Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk le nyárra, 2012.05.03.tól kezdjük fórum

Fogyjunk le nyárra, 2012.05.03.tól kezdjük (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
116. kenna (válaszként erre: 115. - Skittles)
2012. máj. 9. 06:46

Köszi szépen!


Amúgy úgy döntöttem, hogy kipróbálom a 13 napos diétát. Egy ideje már nem vagyok híve ezeknek a villámdiétáknak, de belegondoltam, hogy különben is igyekszem keveset enni, akkor lehet, hogy hasznosabb, ha ezt valamilyen szervezett keretek között vagy rendszer alapján teszem...

Közben a kezdeti nekilendülés során le is ment 1,5 kiló :)

Diéta mától indul! Keménynek hangzik, úgyhogy szorítsatok :)

115. Skittles (válaszként erre: 114. - Kenna)
2012. máj. 8. 21:11

Én egyik naplóban olvastam, és kipróbáltam a következőt:

Spenót kis olíva olajon megpirítva, picit fedő alatt párolva is, aztán rá zúzott fokhagyma, só, és reszelt sajt rá ami ráolvad, ős összefogja. Egész finom lett, mondjuk nekem a tejes, tejfölös habarással az igazi....

114. kenna (válaszként erre: 109. - Skittles)
2012. máj. 8. 18:34

Hát ezt sajnos a lemondás mellett csinálom :)


Amúgy most én is az egyszerű módszert követem, sok folyadék, kevés kaja, az pedig válogatott, semmi cukor, liszt vagy olaj, hanem nagyrészt saláták és levesek, vagy főzelékek, párolt zöldségek és hús.

Most, hogy nekikezdtem újra, az első kiló hamar le is ment, csak így menne tovább :)

Nekem sajnos van most egy kis hátsérülésem, úgyhogy a napokban még nem tudok tornázni, de remélem, elkezdhetem azt is minél hamarabb :)


Mondjátok, hogyan készítsek spenótból főzeléket liszt nélkül...? (Hozzáteszem, hogy az étkezési keményítő nem megoldás, mert itt nem lehet sajnos kapni :(

113. ffcd4993fa (válaszként erre: 107. - Nagymacika)
2012. máj. 8. 18:29
egy ismerősöm is súlygondokkal küzdött a pajzsmirigye miatt. ő diétázott is. csak azt mondta neki a doki, hogy valamennyit segít majd leadni a gyógyszer. de nem tudom hogy milyen gyógyszert szed.
2012. máj. 8. 18:28
Nekem nincs gond a folyadékkal. eddig is megittam a napi 3 litert.
2012. máj. 8. 18:27
:( ma nadrágot kellett vennem,ami kész katasztrófa volt :S nagy nehezen találtam magamra. mindig olyan lehangoló tud lenni a nadrágvásárlás... mindegy, nem gyengültem el a fini pizzás csigának! amire büszke vagyok nagyon, mert az egyik kedvencem!
110. ffcd4993fa (válaszként erre: 104. - Zsffri734)
2012. máj. 8. 18:26
sok sikert! :)
109. Skittles (válaszként erre: 108. - Kenna)
2012. máj. 8. 18:12
Ügyes vagy! És okos megoldás. Nekem anno a telefonon volt figyelmeztető, és óránként ittam:) Meg lehet szokni. Ezt egyszerűbbnek látom mint lemondani a finomságokról:)
108. kenna
2012. máj. 8. 18:04

Sziasztok!


Látom, mindenki ügyeskedik :)

Nekem a folyadékfogyasztással voltak gondjaim, de most igyekszem magam nagyon megnevelni. Egész nap mellettem van a félliteres palack, és egy cetlire munka közben is felírom, hogy hanyadiknál tartok éppen. Nagyon motiváló :) Tegnap így sikerült meginnom 3,5 liter vizet, ami az eddigi max. 1 literekhez képest csúcsszuper :D Ma még csak kettőnél tartok, de még egy le kell csússzon :)

107. nagymacika (válaszként erre: 102. - Ffcd4993fa)
2012. máj. 8. 15:57
Letroxot szedek arra és merkformint a szénhidrát anyagcserére. egyiktől se fogytam.
106. cb1f60d1e0 (válaszként erre: 65. - Mítea)
2012. máj. 8. 15:45

Ezt a részt én is kitörölném az életemből. És nem is tudom megmagyarázni a miértjét.


Én is félek attól, hogy nem ehetek soha többé csokit... kell néha egy kis bűn, csak az a baj, ha ez megvan akkor sodor az ár magával és nem tudok ellenállni, kell egy kis idő míg újra felállok és bekeményítek.

Egyébként nekem rendszerint a mensi ciklusom zavar be... :(


Az a nyitja, hogy tornázni kell!!!

2012. máj. 8. 15:14

Sziasztok!

Huhh de lemaradtam! :D megyek visszaolvasok...

Üdv akinek még nem! :)

104. zsffri734 (válaszként erre: 100. - Ffcd4993fa)
2012. máj. 8. 14:01
eddig nem vitt rá a lélek, féltem szembesülni a számokkal, de azt hiszem, nekiugrok :) ahogy elnéztem az adatlapodon a méreteidet, majdnem egyezünk! nekem azért pár centivel sztem több!
103. Skittles (válaszként erre: 102. - Ffcd4993fa)
2012. máj. 8. 13:45
Nekem is pajzsmirigyes gyógyszerem van, Euthyrox 25-öt kell szednem, de még olyan hű de nagy hatást, sőt semmit nem észleltem
102. ffcd4993fa (válaszként erre: 94. - Nagymacika)
2012. máj. 8. 13:42
És a pajzsmirigy gondodra írtak fel gyógyszert? mert az is elősegíti a fölös kilók leadását. Sok sikert neked is! :)
101. zsffri734 (válaszként erre: 98. - Nagymacika)
2012. máj. 8. 13:42
eddig összesen 3 ment le, és 3 hete csinálom! mondjuk benne van a pakliban, hogy megáll egy picit, mert már jártam így, de nem adom fel! remélem :D szeretnék kitartani a célig, utána már "csak" súlyt kell tartani, meg alakot formálni, nem mintha az kisebb feladat lenne :) habár ha átszokom erre a rendszerre, teljesen természetes lesz az a fajta életvitel, amivel már elvileg nem hízhat vissza az ember
100. ffcd4993fa (válaszként erre: 95. - Zsffri734)
2012. máj. 8. 13:40

Ügyes vagy! :) én sem fogom már magam gyakrabban mérni, mint hetente! akkor hátha drasztikusabb számok fogadnak majd :)

centizni nem szoktad magad?

99. zsffri734 (válaszként erre: 97. - K6kr)
2012. máj. 8. 13:38
oksa! legközelebb így is megkóstolom! cserélhetünk itt a fórumon akár recepteket is, pl. ki mit szokott enni, ami még belefér az "életmódváltásba" :)
98. nagymacika (válaszként erre: 95. - Zsffri734)
2012. máj. 8. 13:28
szerintem a havi 1kg-os fogyás teljesen jónak mondható. Nem terheli meg a szervezeted,és a bőröd se lesz csúnya.
97. k6kr (válaszként erre: 95. - Zsffri734)
2012. máj. 8. 13:25
Tejföl helyett natur joghurttal próbáld ki negyed annyi kalória és sokkal krémesebb,, és zsírszegény túróval én is nagyon szeretem igy a túrót, jó kis desszert. ha sósat ennék akkor túró joghurt lilahagyma pici só bors, igy is nagyon finom
96. nagymacika (válaszként erre: 65. - Mítea)
2012. máj. 8. 12:58
Teljesen magamat írtad le. Egy idő után én is feladom és ha van valami alkalom ,hogy ehessek ,nem tudok ellenállni. Akkor nem érdekel semmi. Majd másnap jön a lelkiismeretfurdalás,meg a nagy igérgetések. Nem tudom miért van ez?
2012. máj. 8. 12:57
sziasztok! örülök, hogy sokan vagyunk! gyorsan én is örömhírrel kezdeném, ismét lement 1 kg az elmúlt héten :) mondjuk látni semmit nem látok magamon, de a gatya jobban rámjön! most épp túrót eszem tejföllel, édesítővel és fahéjjal, olyan fincsi! és délután irány futniii! :D olyan jó olvasni, hogy szinte mindannyian ugyanazt a módszert választottuk, és sikerekről számoltok be!
94. nagymacika (válaszként erre: 74. - Ffcd4993fa)
2012. máj. 8. 12:55
A kocogás mellett a gyors tempójú gyaloglásra is azt mondják ,hogy jó hatású. én futni nem bírok,most inkább kocogok ,és gyaloglok. Viszont azt mindennap.
93. k6kr (válaszként erre: 88. - Skittles)
2012. máj. 8. 12:55
Te is nagyon ügyes vagy, ugy látom akkor kb ugyan ugy állunk :)
92. nagymacika (válaszként erre: 87. - K6kr)
2012. máj. 8. 12:53
ügyes vagy ,ez nagyon szép eredmény!
2012. máj. 8. 12:52
Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok, négy hónap altt húsz kiló jött rám és ettől szeretnék megszabadulni. Elkezdtem diétázni és mozogni . 63 KILÓRÓL 83 KILÓRA híztam(sajnos) Az eleje még nehéz ,de remélem végig megmarad az akarat erőm.
90. k6kr (válaszként erre: 88. - Skittles)
2012. máj. 8. 12:51
Nem tornázom, elkezdtem futni, kb 1 hétig tartott a lelkesedésem, utána abba hagytam, szóval csak az étkezés. és megiszom 1 nap kb. 4 liter vizet, ha nagyon unom a sima vizet facsarok bele citromot, vagy diabetikus szörpöt öntök bele. és 4-5 óra után már próbálok nem enni semmit. az a szerencsém hogy imádom a zöldségeket, van ugy hogy délután már csak retket eszek magába, vagy brokkolit magába. és a legfontosabb hogy tényleg nem éhezem. persze van ugy hogy nagyon megkívánok valami hízlalót de akkor ugy vagyok vele hogy majd másnap reggel eszek belöle, és sokszor akkor már nem is kívánom. pedig 2 naponta főzök mindenféle finomságot a kis családomnak.
89. ffcd4993fa (válaszként erre: 86. - Skittles)
2012. máj. 8. 12:49
Köszönöm szépen! még sok kell a célig hiszem még csak most kezdtem és sok-sok kitartásra van szükségem. de egyenlőre nem szenvedek! te is ügyi vagy! te mikor kezdted? jó lenne már annyi mínusznál tartani...
88. Skittles (válaszként erre: 87. - K6kr)
2012. máj. 8. 12:29
Nagyon ügyes vagy!!! kb én is annyiról indultam, vagyis 99.9ről, ám még csak 86-nál tartok. s nekem is egy 10es a minimum amit le szeretnék adni. Tornázol? vagy csak diéta?
87. k6kr
2012. máj. 8. 12:26

Sziasztok

Én január elején kezdtem bele az életmódváltásba, akkor sokkolt a 96 kg-os súlyom. Azóta nem eszem kenyeret, rízst, tésztát krumplit, és szinte semmilyen fehérlisztes dolgot. édességet viszont minden nap, persze nem sokat, 1 túró rudi, vagy 2 gömb fagyi..., ha nagyon meg kívánok valamit megeszem de kicsike adagokat, ma reggel 82, 3 kg voltam, szóval január óta 16 kg eddig :) ha még 10 kg ot fogynék, teljesen elégedett lennék

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook