Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


83. Sibetti (válaszként erre: 81. - Bogica28)
2012. szept. 22. 22:02
Mi is albérletben lakunk és még jó darabig ott is fogunk. Épp most szeretnénk nagyobba költözni! Régebben én is azt mondtam, hogy albiba nem. De rájöttem, hogy a mai világban a hitel sem egy életbiztosítás.
2012. szept. 22. 22:02
Hú velem ennél sokkal durvább is volt.Az endokrinológushoz mikor mentem azt mondja akarok gyereket is?Mondom igen azt mondja azt hitte a méhen kívüli az véleten volt mondom nem egy éve babát szeretnénk.Erre azt mondja miért férfi is van hozzá? Hát nem tudom mit gondolt hogy sperma bankból akarok gyereket?Vagy peteéréskor fogdosom öszsze a pasikat az egyik csak csinál nekem gyereket? Háát nem tudom vagy alapvető anatómiai dolgokkal nincs tisztába és hímnősnek nézett mint a csigákat. :) Szóval nem nagyon tudom erre mit kellett volna válaszolnom.
2012. szept. 22. 22:00
És ki,hogy áll az olyan témával,hogy mikor jöhet a baba.Mármint tudom,hogy itt mindenki nagyon várja,de mi albérletben lakunk,és mégis szeretnénk.Sokan mondják,hogy albérletbe nem szülnének.De jobb,ha felveszünk csomó hitelt,saját lakásba jön a baba,és még ő is a hitelt fogja nyögni????
80. 4d6dc41564 (válaszként erre: 71. - SziReni)
2012. szept. 22. 22:00

Hát ez nem lehet egyszerű.Sajnálom.Nekem is voltak vérzési gondjaim még nagyon régen, 8 évvel ezelőtt.Nem tudott a dokim semmit csinálni vele, akkor kezdtem el szedni a fogam.gátlót.

Rendbe fogsz jönni!

2012. szept. 22. 22:00
Nekem megint meg fog jönni. Fájnak a cicik, hisztis vagyok, ma egész nap fájt a fejem, stb! :( Na, nem baj, ha elmúlik irány a doki!
2012. szept. 22. 21:59
Én is utálom én sose szerettem de egyébként nem is volt gondom vele sose most ez a trhesség megszakítás nagyon bekavarta a hormonrendszerem.Mert ugye nagyon magas volt a hcg-m a méhen kívüli miatt és a nagy okossok azt mondják a prolaktinom megemelkedett a hirtelen megszakítás miatt azért nm volt eddig most meg kitisztul a méhem hogy rendbe legyek.Na remélem ha ez eláll ami remélem hamar lesz akkor utána hónapba jöhet a baba.
77. Sibetti (válaszként erre: 75. - SziReni)
2012. szept. 22. 21:59
Nem értem mit jönnek a korral folyton? Még ha 15 éves lennél, akkor OK. De had ne az orvosok döntsék már el, mikor szüljön az ember lánya!
76. Bogica28 (válaszként erre: 73. - SziReni)
2012. szept. 22. 21:57
Hát neked sem egyszerű az életed,az biztos.Nagyon sajnálom a babáidat!! :( De majd itt együtt túléljük,és szép sorban mindenkihez eljön a gólya.Remélhetőleg........
2012. szept. 22. 21:57
Ja és én 24 éves vagyok és a dokik mindig azzal jönnek mit akarok ilyen fiatalon? Ráérek még bezzeg ha meg 30 felett megyek akkor meg leb.sznak hogy miért ilyen későn semmi se jó nekik.Mint a súlyom is azzal jöttek azért nincs mensi meg azért nem jön a baba mert fogynom kell most meg hogy em áll el a vérzésem mostmeg az a abja hogy sokat fogytam amúgy ki is lehet rajtk igazodni mi a jó nekik.
74. Sibetti (válaszként erre: 71. - SziReni)
2012. szept. 22. 21:56
Neked sem egyszerű akkor a dolog. 22 napja megvan? Hú, én az egy hetet is alig bírom ki.
2012. szept. 22. 21:55
persze a rágörcsölés meg olyan hogy én nem görcsöltem tök lazán fogtam fel jön amikor akar ahogy telik az idő és egyre többa bizonytalan dolog mostmá kezdek görcsölni hogy mi van ha nem lesz mi van ha nekem nem jön össze és egyebek.Pedig nekem aztán el vannak terelve a gondolataim két munkahellyel heti legalább 3 edzéssel mecsekkel és két kutya meg egy nagy kert mellett.De biztos valamit rosszul csinálok hogy szabad időmben csak a gyerek jut eszembe meg milyen jó lenne, meg irigykedem azokra akiknek lehet mikor nekem meg nem.Az is rossz hogy most novemberben született volna meg a méhen kívülis babám és nagyon közeledik az idő és sokszor eszembe jut hogy már nagy pocim lenne meg a zülésre készülnénk meg ilyenek.És nagyon szeretném ha novemberig összejönne a baba hogy érezzem hogy mostmár sínen vagyunk.
2012. szept. 22. 21:54

Sziasztok!Üdv mindenkinek,örülök,hogy bővülünk. :)

Én ma voltam inkább rossz hangulatban,a férjemnek ma is dolgoznia kellett,majdnem 8 volt,mire hazaért,egyedül voltam,volt időm gondolkodni.Bár kitakarítottam az egész lakást,megcsináltam mindent,de így is csomót agyaltam. :(

2012. szept. 22. 21:52
Nem régótapróbálkozunk.Illetve igen régóta csak azalatt volt két terhességem.tavaly októberben hagytam abba a fogamzásgátlót terhes lettem az első babával akiről mondták hogy nem fog megmaradni mert nem fejlődött rendesen mondta a doki hogy valószínű a fogamzásgátló nem tisztult ki és azért elvetéltem szerncsére műteni nem kellett, így egyből próbálkozhattunk az első mensi után, így márciusban megint terhes lettem, ő méhen kívül volt teljesen egészséges volt szívhangja volt minden és normális méretei voltak kornap megfelelő így vele április 4dikén műteni kellett sajnos.aztán nem jelentkeztt mensim így hiába telt le a 3 hónap várakozási idő mivel vérzés nem volt így peteérés sem nem lehettem terhes elmentem többször dokihoz semit nem talált szervileg rendbe vagyok és szépen meggyógyultam elküldött endokrinra ott se találtak semmit annyit mondott a doki hogy fogynom kellene. ezt is teszem fogyok mr 8 kg minusznál járok 2 hónap alatt.Szeptember 1én megjött azóta nem áll el.Voltam dokinál.Azt mondta nem csiál most vele semmit mert nem volt 5 hónapig meg meg hogy így könnyebben fog megtapadni a következő terhesség ha most rendesen kitisztulok és csak fog gátló lenne ami elállítja de hormonálisan meg most nem akar belenyúlni így most várunk mi lesz el áll e magától hát csak el fog talán.Járok sportolni hogy fogyjak meg a mozgás csak felgyorsítja a folyamatokat talán bejön.Iszok ilyen pásztortáska teát az elállítás segítésére aztán fogok cickafarj meg palástfüvet inni hátha hatnak vagy segítenek valamit.Nálam így nem az a gond hogy nem tudok teherbe esni mert kétszer sikerült, csak most ez a bizonytalanság kikészít hogy nem volt 5 hónapig most meg 22 napja vérzek nagyon gáz a dolog.
70. Sibetti (válaszként erre: 69. - 4d6dc41564)
2012. szept. 22. 21:52
Igen! Megtudtam, hogy egy kedves ismerősöm most várja a második babájukat és totál kiakadtam, hogy van akinek már kettő lesz, nekem egy sem! Már tudom, hogy ez butaság. És természetesen nagyon örülök a babájuknak, imádom az első lurkót is! Csak néha nehéz! :(
69. 4d6dc41564 (válaszként erre: 68. - Sibetti)
2012. szept. 22. 21:43
Örülök, hogy jobban vagy.Tegnap a baba miatt nem voltál jól?Csak mert az írtad, gogy ma jobban vagy mint tegnap ilyenkor.
2012. szept. 22. 21:31
Sziasztok Lányok! Hogy vagytok? Én már jobban mint tegnap ilyenkor...
67. 4d6dc41564 (válaszként erre: 66. - SziReni)
2012. szept. 22. 21:24
Hát azt bizony nagyon jóó!!Régóta próbálkoztok?
2012. szept. 22. 21:22
Igazából szívesen lennék egy babás fórumon mint ilyeneken ahol csak tervezgetjük a babát de csak eljön ez egyszer nálunk is.Nem baj addig is jó erősíteni egymást.
2012. szept. 22. 21:20
köszönöm.
64. 4d6dc41564 (válaszként erre: 60. - Bogica28)
2012. szept. 22. 21:16

Leszek.

Mind szép név, de tényleg:-)

63. 4d6dc41564 (válaszként erre: 62. - SziReni)
2012. szept. 22. 21:14
Üdv. itt:-)
2012. szept. 22. 20:58
Sziasztpl.Elolvastalak benneteket.Én más fórumon is vagyok de szívesen beszélgetek ebben a témában így ha gondoljátok csatlakoznék hozzátok.
2012. szept. 22. 20:53
Ki kell lépnem,de nemsokára visszajövök. :) Leszel még?Szerintem kb 1 óra múlva....
2012. szept. 22. 20:51

Szia! :)

Nekem több is van,leírom őket.

A lány:Boglárka,Emma,Kíra,Hanna....és a Dóra(csak ebben tudtunk férjemmel megegyezni)

Fiú:Marcell,Zsolt,Zsombor,Richárd

A Nadin szép név,de nekem nincs benne a listámban.És nem illik a nevünkhöz.

Az Ármin is szép,végül is én is adnám akár.Ezen még nem is gondolkoztam. :)

2012. szept. 22. 20:25

Én már régóta tudom a neveket.Bár a fiú névben már nem is vagyok biztos.Ármin.Szerintetek??

A lány az Nadin, ez biztos.

Neked melyik nevek tetszenek??

2012. szept. 22. 15:41
Ti gondolkoztatok már néven,hogy mi lesz,ha végre megszületik???Én amióta tervbe van,azóta böngészem a neveket,bár valahogy nem tudunk a férjemmel nagyon megegyezni.Amit én szeretnék,az neki nem tetszik,amit meg Ő,az meg nekem nem. :)De szerencsére azért van 1-2 név,ami mindkettőnknek bejön.Én bevallom,kislányt szeretnék,de természetesen a kisfiúnak is ugyanannyira örülni fogok!!!!!! :)
2012. szept. 22. 12:20
Neked is nagyon szép napot!!! :)
56. 4d6dc41564 (válaszként erre: 55. - Bogica28)
2012. szept. 22. 12:20
Háát, az ízük nem valami jó, én nem ízesítem, de szerintem mézzel lehet.Most mennem kell, este még benézek.Szép napot!Mindenkihez küldöm a gólyát!
55. Bogica28 (válaszként erre: 53. - 4d6dc41564)
2012. szept. 22. 12:15
Köszönöm,megfogadom.És az ízük?Általában nem szokott jó lenni.Ízesíteni?
54. 4d6dc41564 (válaszként erre: 52. - Bogica28)
2012. szept. 22. 12:14
10 hetesen, április 20.-án volt a műtét.Akkor nehéz volt, de most már ott tartok, hogy kisbabát akarok, de nagyon, csak előre nézek.Nagyon akarom hinni, hogy nekem is lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook