Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
2012. okt. 5. 12:20

Sziasztok!Én is elgondolkoztam már az ikreken.Hogy ha nem jön össze egy ideig,és utána ikreket "kapnék".Nem tudom,szeretném-e.Egy kicsit igen,de félnék is tőle kicsit. :)

Nekem csak október 18.-a körül kell megjönnie,vagy onnantól bármikor,......hát remélem most nem fog megjönni.Most úgy érzem,sikeres lesz ez a hónap. :)

Próbálok nagyon optimista lenni,mindenben a jót nézni,....de közben kicsit szét is vagyok csúszva.Nem tudom,ennek köszönhető,vagy sem,de mostanság nagyon sokat van hasmenésem(ma is reggel 8-tól futkosok wc-re kb 10 percenként),minden vírust elkapok,akár influenza,akár más.Néha ok nélkül sírok kicsit,......tényleg leeresztettem kicsit. :(

Nagyon sajnálom,hogy ilyet kellett már átélnetek,hogy meghalt a babátok,szerencsére nálam még nem fordult elő ilyen.De hát nem régóta próbálkozunk,és 22 éves vagyok,....még nem is lett volna sok időm rá.És nem is szeretném.Nem is tudom,hogy tenném túl magam rajta.És felfogni sem tudom,hogy lehet ilyenen átjutni. :( Tényleg sajnálom!!!!

202. SziReni
2012. okt. 5. 11:41
Jaj nagyon sajnálos.Akkor ti is hasonlóan jártatok.Nekem április 4én volt a műtétem nekem méhen kívül volt.Akkor novemberig mind a kettőnknek babát kívánok mert novemberi babáink lettek volna.Így addig legalább jöjjön mind a kettőnknek össze.
201. 4d6dc41564 (válaszként erre: 200. - SziReni)
2012. okt. 5. 11:26
Sajnos nem.április 20.-án volt a missed ab.10 hetesen leállt a szíve.
200. SziReni
2012. okt. 5. 11:14
Ja értem.Hátha akkor sikerül clostyval mondjuk ha ilyen nehezen jön nektek is össze akkor szerintem jó ha egy baba jön nem kell szerintem az ikrekre gyúrni.Igen megértem hogy nagyon várjátok.Én mondjuk csak 24 vagyok, de mi is nagyon várgyunk rá.És az előző baba ő megszületett?
2012. okt. 5. 11:09

Azért szedem, mert nem jön a babó.És arra gondoltunk, hogy mivel most a férjem is szedi, így megpróbálok én is egy három hónapot, mert ha így sem sikerül, akkor felkeresünk egy meddőségi klinikát.nagyon nem szeretném, hiszen már egyszer sikerült spontán, de arra is több mint két évet vártunk.Lassan 30 éves leszek, annyira szeretnénk már a babát.

A mai napot vettem a harmadiknak, mert szerdán este már kicsit véreztem.Így jön ki, hogy a 8.nap az péntek, akkor rendel a dokim,megyek UH-ra, hétvégén nem tudok UH-ra menni.

198. SziReni
2012. okt. 5. 10:42
na akkor hajrá.Miért kell clostit szedned?Én nem nagyon szeretnék ikreket félek egy kicsit tőle.Azért komoly két gyerekkel a szoptatás pelenkázás járás tanulás később az iskolát is mindig kettőnek fizetni nagyon kemény.Nálunk pedig nagy az esély ikerekre mert nálunk is meg férjemnél is sok az iker.Meg hát én is iker vagyok.Szóval meg van az esélye.de mondjuk mindegy én már csak babát szeretnék.Figyelj már a clostyt nem a vérzés 3dik napjától kell szedni?Nekem is írt ki annak idején a doki de én nem szedtem mert nem akartam az ikreket kockáztatni még jó hogy nem szedtem mert magamtól is terhes lettem.
197. 4d6dc41564 (válaszként erre: 196. - SziReni)
2012. okt. 5. 10:23
Na, akkor ügyesek legyetek!:-) Közben nekem is megjött, ma vettem be az első clostit.Írtam már??Mi a férjemmel nagyon szeretnénk, ha ikreket kapnánk a sorstól.
196. SziReni
2012. okt. 5. 09:29
Nem elkiabálni akarom csajok de úgy néz ki tegnap elállt a vérzésem.Csak hatnak ezek a gyógynövényes teák.Szóval ebben a hónapban nekünk is aktív babagyártás.Reméljük összejön szorítsatok, mert nekem ha van peteérés azt nagyon el kell kapni.Remélem ha már a vérzést elállították ezek a teák akkor a peteérést meg megtapadást is tényleg segítik.Szóval türelem babát terem nálam nagyon úgy néz ki.Csak még a két csíkos hiányzik, de október végén az is lesz.
2012. okt. 4. 22:04
Ti szoktatok úgy érezni egy csodás este után,hogy most tuti megfogant a baba?Bár már párszor éreztem így,de most.....muszáj!!!!!!!! :)
194. Bogica28 (válaszként erre: 193. - SziReni)
2012. okt. 4. 15:58
Köszönöm! :) Szép napot Neked,és a Többieknek is. :)
193. SziReni
2012. okt. 4. 13:08
Bogi ez minden házaságban okoz problémát a házim munka főleg ha ilyen nagyobb dolgot kell megoldani mint a festés nagy pakolás egyebek.Jó hogy így meg tudtátok beszélni.És mostmár jó a kedved.Vigyázzatok magatokra, és hajrá a babaprojekthez.
192. Bogica28 (válaszként erre: 191. - 4d6dc41564)
2012. okt. 3. 20:01
Ne add fel!!!Nem éri meg!!!Gondold el,milyen szép lesz,ha a kezedben fogod a gyermeked!Küzdj!!!!SOHA nem szabad feladni,mindent el lehet érni!!!Csak akarni kell!!!!Akarni a végsőkig!!
191. 4d6dc41564 (válaszként erre: 190. - Bogica28)
2012. okt. 3. 19:48

Szia

örülök, hogy jól vagy.Olyan jó ilyen pozitív hozzászólásokat olvasni.Én már kezdek belefáradni az egészbe.Szép estét!

2012. okt. 3. 18:32

Sziasztok!Hogy vagytok mostanság?Remélem mindenki pozitívan áll a dolgokhoz,és nincs elkenődve.Én összeszedtem magam végre,ma már jobban vagyok. :) Az elmúlt napokban kicsit kiakadtam,de rendeződtek a dolgok.A festés miatt kicsit szétszórt a lakás,még nincsenek felfúrva a konyhabútorok,egyszóval disznóól van.És a férjem nem volt hajlandó este abbahagyni a pakolódást,éjjel 2-ig csinálja,mikor reggel 5-kor kel.És így néhány napig én lefeküdtem 10-kor,ő nem,és napokig nem bújtunk össze,ás csak civakodtunk kicsit.Aztán kifakadtam,elsírtam mi a bajom,és végre este időben abbahagyjuk a munkát,inkább csináljuk 2 nappal tovább délutánonként munka után. :) És nem csak azért volt rossz,hogy nem szerelmeskedtünk,mert annyira akarom a babát(persze az is),de rossz úgy lefeküdni,hogy nincs melletted a szerelmed. :( De megértette mi a bajom,és már vége. :)

Remélem mindenki jól érzi magát,mint most Én! :)

189. SziReni
2012. okt. 3. 09:02
Én mindig ízesítés nélkkül iszom úgyis borzalmas.Van aki azt mondja kifejezetten kellemes íze van hát szerintem nem.Én meghalok tőle de ami muszály úgy vagyok vele az muszály.
2012. okt. 2. 22:31
Megittam az elsőteám.Bevallom,azt hittem,hányok.Én hülye,tettem bele egy csepp mézet,azt írta a tasakja,azzal lehet.Undorító volt a kettő íze együtt.Reggel megpróbálom ízesítés nélkül is.Remélem egy csöppet jobb lesz!!!!
187. SziReni
2012. okt. 2. 16:40
az is ilyen női bajokra.Itt interneten írnak róla mindent.Nekem azért kell hogy a vérzést elvileg elállítja.És én is ezt a 3 teát iszom hogy rendbe jöjjenek a hormonjaim meg a méhem.
186. Bogica28 (válaszként erre: 185. - SziReni)
2012. okt. 2. 16:13
Köszönöm,akkor én is így fogom.A pásztortáska mire van?Arról nem hallottam még.Én csak a másik kettőt vettem meg.
185. SziReni
2012. okt. 2. 10:42
nekem azt mondták hogy peteérésig cickafarkfű peteérés után palástfű.De bemntem egy gyógynövényeshez mert nekem ugye nincs ciklusom amihez tudok számoolni és azt mondta hogy keverjem össze szóval reggel este iszom én a pásztortáskával együtt mert ugye nem áll el a vérzésem.Szóval a pásztortáska meg a cickafark meg a palástfű mindegyikből teszek 2-2 teáskanálnyit egy 2dl es pohára és azt reggel este iszom.Mutatta a hölgy a boltba hogy cseppbe is van ilyen amibe mind a három van és persze a cseppet se szeded szét külön külön.Szóval én így iszom.
2012. okt. 1. 17:55
Sziasztok!Valaki meg tudná mondani,hogy kell inni a palástfű és cickafark fű teát?Ma sikerült vennem,de más oldalakon többféle képpen olvasom.Van aki azt írja,minden nap issza min a kettőt.Van aki menzesz előtt ezt,utána azt,....és nem tudom,most hogyan kezdjem el,mikor melyiket.És naponta mennyit kellene?Köszike,szép estét mindenkinek!
183. SziReni
2012. szept. 30. 19:12
Mi is magunk festettük az egész házat annak idején.Nekünk s etökéletes de nekünk jó megfelel akinek meg nem tetszik nem nézi. :) Én is ki vagyok ezen a gyerek kérdésen hogy nem jön össze.Bele vagyok vetegedve.Bár ma egészen jó napunk volt.Elmentünk hugom tánc fellépésére és eltöltöttük az egész napot.Szóval most kicsit szeretgetett férjem és el vagyok.De a gyerek ma is nem tudom hányszor a számra jött.Nekem is ez a bizonytalanság hogy nincs rendszeres mensim kikézít.Mondtam páromnak ha elérem hog elálljon onnantól mindennap összebújás mert nem hagyunk ki napot hogy esetleg ne jöjjön össze a baba.
182. Bogica28 (válaszként erre: 181. - 4d6dc41564)
2012. szept. 30. 17:12

Az a baj,hogy nekem elég rendszertelen a ciklusom,elkezdem én is inni azokat a teákat.Holnap el is megyek beszerző körútra.Hol 35,hol 40,hol 30 napra jön meg,mikor milyen kedve van.De volt már,hogy 3 hónapig meg sem jött.Szóval nehéz kiszámolni. :(

Jelenleg csak a konyhát festjük,és talán a fürdőt.A szobák elég szépek,talán az előttünk lévő albérlő festette.Ez a kettő volt elég gány.Hát nekünk sem tökéletes,de nem bánom.Olyan lesz,amilyen.És sajnos a szín sem olyan lett,amilyenre terveztük,ugyanis nem egy színű lesz,több színt vettünk,átmenetes lesz a végére.De......azért szép így is. :) Na meg aztán felkerülnek a bútorok,a hűtő,a sarok ülő,asztal,minden,.....nem sok fog látszódni belőle.

181. 4d6dc41564 (válaszként erre: 180. - Bogica28)
2012. szept. 30. 13:26

Ne szomorkodj.Előtted egy új hónap, új remény, sikerülni fog.Pródáljatok a peteéréskor együtt lenni, olyankor több az esély rá.

Ügyesek vagytok, ha ti magatok festitek a lakást.Mi is neki kezdtünk , hogy egy kicsit spórojunk, 3 szobát magunk csináltunk, de hát nem tökéletes.Jöttek a festők, kifestették a többit,kifizettünk egy halom pénzt, hát az sem lett tökéletes:-)Olyan mérgesek voltunk a festőkre is, de jobban magunkra.

2012. szept. 30. 12:34

Én is hallottam már ilyenekről,szörnyű,miket eszünk meg!Én ma tecsóban vettem szőlőt,remélem azért az nem ilyen brutál.... :)

Egy barátnőmnek a párja anno hollandiába ment üvegházba dolgozni,ő azt mesélte,hogy a paradicsomot föld helyett ilyen vatta szerű izében csinálták.Guszta.....

Sajnos nekünk nincs kertünk,és csak egy olyan rokonnak van,akivel nem vagyunk jóban,így....marad a bolt,és a piac.Piacon szoktam még,ott ilyen nénikéktől,akik a kertből hozzák minden nap a friss portékájukat.Az még a jobb dolog.

Én ma csináltam egy tesztet,addig-addig gondolkoztam,hogy tényleg ál terhes vagyok-e,vagy hátha az vagyok. De sajnos marad az első,csak beképzeltem magamnak,1 csíkos lett. :( Nagyon megtörtem,semmihez nincs kedvem,nagyon szomorú vagyok.Talán az tesz kicsit helyre,hogy nagy lakás festésben vagyunk,mi magunk csináljuk,az kicsit elveszi a gondolataimat. :(

179. 4d6dc41564 (válaszként erre: 178. - SziReni)
2012. szept. 30. 10:53
Sajnos igen.Tavaly májusban 90% álló sperma volt.Műtötték, ez év februárban sikerült teherbe esnem, de most augusztusban megint nézték, és lelassultak, számra jó, meg a mennyiség is, csak lassúak, de okot nem találtak, semmi gyulladás vagy ferőzés.Most 3 hónapig ezt kell szednie.
178. SziReni
2012. szept. 30. 09:47
Férjednek is van baja a sperma képe?Hogy neki is szedni kell?
2012. szept. 29. 21:45

Mindig feszült vagyok előtte.Idegbajos:-))

Aranyos tőled, hogy ezt érzed, de ennyi idő után nehéz hinni, hogy megtörténik a csoda.Ha megjön, kezdődik az első clostys hónapom.Most férjemnek is ezt kell szednie.

176. SziReni
2012. szept. 29. 21:31
Ne már mi az hogy érzed az idegbajt?Nem szabad stresszelni akkor nem fog megjönni és lesz egy szép zebrásad. :) Én már érzem hogy te vagy a következő.Már ha nekem elég kevés esélyem van rá hogy én legyek. :( De nem baj eljön az én időm is.Addig is nektek zebrásat.
175. 4d6dc41564 (válaszként erre: 174. - SziReni)
2012. szept. 29. 18:39

Sziasztok


Sajnos én már erről olvastam, és engem is elszomorít.Talán ezért is kell vitaminokat szedni, főleg télen.

Mi is jobban szeretjük a saját termést, anyukám hobbija a kertészkedés, ez a mi szerencsénk is.Pl.férjem nem szerette a paradicsomot, uborkát, egészen addig, míg meg nem kóstolta azt, ami a mi kertünkben termett.


Jól van mindenki??Én várom a nemvártat.Vagyis, hogy nem várom, de már érzem az előjelét, az idegbajt:-))

174. SziReni
2012. szept. 29. 14:09
Képzeljátek ma mekívántam egy kis zöldség salit.Azaz elég sokszor szoktam enni, nagyon szeretem.kimentem a kertbe leszedtem a kis paradicsom paprikát és felhúztam néhány szál répát.És volt egy uborka is ami már meglepő volt mert már régen leérett.Na ezeket szépen összevágtam és megsóztam nekiálltam enni.Gondolkodóba estem,hogy mi az oka annak hogy ezek ilyen finom ízesek még a boltinak olyan semmilyen íze nincs, és megnéztem interneten egy videot a zöldség természtésről nagyüzemben.Teljesen kiakadtam.Szóval a magokat egy ilyan lapra teszik ami úszik egy ilyen folyadékon ami a növést segíti és mesterséges fénnyel villágítják meg hogy kapjon fényt.Na utána néztem egy kicsit hogy na mennyi lehet ennek a vitamin tartalma ha már ilyen körülmények között nő még földet se látott soha növény, és háát basszus nagyn minimális.Szóval elég átverés az amikor mondják hogy együnk sok zöldséget meg gyümölcsöt ha az abszolút táplálék szegény ugyan jól kinéző de semmit nem tartalmazó zöldséget és gyümölcsöt esszük meg. Ezek az információk lehet nem újak mindenkinek.Csak azért írtam le mert nekem megdöbbentő volt, és ha adhatok egy javaslatot aki teheti termeljes meg magának a zöldséget a kertjében trágyával sok vízzel és napsütéssel.Aki meg teheti vásároljon olyan helyről ahol tudja hogy valóban ilyen körülmények között nőttek a zöldségek.Nekünk egy szinte talpalatnyi területünk van amin tudunk termelni méltán mondható konyha kertnek de a fagyasztóm télére tele van zöldséggel cukkini paradicsom uborka, répa paprika petrezselyem.Minden ami kell hogy télem se kelljen venni zöldséget, és tényleg padlizsán meg ilyen különlegesebb dolgokat is ettük nyáron.A kukoricát is mi termeltük amit megettünk.A kerti munkát meg én kifejezetten élvezem.Ami meg nekünk nincs szerencsére mamáéknál van nekik egy nagyon nagy területük van ahol lehet termelni meg nekik van gyümölcs fa meg ilyenek.A lekvárt mi főztük télére.A paradicsom levet mi csavartuk és tettük el.Szóval mindenkinek nagyon ajánlom hogy ha teheti ilyeneket egyen mert én megdöbbentem ezen a természtési módszeren és hogy gyakorlatilag a vízért adjuk ki a pénzt amikor vásárolunk.Most ezek után nagyon gondolkodom rajta hogyan kellene állatot tartani jövőre mert gondolom nem lennék oda ha annak néznék utána az állatok honnan kerülnek az asztalunkra.Az meg sajnos nálunk sincs.
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook