Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


11905. Anita2. (válaszként erre: 11901. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 5. 15:36
Ők azt mondták, hogy majd a hétfői vizsgálattól függ, mikor jöhetnek. Csak jó lett volna hamarabb tudni, hogy esetleg már most visszakaphatom-e őket, vagy csak a következő ciklusban. Türelmetlen vagyok!:))
11904. Anita2. (válaszként erre: 11899. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 5. 15:34

Szia!


Sajnálom, hogy így alakult... de a másik babád teljesen egészségesen fog világra jönni, nagyon drukkolok Neked!

11903. szitaszivárvány (válaszként erre: 11902. - Eszti26)
2010. jan. 5. 15:33

Szia eszti!


Nem vagyok elkeseredve, mert jobb így, mintha betegen született volna, csak most még rossz érzés... de az egyenletlen fejlődéséből, bevérzésből kifolyólag várható volt.

Csak ez az egy maradjon meg! Ő szépen fejlődik, videóra is felvettem, hogy dobog a pici szive. És remélem így is marad.

11902. eszti26
2010. jan. 5. 15:20
Sziasztok! Nagyon sajnálom hogy nem csak pozitív dolgokat mondott a dokit szitaszivárvány, de azért remélem a másik baba teljesen egészséges lesz! És ne légy elkeseredve neked legalább az az egy összejött!
2010. jan. 5. 15:04

Anita! Nem tudom, mert nekünk nem voltak fagyibabáink, de ha felhívod a kaálit biztosan meg tudják mondani.


Lyana! Neked is csak azt tudom mondani, hogy beszélj az orvossal, mert itt nem lehet általánosítani, mindig az orvos dönti el!

2010. jan. 5. 15:02
Krisztike! bcicus volt túlstimulálva, ha rákeresel és beszélsz vele, ő biztosan többet tud majd mondani, de az ő leírása alapján se egy leányálom, ami veletek történik. Úgy tudom ez egy hosszabb folyamat. Megkérdezhetem hová jársz?
2010. jan. 5. 15:01

Sziasztok!

Van jó hírem is és rossz hírem is.

A jó hír, hogy az egyik babával semmi baj, szépen fejlődik, a rossz, hogy a másik baba kb. 7 hetesen megállt a fejlődésben. Felszívódni már nem fog, de az orvosom szerint már problémát se fog okozni. Valószínű a méhlepényen lesz rajta, de felismerhetetlen lesz,egy kis sárga sejtcsomó marad belőle. :-(

Szóval mégse leszek ikres anyuka!

11898. Anita2. (válaszként erre: 11897. - Lyana)
2010. jan. 5. 12:40

Szia Lyana!


Szerintem mindenképpen hívd fel a dokidat! Nekem is mindig azt mondták, hogy ha bármi van, vérzés, görcsölés, hívjam őket.

11897. Lyana
2010. jan. 5. 11:12

sziasztok!

szeretnék segítséget kérni.

15-én jött meg a mensim és 16-tól szedtem a fogi tablettát. szinte végig vérezgettem. 1-4-ig nem volt vérzés. tegnap estétől erős vérzés és görcs. éjjel és délelőtt vérzés. majd most éppen hogy van valami, de görcsölök. a mensi 2. napján kell mennem ciklusi indításra, mert lombikozok.

szerintetek holnap nyugodtan mehetek indításra??????????

köszönöm a választokat.

11896. Anita2.
2010. jan. 5. 11:09

Sziasztok!


Smarti, nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! És persze mindenkinek!:)) Itt nem esik:((


Lányok, nem tudom, tudtok-e ebben segíteni, az a kérdésem, hogy sikertelen lombik után mikor jöhetnek leghamarabb a fagyibabák?

11895. smarti8
2010. jan. 5. 10:55

Sziasztok!

Szép hóeséses napot kívánok!Lányok,ma van a nagy nap!!Mindenkinek drukkolok,és persze délután magamnak is:D

este várom a híreket!!!Puszi csajok!

2010. jan. 5. 08:52

Sziasztok!

Volt már valaki közületek hyperstimulált?

Azért érdeklődöm,mert én az vagyok.Most engedtek

ki a kórházból,és hát bár kiengedtek aggódom

mert a petefészekcisztáim ugyanúgy megvannak,

meg csak görnyedve birok menni,mert annyira

feszül a hasam?Ez normális szerintetek?

Ha igen mikor fog elmúlni?Ja meg nem tudok nagyon

sokszor aludni,mert ver a szivem a normálisnál

jobban.Segítsetek.Köszi

11893. eszti26
2010. jan. 4. 19:06
Látom most nem aktív annyira senki, úgyhogy inkább megyek. Majd holnap benézek. Sziasztok. További szép napot
11892. eszti26
2010. jan. 4. 18:50
Sziasztok! Tegnap váratlan vendégeim jöttek ezért ki le kellett lépnem, és nem tudtam reagálni a Gonál szurival kapcsolatban. Én nagyon félek tőle de már alig várom a jövő hétfőt, kíváncsi vagyok mit mondanak a Kaáliban. Elmúlt-e a cista vagy nem. És hogy kezdhetem-e szurni magam!
11891. mrvRita
2010. jan. 4. 18:47

mos megyek, nagyon álmos vagyok:-))pedig még babát sem várok.

puszka!Szép babás álmokat!pusza

11890. mrvRita
2010. jan. 4. 18:46

sziasztok!Szivikém!

Örülök, hogy jól vagytok:-)aludj csak annyit amennyit bírsz.Vigyázz Magadra!


Bibócskám!Vigyázz nagyon magatokra!


Hellov!Nagyon drukkolok Neked!Bababrancs++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Zsani!Mi ujság? Mikor mész lombikra?


Puszi!Rita


Én jól vagyok.

Most betsiben vagyok, de nem vagyok beteg, csak vizsgázom:-))

Holnaptól tanulás ezerrel:-)

11889. smarti8
2010. jan. 4. 18:21

Szép estét lányok!

Hellamona,tök jó,hogy ennyi tüszőcske van,és az még jobb,hogy a hétvégn ahogy Szivi írtakismami leszel:)

Szorítok,és Zsanikám neked is.Biócskám ne gondolj rosszra,bár ez természetes én is sokat gondolkodom,hogy vajon minden rendben van-e.Holnap megyek uh-ra,és picit félek is tőle,de örülök is,hiszen nincs semmi jel,hogy félnem kellene,és örülök,hogy végre láthatom majd minimit:D

2010. jan. 4. 17:14

Sziasztok!

Jaj lányok, mindenkiért szurkolok!

örülök bibócska, hogy túl vagy rajta, nekem is szokott segíteni, ha kiírhatom magamból a hülyeségeimet. :-)

11887. bibócska
2010. jan. 4. 16:24

sziasztok....

hellikém ezek nagyon jó hírek szóval a hétvégén már kismami leszel és szurkolhatunk ezerrel....


szivikém majd visszatér az energiád nekem is volt ilyen időszakom:-)

igen tudom már túl is vagyok rajta csak elkapott a fogaskerék és beindult az agyam..már túl is vagyok rajta és segített hogy kiírtam magamból.

11886. Hellamona
2010. jan. 4. 15:42

Sziasztok!


Megjöttem.

Van 1 befutó tüszőcském, meg 3 lohol utána, és kb. még 4 ici-picike. Szerdán punkció, hétvégén transzfer.

Most megyek fodrász nénihez, este leszek (remélem ;)), csak beköszöntem a hírekkel!


Zsani, írtam neked, csak nem vártam meg, míg elküldi és így elszállt. Talán este újra írom, ha mégsem, akkor én is nagyon szorítok érted holnap! (Én melózni megyek, nem túl nagy kedvvel... de hamarosan pihi lesz)


Puszika!

11885. Katax
2010. jan. 4. 15:34
Sziasztok Drágáim :)
2010. jan. 4. 15:06

bibócska! Olvastam a naplód! Hidd el, ezek a gondolatok minden nőnek/anyának megfordulnak a fejében, csak tudni kell kicsit kontrollálni. Én például minden nap félve engedem el Abit oviba, mert tudjuk jól, ott is történtek már balesetek, nem én vagyok vele, nem látom, hogy mit csinál, mégsem köthetem magamhoz. Félek attól is,hogy mi lesz uh-án, AFP, down-szűrésen, stb, de úgy gondolom, akárhogy is alakul, akkor is az én gyerekem és ezen semmi sem változtat. Jó, persze, én is egészséges babára vágyom, mint mindenki, de akárhogy is lesz, elfogadom... legalábbis megpróbálom.

Próbálj meg olyan dolgokon nem aggódni, amiket nem tudsz befolyásolni!

2010. jan. 4. 14:59

nekem Abival magas volt a vérnyomásom, de szülés után vissza állt. De az biztos, hogy a kismumus is pillanatok alatt fel tud húzni. :-)

Hát hallod, most én is képes lennék bármilyen helyzetben és bárhol elaludni! :-)

11882. Manyusz
2010. jan. 4. 14:46

Szia!

Az én vérnyomásom is mindig alacsony volt, és szerintem még most is az, bár szerintem ez neked mind meg fog szünni gondként, (alacsony vérnyomás) hisz majd a két picur biztos helyre igazitja néha! Én mindig attól féltem (főleg az elsővel), hogy nem fogok felébredni, ha mocorog, vagy sir, stb. De ugy megtanultam ébren aludni, hogy csak no. Mikor még pociban volt sosem felejtem el, képes voltam elaludni az irógép fölött, szószerint! Csak akkor ébredtem fel amikor koppant az orrom a gépen, kollegáim jót mosolyogtak!

2010. jan. 4. 14:40

Szia Manyusz!

Tudod azt lenne a legjobb, hogyha a mostani alvásom óráit átvihetném arra az időszakra, amikor majd nem lesz időm aludni. Vagyis fel kellene találni egy olyan akkumulátort, ahová el lehetne ezt menteni és a babók érkezésével minden nap csak egy kicsit visszatölteni magamba!

A gondom a sok alvással, hogy nem vagyok képes észhez térni és a vérnyomásom is a béka segge alatt van, viszont addig legalább nem érzem a gyomromban a köveket! :-)

11880. Manyusz (válaszként erre: 11878. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 4. 14:35

Szia!

Olyan jót mosolyogtam azon, hogy irtad, hogy milyen borzasztó, hogy mennyit birsz aludni! Most tessék aludni, amennyit kivánsz, mert ha meg lesz a két tündérvirág, akkor tuti, hogy nem fogsz aludni! Még szerintem a felét sem annak amit szeretnél! Tessék előre kialudni magad! Szegény nagymamám mondta mindig ezt! Fiam akkor aludj amig még nincs kicsi körülötted! Akkor nem is figyeltem a szavait! Aztán milyen igaza lett! Mit nem adtam volna egy pár órai alvásban ébredés nélkül!

2010. jan. 4. 13:59

Jaj de jó, hogy azért lassancskán mindenki be-beköszönget még ha csak 1-2 mondat erejéig is!

Jó rólatok hallani!

Lányok, nem lesz semmi baj stimu alatt és utána sem! Sikerülnie kell!

Stimu alatt nekem is a béka feneke alatt volt a hangulatom, de elmúlik, csak a cél lebegjen előttetek!

Ja, én is ennék egy hambit, ha le tudnám gyűrni a torkomon! :-)

2010. jan. 4. 13:55

Sziasztok lányok!

Igen, legyűrtem a pirítóst, de a mai napom se jobb. Az előbb csináltam egy kis pároltzöldséget, azt majszolom. :-)

Reggel elvittük Abit oviba, aztán hazajöttem, bevágódtam az ágyba és fél egykor ébredtem fel! Borzasztó, hogy mennyit bírok aludni!

11877. smarti8
2010. jan. 4. 13:51

Helló csajok!


Látom nagy a pangás.Mindenkivel minden rendben??

Szivikém,legyűrted azt a pirítóst vagy a pirítós gyűrt le téged,hogy ma még nem jelentkeztél:D

11876. bibócska
2010. jan. 4. 13:08

szia ritám...

nekem is fura volt két hónapig a menzim a vetélésem után....kicsit átalakul a szervezet meg ugye a hormonok össze kuszálják a testet...

de aggódj biztosan rendeződni fog és minden rendben lesz.

pusszancs

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook