Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯
3750. Pici 45 (válaszként erre: 3748. - Aceace79)
2016. szept. 9. 08:24
Szia!Szeríntem megnyugodhatsz:).Ennyi idő alatt màr a petéknek is ki kellett kelni,valószínű nàlatok a kikelt peték is elpusztultak,mert ha nem így lenne lettek volna újabb csípések ennyi idő alatt.
3749. anjala
2016. szept. 9. 05:37
Sziasztok! Üdülésből jöttünk haza. Mellkasom csalánkiütések lettek, gondoltam az előző este efogyasztott camembert sajttal. Mivel nem múlt Elmentem bőrgyógyászhoz, aki azt mondta hogy poloska csípések. Kezemen is volt. Jött azóta az őrület mit csináljak. Csak rajtam vannak nyomok.elkezdtem az ágy körül lefújni amig találok szakembert aki kijön. Vidéken nehézkes. Csípések azóta sincsenek rajtam. Találtam végre írót aki kijött.azt mondta nem látja hogy lennének. Nem végez megelőző írást sem.
3748. Aceace79
2016. szept. 8. 13:50
Irtás után hány héttel lehetek nyugodt? 6 hete volt nálunk az irtó (egyszer) és azóta csípés, bogár sehol sem volt.
3747. Pici 45 (válaszként erre: 3746. - Muci49)
2016. szept. 3. 18:34
Hàt igen,csak most látom igazàn milyen különbség van a két írtàs közt(ugyanaz a cég).Màr rég túl lehetnénk ezen az egészen ha az első írtó kicsit az ügyfelek érdekeit is nézte volna..,de úgy gondolom hosszú távon megéri tiszteséges munkàt végezni
3746. Muci49 (válaszként erre: 3745. - Pici 45)
2016. szept. 3. 13:31
Ez tök jó hír, az első irtót meg érdemes lenne kirúgatni, micsoda szemét az ilyen, aki lehúz szorult helyzetben lévő embereket.. Én egy szemhunyásnyit nem tudnék aludni, ha valakit így átvernék..
3745. Pici 45 (válaszként erre: 3744. - Muci49)
2016. szept. 3. 04:57
Nálunk màr nem is lenne csoda ha ellenàlók lennének.Amennyi szert már kaptak!Viszont látom a fényt az alagút végén màr:) Ez az írtó úgy tűnik jó munkàt végzett:).Szeríntem még egy írtàs és végleg megszabadulunk a dögöktől...
3744. Muci49 (válaszként erre: 3742. - Pici 45)
2016. szept. 2. 22:42
Reménykedjünk, hogy nem poloska, már kezdem azt hinni nálatok valami mutánsok vannak, amire nem hat az irtószer.. Egyre ellenállóbbak a kis szemetek :(
3743. Lkrszt (válaszként erre: 3742. - Pici 45)
2016. szept. 2. 08:32
biztos, hogy poloskacsípés? rajtam is voltak azóta párszor csípések, de 1-2 nap múlva elmúltak és nem is voltak olyan nagyok, mint egy poloskacsípés, valószínűleg csak szúnyog. Lehet nálatok is, nem? :)
3742. Pici 45 (válaszként erre: 3741. - Lkrszt)
2016. szept. 2. 07:14
Nàlunk napok óta nem volt semmi,màr kicsit megnyugodtam.Erre ma a pici làny bokáján egy apró csípés.:(
3741. Lkrszt (válaszként erre: 3740. - Pici 45)
2016. szept. 1. 18:26
Nálunk minden oké, azóta - lekopogom- de nincsenek se csípések, se bogarak..
3740. Pici 45 (válaszként erre: 3621. - Lkrszt)
2016. szept. 1. 15:15
Nàlatok mi újsàg?
3739. Pici 45 (válaszként erre: 3738. - Aceace79)
2016. aug. 30. 18:31
Na làtod ezt nem kérdeztem meg mikor beszéltem vele telefonon.Gondolom ki lehet,mivel felmosni,takarítani is lehet 2 hét elmúltával.
3738. Aceace79 (válaszként erre: 3737. - Pici 45)
2016. aug. 29. 18:28
Akkor egy évig a szekrényeket sem lehet kimosni stb.?
3737. Pici 45 (válaszként erre: 3736. - Aceace79)
2016. aug. 29. 18:14
Beszéltem azzal az írtóval akkor vàlal fél évig garanciát ha nem veszel új bútort és nem festesz stb.Azt mondja egy évig hatàsos a szer amit kifúj,de csak akkor ha pl nem cseréled ki a bútorokat.Persze attól még ha úgy gondolod vehetsz bútorokat,de abban az esetben a garancia is megszűnik.Ő dràgàbb,mint a többi írtó egyébként
3736. Aceace79 (válaszként erre: 3733. - Pici 45)
2016. aug. 29. 17:09
Miért nem lehet egy évig új bútort venni? Nem igazán értem... Ha nincs benne poloska akkor nem mindegy?
3735. ajjaj
2016. aug. 29. 14:25

Mi egy éven belül biztosan nem tervezünk felújítást, sem új bútor vételt, kérem aki tudja az egyszeri és garanciás irtó számít küldje át nekem. SOS jeligére. :)

Ő olyan akihez kellenek előkészületek?

A rengeteg holmi miatt, ezt nagyon szeretném elkerülni.

A mikrózása pl. a könyveknek az jó megoldás?

És akinél volt már invázió a gyapjú ágyneművel mit csinált? Azt gondolom nem tanácsos 60 fokon mosni, kidobni sajnálnám, nagyon sok van és jó minőségűek.

Köszönöm a válaszokat. :)

3734. ajjaj (válaszként erre: 3730. - Muci49)
2016. aug. 29. 09:00

Sziasztok!

Teljes elkeseredésben vagyok, péntek délelőtt megjelentek rajtam is a csípések, nem is gondoltam volna ágyi poloskára ha nem időztem volna mostanában egy fertőzött lakásban, igaz nem ültem le, ruháimat kiráztam, de parázom rendesen.

Eddig egy dögöt láttam világosban sétafikált az ágyamon, de nem egészen úgy nézett ki, mint a képeken, hanem vékonyabb volt és fekete, kb 5-6 mm, sajnos nem fényképeztem le, rohantam a porszívóért és beszippantottam vele. Remélem nem jut ki belőle élve. :)

A hálószobánk, sőt az egész lakásunk elég zsúfolt, képtelenség lenne mindent átmosni vagy bezacskózni és nem is szívesen dobnám ki sem a könyveket, sem a ruhákat és itthon van az irodám is, szóval lehetetlenség. :( Nem láttam határozottan a neten látható nyomokat, pár pici fél mm-es kis fekete vonalakat igen, de nem tudom h az poloska volt e, nem voltak elbújva csak az ágy és a szekrény között a parkettán.

Nekem olyan irtó kellene aki gázosítja őket de ahogy eddig nézelődtem nem igazán találtam ilyet.

A bio irtókat néztem, de zsúfoltság náluk kizáró ok és olvastam olyan hozzászólót valahol (lehet itt, már nem emlékszem) akinél nem vált be.

Ha lennétek kedvesek ajánlani nekem is egy megbízható budapesti szakembert, akár az 1x-i irtót is, azt nagyon megköszönném.

3733. Pici 45 (válaszként erre: 3732. - Muci49)
2016. aug. 29. 08:57
Két lànyom van az egyik velem él az unokàkkal.A màsik az anyósàéknàl lakik.Onnan lett hozva annó a gyanúm szerint mivel nàluk màr volt akkor is mikor a lànyom még nem lakott ott,de ezt csak útólag tudta meg Ez a lànyom és a pàrja nem volt nàlunk azóta és azóta nàluk sikerűlt is kiírtatni igaz ott is igénybe vették egy màsik írtó segítségét.Az a lànyom aki nàlam lakik neki van két pici gyereke és sajnos ő az aki ingàzik köztünk és az új baràtja közt,de az első írtàsnàl ez a lànyom folyamatosan itt volt,akkor nem ingàzott.Nem lehetett szó arról,hogy hurculàssza a dögöket ide-oda.Az első írtàs sorozat sikertelen volt!Most làttam a különbséget a mostani írtó és a màsik írtó munkàlya közt.Most érezni és làtni is lehetett a szert.Ez az írtó itt csinàltàl meg a permetező a màsik készen hozta.Most van eredménye az írtàsnak akkor nem volt.Az első írtàs sorozatnál mikor először volt az írtó szaporodtak a csípések szàma.Most ez nem így van.A nyakamon azok a kiütések nem viszketnek lehet hogy a parfüm miatt vagy a sok vegyszer miatt allergia.A làbszàramon az a csípés màr épp hogy làtszik és nem viszket,tehàt lehet,hogy màs csípet meg.Tegnap a gyerekek szobàlyàba aludtam,hogy lássam mi van ott és nem lett csípés,a mostani éjszakát a mi szobànkban töltöttem eddig nincs csípés.Ha nem számolom a nyakamon a kiütéseket ami hàrom darabb pattanàs szerű valami és a làbszàramon azt a bizonytalan csípés.Akkor napok óta kb egy hete nincs olyan ami egyértelműen polosra utalna.Bogarat sem az írtó nem látott,sem én.Egyébként az egy naposnak nem tudtam szólni,mert nekünk muszàly egy éven belül felújítani,bútort venni.Ugyan azzal a céggel beszéltem aki előzőleg volt nàlunk.Elmeséltem,hogy mi történt voltak màr nàlam stb.és felajànlottàk,hogy a kellemetlenségeket kompenzàlljàk ingyen kijönnek és megcsinàlljàk.Így is történt.Azt nem tudom,hogy màsodjàra is így jönnek e ki,de ha fizetni kell akkor is kérem a második írtàst.
3732. Muci49 (válaszként erre: 3731. - Pici 45)
2016. aug. 28. 19:16
Hát ez marha gáz, szegények. Gyerekek sem voltak ott? Bár gondolom akkor ők sem.. Kíváncsi vagyok, mi lesz most, hogy másik irtót hívtál. A gyerekek a közösségből nem vihetnek haza? Nem lehet, hogy onnan kapjátok az áldást? Ami bent van már csak megszűnt volna az irtástól, ha most ez az új sem tudja megszüntetni, mindenképp gondolkodnod kell rajta, hogy kerülhet esetleg vissza...
3731. Pici 45 (válaszként erre: 3730. - Muci49)
2016. aug. 28. 19:00
Voltaképpen az előző írtàs sorozat utàn meg sem szűnt.Akiktől megkaptuk azóta nem jàrtak nàlunk és mi sem voltunk nàluk.
3730. Muci49 (válaszként erre: 3729. - Pici 45)
2016. aug. 28. 16:21
Nem azt az irtót hívtad, aki itt keringett, azt akinél elég az 1x irtás? Szerintem az ismerőstől visszafertőződtök, ezért nem szűnik meg nálad a probléma.. Egy kertes házban nincs szomszéd, aki visszaadja az áldást, így csak arra tudok gondolni a gyerekek hozzák-viszik. Gyerek most jött haza koliból szegedről, 3 napig ott aludtak egy rendezvényen, mindent kimosok, amit visszahozott, azt is , ami nem volt rajta, de már eltettem a sporttáskát a szekrénybe, eszembe jutott, át kellett volna gőzölni..
3729. Pici 45 (válaszként erre: 3728. - Pici 45)
2016. aug. 27. 11:55
Vannak nehezítő körülmények melyek azért megnehezítik,hogy az ember eldöntse most vajon mi is csípte meg.Erdővel szemben lakunk sok szúnyog van az udvaron,vannak cicàink akik a bejárati ajtó előtt tanyàznak rendszeresen tehàt akàr ha kint vagyunk az udvaron és nem reggel jön a csípés lehet szúnyog és bolha is akàr.Írom ezt azért,mert előbb ahogy leírtam a válaszom a làbszàramon felfedeztem egy csípés:(,mellyel valószínű pl még tavaly nem törődtem volna,most még minden kis kiütéstől,csípéstől rettegek ne e polos. A lànyom is és a pàrom is egyébként minden csípést szúnyognak vél.Lehet,hogy néha igazuk van,de 19 csípés több mint gyanús!!!Szóval kivagyok ettől,hogy ennyi idő,pénz befektetési utàn sem szűnt meg a probléma.Egy hét múlva lesz a màsodik írtàs aztàn remélem egy életre elfelejtem azt amit ezek a dögök okoztak lelkileg is
3728. Pici 45 (válaszként erre: 3726. - Muci49)
2016. aug. 27. 11:09
Sziasztok!Egy hete volt nàlunk írtàs miutàn a kisfiúnak 19 csípése volt igaz két helyen egymàs mellett,de ez nagyon megrémisztett.A pàromat nagy vita àràn,de meggyőztek,hogy szükséges szakembert hívni és nem mindenki olyan,mint aki az első írtàs utàn jàrt nàlunk.Írtàs utàn első nap a délutàni óràkban a kisfiú vàdliàn jött elő egy csípés és a lànyom térdén màr reggel làttunk két csípést,màsnap a kislàny karjàn volt egy csípés ők aztàn elutaztak és most tudtam meg,hogy csak szerdàn reggel jönnek haza.A mi szobànkban lekerűlt az írtàsra a fólia azóta sem tettük vissza.Nàlam a màsodik nap a hasamon lett egy apró csípés azóta semmi mondanàm,de tegnap a nyakam alatt ismét lettek kiütések melyek nem viszketnek,nem is kentem be,hogy làssam mi lesz nőnek e fognak e viszketni.Csak azért zavar ez a dolog,mert ezek a kiütések azóta vannak rajtam néha mióta megjelentek a vérszívók.Kifejezett csípések,melyek egyértelműen polos jelenlétére utal napok óta rajtam nincs.Van kb egy két hetes csípésem,mely 10 nap múlva is viszketett hiàba kentem na azt tudtam,hogy az.Ezekkel a kiütésekkel ezért vagyok bizonytalan,mert nem olyan.A gyerekek szobàlyàba is fogok aludni egy éjszakàt,hogy làssam most mi van ott vagy ha van csalogassam élő amíg tart a méregmező.Érdekes egyébként,hogy az írtó egyetlen bogarat sem látott az írtàsnàl.Igaz folyamatosan heti egy-két alkalommal fújtunk gőzöltünk stb,de 19 csípésnél szerintem màr csak többnek kéne lenni
3727. Aceace79
2016. aug. 27. 10:15
Hány hét után lehet megnyugodni kb irtás után?
3726. Muci49 (válaszként erre: 3724. - Pici 45)
2016. aug. 25. 08:29
Mi ujs nálatok? Tünetmentesek vagytok?
3725. Aceace79 (válaszként erre: 3724. - Pici 45)
2016. aug. 24. 18:47
Saját megnyugtatásomra szerettem volna. Azt hittem belemegy, ha van még esetleg :( Kicsit nyugodtabb lennék...
3724. Pici 45 (válaszként erre: 3723. - Aceace79)
2016. aug. 24. 12:47
Annó az első írtàs utàn kaptunk két csapdàt abba nem mentek bele.Majd én is csináltam azt amit valamelyik oldalon leírtak élesztő-cukor-víz kutya tàlra ràtenni,de nekem az sem működött(persze lehet,hogy nem csinàltam valamit jól)Azt olvastam valahol,hogy egyébként az működik,de persze azzal még nem fog megszűnni a fertőzöttség csak arra jó,hogy làssuk van e még mondjuk írtàs utàn
3723. Aceace79
2016. aug. 24. 07:22
Poloskacsapdát használ valaki? Ha van a lakásban poloska belemegy biztosan? Mennyi ideig hatásos?
3722. Aceace79 (válaszként erre: 3721. - Muci49)
2016. aug. 24. 07:21

Igen, az is lehet, de sajnos aki ismeri a poloskát rögtön annak a csípésére gondol. Aki nálunk volt irtani átnézi a lakást is, ha valaki nem biztos a dolgában.

Nálunk 3 hete volt irtás, de még most is félek, hogy előjönnek újra:( Hétvégén 3 szúnyog volt a karomon, de még így is azt figyeltem, hogy mikor múlik el a csípés, hogy néz ki stb.

3721. Muci49 (válaszként erre: 3719. - Nyugika)
2016. aug. 24. 07:10
Azért most szúnyog szezon van, elképzelhető, hogy csak egy vehemensebb példány csipkedett össze. Anno emlékszem gyerekkorunkban, volt, hogy 30-40 csípésünk volt. Akkor még nem nagyon lehetett az ablakokon szúnyoghálót látni, ma már azért jobb a helyzet :) Reménykedjünk, hogy nem poloska.
❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook