Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 9-től fogyi, ki tart velem? fórum

Március 9-től fogyi, ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. jún. 16. 16:48
Az tényleg nem sok.Oké hogy izmosodik az ember és az nehezebb mint a zsír,de attól még a kilóknak is menniük kellett volna lefelé.Nem tudom,hogy mi lehet a gond.
1872. kozmaedo (válaszként erre: 1871. - Diegóóó)
2009. jún. 16. 16:14
De de csak olyan 1,5 kg ment le. Ez elég hamar azóta stagnálok.
1871. diegóóó (válaszként erre: 1870. - Kozmaedo)
2009. jún. 16. 15:40
Ha úgy gondolod hogy neked ez a legjobb módszer akkor hajrá!:)Nem akarlak lebeszélni.Van aki igényli a kötöttséget vmilyen szintem,azt hogy elő van írva hogy mikor mit lehet enni.Én nem ebbe a csoportba tartozom.Ha fehérje napom lenne tuti hogy a reggeli pirítósomat szeretném.Ha szénhidrát nap akkor pedig a husikát.:)A kiló egyáltalán nem mozdult?
1870. kozmaedo (válaszként erre: 1867. - Diegóóó)
2009. jún. 16. 14:57
Szinte csak hús van benne,de már nagyon besokaltam tőle. én aki húsos vagyok inkább ,már kezdek rosszul lenni lassan a hús látványától is. Nem is súly érdekel, de vmihez tartanom kell magam és én ezt már egyszer végig csináltam sikeresen. És sok receptem is van hozzá amivel jobban változatosabbá tudom tenni.
1869. diegóóó (válaszként erre: 1868. - 9183e5be3e)
2009. jún. 16. 14:20
Köszi szépen!Neked meg a 70 kilóhoz.Csak így tovább.:)
1868. 9183e5be3e (válaszként erre: 1866. - Kozmaedo)
2009. jún. 16. 13:47

Miért egyhangú, ez engem is érdekelne?

és ne a súllyal foglalkozz, a lényeg hogy TE látod a változást!

Diegóóó:ügyes vagy, grat a vizsgához!!!

2009. jún. 16. 12:27

Velem is minden oké.Ma vizsgáztam.Még holnap van egy és vége.:)


a súlyomat úgy tartom.61-63 között.Hétvégén voltam szalonnát sütni.Este 10kor befigyelt 2 szelet zsíros kenyér meg egy pici szalonna is.:)


Edó!Miért egyhangú a diétád?Én nem hiszem hogy elkezdeném a 90 naposat.Hallottam olyat róla hogy nem egészséges.Mondjuk én nem is bírnám azt hogy egy napon csak szénhidrát másikon csak fehérje.Nekem már ez is kötött.:)

1866. kozmaedo (válaszként erre: 1865. - 9183e5be3e)
2009. jún. 16. 12:18

Gratula!

Hát nekem a súlyom nem nagyon változik, inkább azt látom hogy a testem formálódik és cm vannak változás. De a diéta egyhangúságától már ki vagyok, ezért hétfőtől lehet elkezdem a 90 napost.

2009. jún. 16. 11:00

Szép napot mindenkinek:)

Sikerült végre elérni:)

Ti hogy vagytok lányok?

Írjatok kivel mi történt? Hogy haladtok?

1864. P64 (válaszként erre: 1863. - 9183e5be3e)
2009. jún. 14. 09:02

Nem volt drága: 8oo ft volt a gabonapehellyel. :)

Sok sikert a 7O-hez!

2009. jún. 14. 08:14

És drága volt a dvd?


Én magamat szoktattam le a vacsiról.


Lassan elérem a 70-et, olyan boldog leszek akkor:)

1862. P64 (válaszként erre: 1861. - 9183e5be3e)
2009. jún. 12. 19:29

Jaja, gumi. Na most meg megvettem a tánc DVD-t a Nestlé Fitnessel. Ez tök jó!!!! Csak meg kell tanulni a mozdulatokat.

Hajrá csajok!

Ja igyekszem leszoktatni barátomat a vacsiról. Mármint az enyémről.... :)

1861. 9183e5be3e (válaszként erre: 1859. - P64)
2009. jún. 11. 00:17

Az mókás dolog az grálókötél:) Nálunk nem lehet lakásban, kicsi a hely, max kertben, de amúgyis utálok ugráni, mert nekem a térdem fáj tőle :)

Éslegalább gumi a kötél? Csttan jó nagyon a fenekeden, ha elhibázod: :D (Nekem volt olyanom)

1860. 9183e5be3e (válaszként erre: 1858. - Diegóóó)
2009. jún. 11. 00:15

Szerintem lassan kezdj visszaszokni a "normális" étkezésre, vagy esetleg minivacsorázni.

Én is 3-5 között eszek utoljára, és úgy úgy néz ki fogyok.

1859. P64
2009. jún. 10. 15:07

Hello csajok!

Vettem egy ugrálókötelet, már régen szerettem volna. Tök jó, csak a bokám ne fájna az ugrálástól. :(

Utálom a mérleget....

1858. diegóóó (válaszként erre: 1855. - 9183e5be3e)
2009. jún. 10. 12:51
Tényleg nehéz a leállás,mert ha eszek aránylag rendesen akkor jön a lelkiismeret furdalás hogy nem szabad.Össze is van már szűkülve a gyomrom így nem is nagyon kívánom a kaját.És nincs még meg az egyensúly hogy mennyit és mikor kellene ennem hogy jó legyen.Pl vacsorázni még mindig nem szoktam csak kivételes alkalmakkor,de így meg még csökken a súlyom.
2009. jún. 10. 12:49
A vizsgákkal egész jól állok.Már csak kettő van hátra amit .héten le is tudok ha minden jól megy és szabadság lesz!:)J.hónapban pedig megyek a Balcsira egy hétre.És Te hogy haladsz?
1856. diegóóó (válaszként erre: 1854. - Kozmaedo)
2009. jún. 10. 12:48
Eger-Egerszalók.1 éves évfordulót "ünnepeltünk".Jó volt nagyon.:)Majd mindenkitől kérek fotót.Kíváncsi vagyok a változásokra!:)
2009. jún. 10. 12:42

Sziasztok.

Én tartommagam. Demost nagyon elhatároztam. Muszáj leszek, vizsgák ide vagy oda, muszáj leszek kicsit jobban odafigyelni....de hálistan eddig megyeget...Én is attól félek a legjobbna, hogy utána nem fogok tudni megállni....

1854. kozmaedo (válaszként erre: 1853. - Diegóóó)
2009. jún. 10. 12:02

szia!

Köszi én meg vagyok, alakulgatok, kg-ban nem sok minden látszik viszont egészszépen formálódok, bár mondta az edző is hogy ne legyek elkeseredve ez azért van mert izmosodok. A kajára amennyire csak tudok igyekszem figyelni.

Merre voltatok? hát akkor ezek szerint nálad nagyon beindult a fogyás, mondjuk igen tényleg az a legnehezebb hogy a kívánt súlyt tartani. A vizsgákkal hogy állsz?

2009. jún. 10. 10:11
sziasztok Lányok!Kivel mi újság?Kihalóban van a fórum.:(Nálam a helyzet változatlan.A fogyás beindult és alig akar megállni.Már voltam 60,5 kg is.Nem szeretnék túlzásba esni szóval most próbálok többet enni így újra 62 vagyok.Besegített az is hogy a Barátommal elmenetük egy hosszú hétvégére és finomabbnál finomabb dolgokkal tömött.:)Szerinte vissza kell tornáznom magam 65 kg-ra.:)
1852. Nituska18
2009. jún. 6. 21:43
sziasztok! tegnap vettem egy gatyát ami még kicsi de nemsokára belefogyok 1-2 kg. elsem hiszem hogy ilyen kicsi kell:) és 2 szoknyát is felpróbáltam hihetetlen de min2 rámjött. bár nem akartam elsietni ugyhogy még nem vettem meg, de nemsokára eljön az én időm:D
1851. P64
2009. jún. 4. 13:07

Sziasztok!!!

Kicsit elvesztem. Sajna semmi újság, amióta a barátom rendszeresen jön esténként rászoktatott a vacsorára. :( Hát híztam 1 kg-ot.... Na mindegy, viszont a kapcsolatunk erősödik, és nem bánja azt a kis plussz hájt, csak egyek vele esténként.

Van egy lépcsőgépem viszont, azzal tartani tudom a súlyom.

Több szerencsét nektek!

2009. jún. 3. 20:49

Lehet tényleg megpróbálom én is ezt a titok módszert, hátha működik....

Mondjuk ma anyum megjegyezte hogy nagyon soványka vagyok....

Mire én: Gondolom a sok nutellás kenyér, vaníliás fagyi és az olvadós cukorka miatt...

Utóbbi két hétben szinte csak cukros kaján éltem, muszáj a cukor, főleg a csoki most nekem a stressz miatt, agymunkához, amúgy meg simán elvagyok félévig is cukros dolgok nélkül, és furi is hogy most állandóan csak a csokit kívánom...

Valaki tapasztalt ilyet már???? Nálam ez rendszeres, csak tudni akarom h. ez csak nálam jön elő, vagy másoknál is?

de mentségemre utóbbi két hétben nem vacsiztam és minden nap futottam45 p-t

2009. jún. 3. 10:35
Köszi a biztatást, amit írtál az is igaz, hogy vannak emberek, akik biztatnak, vagy tanácsot adnak, akkor sokkal könnyebb:)
1848. Nituska18 (válaszként erre: 1847. - 9183e5be3e)
2009. jún. 3. 10:21
szerintem egyél nyugodtan, tényleg nem éri meg rosszul lenni. később is letudod adni azt a pár kg-t de inkább a vizsgák sikerüljenek. használd a titkot:D képzeld el hogy a vizsga már sikerült, aztán majd szépen nekilátsz újra a fogyinak. gyorsan lemegy az a pár kg:) én is rengeteg ideig kerestem munkát eredménytelenül. sajnálom a most érettségizőket mert sehova nem tudnak elhelyezkedni.
1847. 9183e5be3e (válaszként erre: 1843. - Nituska18)
2009. jún. 3. 08:33

Gratula:) De jó neked h. van melód :) Én fél éve nem tudok elhelyezkedni :(

Tényleg ügyi vagy, h. nem adtad fel, látod h.sikerült:).

Nekem most muszáj ennem normálisan,mert nagyon nagy a nyomás rajtam, és ha nem eszek normálisan ilyen helyzetekben, akkor általában sírok, öngyilkos gondolataim vannak, szorongok stb., és nekem amiatt a 2-3 kiló miatt nem éri meg idegbetegnek lenni... Úgyhogy majd ha lemegy a felvételi, meg a vizsgáim, akkor folytatom a fogyit, most csak tartom a súlyt, visszahízás nélkül. De nem adom fel,csak most muszáj vagyok enni normális kajákat, mert különben összeomlok

:(

Utálom a vizsgaidőszakot........

1846. Nituska18
2009. jún. 2. 20:19
na nagyon boldog vagyok végre kaptam munkát! ma sajnos kihagytam a tornát de most kicsit beszigoritok hogy ez a pár kg még lemenjen. juj dejó dieggó akartam is tenni fel képet csak elfejtettem ha szomszéd visszahozza a fényképező gépet máris csinálok fotót és töltöm is fel. és gratulálok neked az álomsúlyodhoz.én is már csak alakformálást csinálok mert ami volt felesleg zsirégetéssel eltüntettem. na megyek puszi mindenkinek
1845. kozmaedo
2009. jún. 2. 09:53

Sziasztok!

Én is meg vagyok és alakulgatok, az elmúlt egy hétben nem mértem magam, bár most a hétvégén volt egy kis kilengés szülinapi party, otthon kerti party, de amit észre vettem hogy most már én sem bírok annyit enni mint régen, és a nadrágaimon most már elég jól érezhető a változás. Sajnos tornára most kevesebb időm volt a matek viszga miatt, de így is heti 4 volt. Ebből 2 toran 2 pedig 45 perc görkorizás.

1844. diegóóó (válaszként erre: 1843. - Nituska18)
2009. jún. 1. 17:57
Üdv újra!:)Örülök,hogy ilyen jól mennek a dolgok!Legyen is önbizalmad!:)Én elértem a 62 kg-ot.Most már csak formálódni szeretnék,tornázni.Fehér kenyeret ezentúl sem fogok enni,az adagok kisebbek,mert már nem is birok annyit enni mint ezelőtt.:)Mi az újabb cél?Nem teszel fel egy fotót a naplódba vagy az adatlapodra?Olyan kíváncsi vagyok Rád!:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook