Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


12025. bibócska
2010. jan. 11. 14:40

hát ha itt sütne a nap jó is lenne de be van borulva kicsit még ködös is az idő...

de köszönöm mi jól vagyunk eddig legalábbis nincs okom panaszra...

Kicsi Lali is egész mozgékony sokat kapálózik ha van kedve hozzá:-))))

élvezem ezeket a mozgásokat.

ma voltam védőnőnél szerencsére minden rendben van nem termelek ellenanyagot a babára szóval ez is jó dolog...

ma este pedig megyünk az új dokihoz bemutatóba..kiváncsi vagyok mit tudunk meg egymásról:-)

2010. jan. 11. 14:39

Szia bibócska!


mármint a baba nagy a képen? A felette lévő fekete folt a másik baba, ami már nem fejlődik.

És semmi sem használ a gyomorégésre?

12023. smarti8
2010. jan. 11. 14:37

Szia Bibómanóm:D

Hogyan vagyunk ezen a szép napsütötte napon??

12022. smarti8
2010. jan. 11. 14:36
Töltöm fel a képet:) Nagyon nagy a tied:)
12021. bibócska
2010. jan. 11. 14:34

helló lánykák....

micsoda véletlen hogy elcsíptelek benneteket....

hogy vagytok???

12020. smarti8
2010. jan. 11. 14:34
Borzasztó rosszul alszom mostanság:(
12019. smarti8
2010. jan. 11. 14:34
Nekem este jön rám a rosszullét.És iszonyúan ég a gyomrom.Ha meg lefekszem aludni akkor meg minden a nyelőcsövemben van:(
2010. jan. 11. 14:31
nekem meg ebből az állandó rosszulléttől van minden bajom, már rendesen zombiüzemmódban működöm. :-)
2010. jan. 11. 14:30
Tudod, több mint 1 éve járunk hozzá és mindig olyan rendes, nyugodt, megbízható, hogy nem akarok csak úgy elmenni. Pénzt nem fogadnak el, erről ugye papírunk van, de valamit mégis...
12016. smarti8
2010. jan. 11. 14:29

Szivikém jó a kép:D

Én nem tudom feltölteni.Minjá próbálkozok:D

12015. smarti8
2010. jan. 11. 14:28

Itt most jut eszembe süt a nap,és nincs is hideg pedig 4C-ot mutiz a kocsim hőmérője.

Hormonok??Nekem már elegem van belőlük,olyan elviselhetetlen vagyok,én is érzem.De csak otthon.Bár néha itt a munkahelyemen is ordítanék:DD

12014. smarti8
2010. jan. 11. 14:27

Szia Szivi!

Én is gondoltam rá annakidején,de azt mondták a többiek,hogy ők beszélgettek a dokival és olyan jól keresnek,hogy nincs szükségük semmire.Persze embere válogatja,mert az én dokim tartja a markát állítólag,és kérdés hogy aki egy ajándékkosarat vett neki azt hogy fogadta.Én nem vittem semmit,mert engem idő előtt kirakott.Én karácsony előtt találkoztam vele utoljára,és azt mondta ,hogy nem kell mennem,csak telefonáljak,hogy mi van velem.De szerintem egy ajándékkosár nem rossz:)

2010. jan. 11. 11:49

Sziasztok!


Lányok, ez az időjárásváltozás okolható, hogy néha zizik vagyunk. No és a sok hormon.

Nekem 19-én kell utóljára mennem a kaáliba, aztán hívom a másik orvost, legalábbis ezt beszéltem vele.

Viszont szeretnék valami ajándékot vinni a dokimnak, mert nagyon szeretem, szerintetek mit kellene?

12012. smarti8
2010. jan. 11. 10:37

21.-én megyek nyaki redőre,remélem minden rendben lesz.Elkezdődik az izgulás,mint Bibócskámnál,de szerintem ez teljesen normális.Viszont meg vagyok gajdulva.Tegnap magamból kikelve ordibáltam az emberrel,csak mert dolga volt és sütött a nap,és én ki akartam mozdulni.Szegény úgy elkezdett sírni...:(

Nem tudom mi van velem,bár tudom igazam volt,mégis lehet túlzásba vittem.

12011. smarti8
2010. jan. 11. 10:34

Szia Hella!

Dolgozom,de nem sok kedvvel:(

Jó lenne otthon ülni,és pihengetni,de ezt sajnos nem tehetem meg:(

Májusig tervezem,hogy dolgozom,aztán pihenek 2,5 hónapot!

Pihengess nekem,nem kell a postaládát nézegetni:)

Ott milyen az idő??

Holnap megyek védőnőhöz,és aztán időpontot is kellenem kérnem a terhesgondozásra,mert így remélem nem kell egész nap hideg-meleg élelemmel ott ülnöm.

12010. Hellamona
2010. jan. 11. 09:11

Szia!

Itt nem nagyon süt. De mindegy, úgyse terveztem kidugni az orrom. Max. a postaládáig :).

Telefonáltam a háziorvosomnak, kiírt. Le se kell mennem hozzá. Tök jó. Se dombot nem kell másznom, se a betegek között ülnöm. :)


A herpesz is vírus. vigyázz nagyon. Nekem pont ünnepekre jött ki. de már elmúlt.


Amúgy mi jót csinálsz?

12009. smarti8
2010. jan. 11. 09:05

Szép jó reggelt lányok!

Itt sütöget a nap,semmi kedvem dolgozni.A szám végig tele herpesszel:(

Köszönöm az ajándékokat csajok!!!:)

12008. gyongyig
2010. jan. 10. 21:54
Koszi lanyok a segitseget,igazatok van,majd a doki eldonti mi lesz tovabb,csak azert gondolkodtam rajta mert 500 km kell utazzak oda vissza es nem tudtam eldonteni hogy erdemes-e vagy varjak a kov. ciklusra.
12007. Hellamona (válaszként erre: 12004. - Gyongyig)
2010. jan. 10. 21:47

smarti: fény-post-köv :D


gyongyig: sztem is mindenképp menj el. Ha csak az inszem óta rövidebbek a ciklusaid, akkor fog ez rendeződni kis idő elteltével. Ha más gond is van, akkor meg majd megmondják, hogy mit kell tenned.

2010. jan. 10. 21:33

smarti! Én meg próbálom betartani az evést, de sehogy sem megy. Csülköt sütöttem, abból is ettem egy keveset, sőt, sütit is hoztunk este felé... de megint kezd fájni a gyomrom. A fene se érti ezt...

Na, megyek, letusolok.

Szép álmokat

2010. jan. 10. 21:32

Szia gyongyig!

Szerintem mindenképp menj el a kaáliba, biztos, hogy így is meg fog nézni az orvosod és majd ő megmondja miért lehet ilyen a menstruációd.

Sok sikert!

12004. gyongyig
2010. jan. 10. 20:22

Sziasztok!

Kerlek ha valaki tudna segiteni szuksegem lenne egy velemenyre.Holnap mennem kellene a Kaaliba 21-dik napi uh-ra,es nem tudom mit csinaljak mert ugy nez ki hogy ma este meg fog jonni a mensim,tehat a 20-dik napon.Ehhez meg tudni kell hogy dec 8-an volt inszemem ami nem sikerult,22-en megjott,29-en mar volt peteeresem a 8-dik napon ,most peddig mar meg akar jonni,nem tudom mit csinaljak ha megjon ma menjek-e holnap vagy nem.A ciklusaim rendesen 24 naposak voltak most nem tudom miert porgott be ennel is jobban

12003. Manyusz (válaszként erre: 12000. - Smarti8)
2010. jan. 10. 20:04
Küldtem egy ajándékot! Hogy mi van benne? Hát az a meglepetés!
12002. Manyusz
2010. jan. 10. 20:03

Ó és elfelejtettem!

Éljen, éljen a 12000. látogató! Majd küldünk egy hangszórót:) Ahogy Rózsa Gyuri bácsi mondaná!

puszi mellé.::DD

12001. Manyusz (válaszként erre: 11999. - Smarti8)
2010. jan. 10. 20:00

Szia Smarti8!

Igen mi is nagyon szeretnénk egy kutyust, de olyan drágák, hogy borzalom. Mi is gondoltunk rá, hogy otthonról hozunk egyet, de olyan körülményes, hogy el sem hinnéd. Kutyautlevél, chip, egy rahedli oltás, meg még a végén karanténba is zárnák szegényt 180 napra! Hát mire megismernénk, már ő felejt el bennönket. Igy szerintem spórolunk nagyon. Persze ahová pici érkezik oda még nem kell lakásba kutyus.

12000. smarti8
2010. jan. 10. 19:14
Na és én vagyok a 12000.hozzászóló jut eszembe kérem az ajándékot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:DD
11999. smarti8
2010. jan. 10. 19:13

Sziasztok lányok!

Manyusz,ez a kutyás téma tetszik:)Milyen érdekes,hogy nálatk kutyahiány van,itt meg altatják el sorban a kutyusokat,mert nem fogadja őket örökbe senki:(Vigyek egyet??:D

Nekem is a tacsi a kedvencem,de a párom lakásba nem engedi,főleg,hogy most jön a baba szegény csak el lenne hanyagolva:(

Hellikém,az én uram is hasonló eset,mindent úgy kell a szájába rágni,mert magától nem jön rá mi a dolga.Rákóczi túrós?Nyitom az ablakot:)IMÁDOM!!!!

Szivikém,most én is sza.ul vagyok,délután lefeküdtem 3-kor,és fél 6-kor keltem fel.Elmentem venni magamnak valami szépet de nem vettem semmit,mert nem tetszett semmi:(

Most meg alakul a gyomorégés,minden a torkomban van,és a hányinger is alakul.Éhes is vagyok meg nem is.Szóval nálam is kész káosz van:)

2010. jan. 10. 18:01

Szia Hella!


Pihenj csak, ne foglalkozz semmivel!


Aggasztó a babákon kívül? Nincs. Ha csak azt nem veszem, hogy apám cukros, anya pedig magas vérnyomással küzd 18 éve. Ezekre ugye a hajlamot örökölni lehet. De nekem általába véve alacsonyabb a cukrom, mint a normál érték. Nem sokkal, de ez most gondot okozhat.

Mondjuk remélem nem, mert tök jó lenne egy problémamentes terhesség, főleg így, hgoy 120 km-t utazom a dokimhoz. :-)

11997. Hellamona
2010. jan. 10. 16:42

Sziasztok!


Szivi: remélem csak átmeneti dolog és nem a cukrod okoz gondot. Nálam is volt a második trimeszter vége felé, hogy gyakran rosszul voltam (éjjel is arra ébredtem), hogy leesett a vérnyomásom (80/50), pulzusom 59!!!, szédültem, hányingerem volt, vagy csak rámjött a remegés. Ettem, ittam, keveset, szellőztettem magam, vagy megpróbáltam koncentrálni, hogy összeszedjem magam. Aztán valahogy elmúlt. Problémát nem találtak. Esetleg nincs valami "aggasztó" dolog az életetekben?


Hát a tegnapi fejfájásra végül bevettem egy bogyót. Nem bírtam tovább, a hajamat téptem már. Én is mindig csak akkor veszek be, ha már szó szerint nincs tovább hova várni. Erre ma hasi görcsök jelentkeztek, kicsit meg is ijedtem, de jött egy nagy hasmars és távozott a baj. Kérdem magamtól: holnap mi lesz? :)

Amúgy valóban pihizek, sz....k mindenre ;) Smartikám! :) Apát ugráltatom, de már most látom, hogy eléggé unja, pedig ez még nagyon az eleje... Sajnos magától nem jut eszébe semmi, ezért mondani kell neki mindent... Hát nekem ez jutott. De akkor is pihenek, ha megesz minket a kosz, vagy akkor lesz a kupi, hogy ki se látunk belőle.


Hó már nálunk sincs sehol, de állítólag éjjel megint jön... Sebaj, majd telefonon kiiratom magam a házidokival holnap.


Anyósom küldött egy fél tepsi Rákóczi túróst. A kedvencem. És nagyon jól csinálja, szóval nyomom a fehérjét! :))))))))))))))

2010. jan. 10. 15:10

Az előző babánál is néztek volna cukrot, de kihánytam, így semmi sem lett belőle. Ha minden igaz most nem szőlőcukrot kell majd innom, hanem ennem kell valamit. De ehhez van még 3-4 hetem.

Viszont a szőlőcukrot nem szeretem.

Abival nekem is magas volt a vérnyomásom. Remélem most nem lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook