Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 9-től fogyi, ki tart velem? fórum

Március 9-től fogyi, ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1783. kozmaedo (válaszként erre: 1780. - Diegóóó)
2009. máj. 8. 08:48
Örülök hogy javulgatsz, persze majd leírom de most nincs időm. Sztem olyan vasárnap hétfőn lesz belőle.
1782. P64 (válaszként erre: 1776. - Nituska18)
2009. máj. 8. 08:07
Örülök, ha működik neked, én is próbálkozom. :)
1781. Marjann
2009. máj. 7. 19:17
Azt hiszem a következő időszakok slágere nálam a rétes lesz. Most csináltam túrórudisat (sima túrótöltelék, csak beleraktam egy étcsokinyulat, hagy fogyjon), meg sajtos-cukkinist. Ez utóbbinak felraktam a receptjét, kíváncsi lennék, mit szóltok hozzá:)
1780. diegóóó (válaszként erre: 1779. - Kozmaedo)
2009. máj. 7. 16:01

Köszönöm már jobban,tegnaphoz képest.Már csak hőemelkedésem van.Remélem holnapra már az is elmúlik.


Leírsz egy napot majd az étrendedből?!:)Kíváncsi vagyok hogy mit mond egy szakember.

1779. kozmaedo (válaszként erre: 1769. - Diegóóó)
2009. máj. 7. 15:49
Jobban vagy már?
1778. Nituska18
2009. máj. 7. 14:29
jaj de aranyos vagy köszönöm szépen:)
1777. Marjann (válaszként erre: 1776. - Nituska18)
2009. máj. 7. 12:53

[link]

Nem esküszök meg rá, de szerintem én itt voltam és a tesóim erre esküsznek. A 8. kerületben van az tuti és valami ilyesmi a neve, úgyhogy kizárásos alapon ez lehet az:)

1776. Nituska18
2009. máj. 7. 12:44
oh a fenébe:( tényleg de hülye vagyok el is felejtettem hogy nem pesti vagy:) na mind1 akkor majd keresek vmit vagy marad a váci uti. juj ma nagyon boldog vagyok reggel mérlegeltem és 56 kg vagyok. hihetetlen de ez a Titok nekem tényleg beválik, már alapból aztmondtam magamban tegnap este hogy ha reggel ráálok a mérlegre ennyit kell mutatnia. és tessék:D
1775. P64
2009. máj. 7. 09:59

Sziasztok!

Akit érdekel: [link]

1774. Marjann (válaszként erre: 1773. - Nituska18)
2009. máj. 7. 06:31
Ez Pécsen van:)
1773. Nituska18
2009. máj. 6. 21:02
sziasztok! ma léböjtöt tartottam:S holnap mérlegelek, és ma végre tornáztam mert kihagytam vagy másfél hetet, és alig bírtam rávenni magam hogy újra nekiálljak, de már kezdek beérni a finisbe kg-t illetően.(az alakra még gyúrni kell)Marjannn hol találtad ezt a kajáldát mert párommal épp éttermet keresünk, nemsokára évfordulónk lesz, addig még 3kg -t lekell dobnom. aztán végre eszek egy jót január óta:D már csak az a kérdés hogy hol? mi a váci uti kinai étterembe járunk.
1772. kozmaedo (válaszként erre: 1771. - Diegóóó)
2009. máj. 6. 20:20

Hát nem unatkozom, és sokszor tényleg nem könnyű, de igyekszem úgy hogy megoldani hogy jó legyen. De mondjuk én választottam ezt a lehetőséget.Meg van az étrend. 3 variácó van leírva napi 5x étkezéssel és ezeket lehet kombinálni. Elég szimpi. Hétfőn belevágok, addig beszerzem a hozzá valókat meg összevariálom az első hetet.

A torna nagyon jó volt.

1771. diegóóó (válaszként erre: 1770. - Kozmaedo)
2009. máj. 6. 15:47
Na akkor van ezer dolgod.Nehéz lehet meló mellett.Nekem is lesznek vizsgáim,de én ráérek tanulni.Csak diák munkára szoktam járni még,de most sajnos az sincs.Kitartást!:)
1770. kozmaedo (válaszként erre: 1769. - Diegóóó)
2009. máj. 6. 14:03

Még a héten nem voltam edzésen, ma fogok menni. És akkor tudom meg hogy elkészült-e az étrendem. Most nagyon zsúfolt heteim lesznek, szombaton vizsga, közbe matek tanár, munka, suli, torna. Szóval jó kis napok elé nézek. Remélem mindent összetudok egyeztetni.

Jobbulást neked! Gyógyulj meg hamar!

1769. diegóóó (válaszként erre: 1766. - Kozmaedo)
2009. máj. 6. 13:01

Én sajnos beteg lettem.Mandulagyulladásom van.:SDe ezt leszámítva minden oké.:)


Mizu az edzésen?Kész lett az étrended?

1768. diegóóó (válaszként erre: 1767. - Marjann)
2009. máj. 6. 12:59
Azt nem tudom hogy egészségesebb e,de azt tudom hogy a lisztérzékenyek is ehetik mert rizs lisztből készül.Na meg a kínaiak olyan gebék,biztos a kaja miatt.Vagy nem tudnak úgy habzsolni a pálcikával.:)
1767. Marjann
2009. máj. 6. 12:21

Rizstészta egészségesebb, mint a sima?

Most találtam egy kínai gyorskajáldát (nem most találtam, már évek óta megvan, de csak most próbáltam ki). Iszonyat adagot adtak 900ftért. Nagyon finoooooom!

1766. kozmaedo
2009. máj. 6. 09:29

Hali mindenkinek!

Mi újság csajok?

1765. P64 (válaszként erre: 1762. - Marjann)
2009. máj. 6. 08:13
Akkor bevezetem a sültszalonnát reggelire. :)
1764. P64
2009. máj. 6. 08:13

Hello csajok!

76,9 reggel. 69 az álomsúly. Menni fog. Csak idő kérdése. :)

1763. Nituska18
2009. máj. 5. 09:17
Gratulálok ez tényleg nem semmi!ügyes vagy! én 57-58 között stangálok szóval van még 3kg minuszom az álomsúlyomig.utána már csak meg kell tartani és tovább formálódni.
1762. Marjann
2009. máj. 5. 06:51
Másfél kilót fogytam 30.a óta! Ezennel kijelentem, hogy a sültszalonna diétás kaja:D 80dekára vagyok az 52től, ami már az "elfogadható" kategóriába tartozik:)
2009. máj. 4. 14:35
Köszi Lányok!Még nem vagyok teljesen elégedett az alakommal,de kilókat már nem akarok veszteni.Marad most már a sport.
1760. Marjann
2009. máj. 4. 11:42
Hali csajok! Visszaértem a hétvégéből, jóóóóó sokat ettem, főleg grillhusikat, muszáj volt hozzá kenyeret enni (sali nem volt). Meg egy kis sültszalonnát...
1759. P64 (válaszként erre: 1757. - 9183e5be3e)
2009. máj. 4. 10:01
Köszi, aranyos vagy, nem adom fel! Csak megpróbálok módszert váltani... Most érettségizik a lányom. Szorítsatok neki csajok! :)
1758. P64 (válaszként erre: 1756. - Nituska18)
2009. máj. 4. 10:00
Én is hiszek benne... Amikor olvastam, elképzeltem, hogy mindjárt csörög a telefon, és felhív a barátom, hogy este jönne. Pont napoztam meztelenül a szoba közepén. :) Rá 1 percre csörgött a telefon, igaz a mobil, és nem a vezetékes, ahogy gondoltam, és meghallottam azt a jellegzetes mély hangját, ahogy elképzeltem, és azt mondta 5 perc mulva itt lesz. Alig tudtam felöltözni, és elpakolni a "strandolás" kellékeit. Azóta hiszek a csodában. :)
1757. 9183e5be3e (válaszként erre: 1751. - Diegóóó)
2009. máj. 4. 09:57

Gratula, ügyes vagy!

Nekem van még mit szenvednem a fogyival:) De nemadom fel:)

P64 fel ne merd adni, tessék folytatni:)! Majd lemegy az...szép lassan:)

Én kókuszgolyót ettem a hétvégén nutellás kenyérrel, gesztipürével, felment a súlyom tőle, de aztán le is ment magától, úgyhogy neked is majd lemegy....

1756. Nituska18
2009. máj. 4. 09:55
hát én a filmet néztem meg először, a legjobb barátom mondta hogy neki tényleg megváltoztatta az életét. a könyvet most olvasom. Én csináltam egy hála táblát, és egy elképzelő táblát az álmaimról. a fogyiban egyszerűen csak lazán veszem a dolgot, minden héten 1 kg-val kevesebbet irok be a naptáramban mint amennyi vagyok. a következő hétre pedig biztos hogy legalább az az 1 kg lemegy. mikor fogyózni kezdtem nehéz volt nekilátni,mert nem láttam magam előtt a célt, és akkor néztem meg a titkot. Onnantól kezdve minden torna előtt elképzeltem hogy mennyien fognak megdícsérni, tisztelni hogy végig tudom csinálni, a barátom haverjai majd irigykednek, és az "ellenségeim" pedig kénytelenek lesznek elismerni hogy megtudtam csinálni, ők pedig nem. ez valahogy egyfajta elég tétel. kiragasztottam egy képet egy lányról aki hasonlit rám csak vékonyabb. mindig látom ha a szobába vagyok,ha tornázok és már nem birom elég ránézni és erőt ad hogy ne adjam fel.(persze nem egy anorexiás lány raktam ki hanem egy olyan alakut aki akár én is lehetnék ha teszek érte)a legjobb barátomtól kaptam 2 hálakövet, én nem hordom magammal a legkedvesebb dolgaim között van a polcon, és ha ránézek ő jut eszembe, hogy ő az aki végig hitt bennem, és önbizalmat ad. Én így használom. egy másik barátomnak segitett pl abban hogy rossz tanuló volt a suliban, folyamatos kudarc érte ott is és a lányok terén is, elég rossz anyagi helyzetbe kerültek a válság miatt..megnézte a titkot, és rájött hogy nem kell görcsölnie a tanulás miatt szép lassan elképzelte hogy ha órán figyel akkor tanulás nélkül is írhat egy 3-as dolgozatot, és a siker doppingolta egyre többet akart kihozni magából, van egy oldal ahol ilyen társkereső féle és arra gondolt bárcsak találna egy olyan lányt aki hasonló tipus mint ő, és nemsokkal később levelet kapott egy ilyen lánytól, most pedig sikerült eladniuk egy autót, és így kilábalnak az rossz anyagi helyzetből is. szóval én hiszek benne hogy nincs ennyi véletlen.
1755. P64 (válaszként erre: 1754. - Nituska18)
2009. máj. 4. 09:37
Örülök, hogy Te is olvastad! Én csak nemrég kezdtem el, de majd megkapom filmen is. Szóval e szerint kellene, csak valahogy nem jut eszembe reggelente a hála, ehhez át kell alakítani az életemet. Most csak végigolvasom, aztán kezdem elölről, és megpróbálom beépíteni a mindennapokba. De a 69-es már a naptáromban benne van... majd megfestem egyszer tényleg. :) Te miket használsz belőle?
1754. Nituska18
2009. máj. 4. 09:26
szijasztok lánykáim! Újra itt vagyok! Hát nekem is eseménydús volt a 7vége. Ballagás, majális,strand..nem mondanám hogy fogyókúrás kajákat ettem, de most rám is fért egy kis feltöltődés,mert ballagáson pörkölt volt és alig egy kistányérral ettem olyan rosszul lettem , teljesen elszoktam a meleg ételtől(vagy a rendes kajától?!:)) ma inkább léböjtölök akkor tudom hogy kimegy az összes bűnös,étel ital. Egyébként vmeikőtök említette hogy látta/olvasta a Titkot. Nagyon örülök neki,mert ehhez végre én is hozzá tudok szólni! Mert nálam ez rengeteget segített a fogyásban. Nekem teli van a szobám képekkel, ösztönzésül milyen alakot szeretnék, hány kg akarok lenni. És mióta használom a titkot, sokkal jobb a közérzetem,nem vagyok ideges, és szinte csak úgy fogyok,mert már látom magamat vékonyan, eddig mindig görcsösen csináltam a fogyit és fel is adtam. Ebben az a jó hogy hiszek benne hogy sikerülni fog, és úgy bebeszélem magamnak hogy sikerül is. Olyan ez mint a gyógyszer hogy már tudjuk hogy ha bevesszük hatni fog, de ha pl egy tik-takot vennénk be és nem tudunk róla az is hatna, mert már elképzeltük azt a helyzetet hogy a gyógyszer hatott. ehhez tudnám hasonlítani! Szóval akit érdekel érdemes megnézni/ elolvasni a Titkot, mert sokmindenben segit..
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook