Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


12175. Zsanetta
2010. jan. 18. 13:11

szia!!!


na és mi lett a teszt eredménye??

én pihenek,sokat de fel is kelek.

ma fájt egy kicsit a hasam és szurkálódott bal oldalt még most is.

remélem mindenki jól van

12174. Hellamona
2010. jan. 18. 13:04

Sziasztok!


Látom pihiztetek a hétvégén. Én is. :) Abszolúte! :)

Hát aztán csak nem bírtam ki, ma reggel teszteltem. De ezt majd később kifejtem.


Bejus: köszi a biztatást. Én alapjáraton optimista vagyok. Sőt, néha megijedek magamtól, hogy ha minden rosszban meglátom a jót, az emberek kicsit furán nézhetnek... de nem foglalkozom azzal, hogy ki mit gondol. Ez a kis "kirohanásom" szerintem nem volt véleltlen. Mert akárhogy is próbál az ember nyugodt lenni, annyi minden történik velünk, hogy nem lehet "érzéketlenül" elmenni mellette.

De azóta, hogy apával jól kidumáltuk, megdumáltuk a dolgot, minden sokkal jobb lett.

Helyzet változatlan, már többet vagyok talpon, de a nagytakarítást még akkor sem vállalom be ;)!! :D

Főztem, sütöttem, mosogattam, mostam és egy csomót játszottunk. És sokat pihent az egész család. Mindenkire ráfért. Apára is :).


Andus: az én esetemben, amikora kiscsajommal terhes lettem, a 37. napon lett halovány második csík. Előtte meg kidobáltam egy csomó negát 29. 31. és 36. napokon... még jól bepálinkáztam 31. napon, mert buli volt, reggel láttam, hogy nega, akkor nem vagyok terhes, ihatok nyugodtan... aha... ;)

Szóval nyugi. Amíg nem jön meg rendesen, bármi lehet! Csak vigyázz, nehogy méhen kívüli legyen. Szóval figyeld magad, és ha nagyon nem tudsz dönteni, irány a doki. :)


Zsani: te hogy vagy?


Többiek? Ki merre?

12173. andus30
2010. jan. 18. 11:13

SZIA SMARTI KÖSZI A BITATÁST,

NEM VAGYOK FELFÁZVA SÖT NEM IS STRESZELEK,ÖSZINTÉN BEVALLVA MÁR 3 HONAPJA KB AZT MONDTAM HOGY NEKEM UGY SE LESZ MÁR GYEREKEM HA EDDIG NEM JÖTT ÖSSZE,CSAK MOST KAPTAM FEL A FEJEM HOGY KÉSIK,ÉS TI HOGY VAGYTOK,MENYI IDÖS KISMAMI VAGY?

12172. smarti8 (válaszként erre: 12171. - Andus30)
2010. jan. 18. 10:50

Szia!

ne keseredj el.

Figyelj!

nekem volt egyszer olyan,hogy nem jött meg,teszt negatív,elmentem magánrendelőbe ott vizelet teszt az is negatív.Mondták,hogy 1 hét múlva ha nem jön meg akkor csinizzek tesztet.2 nap múlva teszteltem,és pozitív lett:)

Reméljük csak a teszt csal.Nem vagy felfázva vagy nem stresszeled magad,hogy késsen?

Mindenesetre ne szomorkodj,bízzunk benne,hogy csak a teszt csal:)

12171. andus30
2010. jan. 18. 08:46

SZIASZTOK!

SAJNA NEGATIV A TESZT

HÁT NEM ÉRTEM AKKOR MOST MIVAN MA PONT EGY HETE HOGY KÉSIK,LEHET HOGY VALAMI MÁS BAJOM VAN,VAGY MÉG KORAI,MOST AZÉRT NAGYON ELKESEREDTEM BIZTAM BENNE HOGY SIKERÜL DE ILYENKOR SINCS VELEM A JOISTEN

12170. 65827eeb74 (válaszként erre: 12167. - Andus30)
2010. jan. 17. 21:41
Szia!Mi meg nem beszeltunk,de nagyon szoritok neked!!!!!Megy a ++++++++++++++++++++++++!!!Alhasi enyhe gorcseid vannak????mert szokott lenni ha babas valaki!!(nekem volt):)))) puszi
12169. lakkri (válaszként erre: 12167. - Andus30)
2010. jan. 17. 16:42

Szia!


Nagyon szorítok! Írj, hogy mi lett az eredmény!

12168. smarti8 (válaszként erre: 12167. - Andus30)
2010. jan. 17. 15:19

Szia andus!

Szrorítok,és holnap várlak az eredménnyel:)

12167. andus30
2010. jan. 17. 11:04

sziasztok lányok?

képzeljétek 1 hete késik a menzeszem,egy kis pecsételö volt 22 nap,azota semmi,mellem nem fáj néha szédelgek,holnap csinálok egy tesztet,amugy jövöhonapba kezdtük volna a 2-dik lombikot,de hátha most sikerült nagyon izgulok szoritsatok nekem,holnap meg irom az eredményt puszi

12166. smarti8
2010. jan. 17. 08:22

Szia Zsani!

Én köszönöm szépen jól vagyok.Csak ne lenne ilyen hideg.Ma 2 kabátban vittem el a kutyákat sétálni.Ez azért dúrva:(

Örülök,hogy jól vagy,felkelni persze kell,csak egészséges kereteken belül.Ugyanis nekem a dokim azt mondta,hogy kell a mozgás a vérkeringés:)

Kitartás már nincs sok:)Puszi

12165. Zsanetta
2010. jan. 16. 19:47

szia smárti.

pihenek,áltaában de fel is kelek azért.

ana egyik oldalamról a másikra fekszm.

ettem ma tojást,sajtot,csirkét és édességet.:)

te hogy vagy??

12164. smarti8 (válaszként erre: 12163. - Zsanetta)
2010. jan. 16. 19:45

Zsanikám!

Én úgy tudom,hogy 2-3 nap és megtalálják a helyüket.Én 4-re esküszöm,biztos ami biztos:)

Azt egyél ami jólesik,nekem nagyon ment a tojás,más nem is kellet.Volt,hogy a la natúr ettem,aztán kis sonka tormával,és a végére meggy lekvárral:)

Figyelj,ha nem megy ne egyed,ne erőltesd,ehetsz mást is.

Örülök a 3-nak,ez a beszéd,biztos ami biztos:)

Ne idegeskedj,árt a szépségednek.

Kitartás,és megy a ragacs+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

12163. Zsanetta
2010. jan. 16. 16:15
igen,progi inj amit ausztriából vagy No.hozattunk be a farmafutár szolgálattal
12162. Katax
2010. jan. 16. 15:13
Ja és mindenkinek puszi :)
12161. Katax
2010. jan. 16. 15:12

sziasztok lányok, szép hétvégét mindenkinek.


Kismamik sok-sok babaragacs :)


Zsanetta az utro mellé kapsz inekciót is?

12160. Zsanetta
2010. jan. 16. 12:24

ja és napi 3x2 utro és napi két ampulla progi injekció fenékbe.

meddig keresgélik a helyüket és hogy érdemes feküdni este???

12159. Zsanetta
2010. jan. 16. 12:21

sziasztok csajok


itt lennék.

tegnap nagyon ideges voltam este,és éjjel sem aludtam jól.

sokat forgolodtam,hol egyik oldalamra hol a másikra.pihengeteg de azért fel is kelek.

3 babót kaptam vissza az talán biztosabb.és mind 8 sejtes,szépek .

a másik kettő is 8 a másik6 sejtes,de ugy néz ki nem lefagyasztható.

pihenek és szoritok mindenkinek akinek kell.

smárti 10 tojás,fúúúúú ma 5-el kezdtem de ááááááááááá.

puszi

12158. Remény21
2010. jan. 16. 11:26

sziasztok Lányok!


Jó 7végét kívánok mindenkinek. Jól vagyok, munka ezerrel így félév előtt...


Kismamiknak jó egészséget kívánok, na és persze megy az elmaradhatatlan babaragacs 1000-rel, akinek szüksége van rá :) ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

aki a következő akcióra vár, annak sok-sok türelmet, kitartást és jószerencsét kívánok!


pussz, és maciölelés mindenkinek!

12157. lakkri
2010. jan. 15. 18:55

Sziasztok!


Remélem mindenki jól van! Hellamona kitartás!!!

12156. smarti8 (válaszként erre: 12155. - Horvkris)
2010. jan. 15. 17:16
Akkor bocs,nem akartam hülyeséget írni.Biztos igazad van.
12155. horvkris
2010. jan. 15. 13:45

Sok sikert Zsanetta, nagyon drukkolok neked!


smarti, sajnos ez nem a fejben dől el. De kell hozzá optimizmus és remény, az biztos.

De, aki túl van egy nehezebb, fájdalmas időszakon, az nem hiszem, hogy kevésbé akarta, mint aki sikeres volt.

Járjunk mindannyian szerencsével, ezt kívánom!

12154. 65827eeb74
2010. jan. 15. 13:18

hella!!!Fogadd el smarti tanacsat!!!mert teljesen igaza van!!! van egy konyv ELD AZ ELETED!!!ha ezt elolvasnad ,a negativ dolgok megsem fordulnanak az eletetben!!!miota elolvastam nem is tudok negativan gondolkodni,akar hanyszor elojonne azzonnal pozitivra valtok ,veszek egy mely levegot es maris jobbnak latoma vilagot!!puszillak es NE GONDOLKODJ!!!!4!!!


ZSANETTA MEGY++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++,UPSZ SZERINTEM MEG IS TAPADT :))))))))PÁ-PÁ LÁNYOKmegyek mert fozok !pussssyyyyy

12153. smarti8
2010. jan. 15. 12:23

Zsanikám,hajrá:)

Hella,ez a beszéd:)

megy a ragacs +++++++++++++++++++++++++++++

12152. Zsanetta
2010. jan. 15. 10:49

smárti rendelve van a tojás azt szeretem is bár ennyit na nem tudom.


hella

minden rendben lesz!!!! ne csináld ezt ,nem szabad.

12151. Hellamona (válaszként erre: 12148. - Smarti8)
2010. jan. 15. 10:45

Köszi Smarti! :))


Nem, én nem tudok feküdni... :((( útálom, gyűlölöm napközben. Reggel nehezen kelek fel, mert itt fáj, ott fáj, de utána minél később lássam. ;)

Szóval van egy kényelmes fotel, azt odahúzom a kandallóhoz (könnyű fa, biztosan ismertitek), és ott vagyok egész nap. Néha kis konyha, teafőzés, kávéfőzés, evés, ivás. Néha fürdőszoba, kis és nagydolgok elvégzése. Néha be a hálószobába, itt van a számítógép, és akkor internet. Aztán vissza a tűzhöz. Délután tévé, ez is a kandalló mellől, közben horgolok. Szóval semmi extra. De nem fekszem. Nem tudok. De tegnap sétáltam. Jó idő volt. Hideg, de szép idő. Nem esett, nem fújt, nem volt ködös, ami az asztmámnak ugye nagyon betesz.

De este beszélgettünk apával. Ez jót tett mindkettőnknek. Mindketten "feszültek" vagyunk valamiért. Na jó, ez kicsit túlzás, de rossz, hogy keveset vagyunk együtt és nem tudjuk megbeszélni úgy a dolgainkat.

Mire ő hazaér este fél 7 felé, jön az esti program: tüzifát hoz be, megfürdeti a gyereket, megágyaz stb. Vacsi után meg eldől, mint a zsák. De tegnap, hogy a lányok a másik szobában aludtak (maguktól!!), így volt időnk hosszasan átbeszélni, megbeszélni dolgokat. És most nagyon jól érzem magam! :)))))))))))))))))))))))))))

És nem beszélve Remény vígasztaló szavairól, az is sokat segített, meg az, hogy itt kibeszélhetem magam. :)

Ez tetszik: MINDEN FEJBEN DŐL EL! Nagyon tetszik! MAgamévá teszem. :))))))))))) Köszönöm. :)


Zsanikám! Drukk ezerrel, meg babaragacs! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

12150. smarti8
2010. jan. 15. 08:54
Zsanikám ma nagyon drukkolok!!!!
12149. smarti8
2010. jan. 15. 08:53
Fejben dől el minden!!!:)
12148. smarti8 (válaszként erre: 12147. - Hellamona)
2010. jan. 15. 08:53

Szép jó reggelt Hella!

Ne agyalj,mert az nem jó.Próbálj meg lazítani és minden rendben lesz:)

Érdekes de mikor én otthon voltam a szüleimnél 4 napig,(nem is a párommal voltam)eszembe se jutott ,hogy min mentem keresztül.Legalábbis az első 4 napban míg a szüleimnél voltam.Amint hazamentem apához,nem bírtam a fenekemen ülni,agyaltam...stb.Utólag szerintem azért volt,mert akkor már ott volt velem apa is,és nem akartam neki csalódást okozni,akárcsak te a kislányodnak,kistesót szeretnél:)

Hány nap van még a tesztelésig??1 hét??Jut eszembe az se jó ha egész végig fekszel.Én 4 napig betartottam az 5.napon elmentem apával pestre az ikeába,és egész nap sétáltam:))Persze nem biztos,hogy mindenkinek ez a jó,de nálam így volt.Perzse a 2 hetet betartottam és addig nem mentem dolgozni:))Ez jó volt!

Szóval tégy belátásod szerint,de NE AGYALJ!!!

SOK SIKERT ÉS KITARTÁST!!!

12147. Hellamona
2010. jan. 14. 21:02

Ó, helló! Szép estét!


Hát nekem lassan telik ez a két hét. És tökre félek a nega eredménytől. Ma olyan zsörti voltam, mint menszesz előtt...

Ez a legnehezebb része az egésznek. Én mondjuk sok túrós dolgot eszem, tojás is megy, de nem annyi, mint Smártinak.

Azért imádkozom, hogy ne fogyatkozzék el a hitem!! Könnyű azt mondani, hogy bízzak, meg higgyek, és tudom, hogy ezt kéne tennem, és néha úgy érzem, teszem, de aztán mégsem. Szóval tök zizi vagyok...

Azt mondom, hogy legyen meg az Ő akarata, és elfogadom, bármit mér rám... de belehalok, ha Nikinek nem lehet kistestvére. Annyira szüksége van rá.

Tegnap is barátnőzött este 7re értek haza, ma az unokatesót kértem kölcsön, hogy ne legyen egyedül, úgyis minden nap nyúz azzal, hogy mikor alszik nálunk valaki és ő mikor mehet Keriékhez aludni.

Szóval, értitek...

Most is pityergek, nem tudom mi van velem. Foghatom a hormonokra, a mensire, vagy egy esetleges terhességre. Csak tudnám már...


Bocsi...

12146. 65827eeb74
2010. jan. 14. 20:54

Sziasztok Lányok!!!!

Smartikam erdekes itt minden csak egyszeruen nem tudtam en sem hozzaszolni a dolgokhoz ,hisz meg nincs kirol:(!!!!

Hellamona koszi a drukkot!!!!

Zsanetta !!!igen en ujra itt :)))Veletek!!!:))

Remelem mindenki jol van,és lányok csak lassan a testtel a takaritassal!!!!Mindenkinek kellemes babara keszulest,akinek meg mar megvan kellemes novogetest!!:))))pá-pá

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook