Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk le nyárra, 2012.05.03.tól kezdjük fórum

Fogyjunk le nyárra, 2012.05.03.tól kezdjük (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2012. máj. 3. 14:03
Többiektől is kérdezném, hogy Ti mit szoktatok tornázni? :)
25. cb1f60d1e0 (válaszként erre: 24. - Skittles)
2012. máj. 3. 13:55

Szia!


Ügyes vagy, gratulálok! Biztosan bombacsaj leszel, csak egy kis kitartás kell! Én szorítok! :)


Mit szoktál tornázni?

2012. máj. 3. 13:38

Sziasztok!

Én is csatlakoznék. -13 kilónál tartok, és még egy ennyit szeretnék leadni. Eszek mindent, van hogy kevesebbet, van hogy többet sikerül...alapjáraton igyekszem odafigyelni az étkezésre és tornázok, kondiba járok. És bízom benne, hogy augusztusra bombacsaj leszek :D

23. cb1f60d1e0 (válaszként erre: 22. - AlBundy)
2012. máj. 3. 13:34

érdekes és elszomorító...


Ma már nem azért eszünk, hogy éljünk, hanem azért élünk, hogy ehessünk!

22. AlBundy (válaszként erre: 21. - Cb1f60d1e0)
2012. máj. 3. 13:25

Persze, hogy azok. A low-carb diéta nem azt kell jelententse, hogy kizárok minden szénhidrátot az étrendből, csak a korábbi megszokáshoz képest (ami ezek szerint elhízáshoz vezetett) kizárok bizonyos szénhidrátokat és csökkentem a mennyiségeket. A zöldség, gyümölcs nem az a szénhidrát amit ki kell zárni. Kizárni a fehérlisztes és fehércukorral ízesített feldolgozott élelmiszereket kell. Haszontalan élelmiszerek.

Ma már máshova belinkeltem ezt a cikket. Különös tekintettel a keretben lévős részre hívnám fel a figyelmet:

[link]

21. cb1f60d1e0 (válaszként erre: 20. - AlBundy)
2012. máj. 3. 13:19
Én is úgy gondolom, hogy a zöldségek és a gyümölcsök elengedhetetlenek bármilyen étkezésben.
2012. máj. 3. 13:10
A gyümölcsöknek alapból magas a fruktóz tartalma. Ettől függetlenül megvan a helyük az étkezésben, vitamin tartalmuk és egyéb más jótékony hatásaik miatt, akárcsak a zöldségeknek (még az aránylag magas szénhidráttartalmúaknak is) melyek ugyanúgy fontosak.
19. Linda019 (válaszként erre: 17. - Bebozi)
2012. máj. 3. 13:04
Úgy állítsd össze az étrendet, hogy cukrot ne tartalmazzon és fehér lisztet sem. 100-120g szénhidrátot egyél meg egy nap és mellette fél óra 60 perc mozgás. :)
18. Linda019 (válaszként erre: 13. - Sorozatmonika)
2012. máj. 3. 13:03
zabot kerüld egy fogyás alatt. Magas a szénhidrát tartalma csak zabkorpa jöhet szóba. Nekem is tanácsolták. Banánnal is vigyázz. :) Alma, narancs meg ilyenek nyugodtan mehetnek. :)
17. bebozi
2012. máj. 3. 12:35
Sziasztok! Csatlakoznék én is ha lehet!Linda adnál nekem tippeket kaja szempontjából meg mozgás terén is? Azt hiszem hasonló az elképzelésünk én most tartok mínusz 20-nál és még nekem van vagy 40,de 35-tel is kibékülnék! :)
2012. máj. 3. 12:32

Igen, az életmódváltás a legjobb megoldás, csak ebben a drága világban nehéz kivitelezni, de nem lehetetlen! Akaraterő kell és testmozgás. Na nekem ebből a kettőből van a legkevesebb! :/

Én max. 8 kilót szeretnék még leadni, ez talán csekély ahhoz képest, amit Ti már elértetek vagy szeretnétek elérni! :)

Én szorítok mindenkinek!

15. cb1f60d1e0 (válaszként erre: 6. - Linda019)
2012. máj. 3. 12:28
Gratulálok Linda! :)
2012. máj. 3. 12:26
ja és valóban ezek a családi baráti hétvégék, ünnepek, mindent tönkre tesznek... napok hetek munkáját
2012. máj. 3. 12:23

Bár nyárra akartam lefogyni ez nehezen kivtelezhető,nem adom fel,futni is elkezdek(ismét)

a kaját igy csinálom regg:2abonett 1-1 szelet sonka pari papri.

tizórai:1banán v bárilyen gyümi

ebéd:sali&rostonhús vagy amit a család eszik köret nélkül kis adag.

uzsi:2zab keksz és vmilyen gyógytea

vacsi:1 alma max v répa karikák

egyébként a teák nagyon jók.

2012. máj. 3. 12:20

Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok... én is az újra, újra, újra kezdők táborához tartozom:) Hetekig maximálisan betartom a saját magam alkotta szabályokat, aztán jön egy 4 napos hétvége (mint most is) és vége mindennek...


Jelenleg kalória számolgatással próbálkozom, 1200 kcal-t eszem. Heti 3-4-5 alkalommal bicajozok itthon 1 órát, ilyenkor az elfogyasztható kalória mennyiséget 1500 kcal-ra emeltem. MŰKÖDIK, ha betartom :( Havi 4-5 kg fogyást terveztem be, de kicsit megcsúsztam a kivitelezéssel... július 10-re szeretnék 89 kg lenni. :) az még 9-10 hét és hátra van 15-16 kg :( Nagyon bele kell húúúznom :D

11. Linda019 (válaszként erre: 10. - Sorozatmonika)
2012. máj. 3. 12:16
Így van életmódváltás, de fogyás alatt be kell tartani a szabályokat. Utána súlymegtartásnál a másik szabályokat. Nekem egy kg se jött fel és nagyon jól érzem magam. De persze jobban örülök neki ha 20kg nem lenne rajtam. Ezért teszek is. 2 hónap alatt le is fogyok. :) Nem gyors és nem is szedem vissza a dupláját. Eszek mindent, csak felcserélem a hozzá valókat. :)
2012. máj. 3. 12:08
az egész életem szinte erről szól(fogyózás)és valóban az életmódváltásban kell gondolkodni.Mindenki ott követi el a hibát,hogy a kivánt súly elérése után visszaáll...és kezdődik minden előről.Csak az a rossz hogy egyre nehezebb újrakezdeni.Ha eléjrük folytatni NEM megállni!!!!!Szépen letudom írni már csak csinálni kéne
2012. máj. 3. 12:08

Amúgy a legjobb, hogy most már itt a nyár. Lehet otthon is tornázni, kondiba, de kint a szabadban is. Napi 30-60 perc mozgás bőven elég. Ez már tapasztalat.


Én néha update kaját veszek meg, hogy tudjak mindent enni. Ehetek bombont , kenyeret, de komolyan mindent, de nem mindig veszem meg. Saját magamnak összeállítom , hogy most mit fogok másnap enni. Jövőhéten pizzát fogok sütni, de persze update cuccból, de 2 szeletel bőven jól lakok ebédre. Gyümölcsöt is lehet nyugodtan enni, de a lényeg, hogy szénhidrát mennyiségre nagyon oda kell figyelni.

8. Ildi^^ (válaszként erre: 6. - Linda019)
2012. máj. 3. 12:04
az igen! szép eredmény! gratulálok!
2012. máj. 3. 12:04

sziasztok!

én tegnap kezdtem sokadszorra.

csatlakoznék én is.

13 kg-ot kellene leadnom, hogy jól érezzem magam.

2012. máj. 3. 12:03

Én rajtam 20kg felesleg van még. Eddig 40kg-ot leadtam.


Titok: No cukor, no liszt, rizs és burgonya. Mondhat bárki bármit, ezt fogyás alatt nem lehet enni, mert magad a szénhidrát értéke. Napi 100 g szénhidrátot kell megenni , többet nem , mert akkor a fogyás nem indul be. Azért az se mindegy, hogy milyen ételekből visszük be a szénhidrátot meg a fehérjét. :) Nekem 40kg sikerült. 1 évig tartottam a súlyom és most a maradék 20kg-ot adom le.

2012. máj. 3. 11:57

Sziasztok!


Csatlakoznék én is!

Sok mindent próbáltam már, de a kalóriaszámolás jött be a legjobban! Természetesen én is visszaeső vagyok, mert miért is ne... néha elhagy a lelkesedésem, néha meg kicsattanok tőle.

Kb. felénél tartok a súlyvesztésnél.

Testmozgással is még csak barátkozok.


Milyen célt szeretnétek kitűzni?

Pl. mikorra mennyit akartok leadni?

2012. máj. 3. 11:53

Ha megengeditek csatlakozom !!!Nekem kb. 30 kg plusszom van , úgyhogy minden nemű segítség érdekel !!Most vagyok túl egy 15 kg-os fogyáson, de sajna megállt !!!!Elfogyott a kitartásom !!!!Hátha többen könnyebb lesz !!!

Ki hogy fogyózik, mit tart ???

Mónika melyik lassú módszerre gondolsz ?

Linda te mit csinálsz ???

2012. máj. 3. 11:45
kedvem az lenne,csakhogy rajtam 16kg felesleg van,úgyhogy megpróbálom a lassú módszert hozzáteszem sokadszorra. Renitens visszaeső vagyok...
2012. máj. 3. 11:41
Hány kg felesleged van?
2012. máj. 3. 11:38
Akinek van kedve csatlakozzon hozzám és adjuk le a felesleges kg-at, hogy strandra már bomba formába menjünk ki.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook