Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


12055. eszti26
2010. jan. 11. 16:31
Sziasztok lányok! Ma voltam győri Kaáliban egy megelőző ultrahangon, és hála istennek eltűntek a petefészek cisztáim! Ennek nagyon örülök mert már régóta várok rá hogy elkezdhessük a lombik programot. Mennyi ideig kellett szúrni magatok mire elegendő érett petesejt lett? Nekem gonál-f-et kell szúrni! De félek tőle!
12054. smarti8
2010. jan. 11. 16:09
Hát akkor sziasztok lányok!Mostantól a háttérből fogom követni az eseményeket.Mindenkinek sok sikert kívánok.Reményem,Babusom,Bibém NE HARAGUDJATOK,HA VALAMELYIKŐTÖKET IS MEGBÁNTOTTAM,NEM ÁLLT SZÁNDÉKOMBAN.MINDENNAP GONDOLOK RÁTOK,HOGY MI VAN VELETEK,ÉS EZTÁN IS ÍGY LESZ.PUSZILLAK BENNETEKET.
12053. smarti8 (válaszként erre: 12052. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 11. 16:01

Az nagyon jó hír:)GRATULÁLOK NEKI!!!

Mindenképpen igazad van.Sajnálom,hogy így gondolja Zsani,de tényleg,most akkor köszönjünk el erről a fórumról és nyissunk egy újat??Nem tudom mi lenne a megoldás.De ha ezzel sértek valakit,hogy összejött és mégis itt vagyok,akkor tényleg nincs más hátra mint elköszönni.

2010. jan. 11. 15:53

nem nincs harag, csak ha jól belegondolsz 3-an vagyunk, akik napi látogatói a fórumnak, mindhárman babát várunk. Menjünk másik fórumra, hogy az, aki babát szeretni idejöhessen? Nem jobb egy olyan oldalra irogatni, ahol sikerélmény is van?

Egyébként ha már itt járunk van egy barátnőm, 29-én mentek volna a kaáliba, mert csak 1 petevezetője van, az is csonkított, ennek ellenére hétfőn közölték vele, hogy 3 hetes terhes. Fogalma sincs hogy hozták össze. :-)

12051. smarti8
2010. jan. 11. 15:52
8 perc és mehetek haza:)
12050. smarti8
2010. jan. 11. 15:52
Szivikém itt vagy még???
12049. smarti8 (válaszként erre: 12048. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 11. 15:42
Szivi igazad van,de ettől függetlenül nincs harag:)
2010. jan. 11. 15:39
Valamilyen szinten igazad van, valamilyen szinten nem. Egy-két ember már akkor eltűnt, amikor még csak sejtettük, hogy babánk lesz és hidd el, velük is szoktam privit váltani, igazából nem ez az oka, hogy távol maradnak. Ha itt lennének, akkor tudnánk másról is beszélni, de mivel 2-3 ember van itt hébe-hóba, így sajnos más témánk nem maradt.
12047. Zsanetta
2010. jan. 11. 15:38

de tényleg smárti,szerintem senki nem irigyli a ti boldogságotokat,de ez a fórum nem erről szól.

csodás dolog ezt átélni,komolyan megérdemlitek,mert jó anyucik vagytok ,lesztek de ........

remélem nincs harag !!

és remélem visszatalál a csapat és újra támogathatjuk egymást,hol a kismamikat,hol az arra vágyókat!!

12046. smarti8
2010. jan. 11. 15:32

Hát ezt jól megkaptuk!!

Nem haragszom,és igazad van,kicsit elragadtattuk magunkat!!

BOCSÁNAT,SENKIT NEM AKARTUNK MEGBÁNTANI.

12045. smarti8
2010. jan. 11. 15:29
Milyen furi,hogy 5 hetesen 0,26mm volt,rá 3 hétre meg 23mm.10szeresét nőtt.Legszívesebben holnap is megnézném:)Lehet beugrok a nődokimhoz.Bár 11 hétig nem talizunk megbeszéltük.Akkor lesz a nyaki redő.
12044. Zsanetta
2010. jan. 11. 15:29

Sziasztok csajok!!!


remélem jól vagytok!!!

amit most irni fogok az nem ellenségességből szól,nem irigységből és nem is másból!!

azt hiszem én leszek az egyik aki leirja ide a valós okot ,bár sokan osszthatják a véleményemet.

lányok huzzunk már egy stoppot,hihetetlen nagy csoda ami veletek történik,hogy végre sikerült a babótok és higgyétek el senki nem is irigyli töletek,de ez a fórum nem ennek indult annak idején.

a kaali intézetről szól,nem pedig arról hogy túlzásokba esünk és itt mindenki szeme láttára kibeszéljük kinek milyen hányingere van,mennyit bir enni,milyen a baba a képen és ki hogy várja.

könyörgöm szálljunk már magunkba szereintetek miért nem olyan a fórum mint eddig???

mert akiknek még nem sikerül azoknak ez vhol egy fájdalom a szivükben.

könyörgöm ezt vagy priviben vagy más új fórumon beszéljétek meg.

ez az oldal már nem olyan mint régen pont emiatt,mert igenis legyünk már figyelmesek a másikra.

senkivel személy szerint nincs bajom ,csak tudom a többiek és ezért nem jönnek beszélgetni.

Csajok a fórum cime KAALI INTÉZET


Remélem senki nem sértödött meg vagy ilyesmi csak kicsit gondolkozzunk már el rajta!!!

12043. smarti8
2010. jan. 11. 15:27

Így van:)

Bár második névnek még adhatod.

Bibóm eltűnt??Hahóóóóóóó Bibómanóm!!!

2010. jan. 11. 15:21
Nekem a Nándor tetszik, de így, hogy csak egy baba van, úgy gondolom legyen a férjemnek öröme, hisz 15 éve vágyik rá.
12041. smarti8
2010. jan. 11. 15:16
A férjem nem szeretné ha a nevét viselné.Utálja az István nevet.A másik neve Tamás,azt meg nem használja.
12040. smarti8
2010. jan. 11. 15:15

:)

Annyira nem lett jó.Már mennék megint,hogy lássam 9 hetesen is.Ma vagyunk 9hetesek és 1 naposak,de már a 10.hetet töltjük,nem??

Én azon is gondolkodtam,hogy ha esetleg fiú lesz,a Zsombor,Patrik mellett a Bálint,mert após Bálint és az a név is tetszik.

2010. jan. 11. 15:11
megnéztem a képet. A tiéd is cuki!
2010. jan. 11. 15:10
szerintem nem az lesz. Vmelyik nap a penny-ben voltak csecsemőknek kiegészítők, a rózsaszínt meg se fogtam. És ezen csak itthon gondolkoztam el.
2010. jan. 11. 15:09

Elsőnek mindenképp lányt szerettem volna, ez bejött, most másodiknak már mindegy. Apa akar nagyon fiút, mert ő igazi ezermester és így át tudná adni a tudását. Ráadásul akkor lenne idősebb, ifjabb és junior is a családban, akit ugyanúgy hívnának. :-)

Nem tudom a pasiknál mi ez a mánia, hogy a fiú az apja nevét kapja. Szerintem az a gyerek önálló személyiség, önálló névvel, így a saját nevem nem adnám a lányomnak. Pedig szeretem a nevem. Dehát mindenképp azt szeretném, hogy örüljön, úgyhogy nem vitatkozunk a nevén.

12036. smarti8 (válaszként erre: 12033. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 11. 15:08
Szivikém még ne menjünk ennyire előre:)Az is lehet,hogy kislány lesz.
12035. smarti8
2010. jan. 11. 15:05
Nálunk is ez a baj,hogy a környezetemben csak kislány van,tesóméknak is.Már régebben kaptam egy nagy zacsi cuccot,meg kismaminacikat ami kétlem hogy majd jó lenne rám,mert sógornőm alapból vastagabb,de lehet majd beszűkíttetem ha lehet.Én nagyon kislányos vagyok,és a férjem is.Anyum is azt mondta,hogy kislány lesz,sógornőmnél bevált,remélem most is.De ha kisfiú,annak is nagyon fogunk örülni:)
12034. smarti8
2010. jan. 11. 15:03

:)

feltöltöttem Minimit:D

nagy nehezen.Mindjárt jön a főnököm és hozza a sütiket,mert szülinapja van,és most hívta a kolléganőmet a lista miatt,hogy ki mit kér:D

2010. jan. 11. 15:02
Hát én meg kicsit ráfaragok, mert igaz, kb. 2 éves koráig az összes ruhácskát odaadtam unokatesómnak, de így is van egy halom csajos rucink, ami atomrózsaszín, orgonalila, csillog-villog... nem tudom még mit kezdek vele
12032. bibócska
2010. jan. 11. 14:59

nekem bejött a megérzésem bár az is lehet hogy csak ráhibáztam de valahogy nem tudtam kislányra gondolni nekem mindig fiú fiú fiú zakatolt a fülemben..ami nem jelentené azt hogy nem örültünk volna a kislánynak hiszen számomra is a legfontosabb hogy egészséges legyen..

de azért a család nagyon odavan hogy V.Lajos megszülessen:-)))))

2010. jan. 11. 14:54

Így van bibócska! Minden redben lesz!


Két napja olyan érzésem van, hogy fiú lesz. A boltban is a kék dolgokat nézem. :-)

12030. smarti8
2010. jan. 11. 14:52

Bibóm ne izgulj,minden rendben.Tudod írtam,hogy a sógornőmnek is magas volt az AFP-je vagy mi,sőt nagyon magas.Végigsírta az ünnepeket,és a következő már jobb lett és egészséges kislányt szült:)

Jut eszembe anyukám nekem is megálmodta,hogy kislány lesz,így remélem így is lesz.Bár a lényeg:EGÉSZSÉGES LEGYEN!!!!!

12029. bibócska
2010. jan. 11. 14:47
hát ha minden igaz és nekem is szimpi meg ő is elfogad..szóval Major Tamás.nemcsak szülész-nőgyógyász hanem genetikus is.nekem pedig nagyon jó lenne egy szakember aki tudja mi fán terem ez a dolog miattam és a baba miatt is.
2010. jan. 11. 14:47
Még nem kezdtem el, itt patakon azt mondta a doki, hogy 10. hét után menjek majd. A kaális orvosom is kérdezte, így megbeszéltük, hogy 19-én ad igazolást és azzal mehetek majd a védőnőhöz. Bár elhiheted, hogy hozzá semmi kedvem.
12027. smarti8
2010. jan. 11. 14:43

Szivikém a Rennie-t szedem este 1-2 db-ot elszopogatok,olyankor elalszom,de ha felkelek pipilni ami mostanság elég sűrűn van,akkor kezdődik előlről:(A fej is tompán fájogat:(

Bibócskám szorítok,és mesélj majd milyen az új doki:)

Én holnap megyek védőnőhöz.Jut eszembe Szivikém te már elkezdted ezeket a dolgokat??Védőnő,terhesgondozás stb.

2010. jan. 11. 14:42
megkérdezhetem ki lett az új dokid?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook