Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


173. SziReni
2012. szept. 28. 20:27
azt mondta a dokim biztos vérszegénység miatt vannk a tüneteim.Terhes nem lehetek mert ha vérzek úgyse tapadna meg.ennyivel le lettem rendezve meg vasat szedett velem illete ilyen koktélt kell innom kétszer egy nap ami a vasat pórolja.Szóval igen a menzeszre fogta.
172. Bogica28 (válaszként erre: 171. - SziReni)
2012. szept. 28. 11:02

És minek tudható be a sok hányinger és szédülés?Nem kellene orvoshoz menned?Vagy csak menzesz miatt?

Még leelőzheted simán,ne add fel!!!

Én meg tegnap utána olvastam,(persze ha valamire azt hiszem,h terhességi tünet,rögtön elolvasom,mit ír)és az állandó puffadás is lehet az.Bár én mindig ilyen voltam,már egyszer volt teljes kivizsgálás,hogy miért fújódom fel minden kaja után.Vagyis nem minden kaja.Reggel felfújódok,és estére úgy nézek ki,mint egy 6 hós kismama.De a tükrözésre nem mentem el,így végül is nem lett konkrét eredmény.De mostanság annyira durva,hogy,.....úgy véltem,ez más is lehet.Na persze ezt is valószínűleg beképzelem... :(

171. SziReni
2012. szept. 28. 09:21
Hú itt nem sok hozzászólást kellett visszaolvasnom.Én meg vagyok.Tegnap kint voltam pályán edzésen nem kapuba voltam tök jó volt az edző egy csomót dícsért.Aztán megint volt este egy rosszul léttem.Ilyen hányinger szédülés egyebek.Este nem is ettem.Reggel megkívántam a halat amiből ettem két falatot aztán nem kellett mert attól is hányingerem lett.Szóval nagyon gáz.A melleim meg úgy fájnak majd megveszek.Szóval jó lenne már lenne valami, mert kezdem nehezen viselni a dolgokat.Barátnőmnek akinek nem lehet babája csak úgy ha kap petesejtet mert mind a két peteveztője el van halva tegnap szóltak neki hogy lenne neki petesejt októberben vagy novemberben lesz a beültetés neki.Nagyon örültem neki hogy sikerült nekik.Csak bennem volt az is hogy neki mennyivel kevesebb esélye volt arra hogy legyen baba és neki is hamarabb lesz mint nekem.Persze ez nem rossz indulat örülök neki csak örülnék magamnak is.
2012. szept. 27. 19:06
Sziasztok!Kinek,milyen napja volt??Hogy vagytok?Remélem ma mindenki jól van!!!!!!!!!
169. Bogica28 (válaszként erre: 168. - SziReni)
2012. szept. 26. 21:16
Ezt tudom!!Teljesen biztos vagyok benne.Csak pozitívan! :D
168. SziReni
2012. szept. 26. 20:49
Remélem igazad lesz.Bár a jövő szólna belőled.Nekem ezek már olyan kis problémák lennének. :)
167. Bogica28 (válaszként erre: 166. - SziReni)
2012. szept. 26. 20:48

Hát,nálatok sem rózsás a helyzet.Sajnálom.....

De fel a fejjel,....nemsokára vége ennek,és a legnagyobb problémád a pelenkázás,etetés.büfiztetés lesz! :P Tudom.........

166. SziReni
2012. szept. 26. 20:40
Nekünk a legjobb lenne ha nyáron jönne, mert a fűtés miatt jobb lenne.Fás fűténél nehéz állandó hőmérsékletet tartani.De mindegy lenne csak jönne már.Nálunk az a helyzet hogy leápítés lesz decemberben pároméknál és azt mondta a főnöke inkább olyanokat tart meg akiknek van gyereke és mivel neki nincs így őt küldené el ha nem talál magának másik helyet a vasúton belül.Szóval nagyon gáz.Nekem meg a munkahelyemen el kellene végezni egy tanfolyamot hogy július után is maradhatsak, és hát 120 000 ft ba kerülne ami azt jelenti hogy 10 hónapra lebontva havi 14 500 ft lenne én meg keresek 35 000 ft ot és így se nagyon van pénzünk az az igazság nem nagyon fér nekünk bele egy ilyen költség.Persze letojnám ha tudnám jön a baba meg páromnak megmarad a helye, és akkor majd a baba után keresek másik helyet de így azért nem lehet mire alapozni végülis egy éve akarjuk a babát és nem jön akkor miért pont most sikerülne?Szóval erre nem hagyatkozhatok.
165. Bogica28 (válaszként erre: 164. - Zorall11)
2012. szept. 26. 19:58

Nagyon köszönöm,....nagyon sokat segítenek ezek a pozitív hozzászólások! :)

Tényleg köszönöm

164. zorall11 (válaszként erre: 163. - Bogica28)
2012. szept. 26. 19:27

Szia! Csak egy gondolat az időzítésedhez...az én babám egy éves lesz hamarosan. Az én tapasztalatom az, hogy az újszülött babával az első pár hónap a legegyszerűbb. Amikor aztán elkezd mocorogni, kúszni, mászni, nem hagyja magát pelenkázni, stb. akkor kell felkötni a gatyát és akkor kell a több segítség. De ez csak az én véleményem. :)

Sok sikert!

163. Bogica28 (válaszként erre: 162. - SziReni)
2012. szept. 26. 18:57

Szia!

Nem baj,ha néha kiborulsz!Kell is néha,sírni egy jó nagyot,akár kettőt. :) Én is szoktam néha,ok nélkül.Vagyis van okom,ami halmozódik.Mert nem érek rá állandóan ezekkel foglalkozni,...és akkor egyszer robban!Jó az néha.

Talán nem probléma,ha nem eszel,de azért vigyázz,ne tartson sokáig,abból bajod is lehet!Nem lenne most jó.

Nálunk sincs minden teljesen rendben,a férjem attól tart,holnap kirúgják munkahelyről.Bár elég sokszor mondta már ezt,én nem félek már ettől.Ha valami apróságot elront,már akkor fél a kirúgástól.De most állítja,hogy holnap nagy balhé lesz.Hááát,....remélem nem rúgják ki,max kifizettetik,ha kárt csinált.És sajnos nem tenne jót,hisz nekem nincs semmi jövedelmem,még én is a sulit is fizetem,albérlet,rezsi,stb. :( Mondtam neki,ha kirúgják,és 1 héten belül nem lesz más,otthagyom a sulit és elmegyek melózni.Bár elméletileg az előző helyről úgy jött el,hogy visszaveszik,ha gond van.Ebben bízom. :)

Ma szóba került,hogy bár nagyon jó lenne egy baba,de nem lenne jó,ha mostanság foganna meg,mert ha tavasszal,nyár elején születik meg,hónapokig egyedül lennék vele,mert a férjemnek olyan munkahelye van,ami idény meló,kb áprilistól október,novemberig.Utána is van,de akkor később megy,kora délután jön haza.Idényben meg hajnalban megy,késő este,néha éjjel jön haza. :( Nálunk jobb lenne,ha ősszel,tél elején születne.De Én nem szeretnék olyan sokat várni!!! :( Bár ha folytatjuk a próbálkozást,....és még egy kicsit várat magára,.....pont akkorra is sikerülhetne. :)

162. SziReni
2012. szept. 26. 12:37
Köszönöm aranyosak vagytok.Nem nem történt semmi.Illetve semmi nem történt pluszba.Mondjuk ahhoz képest hogy az életem minden területe bizonytalan már nem is nagyon történhet semmi.Szerintem ez a sok ideg amit egy éve eszek most jött ki rajtam.Nem bírom a bizonytalanságot.Halljátok ma is két szem krumplit sózva főzve bírtam enni.ÉS ez megy napok óta.Olyan gyomoridegem van.De ha még lenne okom akkor azt mondom rendbe.De így hogy semmi.Illetve persze kattogok a gyerekem a férjem munkáján meg az enyémen meg a sulin hogy hogyan kellene fizetni.De ezek már egy éve fen állnak és nem történt semmi miért most készülök ki? Na nem baj összeszedem magam, mert kell hogy összeszedjem olyan sok mindent úgyse tehetek.De nagyon köszönöm az együtt érző szavaitokat.Jó hogy itt vagytok nekem.És nektek is kitartás.Tudom nektek se könnyebb sajnos.Bár lenne nektek könnyebb ha más nekem nem is az.
161. Bogica28 (válaszként erre: 159. - SziReni)
2012. szept. 25. 21:55
Fel a fejjel!!!Sosem szabad feladni!Nem szabad!A felhők mögött mindig ott süt a nap. :) Bár időnként Én is így érzek,de ma nem,és szeretném,ha Te sem adnád fel!!!
2012. szept. 25. 20:45

Hé, fel ne add nekem!Sikerülni fog neked is.Mi miatt vagy így elkeseredve?Történt valami??

Néha engem is elkap, a semmiből, olyankor mindent feketén látok.Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem vagy egyedül.

159. SziReni
2012. szept. 25. 20:35
Ezt a betegesen akarást én is ismerem, csak én most kezdem feladni most olyan rossz napom volt ma mindent feladnék ami azt illeti.NIncs kedvem semmihez.Na mindegy egyszer csak sikerül valami ebben az életben nekem is.
2012. szept. 25. 13:33

Sziasztok!

Képzeljétek,ma eljátszottam,hogy babát várok.Hazaértem,levetkőztem,és mielőtt áthúztam volna az itthoni rucim,elszaladtam pisilni.És az előszoba tükörnél megálltam,és néztem oldalról magam.Mert sajna van egy kis pocim(ami nem baba :) ),és azt még jól kitoltam.Tök nagy lett,pedig kövér nem vagyok. :)

És ma megint azon vaciláltam,mi van,ha mégis az vagyok,csak nem tudom?Ma azt láttam,hogy nagyobb a hasam,mint volt alapból.Már kezdek bolond lenni,mindent beképzelek. :( Szerintem állterhes vagyok,már tényleg produkálom a tüneteket. :( Borzasztó ez az egész.Pedig pár hónapja még nem is gondolkoztam ezen,azon voltam,hogy dolgozok pár évet,és utána.Erre mára már betegesen akarom!!!!!!!!!!

157. Bogica28 (válaszként erre: 156. - 4d6dc41564)
2012. szept. 24. 20:45
Tényleg nem itt laktok?Nem is gondoltam....de jó nektek! :) Bár Én azt mondom,amíg bírjuk anyagilag,maradjunk itthon,aztán ha 1x úgy alakul,mi is megyünk ki.Merre laktok,és mióta?
2012. szept. 24. 20:41
Nem Magyarországon lakunk.De férjem Győrbe jár orvoshoz, ott szeretnék magán endodokit találni.
155. EsztyMorgan (válaszként erre: 146. - Bogica28)
2012. szept. 24. 20:40
Hát én spec. az egyik példa vagyok. Decemberig menstruáltam. Bár ha normálisan megvolt neked, akkor szerintem esélytelen. Nekem két napig tartott és inkább volt barnázás, mint igazi vérzés.
154. Bogica28 (válaszként erre: 152. - 4d6dc41564)
2012. szept. 24. 20:34
A megyédben bárhova elmehetsz,nem?Melyik megyében laksz??????
153. Bogica28 (válaszként erre: 151. - Sibetti)
2012. szept. 24. 20:32
dehogy,nyugi! :)
2012. szept. 24. 20:23
A környéken nincs magánorvos, fél évet meg nem várok.Majd utánakérdezek, kihez tudnák elmenni.
151. Sibetti (válaszként erre: 146. - Bogica28)
2012. szept. 24. 20:22
Jajj, én sem úgy rossz indulattal írtam a kivételt. Arra gondoltam, hogy hátha Te vagy a kivétel, aki menstruált, de közben már babás volt. Remélem, nem bántottalak meg!
150. Bogica28 (válaszként erre: 149. - 4d6dc41564)
2012. szept. 24. 20:10
Menj magadtól!
149. 4d6dc41564 (válaszként erre: 148. - Bogica28)
2012. szept. 24. 20:04

Hormonzavart néz, cukorbetegség, inzulinrezisztencia, pl.ha hormonális okok miatt késik a baba.Nálunk már nem kell beutalót kérni, de kb.fél év míg időpontot adnak.

Igaz, nincs menzi gond nálam, de nem értem mért nem küldött tovább a nődokim.

2012. szept. 24. 19:55
Nem hiszem,hogy ez így megy,hogy rád néz.Bár Én még sosem voltam,nem tudom,mi az pontosan.Csak mert pl nekem van anorexiás barátnőm,Ő is nemsokára megy oda.Mert elért egy ideális testsúlyt,mégsem jön meg neki.És mondta,hogy várja az időpontot.Ő akkor mit is csinál pontosan?
2012. szept. 24. 19:50

Sziasztok

Bogica csinálj tesztet, legalább megtudod, kivételek mindig vannak.Sajnos én nem azok közé tartozom.Egyszer késett eddig, pedig már 29 vagyok, és ott volt a baba.


Sibetti csak pozitívan.Lehet, hogy már sikerült is.Bízzunk benne!


Tudjátok mi nekem a fura?Lassan 3 éve várjuk a babát, el is vetéltem, de nekem egyszer nem mondták, hogy menjek endokrinológushoz.Ránézésre tudják az orvosok, hogy nem szügséges?

146. Bogica28 (válaszként erre: 145. - Sibetti)
2012. szept. 24. 19:40
Nem arra gondolok,hogy kivétel vagyok,de ne felejtsük el,hogy sokan akár még hónapokig is menstruálnak,mikor teherbe esnek.Én arra gondolok,hátha kiderülne,hogy már akár több hetes is vagyok.De szép is lenne. :)
145. Sibetti (válaszként erre: 144. - Bogica28)
2012. szept. 24. 19:32
Szia! Ha pár napja múlt el a mensid, akkor nem hiszem,hogy terhes vagy. Persze, ha nem hagy nyugodni, akkor csináld meg a tesztet. Hátha Te vagy az egyik kivétel!
2012. szept. 24. 18:54

Sziasztok!Kinek,hogy telt a napja?Én egész pozitív vagyok ma,mint tegnap. :) Majdnem vettem ma egy tesztet,mióta akarjuk a babát,még 1x sem csináltam.Csak akkor fogok,ha legalább 10 napot késik a menzeszem.De sajnos max 1 hetet szokott,ami nálam normális.És ma azért vettem majdnem,mert voltam orvosnál(nagyon taknyos vagyok),és kaptam antibiotikumot.De csak holnap tudom kiváltani,....de az antibiotikumot terhesen nem kellene,....gondolom.És megijedtem,hogy mi van,ha mégis terhes vagyok,csak nem tudom?? :) De aztán arra jutottam,hogy biztosan nem vagyok.Hisz most volt meg a bajom,pár napja múlt el.

És képzeljétek,este fájt a szex.Vagyis nem fájt,hanem nagyon csípett,mert szerintem fel is vagyok fázva.De nem szóltam,gondoltam nehogy kihagyjam a nagy lehetőséget.Eddig ha ilyen volt,abba hagytuk,de most nem szóltam. :)

Én meg képzeljétek,híztam.Na jó,csak 1 kilót,de úgy,hogy 3 napig alig ettem pár falatot.Inkább fogynom kellett volna,de híztam.Bár biztosan azért,mert a 3 nap alatt csak feküdtem.

Ezeket én mind terhességi jelnek gondolnám,de félek a csalódástól.Úgyhogy elkönyveltem,hogy nem vagyok terhes. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook