Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
3870. Tormás30 (válaszként erre: 3869. - Adani_)
2017. júl. 31. 16:54
Én azt arra írtam hogy már a 4.szobában aludt a kisgyerek és ott is megcsípték. Tudom hogy ott kell maradni már a 2.írtáson vagyunk túl. Remélem 3.ra nem lesz szükség. :( Nálunk 2 szoba van mind a 2-ben alszunk.
3869. Adani_ (válaszként erre: 3868. - Tormás30)
2017. júl. 31. 15:25
A szobából nem szabad kiköltözni, valakinek ott KELL maradni, különben a dögök nem jönnek elő kajálni és így a kifújt méreggel sem érintkezik és nem döglik meg. Sajnos ez van valakinek ott kell maradni áldozati báránynak, ettől szenvedek én is 3. írtás, most úgy tűnik már jó lesz, tegnap este nem kaptam újabb csípést és bogarakat se láttam legalábbis élőt nem. De így a sokadik nem nyugodt éjszaka után már idegileg készít ki és riadok fel arra, hogy mintha mászna rajtam valami, de pánikszerűen villany fel és csekkolás, de semmi, se bogár, se újabb csípés, ez már placebo ill. lelki eredetű cucc, legalábbis remélem ,hogy ebben megmarad. Írtás után még 10 napig aludni kell a szobában addigra biztos előjön mindegyik, mert az éhség nagy úr náluk is, de kiköltözöl nem jön elő, de előbb-utóbb visszamész oda és akkor elő fog akkor meg már nincs ott a méreg.
3868. Tormás30 (válaszként erre: 3866. - Vidámanyuka)
2017. júl. 31. 14:51
Szia. Az a baj hogy a poloska minden hová megy utánatok ahol alszotok. Testhőre és a kilélegzett széndioxidra megy. Írtás után még 6-7 napig csíphetnek.
2017. júl. 31. 12:25
Azt mondták ne pakoljunk el semmit majd ők megcsinálják.Már elfelejtettem mivel írtanak valami fújós is.El kell menni itthonról addig meg utána pár órára.Ma fogok mindent megkérdezgetni majd.
2017. júl. 31. 12:12

Sziasztok!

Panelban lakunk és sajnos úgy tűnik nekünk is van.Csak a kicsi fiamat csípték ezek a dögök.Mivel komplex allergiás ez eszünkbe se jutott.Most 1hetet máshol aludtunk semmi nem volt rajta hazajöttünk másnapra 200+ pöttye volt...

Ma jönnek írtani,tiszta pánikba vagyok...azóta nem alszanak ott de ma reggelre engem is megcsipkedtek pedig a mi ágyunk másik szobában van.Férjemen semmi...

Ma reggelre a kicsi a 4.szobabá aludt es lett a lábán 3 pötty..már idegroncs vagyok...

3865. Tormás30
2017. júl. 30. 06:40
Valaki megadná az egyszer irtó szaki elérhetőségét?
3864. Tormás30
2017. júl. 30. 01:46

Sziasztok! Kezd elegem lenni. Írtás után majdnem 6 nappal megint van a lábamon friss csípés nyom. Nálam ahogy lemar már meg jelenik a nyoma és jön a viszketés. A síró görcs kerülget.

:(.

3863. agnes1219
2017. júl. 29. 18:09
Sziasztók! szintén gőzzel,irtóm,párnapig nemis találtam, már,kb 3hete csinálom.kitartás mindenkinek. volt nálunk,is bió irtás.
3862. Adani_
2017. júl. 27. 19:42
Sziasztok! Említettétek a gőztisztítót. Milyet ajánlotok, ami tényleg beválik és lehetőleg nem kerül egy vagyonba? Egyáltalán hogyan működik egy ilyen masina?
3861. Tormás30 (válaszként erre: 3859. - Julcsi80)
2017. júl. 26. 17:42
Nálunk is volt fújás hidegköd képzés. Gőztisztitóval min mentél át? Nem mostad le a mérget? Nálunk kb 45 percig tartott az írtás 46 nm 14990 volt.
3860. Tormás30
2017. júl. 26. 17:38
Sziasztok. Nálunk a nagyszobában jellenleg nincs bogár. Ott van egy kanapé és az ágyunk. Július elejèn ott kezdődött minden. Olyan csípéseim voltak hogy ihaj. Első írtás előtt kárpit tisztitóval adtam a kanapének és az ágy kerete körbe lett fújva írtószerrel. De le lett írtva a gyerek szoba is. Első írtás után 2-3 nappal találtam koválygó bogarakat nappal. Múlt hét csütörtökön pedig mind a 2 szobábában volt már bogár. A nagyban 3-at szedtem össze. Most a gyerek szoba a gázosabb. A párom alszik ott ő a csali. A második irtás előtt róla szedtem le bogarakat...Most hétfőn volt írtás. Ma szedtem össze egy döglötett az ágy lábáról a gyerek szobában és a párnáról 2 vérrel telit fényes nappal. Valószínűleg hatott a méreg mert nem bújtak el. Az ágy mellett van egy konektor látok ott poloska kakit. Esélyes hogy ott húzták meg magukat. A párom haza jön a munkából és leszedetettem vele. A nagyszobába jelenleg nincs bogár... Nálunk az eurokártevősök voltak. A második most garanciába ment. Agrohidroval sajna nincs tapasztalatom. Abatox felejtős alapból.
3859. julcsi80
2017. júl. 26. 13:25
Sziasztok nállam a zasita bt volt 1 x azota semmi. Hálla az jó égnek. A gőztisztitás is tuti talán azért sincsenek mert utána én még gőztisztitóval adtam az érzéseinek. A zasita bt csak ajánlani tudom 51 nm vegyszeres irtás plusz hideg köd képzés 16000 ft plusz 1000 jatt amit a srác alig akart elfogadni . Valóban nem kell az ágyat ki dobni a srác korrekt volt mindent elmondott valóban felborogatott mindent és 2,5 oráig volt alapos munkát végzet. Mindenkinek ki tartás ne adjátok fel
3858. Adani_
2017. júl. 26. 13:06

Sziasztok!


A Google dobta ki ezt a fórumot, sajnos engem is betaláltak a dögök. Kb. június elején-közepén kezdődött a rémálom, tele voltam kiütésekkel nem tudtam mitől lehet akkor még valami betegségre gondoltam, bőrgyógyászhoz fordultam allergia vizsgálatot végeztek és kiderült hetekkel később derült ki ,hogy bizony allergia és ágyi poloska csípésre. Agrohydro céget hívtam fel ők küldtek gázmestert, volt írtani, de sajnos egy kör nem volt elég, sőt most úgy tűnik 2. kör után is vannak, újabban megint csípnek. Hamarosan jön a garanciális ingyenes kör, azóta rendszeresen nézem az ágyat és környékét, az ágyneműtartót szétkaptam, a ruhákat 60 fokon átmostam, a lakásból úgy tűnik más szoba nem fertőzött csak amiben én lakom, de írtás mindenhol volt és lesz is, biztos, ami ziher. A mester, aki írtott mondta és le is írta a tudnivalók között, hogy aludni kell a szobában, különben a dögök nem bújnak elő nem indulnak el, nem találkoznak a méreggel és nem döglenek meg, de a méreg hetekig jó, ezért ne szabad takarítani sem a szobában, lassan a kosz esz meg, se porszívózás se felmosás nem volt már 1 hónapja.


Agrohydro-val voltak tapasztalatok? Insect Bt végezte a tényleges írtást az adott papiros szerint. Abatoxot láttam ,hogy sokan lehúztátok, őket is megtaláltam, de végül az Agrohydro jobb ajánlatot adott és előbbi s tudtak jönni és telefonos megkeresésnél is készségesebbek voltak.



Ez a hőkezeléses megoldás mennyibe fájt nektek? Ne legyen rá szükség, de gondolom a hökezelésesnél ugye a petéket is elpusztítja, azt mondták 60 fok fölött elpusztulnak a peték is, ezért kell 60 fokon mosni ill. sok tárgyat, ami az ágy közelében volt ( üvegek főleg) beraktam a sütőbe 80 fok, légkeverés 15 perc.


minden írtó azt mondja az ágyat nem kell kidobni, elemlámpával és nagyítóval vizslatom az ágyat és matracokat, és nem találok semmit, de valahol biztos megbújnak, 3. sikertelen írtás után biztos repülni fog az ágy jó messzire. Nekem nagyon gyanús, hogy a szegőléc alatt bújtak el a falnál, ott van pár centire az ágytól.

3857. Tormás30
2017. júl. 24. 13:31
Szia! Köszi szépen a telefonszámot. Remélem nem lesz rá szükség. A lakás úszik a vegylében. Büdös van mint a dög de nem baj elviseljük a cél érdekében.
3856. Tormás30
2017. júl. 24. 08:29
Nálunk ma jönnek a második írtásra. Jelenleg egy szoba érintett a gyerekeké ;(. Nálunk nem hatott a biokill. Lefújtam vele mindent és ugyan úgy van poli.
3855. rinike
2017. júl. 24. 07:15
Nálunk végül vagy nem is volt soha ágyi poloska, vagy sikerült kiirtanom őket. Nálunk is csak egyik szoba volt érintett, a teljes átfújására elég volt egy boltban vett poloskairtó. (Irtás közben rengeteg pókot találtam.) Az egészet megismételtem 10 nap múlva, és mindkétszer mindent (az ágyneműket is beleértve)kimostam. Jó nagy munka volt...
3854. Fiona7104 (válaszként erre: 3853. - Tormás30)
2017. júl. 23. 14:21
Köszönöm szépen a jó tanácsokat :-) A teafaolajat ma rendelem meg, addig is gőztisztítóval és a kezemmel irtom őket. Mosok, vasalok tegnap óta; ilyen időben mi mást is lehetne csinálni :-) Kérlek add meg az elérhetőséget, és felveszem velük a kapcsolatot. Nagyon szépen köszönöm!
3853. Tormás30
2017. júl. 23. 14:17
Addig is teafa olajjat keverj testápolóba azzal kend magad valamint cseppencs az ágyra párnára körben. Moss ki mindent amit lehet 60 fokon gőzölős vasalóval vasalj át mindent.
3852. Tormás30 (válaszként erre: 3851. - Fiona7104)
2017. júl. 23. 14:12
Szia.Ez a fórum kihalóban van. Már nem írnak ide a régiek sajnos. :( Ha gondolod megtudom adni annak a számát akik hozzánk jönnek írtani. Második írtás lesz. Nálunk sincs sok bogár. Remélem ez a második kitakarítja őket. Társasházban laksz?
3851. Fiona7104
2017. júl. 23. 11:13
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, mert új albérletbe költöztünk, de nem tudtuk, hogy már laknak benne :-( Nincsenek még vészesen elszaporodva, de szeretném, ha végleg eltűnnének. Az 1 alkalmas irtó elérhetőségét szeretném elkérni, hogy megszűnjön az éjszakai rettegés és a sok csípés. Előre is nagyon köszönöm, és Mindenkinek kitartást kívánok!
3850. Tormás30
2017. júl. 21. 04:23
Nem tudom olvassa e valaki ezt a topiccot. Írtás után 9 nappal bogarat találtam a gyerekek emeletes ágyában a szobájukban. A fiamon is találtam csípés nyomot. Ma hajnalban bogár volt a takarón és véres is volt az ágynemű. Tegnap beszéltem az írtósokkal. Garanciába ingyen kijönnek írtani. Addig is mosok zsákolok. Jelenleg egy szobában van csak bogár a gyerekeknél. De apa a csali hogy a másikba ne jöjjenek át. Nem tudom honnan jöhettek most mert petét és levedlett bőrt a múltkor sem találtunk....:(
3849. Tormás30
2017. júl. 15. 02:17
Éjjel 2 van és már 3 ú csípésem van legalább és a nagyobbik gyereken is látok a combján csípést
3848. Tormás30
2017. júl. 14. 23:31
Én közben kikészülök. Éjjel csak lámpa fénynél alszom már ha alszok. Ha valami hozzám ér már felugrok. Csak engem csípnek ezek a dögök. 3 napja írtottak és be vannak vadulva. Olyan csípéseim lettek hogy ihaly. Szó szerint látni szemmel hogy hová szúrtak. Ki vagyok teljesen. Az egyszer írtó számát vslaki meg tudná adni?
3847. Tormás30 (válaszként erre: 3811. - Pici 45)
2017. júl. 13. 10:11
Szia. Elég sokat vissza olvastam. Nálatok sikerült megszabadulni a poliktól?
3846. Tormás30 (válaszként erre: 3844. - Rinike)
2017. júl. 13. 10:04
Azóta lámpafénynél alszok már ha tudok. A gyerekeken és a páromon nem látszanak a csípés nyomok. Hétvégén kárpít tisztitóval kikarítottam a kanapét és a szönyeket. Biokillel lefújtam az ágy környékeket. Akkortól már kevesebb volt a bogár csípések száma. Vártam a keddet mint a messiást. Jött az írtós emberke körbe fújt mindent szétszedte az ágyakat falakat lefújta. Képek mögé is befújt aztán hideg kötölt. Vágni lehetett a füstöt. Azóta is érezni a szagát. 6 napig nem lehet takarítani. Azóta minden nap találok döglött vagy koválygó lapos bogarakat. Tegnap kiderült hogy a falszomszédnál is lehetnek. 3-4 napja arra kel hogy tele van csípéssel. Mondtam neki hogy mi lehet azóta ki van teljesen. Megadtam az írtók számát hozzá pénteken jönnek írtani.
3845. Tormás30 (válaszként erre: 3844. - Rinike)
2017. júl. 13. 09:54
Múlt hét csütörtökön arra keltem hogy tele vagyok csípéssel amik nagyon viszkedtek. Google jó barát egyből ezt hozta fel opciónak hogy ágyi poloska. Délután szétszedtük az ágyat a párommal és a kereten ott voltak a bogarak :(.
3844. rinike (válaszként erre: 3843. - Tormás30)
2017. júl. 13. 07:17
Honnan tudod, hogy poloskák voltak, amik megcsíptek?
3843. Tormás30
2017. júl. 11. 23:12

Sziasztok!

Ma írtottak nálunk. A House Speciel kfttől jött az írtós. Fújt és hidegkötött csinált. Azt mondta szerinte nincs nagy baj nálunk. Adott csapdát 1 hét múlva ki kell raknom. Csak akkor kell az írtást ismételni ha lenne a rajta bogár. Remélem nem lesz...

3842. Tormás30
2017. júl. 7. 05:37
Sziasztok! Engem tegnap reggelre csípkedtek össze:( 10 emeletes panelban lakunk. Eddig nem volt ilyen gond. Földszinti lakás. A múlthéten volt lomtalanítás nálunk. A mi ablakunktól nem messze hordták össze a lomokat. Az lenne a kérdésem hogy onnan bekerülhettek e a poloskák?
3841. Papp Viki
2017. jún. 19. 16:37

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni,hogy a popey77 által megadott telefonszámon sikerült-e valakinek elérnie az irtást a fiatalembernel?Azért kérdezem mert én felhívtam megbeszéltünk egy időpontot és nem jött,sőt a telefonját is kikapcsolta.Nem tudom mit gondoljak ezek után!

❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook