Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


11995. Manyusz
2010. jan. 10. 14:59

Szia!

Neki hol fent, hol lent. Egyszinten akkor volt, mikor már megszült és eltelt vagy 3 hónap. Ő ugyanigy volt. Ha nem evett valamit, akkor azért volt rosszul, ha evett meg azért. No meg a vérnyomása is felment 160-180 - ig. Mikor szült is volt 180 Hgmm. szóval nem volt egyszerü. De ő sem mert elindulni sehová egy kis keksz és szőlőcukor nélkül. No meg persze inni való.

Biztos néznek majd cukrot is meg terhelés is lesz. Akkor ugy is kiugrik a nyul a bokorból, ahogy szokás mondani. Addig is vigyázz magadra nagyon.!

2010. jan. 10. 13:14

Sziasztok!


Ma még nem ettem édeset és tegnap is csak 1-2 harapást óránként, de gyakrabban próbálok kevest enni. Rájöttem, ha kicsit is éhes kezdek lenni, akkor be kell kapnom valamit, mert pillanatok alatt rosszul tudok lenni és akkor már nem vagyok képes enni.

Manyusz, a sógornődnek alacsony vagy magas volt a cukra?

Nem tudom, hogy ennél jobb diétát hogy tarthatnék, ma is zöldésges tésztát kívántam meg párolt zöldséggel és tartár mártással.


Abikámat várom haza, elment az apja rokonaihoz még tegnap és már olyan üres a ház. :-)


pihizzen nagyot mindenki!

11993. Manyusz
2010. jan. 10. 11:26

Sziasztok!

Hát jó neked smarti8 hogy ott süt a nap és annyi fok van. No itt "melegszik" már, most már -5 van! És olyan borzalmas hideg É szél fuj, hogy no. A hó még mindig veri a 25-30 cm-t.

Tudod itt általában ahol kutyust tartanak azok a lakásban élnek bent és nem kint kutyaházban. Itt nem engedélyezik, hisz családtagként kezelik a kutyát. Mi még menhelyről sem tudunk szerezni, mert ott is csak macska van. Még a keverék kutyusnak is borzalmas magas ára van 100 ezertől kezdődik! komolyan! Szóval annyira hüvös van, hogy mikor kiviszik a kutyákat eddig mig enyhébb idő volt és nem fujt a szél, ugy kellett a kutyákat huzni, hogy menjenek már haza fele, most! a kutya huzza a gazdit, hogy haladjon mert olyan hideg szél fuj! Olyan aranyos némelyik. Főleg a tacsik! "Simogatja" a hasukat a hó! Gondolom nem tetszik nekik.


Vigyázzatok magatokra! Hisz az enyhébb időben a bacilusok is mozgolódnak!

Szitaszivárvány szia!

Szerintem tényleg lehet, hogy a cukroddal lehet a gond. Sógornőmnek is a terhesség teljesen felboritotta a cukorháztartását, de szerencsére csak a terhesség alatt! Aztán diétát tartott sokáig és most nincs gond. Ő is mindig ilyen állapotban volt, ahogy Te irod magad. Vigyázz nagyon magadra!

11992. smarti8
2010. jan. 10. 10:35

Szép napot lányok!

Itt Szegeden süt a nap,7C lesz.Remélem is,mert már nagyon elegem van az esőből és a hidegből:)

Hogy vagytok ma?Hellikém ugye pihizel?És sz..sz mindenre?:D

Pusi csajok.

11991. bibócska
2010. jan. 10. 08:55

szép vasárnapot lányok...

hellikém te meg mint újdonsűlt kismami pihenj és vigyi magadra...puszillak.


smartikám most nem fájt a fejem de néha szokott én még nem vettem be semmit ellene várom hogy elmúljon magától...:-(


szivikém jól teszed egyél mindig pár falatot ha így nem ingadozik a cukrod..vigyi magadra te is.

puszi mindenkinek

11990. smarti8
2010. jan. 9. 18:52

Helló csajok!

Köszönöm a tanácsokat,barátnőm az előbb azt mondta,hogy panadolt kelt szedni mert az nem szívódik fel.Na ki tudja??Majd elmegyek a gyógyszertárba és kikérem a gyógyszerész véleményét.Ma elkerült a migrén:)

Hellikém pihenj sokat és vigyázz a babócákra,drukkolok ezerrel,és már lassan feledésbe merül a babaragacs,így küldöm is:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Remélem egyenlőre ennyi elég is lesz.Pihizzél!!!

Szivikém örülök,hogy jobban vagy vigyázz magatokra,és hát ha ez a fránya cukor kell ahhoz hogy jólérezd magad,akkor tessék enni:)

Bibócskám remélem jól vagytok és legalább neked nem fáj a buksid:)

Reményem életem,lassan megint eljön a te időd is,Bibém,Babus ne tűnjetek el:(

HIÁNYOZTOK!!!!Millió puszi nektek,és macis ölelés.

11989. Hellamona
2010. jan. 9. 16:41

Helló Lányok! :))


Itthon végre. Most nem tudok sokat írni, megjöttek anyukámék (anyósomék most mentek el).

2-t kaptunk vissza, irgalmatlanul fáj a fejem, lehet, hogy ma már nem is jövök, mert alszom egyet (ha tudok).

Smarti: azt hiszem ugyanazt a melegfrontot érezzük. Vegyél be egy fél algopyrint. Azt annyira nem árt.


Puszi!

2010. jan. 9. 15:21
Remélem mindenki jól van! vigyázzatok magatokra!
2010. jan. 9. 15:21

Sziasztok!


Ma már jobban vagyok. Reggel óta óránként megeszem valamit, amiben van cukor, így ma elkerültem a rosszullétet és enni is tudtam rendesen. Sőt, főztem is! :-)

smarti! Nekem az előző babánál volt olyan fejfájásom, hogy 3 napig csak vizesruhával a fejemen tudtam létezni, 3 nap után elmentem a gyógyszertába és rubofent adott a gyógyszerész, azt mondta ez nem károsítja, de a rendszeres szedését azért nem ajánlják. Viszont 1-2 nem árt.

11986. smarti8
2010. jan. 9. 13:56

Szia Katax!

Nálam azthiszem minden rendben.Csak a tök ne fájna.Most is érzem,hogy fájni fog.(

Veled mizujs?

11985. Katax
2010. jan. 9. 11:07

Sziasztok!


Szép hétvégét mindenkinek :)


Kismamik hogy vagytok? Egyre közelebb vagytok a célhoz. Vigyázzatok magatokra.


Kedves többiek, akik még előtte állunk, kitartást erőt kívánok. :)


Puszi mindenkinek.

11984. smarti8
2010. jan. 9. 09:51

Sziasztok lányok!

Látom zajlanak az események.Tegnap nagyon sz.rul voltam,majd szétment a fejem,és olyan hányingerem volt,hogy el sem tudom mondani.De enni-inni tudtam hál istennek nem is keveset.Ilyen roszzul még nem voltam mint tegnap.Jut eszembe csajok,ha fáj a fejem mit vegyek be???s.o.s.

Hellikém ma van a nagy nap,drukkolok,és pihenj sokat.Egyél sok tojást,igyál sok kaukázusit.Nekem csak ez volt a menüm:)Persze ebéd is,az meg mindegy mi.

Szivikém,hogy vagy ma már?Minden rendben??

Adrikám tényleg,lesz segítség?Jó lesz visszamenni dolgozni:)

Kékmeggy:Örülök,hogy jó volt az első benyomásod a kaáliban,ez sokat számít.Szorítok,és tudod..A remény hal meg utoljára!!

11983. bibócska
2010. jan. 9. 09:12

látom pörgött a fórum tegnap....

szisztok lányok szép hétvégét kívánok mindenkinek...

pusza

11982. bibócska
2010. jan. 8. 18:26
remélem azért szivikém jobban leszel..vigyázz magadra
11981. Hellamona
2010. jan. 8. 18:02
valószínű kettőt :) kettő mehet a fagyiba :)
2010. jan. 8. 17:56

Sziasztok lányok!

Bocsi, hogy egy kicsit eltűntem, azért olvasgatok ám. Nem érzem jól magam, keményedik a hasam és olyan keveset tudok enni, hogy remeg kezem-lábam.

Drukkolok mindenkinek, aki most kezdni, a többieket pedig puszilom.

11979. bibócska
2010. jan. 8. 17:11
hellikém hányat fogsz visszakérni??
11978. Hellamona
2010. jan. 8. 16:41

Sziasztok Lányok!


Végre itthon. :)

Telefonáltam a Kaáliba, 4db embriónk van és holnap 10h-re megyünk transzferre.


Kékmeggy: hú, nehéz út áll előttetek is. Sok sikert és kitartást hozzá! Van egy barátnőm, PCO-s, az első gyerek inszemmel sikerült nekik, a második (ahogy ő szokta mondani): ágyban párnák közt. Hajrá! :)


Smarti: hétfőtől már én is itt leszek, majd aktívkodok. Megbeszéljük az évi kavics-termést. Jó? :D


Adri: sok sikert a munkában-álláshoz! :) Lucát ki hozza/viszi majd oviba? Lesz segítséged?


Bibócska: igen, most már tényleg csak a babókra gondolok, akik hamarosan beköltöznek a hasamba. Most csak ez a fontos.

És kösz az együttérzést - Lakkri neked is! :)

11977. bibócska
2010. jan. 8. 15:13

kékmeggy tudod mit mondanak a remény hal meg utoljára...

úgyhogy bár úgy néz ki nem lesz könnyű de bíznunk kell a sikerben..

nagyon nagyon drukkolok hogy a végén minden jó legyen

11976. 08e46ada5d
2010. jan. 8. 13:22

Köszi, aranyosak vagytok.


Szegeden a doktornőhöz kértem magam (de láttam a doki bácsit, ő is szimpatikus), nagyon korrekt, szimpatikus volt.

Maga a Kaáli Intézet is az: igényes, barátságos, az ott dolgozók kedvesek, és nagyon fontos, hogy nincs rideg kórházi jellege. :)


A drnő túl sok biztatót nem mondott, eléggé letörten jöttünk ki, főleg a kezelésem dilemmáiról esett szó (11-2 éve nincs ciklus, így nincs méhnyálkahártya, amit erősíteni kellene sok gyógyszerrel kontra PCOS, ami miatt meg kevesebb gyógyszert szabadna csak adni, hiperstimu léphet fel, stb.).

Elképzelhető, hogy csak a ciklus felépítése több hónapot vesz majd igénybe még lombik előtt.


Legközelebb 3-4 hét múlva megyünk vizsgálatra, mikor meglesznek a HIV- és hepaeredmények.

11975. db2225bc4d
2010. jan. 8. 12:29
További szép napot Mindenkinek! Puszi :-))
11974. db2225bc4d (válaszként erre: 11970. - Bibócska)
2010. jan. 8. 12:29

Szia Bibócska!

Igen minden Ok. Csak sajna ritkán jutok ide. Örömmel látom , hogy jól vagy/tok, továbbra is szép babavárást kívánok neked! Én is puszillak!!

11973. db2225bc4d (válaszként erre: 11965. - Smarti8)
2010. jan. 8. 12:26

Igen én is úgy látom, hogy jól érzi magát és így nekem is könnyebb lesz munkába állnom. elvégre is már nincs sok hátra nem egészen egy hét és én is visszakerülök a dolgos hétköznapokba. Na nem mintha itthon a lábamat lógattam volna. :-))

Frankfurti levest főztem, meg gofrit sütöttem mellé. A levesből még maradt mára is, jó nagy fazékkal készítettem. Majd főzök ki még mellé másodiknak egy kis tésztát. Mákom, túrom lekvárom van mindenki azt tesz rá ami jólesik.

11972. smarti8
2010. jan. 8. 10:26

Szia kékmeggy!

Milyen volt az első konzi?Mi a benyomásod a szegedi kaáliról?Nagyon kíváncsi vagyok.Bár remélem én már nem megyek többet,kíváncsi vagyok a te véleményedre:)

Mikor lesz a következő?Mit mondott a doktornő??

11971. lakkri
2010. jan. 8. 09:55

Szia Kékmeggy!


Hova jársz? Ki lett az orvosod? Sok sikert és kitartást nektek is.

Hellamona jól tetted!!!

11970. bibócska
2010. jan. 8. 09:50

helló adrikám nagyon jó hogy veletek is minden rendben van..

millió pusza

11969. bibócska
2010. jan. 8. 09:50

szép napot mindenkinek....

kékmeggy örülök hogy túl vagytok az első lépésen csak így tovább hajrá hajrá a babért..


hellikém jól tetted megérdemelték szemét világ van a fran.. de te most ne is foglalkozz mással mint a picikéiddel hogy visszakapod és kismami leszel!!nagyon szorítok neked

11968. 08e46ada5d
2010. jan. 8. 07:48

Hahó, Lányok!


Azt hiszem, intenzívebb tagja leszek a fórumnak, most már én is Kaáli-s vagyok, bár eddig csak konzultáción voltam, és pár hétig nem is jutok vissza. :)

11967. smarti8
2010. jan. 8. 07:40

Jó reggelt lányok:)

Úgy látom tegnap én zártam a sort és ma én is nyitom,de szomorúan látom,hogy megint hanyagoljuk az oldalt:(

Hát akkor én is megyek.

11966. smarti8
2010. jan. 7. 21:03

Sehol senki?Akkor nézem tovább a Barátokat:)

Sziasztok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook