Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk le nyárra, 2012.05.03.tól kezdjük fórum

Fogyjunk le nyárra, 2012.05.03.tól kezdjük (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. máj. 20. 12:20
Mindenkinek gratulálok a dikerhez! :)
2012. máj. 20. 12:19
Jól elmaradtam a diétában :S de holnaptól újult erővel folytatom tovább ott, ahol abbahagytam! úgy hogy a mérlegelést valószínűleg tovább halogatom. valakinek van valamilyen tapasztalata Miló Viki ko a kilóknak című dvd-ről?
264. Skittles (válaszként erre: 263. - Zsffri734)
2012. máj. 20. 10:22

Köszi szépen! majd kipróálom:)


El kell újságolnom, olyan boldog vagyok, ma reggel 84.8kg voltam, szóval megvan a -15kg. Még hátra van 10kg , de ha még 15 lesz az se gond:)))

263. zsffri734 (válaszként erre: 261. - Skittles)
2012. máj. 20. 10:17
valahol a neten, talán pont a hoxán találtam a receptet, de kicsit módosítottam rajta. tehát: 1 tojás, 5 dkg olvasztott rama, 25 dkg túró, 1 kispoharas joghurt, 4 evőkanál zabpehely, csipet só, pici fahéj és édesítő. ezt összekevertem, de több zabpelyhet felvett, így még tettem hozzá, de még így is viszonylag kevésnek tűnt, szóval úgy döntöttem, hogy még teszek zabpelyhet és tejjel higítottam picit. aztán egy minimális kókuszreszeléket is szórtam bele, valamint volt itthon aszalt gyümölcs, azt is dobtam bele, habár jobb volna sima gyümölccsel, gondolom. szóval addig öntögettem hozzá ezeket, amíg olyan mennyiség lett, amit már elegendőnek találtam. sütőport nem írt a recept, de egy fél csomaggal szórtam bele azt is. aztán sütőpapírral bélelt tepsibe kanállal ilyen kis keksz formákat szagattam, és 180 fokon 25-30 percig sütöttem. jó lett, és valóban kellett buherálnom a recepten, mert így se lett sok. amúgy majdnem hasonló recept alapján szoktam készíteni ebédre ilyen császármorzsa-szerűséget, az is finom szokott lenni, és hát a lényeg, hogy semmi liszt és cukor nincs benne! :) persze azért törekszem rá, hogy ne egyek mértéktelenül ezekből se, attól, mert zabpelyhes, de ha megkívánja az ember, akkor tökéletes, és nincs bűntudat :) amúgy lehet zabkorpából is csinálni, de ez így olcsóbb, ez sem utolsó szempont.
262. nagymacika (válaszként erre: 260. - Zsffri734)
2012. máj. 20. 09:45
Köszönöm szépen! Azért jobban motivál az ,hogy gyönyörű idő van és szeretnék újra beleférni a ruháimba. Mindenkinek kitartó fogyókúrát kívánok!
261. Skittles (válaszként erre: 260. - Zsffri734)
2012. máj. 19. 20:55
megosztod a receptet? ha egyszerű én is kipróbálom majd...bár félek, hogy felfalnám egyszerre, és akkor nesze neked fogyis süti:)))
260. zsffri734 (válaszként erre: 259. - Nagymacika)
2012. máj. 19. 18:55
ügyes vagy! nos, a süti egész finom lett, és még finomabbá teszi az a tény, hogy "fogyókúrás" :)
2012. máj. 19. 18:34
Szerintem pár napon belül én is (remélem) búcsút intek a 80 kilónak ,és végre hetessel kezdődik majd a mérleg. de hogy mikor leszek megint 65 kiló az még rejtély. Most egyelőre jól bírom a diétát és a negyedik kilómon vagyok túl.
258. nagymacika (válaszként erre: 257. - Zsffri734)
2012. máj. 19. 18:33
Gratulálok ez nagyon szép eredmény!
2012. máj. 19. 12:24
sziasztok! ma nagyon ügyi vagyok, mert készítettem zabpelyhes-túrós sütit! még a sütőben van, ha kész lesz, megírom, milyenre sikerült :) ma centiztem, és a derekam -3cm, a combjaim -1cm, a hasamnál -2cm, a csípőm maradt ugyanannyi, de ez mindenképp jó hír :) :) jupííí :D
256. Skittles (válaszként erre: 255. - KicsiBone)
2012. máj. 18. 20:33
Hát ez jól hangzik, állítólag nagyon jó a zöld tea...s azt hiszem van is itthon, kipróbálom :P
2012. máj. 18. 20:26
Zöld teát nem próbáltátok még? Nekem anno attól indult be, húgomnak is (helyzeti előny, mi testvérek vagyunk, nem garantálom, hogy másnak is működni fog.) Egy nap lefőztem egy kancsó (2L) zöldteát (egy filter), és azt iszogattam egész nap víz helyett. 5 kiló lement mindenféle diéta és edzés nélkül :)
254. Skittles (válaszként erre: 251. - M.ancs)
2012. máj. 18. 18:49
Én is konditerembe járok, meg próbálok odafigyelni a kajára, tehát ugyanaz a módszer, mint a tied. Sajnos nekem nagyon lassan megy....de kitartok. Gondolkodtam, hogy vegyek L-karnitint, állítólag jó az edzéssel kombinálva
253. KicsiBone (válaszként erre: 252. - Nagymacika)
2012. máj. 18. 18:38
Az nem nagyon jó szerintem, mert csak az izmaidat fogyod le... inkább csökkentsd le simán valamennyire :) Amikor én terhesen csak 180g szénhidrátot ehettem, látványosan fogyni kezdtem, pedig nem tornáztam :)
2012. máj. 18. 18:30
Szerintetek ha valaki teljesen elhagyja a szénhidrátokat akkor kb.mennyi időn belül kezdődik el a látványosabb fogyás?
251. m.ancs (válaszként erre: 250. - Skittles)
2012. máj. 18. 17:23

Elkezdtem konditerembe járni (cardió + erősítő edzés), illetve a táplálkozásban egyelőre annyit változtattam, hogy elhagytam a tészta/ kenyér féléket nagy részben (néha eszem csak egy kis teljes kiörlésűt) és a cukrot, édességet. Nekem ez a módszer az, ami be szokott válni, csak sajnos mindig jön egy időszak, amikor ellustulom, és megint egészségtelen kajákat eszem:( Pedig jó lenne, ha hosszú távon tudnám tartani az ideális testsúlyt. Most az is motivál, hogy az esküvő után szeretnénk babát, és a terhességnek sem jó felesleggel nekivágni.


Neked van valami jó tipped? :)

250. Skittles (válaszként erre: 249. - M.ancs)
2012. máj. 18. 16:07

Esküvő...de jóó:)


És milyen módszerhez folyamodsz?diéta, mozgás?

249. m.ancs
2012. máj. 18. 14:26
Most találtam ezt a topicot, beszállok én is:) Szeretném újra felhúzni a régi nadrágom, meg nyáron lesz az esküvőm is, formába akarom hozni magam addigra:)
248. Vivienke30 (válaszként erre: 247. - Skittles)
2012. máj. 18. 13:23
szia!!!hát nekem augusztusra kéne bombaformában lennem de nem tudom mennyit sikerül addig leadnom.
2012. máj. 18. 12:05

Sziasztok! Nem tűntem el, csak nem voltam itthon, s gép közelben.


A hétvége brutális volt kaja szempontjából, de talán tegnaptól sikerült újra visszazökkenni. Muszály, mert nyárra bombacsajnak kell lenni, sőt már 3 hét múlva az kellne....igyekszem:)


Ti hogy vagytok?

246. Vivienke30 (válaszként erre: 245. - Criscito)
2012. máj. 18. 08:27
szia!!!!én mindennap sétálok majdnem egy orát szeretek sétálni.most föleg hogy jo idö lett megint
245. Criscito (válaszként erre: 242. - Vivienke30)
2012. máj. 18. 07:53
Amíg fáj a kezed, addig sétálj közepes tempóban 30 perceket.
244. KicsiBone (válaszként erre: 240. - Dessybaby)
2012. máj. 18. 05:50
Én Czanikot nagyon szeretem, de ami nekem jó, nem biztos, hogy másnak is... Ja meg anno Bíró Ica testszépítő 2. DVD-jével fogytam sokat, nagyon látványosan :)))
243. KicsiBone (válaszként erre: 241. - Criscito)
2012. máj. 18. 05:49

Így van :DDDD Dehogy mondtam komolyan :DDDD elég jót röhögtem, egy születési dátumból hogy mondanák már meg, hogy mi a nekem való diéta???? :DDDD hagyjuk már... én valami olyat kerestem, hogy hány kiló vagyok, mennyit eszek, magasságom, súlyom, mennyit akarok fogyni, és akkor keres pár alternatívát, de ilyet nem találtam...


Viszont volt egy oldal, az is tiszta gáz, fogyás ütem számoló, bekérte a súlyom, a magasságom, nemem, korom, mennyit akarok fogyni, mennyi idő alatt, és kiadta, hogy 1300 kalóriát ehetek csak egy nap, hogy közepes intenzitású edzés (heti 3-5 alkalommal egy óra, ezt írta) mellett egy év alatt lefogyjam a 20 kilómat. Normális????????? :DDD

2012. máj. 17. 17:38
hát én nekem most volt egy balesetem.ráestem a kezemre igy még kicsit fáj már egy honapja történt de még mindig fáj.utánna tornázok majd ezerrel.kinai levest ehetek szerintetek?
241. Criscito (válaszként erre: 236. - KicsiBone)
2012. máj. 17. 16:25
Ja. Azt hittem, hogy komolyan gondoltad ezt az őrültséget :D Akkor csak én nem vettem a poént :P
2012. máj. 17. 16:11

sziasztok!

nyárra énis kicsit formába akarom hozni magam:) nem kilókban elsősorban hanem kicsit alakformálni szeretnék.

vegetáriánus vagyok amugy, egyetlen szenvedélyem a tészta sajnos, amiről nem igen tudok lemondani...


Norbi 1000 kaloriás kick-box aerobikját ajánlom mindenkinek, nagyon kemény és tényleg látványos az eredmény, ha hetente megcsinálod párszor! elsőre garantált az izomláz..:)


van esetleg olyan edzés dvd amit ajánlani tudtok, ami bejött valakinek?

2012. máj. 17. 15:44
A múltkor megvettem Stahl tavaszi fogyókúra újságát (szerintem már nem kapható sajna), ott volt egy cikk a holywood-i sztárdiétákról, annyi marhaállat van, hogy a fele is sok... most az az új trend, hogy hCG-vel nyomatják magukat és 500kcal-t esznek egész nap... és elhiszik, hogy a terhességi hormontól fogynak... :S meg az egyik sztár, már nem tudom, melyik, egész nap csak fagyit eszik. Hát szerintetek ez normális????
238. kenna (válaszként erre: 233. - Criscito)
2012. máj. 17. 15:42
Hahaha :)
237. KicsiBone (válaszként erre: 221. - Criscito)
2012. máj. 17. 15:42

"De az is vicces, hogy sokan akkor fogynak, ha ilyen nevetséges 500-600 kalóriás étrendet tartanak ... Az már bőven koplalásnak számít szerintem. "


Arról majd beszélgessünk máskor, hogy ezek az emberek egy hónap után hová kerülnek... persze, az is fogy, aki WC papírt eszik, aki bébiételen él, aki hány minden kajálás után... de a srác is arról ír, hogy ez nem éppen egészséges...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook