Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk le nyárra, 2012.05.03.tól kezdjük fórum

Fogyjunk le nyárra, 2012.05.03.tól kezdjük (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2012. máj. 7. 10:17

Sziasztok!

Üdv a most csatlakozóknak! :)

Hogy vagytok ezen a szép esős délelőttön?

Hétvégén újfent elszaladt velem a ló... az utolsó hónapomra sajna ez a hullámvölgy a jellemző, de most megemberelem magam és bekeményítek!

Június végére szeretném elérni a 60 kg-ot! Hogyan? Azt nem tudom. Ha kell koplalok, vagy vért izzadva tornázok, de nem szabad feladnom! A kitartás a legfontosabb!!!

A ti szemetek előtt is ez lebegjen! :)

Remélem kialakul itt egy jó kis csapat és tudjuk egymást támogatni! :)

55. Mítea
2012. máj. 7. 10:14

Sziasztok!


Én mától kezdtem az életmódváltásomat újra...:) Januártól fogyózom, de nem igazán megy lefelé, pedig heti 4x 1 órát futok. Most a reflux az, ami rávett arra, hogy változtassak. Remélem mellékhatásként fogynom is sikerül végre. 79,7kg voltam reggel, 10kg-ot szeretnél leadni. Nincs határidő (volt, a szülinapom, ami jövő héten lesz, de arról már lecsúsztam :) ) .

Visszaolvaslak titeket...

2012. máj. 7. 09:27

Mindenkinek akit érdekel. A múltkori origo-s cikk folytatása. Sok-sok hasznos, sokak számára biztosan már ismert info:

[link]

2012. máj. 7. 08:48
Én 16 kilótól szeretnék megszabadulni. Szintén folyamatos újra kezdő. A legtöbb volt 76.aztán 1 évig tartottam a 68-70 kilót.most ismét elhatároztam magam. hozzá teszem 156 cm vagyok. én Rubint Rékázni, leg magicezni és szoba biciklizni szoktam. tegnap úgy döntöttem,hogy most csak bicajozni fogok,napi 1 órát. mellette tartom a diétát.próbálom az update diétát,de az időkorlátok nem mindig sikerülnek. mindenkinek szép napot kívánok és a mai napra is KITARTÁST!
2012. máj. 7. 08:40
Sziasztok! csatlakozhatok? én május elsején kezdtem.
51. Ildi^^ (válaszként erre: 50. - Skittles)
2012. máj. 6. 21:14

sajna a hétvége bekavart, mint mindig.

holnaptól folytatom én is a fogyit.

2012. máj. 6. 19:09
Csajok! elfogytatok?
2012. máj. 5. 16:32
sziasztok! csatlakoznék :) én is elhatároztam magam (sokadszorra...) egyszer már leadtam kb. 15 kilót, de csak a kajára való odafigyeléssel. akkor voltam 64-65 kg, de a testzsír százalékom akkor is rossz volt... ezt tartottam kb. 4 évig, aztán kezdtek felkúszni a kilók, közben persze próbáltam leadni őket, de mindig valamiért abbamaradt a küzdelem. most másként szeretném: életmódot váltok. ez nagyrészt már megy is egy ideje, mert már 2 hónapja semmi kenyér, vagy pékáru nincs a listán. már 2-3 hete se tészta, se rizs, se krumpli. egész jól megy, de az első héten mindig éhes voltam. most pedig már nem is kívánok semmi ilyet. ja, és persze megyünk futni kb. heti 5 alkalommal! eddig mínusz 2 kg, de remélem, lesz jóval több is :) :)
2012. máj. 4. 16:07
Sziasztok! Kicsit hülyén érzem magam , hogy felköszöntettem magam , de mindnyájótoknak köszönöm , aranyosak vagytok . Majd később még írok erről az aranyosságról , hogy miért érzem úgy . Arról , hogy mit szeretnék elérni , mennyit fogyni? Én 175 magas 59 éves vagyok , és nagyon erős csontozatú, és sok kg . Nekem már 70-80 kg-ról álmodni kár lenne , nagyon örülnék , ha kettő számjegyű lenne a kg és akkor hátha jönne egy ihlet ?! Szerintetek igy vannak -e céljaim , hogy nincsennek számokba foglalva !!!????Amikor éhes vagyok általában alma , pár korty 100%-os gyümilé , vagy valamilyen ropogós kenyér , minden üzletben van valami kenyér pótló, rágcsa vagy pászka stb . Kolléganőmtől tanultam nem ülök le gazdagon bevacsorálni , csak pár falat bekapva ..Ő így fogyott közel 10-et . Hát ennyi majd később jövök ....
47. Skittles (válaszként erre: 46. - Yousei)
2012. máj. 4. 13:34
egy nagy pohár víz, pár szem eper, alma, kávé
46. yousei
2012. máj. 4. 13:20
Ti mit esztek, hogy az éhségeteket csillapítsátok? Két étkezés között megveszek az éhségtől.
2012. máj. 4. 11:12

Sziasztok!


Én nem mérlegeltem, de majd bemesélem és holnapra talán indul lefelé! :D

44. Ildi^^
2012. máj. 4. 09:12

jó reggelt!

nekem is elindult lefelé!


szép napot mindenkinek!

2012. máj. 4. 07:37

Jó reggelt!

Bár ezen a fórumon ez az első nap, én kis minusszal számolok be, végre elindult lefele ismét.


Zsírolvasztó fogyis napot mindenkinek!

42. yousei
2012. máj. 4. 05:59

Utólag is boldog szülinapot:)


Nekem a célom 57 kg, most vagyok 62 és 172 cm a magasságom. Tiszta lötyi vagyok alulról, ezzel próbálok valamit kezdeni. Ti étkezések között mit esztek? Egyfolytában éhes vagyok.

41. Linda019 (válaszként erre: 39. - Skittles)
2012. máj. 3. 20:55
Az is szép ha szépen meg vagy formálva :)
2012. máj. 3. 20:54
Boldog szülinapot!
39. Skittles (válaszként erre: 36. - Linda019)
2012. máj. 3. 19:52
Az én célom: kb 70/75kg(tudom ez másnak maga a pokol, de 175cm, elég vastag erős csontozattal rendelkezem). Ami viszont még fontosabb: szép kerek izmos váll, feszes karok, úszógumi mentes has, derék, kemény kerek popsi és izmos feszes combok. Nem akarok és nem is tudnék nádszál vékony lenni, csak olyan szép formás bombanő:)
38. Skittles (válaszként erre: 30. - Icuska538)
2012. máj. 3. 19:49
Boldog születésnapot!
2012. máj. 3. 19:48

Isten éltessen sokáig Icuska! :)


Kistestvérem is ma ünnepli szülinapját, azért a vacsorám nem volt vmi fogyókúrás, pizza és csokitorta! :D


Igen, meg kell válogatni a kaját, mozogni, sok mindenre odafigyelni, ami persze enetgiát és kitartást igényel. Sajna nekem mostanában ez nehezen megy, remélem itt Veletek újra belendülök én is. :)


Nekem az a célom, hogy elérjem az 58 kg-ot, jelenleg 65 körül mozgok.

Ezen kívűl szeretném életem részévé tenni a rendszeres testmozgást még gyerekvállalás előtt.

Határidőt nem szabtam magamnak! Kellene?

2012. máj. 3. 18:49

Én szalonnát és kolbászt is szoktam enni fogyás alatt. Hétvégén meg pizzát sütök, update lisztből és nyugodt szível ehetem. :) Amúgy mindenhez csak kitartás kell. Aki cukorhoz és a liszthez volt hozzá szokva rosszabb a leszokás róla mint a cigiről. Nekem az biztos. Néha vissza szoktam csábulni, de rengeteget veszekszek sok ismerőssel mert nem értik meg hogy most nem. Akkor jönnek hogy jaj megint diétázol stb, meg úgy is a duplája vissza megy. Ez mind irigy.

Velük nem kell foglalkozni. Alkoholt én 1 hónapig kizártam az életemből vagy is juni 28.-ig, de nem csak a diéta miatt, hanem addig nem iszok, amíg nincs meg a matek érettségim. Ez a utolsó érettségim, mert sajnos annyira nem értem hogy pótérettségire kellett mennem, de akkor is megcsinálom, ha törik ha szakad. :)

Válasszatok egy célt, amit elakartok érni. Nektek mi a célotok?

2012. máj. 3. 18:28
Megválogatott kaja , több mozgás ? És ahogy esteledik egyre kevesebb kaja ? Nekem ilyet tanácsolt a háziorvosom !
2012. máj. 3. 18:26
Hajrá!
2012. máj. 3. 18:26
Köszi Lányok ! Én már ma ill hamarabb kezdtem , le is mínuszoltam 8-9kg-t , március óta tartom ,/abban jó vagyok úgy tűnik / De még mindig szeretnék , ilyen tájt szoktam eldönteni , hogy fogyni kell , azért jöttem ide , nyáron nekem könnyebb volt máskor, régebben. Ki hogy csinálja ?
32. Ildi^^ (válaszként erre: 30. - Icuska538)
2012. máj. 3. 18:22

Isten éltessen!

akkor te szerintem holnap kezdd!:)

31. Ildi^^
2012. máj. 3. 18:21
sok szerencsét mindenkinek!
2012. máj. 3. 18:16
Pont a születésem napján ???? No jó veletek megyek , ha engeditek ?
29. yousei
2012. máj. 3. 17:48
Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni. Már párszor nekiálltam, de pár hét után feladtam, mert nincs kitartásom. Most három hónapot adok. Párom összeállított súlyzós edzéstervet, szerepel benne futás is. Kiiktatom az édességet. Teljes kiőrlésű kenyeret eszem sok zöldséggel. Hátha most sikerül.
28. cb1f60d1e0 (válaszként erre: 27. - Skittles)
2012. máj. 3. 15:34
Én csak hébe-hóba, otthon filmre. :) de szeretném rendszeressé tenni...
27. Skittles (válaszként erre: 25. - Cb1f60d1e0)
2012. máj. 3. 14:53

Köszi, aranyos vagy.

Szoktam súlyzókkal, kondigépeken erősíteni, utána meg kardio. Taposógépet szeretem legjobban, de szoktam bicajozni, ellipszisezni, s mostanában a futópadot is kedzem meghódítani.


Te tornázol?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook