 4d6dc41564 (válaszként erre: 266. - SziReni)
2012. okt. 16. 19:39

Akkor ügyesek legyetek:-)


Csajok nekem ma volt a repedés, tudom, mert tegnap kaptam meg a repesztő szurit.csak sajnos megbetegedtem, lázam nincs, bár én soha nem szoktam belázasodni, de nem vagyok a toppon.Szerintetek így is reménykedhetek, hogy most sikerül??

266. SziReni
2012. okt. 16. 19:31
Nekem minden kalkulátor szerint most kellene lenni16-18 között peteérésnek én november 6 körül tervezem a tesztelést.Szóval mi most gyúrunk
2012. okt. 16. 17:41
264. Bogica28 (válaszként erre: 263. - SziReni)
2012. okt. 16. 16:51

Hát igen!Pedig jó lett volna,a kedvezmény miatt.De majd kitalálok valamit.Lehet,hogy marad másik patika!!!Szerintem akkor veszek elevitet!!! :)

Nekem kb 2 nap múlva kell megjönnie,vagy utána pár nappal.Szurkoljatok,hogy ne legyen!Bár 18.-án tuti nem lesz,azt már érezném,ilyenkor már görcsölök,fáj a derekam,gerincem.De egyenlőre semmi tünet!!! :)

Valakinél,valami?Mizu felétek?

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook