Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯
3720. Aceace79 (válaszként erre: 3719. - Nyugika)
2016. aug. 23. 21:19
Írok privátban elérhetőséget.
3719. Nyugika
2016. aug. 22. 14:16

Sziasztok!

Tegnap reggelre a kézfejemen piros csípések jelentek meg, ma az orvos azt mondta kettő közülük gyanúsan poloskacsípésnek tűnik.

Tud-e valaki megbízható és hatásos poloskairtó céget?

3718. Évajuli (válaszként erre: 3716. - Muci49)
2016. aug. 19. 14:26

Ilyenkor elég egy megelőző írtás, az jóval olcsóbb, de akkor is jól körbefújnak mindent, érdemes egyidőben végezni azokkal, akiknél az írtást csinálják, akkor nem oda futnak.


Én is ezt kértem, amikor a szomszédnál újra volt poloska és kihívta az írtót, így nem menekültlek át hozzánk újra.

2016. aug. 18. 15:11

Sziasztok!


Az a nem semmi, hogy az egyik lakótól apró cédulát kaptam a postaládába, a másik kedves szomszéd pedig épp az imént hívott. Az egész ház ünnepel!:) Van mit!:)

Férjem mondta, ki kéne állni az erkélyre és tárt karokkal üvöltözni, milyen szép napra ébredtünk:)


Az új lakónak biztosan nem lesz könnyű dolga, de kívánom, hogy a végén minden okés legyen.

Mi szóltunk a gondnoknak, hogy fel kéne világosítani, és erre mindenki érdekében ígéretet is kaptunk!


Muci neked is köszönöm az ötletet!!!

3716. Muci49 (válaszként erre: 3712. - Szamócalekvár82)
2016. aug. 17. 20:05
Ja és az új lakót ha látod, szólj neki, hogy beköltözés előtt irtasson poloskát, esetleg egyszerre nálatok is kellene akkor, mert menekülnek abból a lakásból, ahol irtanak..
3715. Muci49 (válaszként erre: 3712. - Szamócalekvár82)
2016. aug. 17. 20:04

Esetleg azt a ragasztós csíkot rakni a csőre, hogy ha jönnek, akkor felragadjanak rá..

Pici rakott az ágyra ő tudja mi a neve...

Meg én vettem a por alakú poloska írtót is, és azt összekevertem vízzel és ecsettel felvittem a radiátorra, ahol bejöhetnek...

3714. horakulum
2016. aug. 17. 11:46

Sziasztok!


Amúgy mi átköltöztünk múlt hét csütörtökön. Az irtás óta eltelt akkor már több, mint 5 hét, úgyhogy bízunk benne, egy életre megszabadultunk a dögöktől, bár ezt itt Pesten sosem lehet kijelenteni. Akárhol összeszedhetjük és persze, be is vándorolhat...

3713. horakulum (válaszként erre: 3710. - Szamócalekvár82)
2016. aug. 17. 11:44

Az az elvetemült ÉN vagyok. :) Csak viccelteeeeeeeeeeeeeeeem! :) :))))


A lényeg, hogy megvette valaki más. Hidd el, könnyű dolga lesz. Ugyanis nem Ő fog ott dolgozni. Hanem leírtatja először is, majd kifordítják a lakást mind a négy sarkából. Ennyi.


Mindent kicserélnek.


Jóóó lesz, ez áldás lesz rátok! :)

2016. aug. 16. 15:03

Köszi a tippet, de hála csak a fő gázcső jön le tőlük, azt mindenképp fújom, meg az ablakok és erkély környékét.

Most nem tudom mit csinálnak, de olykor azt hiszem rámszakad a plafon. Valamit nagyon pakolnak, szerelnek.

Egyébként baromi kíváncsi vagyok ki költözik ide, és tud-e egyáltalán a bogarakról. Bár mikor itt volt biztosan látta milyen állapotok uralkodnak és nem lesz egyszerű menet rendbetenni. Ezt vállalta. Na majd meglátjuk:)

3711. Évajuli (válaszként erre: 3710. - Szamócalekvár82)
2016. aug. 16. 14:35
Fúj be a csövek körül is, mert onnan is lejöhetnek, szellőzőt, és ahonnan még lejöhetnek hozzátok, mert esélyes, hogy most új táplálék után néznek.
2016. aug. 16. 10:59

Sziasztok!


Pár napja nem akartam írni, mert nem tudtam 100%, de ma reggel tuti biztossá vált, hogy a felettünk lakó büdös alkoholista csűrhe elköltözik!:)

Egy dologtól félek, hogy ha esetleg maradt náluk polos, vagy újra odavitte egy hajléktalan haver, a költözésnél nem potyogtatnak el párat búcsúzóul. Hívtam a gondnokot, aki már lent "felügyelte" a folyamatot, és mondta, hogy amint kivitték az utolsó holmit fertőtlenítik a liftet és a lépcsőházat.

Azon gondolkodom, hogy a biztonság kedvéért kimegyek és a maradék Pr.t.cttel befújok mindent.

Ami viszont még izgat, ki az az elvetemült aki megvette azt a lakást, mert állítólag eladták....

3709. Aceace79 (válaszként erre: 3708. - Pici 45)
2016. aug. 15. 16:41
Teljesen másképp nézett ki mint az előző, úgyhogy talán más volt. Nem is viszketett csak első nap.Nálunk mem volt nagy fertőzöttség. Talán 1 hónapja hozhattuk be a szakember szerint.
3708. Pici 45 (válaszként erre: 3706. - Aceace79)
2016. aug. 15. 15:04
hàt nem tudom....Nekem is volt ami elmúlt 2-3 nap alatt,sőt akiktől behoztuk nekik màsnapra màr volt ami elmúlt,pedig nagyon nagy volt ott a fertőzöttség
3707. szamócalekvár82 (válaszként erre: 3705. - Gyöngyszemü)
2016. aug. 14. 23:23

Sziasztok!


Lekopogom, nálunk azóta mióta a felettünk lakó poloskatelepet nem kis munka árán kiírtották - kopp kopp - nyugalom van. Remélem ez már így is marad, báááár nem lenne rossz megelőzésképp ismét rájuk nézni.


Amellett, hogy nálunk egyszerre soha nem volt 1-2-3 db-nál több állat meg kell cáfolnom, hogy csak este jön elő. 2x is nappal csípett meg, és mivel allergiás vagyok, azonnal érzékeltem és eltudtam kapni.

Sajnos bárhol, bármikor össze lehet szedni:(

3706. Aceace79 (válaszként erre: 3704. - Évajuli)
2016. aug. 14. 21:05
Úgy néz ki mégsem poloska csípés mert elmúltak. 3-4 nap alatt a poloskáé nem tűnik el.
3705. gyöngyszemü (válaszként erre: 3681. - Muci49)
2016. aug. 14. 00:11
Szerencsére az ő lakásukat lebontás miatt kellett elhagyniuk így abba nem költözik senki. (XIII ker Szabolcs utca) :-( Sokat voltam nála de semmit nem vittem haza. Ezek a kis dögök csak este sötétben és csöndben jönnek elő, az emberi test melegére. Így nem aggódom hogy tömegközlekedésen összeszedném... A barátnőmön nem voltak csípések láthatóak nem mindenkin látszik csak aki érzékeny rá, a mamáján pedig voltak pedig egy szobában aludtak. Gyerekkoromban anyám és apám egy ágyban aludtak apámat nem csípték csak anyámat az orvos tojás allergiára gyanakodott de azután is televolt csípésekkel apám nem hitte el hogy ez ágyi poloska hiszen őt nem... Kérte anyám na most kelj fel és olts lámpát, odébb gurult és nyüzsögtek alatta.. Pár napig el is kellett költözni, ciánozták még akkor, na az hatásos volt!!
3704. Évajuli (válaszként erre: 3702. - Aceace79)
2016. aug. 13. 13:11
Kimaradt a se! Továbbra se moss fel. :-))))
3703. Évajuli (válaszként erre: 3702. - Aceace79)
2016. aug. 13. 13:10
Akkor továbbra moss fel és ne porszívózz, mert a méregmező még sokáig hatásos.
3702. Aceace79 (válaszként erre: 3701. - Évajuli)
2016. aug. 12. 17:57
Van méregmező éa füstköd is volt. Van 3 hónap garancia az irtásra. Nagyon korrekt cég volt. Kijönnek megnézni.
3701. Évajuli (válaszként erre: 3700. - Aceace79)
2016. aug. 12. 15:14

1 héttel utána már gyanús, nekem azt mondta az írtó, hogy 4-5 napig még csíphetnek fújás után.

Azt nem tudom, hogy nálatok fújtak-e, van-e méregmező az ágy körül, vagy csak füstköd volt.

Elvileg ha most keltek ki a petékből, akkor csíphetnek, de ha átmennek a méregmezőn, akkor ki kell purcanniuk majd egy idő után.

3700. Aceace79
2016. aug. 11. 14:32

Lehetséges poloskacsípés 1 héttel az irtás után? Ma 5 csípés lett a bokámon, de tegnap délután már láttam ezeken a helyeken apró piros pöttyöket. Ma reggelre duzzadtak meg és kezdtek el viszketni :(

Még nem mostam fel az irtás óta...

3699. Muci49 (válaszként erre: 3698. - Aceace79)
2016. aug. 8. 19:19
Szia, igen ez állítólag így van, de van amikor nem kelnek ki a permet hatóidejében, és akkor szoktak másodikat fújni, ami már kinyírja azokat is és nem tudnak szaporodni..
3698. Aceace79
2016. aug. 5. 20:35

Én azt olvastam hogy azért nem lehet felmosni, mert így a peték mikor kikelnek átmennek ezen a rétegen és elpusztulnak, így nem kell második irtás.

Remélem elég lesz az egy nálunk. Döglöttet csak 2-t láttam utána, előtte csak az àgy sarkán láttam párat mielőtt festettünk. Az ágyat rögtön kidobtuk akkor, csípés egyszer volt kb. 2 hete.

3697. Muci49 (válaszként erre: 3695. - Aceace79)
2016. aug. 3. 22:00
Azt mondják a szaporodásuk miatt kell a két irtás, mert ami az első irtáskor még nincs kikelve, az a második irtásnél pusztul.. de ez gondolom évszak függő is, nyáron hamarabb kikenek, akkor még lehet hatékony az első irtószer.. Télen hosszabb a szaporodási idejük, mikor kikelnek, már az első irtás nem hatékony...
3696. Muci49 (válaszként erre: 3692. - Kalkata)
2016. aug. 3. 21:57

Amúgy tömblakásban laktok? Csak azért kérdezem, mert hiába irtatsz, ha mindig visszajön az égi áldás. Nyomjatok ki minden rést, ami a szomszédoktól jöhet..., radiátorok, állítólag a konnektornál is feljönnek.., szellőzőn, mondjuk azt nem tudom, hogy lehet lezárni.

Ha már nap közben mászkálnak azt mondják nagy a fertőzöttség, amit ki kellene zárjon a már megtörtént 2 irtás.. Az A-val kezdődő X-el végződő cég volt? Mert rájuk már csak panasz van...

3695. Aceace79 (válaszként erre: 3692. - Kalkata)
2016. aug. 3. 17:27
Állítólag cégtől függ hányszor mennek ki és mennyire alaposak. Sokat mesélt erről aki nálunk volt :(
3694. Aceace79
2016. aug. 3. 17:24
Egy alkalmast én is tudok mondani, bár nálunk még csak ma volt kint. Azt mondta sehol nem volt még kétszer. Reggel volt itt, de még most is hatalmas a füst a lakásban. Majd megfulladtam mikor bejöttem ablakot nyitni.
3693. Muci49 (válaszként erre: 3692. - Kalkata)
2016. aug. 3. 16:30

Szia


Elküldtem egy irtó számát.

Állítólag tuti biztos.., de azért érdeklődj róla telefonon milyen garanciákat vállal.


Itt olvashatsz róla visszább, áll. egyszeri irtás elég.., de azért faggasd ki pontosan mi a feltétele egyebek.

3692. Kalkata
2016. aug. 3. 13:31

Sziasztok, segítség kellene. 2 írtás után vagyunk, holnap reggel lesz a 3. Reménykedtünk, hogy nem lesz rá szükség, de ma reggel is találtunk nappal egy élőt a szobában a parkettán. Pedig mindent megteszünk, ágyat régen kidobtuk, gumimatracon alszunk. Csak porszívózunk, hogy a hatóanyag tovább maradjon. Fürdőkádban vetkőzünk, táskát is kirázzuk minden nap. És csak nem múlnak a dögök. Tudnátok ajánlani egy másik céget? Jelenleg egy XIX. kerületi céggel vagyok kapcsolatban, ajánlották (csótányírtásban jók), de lehet a hatékonyságukkal nálunk baj van. Ötletek?

Teljesen reményvesztettek vagyunk...

Anno az első írtás után, még reménykedünk, nincs nagy fertőzöttség, lehet elég lesz 1x is írtani. Ez mára a múltté.

3691. Muci49 (válaszként erre: 3689. - Aceace79)
2016. aug. 3. 07:19
Ez jó kérdés... Szerintem is észrevennéd, max, ha mondjuk tél lenne, és a petét rakná be mondjuk kabát hajtókába és az épp vendégségben kikel :) De ennek esélye azért elég kicsi.. Bár hát azt mondják tömegközlekedésen, buszon metrón össze lehet szedni, akkor ott hogyan? Lehet úgy, hogy az viszi oda, aki felvisz bőröndöt és abból ott kimászik.. Az biztos, nem lehet ennyire elővigyázatosan élni..
❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook