Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


12085. Zsanetta
2010. jan. 12. 14:05

sziasztok!!!


ne köszönjetek el,se te bibó,se smárti ,se szivi!!!

csak ezt a babás dolgot a többiekre való tekintettel kicsit diszkrétebben.

és nem a hormonok voltak ,semmi bajom sincsen ,nem kell sajnálni.

reményke és a többiek hiányzik a csapat.

adri,sunny,babus,bibe stb,jó lenne ugyanugy cseverészni.

egyébként nemrég értem haza 7 petesejtem lett.

12084. Hellamona
2010. jan. 12. 14:03

Na, egy kérdés:

Tegnap óta kicsit "aggódok". Nem tudom, hogy a pocakom miért "fáj". Olyan, mint amikor mensi előtt megduzzad, vagy begyullad. Ha pihizek, nem érzem, vagy ha állok, megyek. Inkább leülésnél, pisilésnél. Nem tudom eldönteni, hogy ez a stimutól van-e, vagy mint máskor a normál ciklusnál is van ilyen, vagy a HCG-szuritól, vagy tényleg gyulladt a méhem, mert punkció után is nagyon fájt. Akkor vettem be cataflam-ot. Szóval nem tudom, hogy ez mennyire befolyásolja a beágyazódást. Ennyi, ami aggaszt kicsit.

Aki tud mondani valamit, kérlek mondjátok!

12083. Hellamona (válaszként erre: 12076. - Remény21)
2010. jan. 12. 13:55

Sziasztok!

Szia Remény! "Most ne haggy(?) el, ó, Remény!" ;) :D :D :D

Én személy szerint örülök, ha mindenki őszintén elmondja, mi a gondja, baja. Akkor is, ha egymással vannak problémáink. Ez mindkét félnek rosszulesik kicsit, de elmúlik és megbocsájtunk egymásnak. Ez viszi előre a kereket. A házaséletben, a munkahelyen, barátok közt, mindenhol.

Talán amit le lehet szűrni az egészből: lehet, hogy korábban kellett volna már jelezni, hogy valami nem úgy működik, ahogy kéne. Vagy éppen figyelmesebbnek lenni. Mindegy. Ami történt, megtörtént, én örülök, mert a dolgok a helyükre kerültek.

:)


gyongyig: ez tök jó! :) Szorítok nagyon! xxxxxxxxxx


horvkris: mesélj, mi van MOST?????? Remélem beszéltél velük. Én nem "lőném" magam, felhívnám őket, hogy mi a bánatot csináljak? Mert hülyeséget azt ne... ;) Várom a történeted!


Zsani: ha vagy, mesélsz?

2010. jan. 12. 11:49

Sziasztok!


Csak annyit fűznék még hozzá minden sértődöttség nélkül, hogy napokig-hetekig haldoklott a fórum, mert mi se nagyon beszélgettünk, akkor se jelentkezebb be senki, aki másról szeretett volna beszélgetni. És talán ez az, amiért nem vettük magunkat észre.

De most megyek is, mert főzök.

horvkris, én felhívnám a kaálit, de már biztos, hogy lerendezted. :-)

12081. bibócska
2010. jan. 12. 09:55

sziasztok....

csak beköszönök hogy elköszönjek...

kívánok mindenkinek sok sikert kitartást és minden jót ami majd hozzásegít benneteket a pozitív teszthez és hogy hamarosan kisbabát várjatok tiszta szívemből ezt kívánom....

nagy ölelés és puszi mindenkinek.

12080. horvkris
2010. jan. 12. 08:31

most meg pozitívat teszteltem...ami nem létezik, mindkét petevezetőmet kivették!!!

ez a Suprefacttól van???

12079. horvkris
2010. jan. 12. 08:16

Lányok bajban vagyok. Ma kéne mennem UHra Kováts doktornőhöz, mert 9-10 körülire saccoltuk, hogy megjön a vérzésem. Közben meg nem jött meg. (évek óta várom, hogy ne jöjjön meg, mindig megjön, erre most késik).

BKV-oknak külön egy puszi. Bár én a gyerekért még túrabottal is felmászom az Istenhegyire...ez a nap többszörösen hátrányosan indul.


Szóval mit tegyek? Kérjek más időpontot? És addig szúrjam magam türelmesen a Suprefactal?

help.

12078. Remény21
2010. jan. 11. 22:20
és Zsani! természetesen megy a drukk holnapra, ne izgulj! Minden meg van írva a Nagykönyvben! pussz
12077. gyongyig (válaszként erre: 12063. - Hellamona)
2010. jan. 11. 22:16

Szia!

Kosz hogy erdeklodsz felolem,befogadnatok engem is ide?

Hat elmentem a Kaaliba es nem bantam meg,UH-t nem tudtak csinalni viszont vettek vert a hormonszinteket megallapitani es nagyon jok voltak annak ellenere hogy ilyen hamar megjott,ugyhogy megkaptam a szurikat es a clostit ugyhogy indul a mandula hatha sikeresebb lesz mint az elso.

Most ennyi ,meg jovok .

12076. Remény21 (válaszként erre: 12044. - Zsanetta)
2010. jan. 11. 21:51

Na hali Lányok!


Nem köntörfalazok én sem, egyet kell, h értsek Zsanival! és én sem ellenségeskedésből mondom, mert nagyon megszerettem itt mindenkit. Persze az ember foghatja a dolgokat a melóra, a "jobb a fórum nélkül most" kifogásra, ami részemről igaz is a múltkori pofára esés és lelki válság után - és ezalatt az uccsó sikertelen beavatkozást értem, nem más személyeket :), de azért első helyen nyomós indok a "minek kínozzam most magam más sikerével" dolog volt, és ezt én sem irigységből mondom, mert nagyon örülök ám a babásodásotoknak :) DE amikor nap mint nap azt olvasta az ember, h ki hányszor megy pisilni, mennyit eszik és mekkora a hasa, az azért visszatartott rendesen az írástól! Igen, Szivinek is igaza van, hogy csak kb. 3 emberke szólt hozzá folyamatosan, de az nem jutott eszetekbe, hogy ha talán kicsit "lecsendesedtek", akkor a "szenvedők" is nagyobb kedvvel írogatnak majd ismét ide. Jó dolognak tartom, hogy a babás dolgaitokat egy másik fórumon beszéljétek meg, de innen sem kell elpártolnotok, hiszen szükségünk van a tanácsaitokra az elragadtatás egészséges határán belül :) Én személy szerint nem haraxom senkire, nagyon jól esett, hogy többször hiányoltatok minket, de azt is remélem, hogy meg tudtok minket érteni, hiszen ki tudja, hogy mi előttünk még mi áll... én személy szerint még soha nem teszteltem pozitívat :( igen, tudjuk, hogy nektek is minden egyes új nap újabb aggódás, de Ti legalább már babásak vagytok! :)


Jó lenne, ha a csapat újra a régi lenne. Remélem, mindenki felül tud kerekedni sértettségén, büszkeségén, lelki válságán, stb... és újra a régiek leszünk. Csak rajtunk múlik! Tudjátok - új év - új élet :) Részemről O.K. és remélem MINDENKI hozzászól ehhez!


Ja, és köszi Zsani! :)

Pussz mindenkinek! és bocsi, ha bárkit megbántottam én is!

12075. smarti8
2010. jan. 11. 21:23

Rendben,várunk vissza,hogy hogyan is alakult:)

Egy kalappal:)

12074. horvkris
2010. jan. 11. 20:10

Még sehányadik napon.:)

Természetesen, mint mindig, most is csak előre tájékozódom. Még Gonalt nem is kezdtem el.

Ha minden jól megy, január végén ültetik vissza őket. Remélem lesz mit visszaültetni, úgyhogy most izgulok kicsit...de ezt biztos ismeritek.:)

Köszi a válaszokat, majd megírom hogy alakult.

12073. smarti8 (válaszként erre: 12068. - Horvkris)
2010. jan. 11. 20:05

Szia!

Én a 4.napon kaptam vissza őket és a 8.napon pozitív lett a tesztem.Nálam nem volt semmi probléma csak egy:TÜRELMETLEN VOLTAM:D

Hányadik napon vagy??

2010. jan. 11. 19:26
hanyadik napon vagy?
2010. jan. 11. 19:25

pecsételtem, úgyhogy le is mondtam róla. Felhívtam a kaálit, hogy akkor az utrot elhagyhatom-e, azt mondták ne csináljak hülyeséget, menjek be, vesznek vért és majd a doki eldönti mi legyen.

Így másnap elmentem vérvételre, utána a doki közölte, hogy terhes vagyok. :-) Utána még volt vérezgetés is, de hála az égnek úgy néz ki 2-ből 1 megmarad. Legalábbis remélem, 19-én megyek uh-ra.

12070. horvkris
2010. jan. 11. 19:18
megkérdezhetem, hogy mi volt a probléma?
12069. szitaszivárvány (válaszként erre: 12068. - Horvkris)
2010. jan. 11. 19:11
szerintem attól is függ hány napra kaptad vissza. Én 5 napra kaptam vissza és ettől számítva a 9. napon már pozitív volt. Bár ha nem lett volna probléma, akkor én megvártam volna a 10-12. napot.
12068. horvkris
2010. jan. 11. 19:04

Sziasztok,


Lányok a beültetés után hány nappal szabad tesztelni?

12067. smarti8
2010. jan. 11. 18:49

Hellikém!

Nem megyek el,csak a háttérből fogom figyelni itt az eseményeket,mivel ezen a fórumon nem beszélhetünk már a továbbiakról hiszen ez nem idevaló téma.Senkit nem akartunk megbántani,csak igaza van Szivinek 3-an vagyunk akik maradtunk és miről beséljünk mint a sikerről:)Lehet ez az oldal megszűnik,de akik igazán barátok azok összetartanak és ha kell egy másik fórumon fogjuk megvitatni a továbbiakat.Sikeres lombik után mindenkit szeretettel várunk és persze a sikerig is akinek van kedve ránknézni,hogyan is alakul tovább a sorsunk.Zsanikám mégegyszer a legjobbakat kívánom neked:D

2010. jan. 11. 18:28
Kaális babások ide
12065. Hellamona
2010. jan. 11. 18:26
:) rendben. mond a címét is ;)
2010. jan. 11. 18:23
Szia Hellamona! Lehet, igazatok van, épp ezért nyílt egy másik fórum is, ahol a babával kapcsolatos dolgokat beszéljük meg ezek után, szeretettel várunk oda is!
12063. Hellamona
2010. jan. 11. 18:20
Gyongyig: mesélsz, hogy mit mondott a dokid?
12062. Hellamona
2010. jan. 11. 18:16

Ó Lányok! De sajnálom, hogy így alakult a nap.


Én szvsz ragaszkodom hozzá, hogy írjatok és ne távolodjatok el. Mindannyian "hormon"-zavarosak vagyunk, ezért minden dolog érzékenyebben érint, legyen az jó, vagy rossz, de túlreagáljuk.


Volt egy fórum régen, egy másik portálon, míg kűzdöttem a teherbeesésért, oda irogattam. Jó banda volt. És előbb utóbb előáll ott is ugyanez a helyzet. Nem szeretném, ha ez a fórum is arra a sorsra jutna... Ti más emberek vagytok!


Úgy érzem, valóban tekintettel kell lenni azokra, akiknek nincs gyerekük, vagy még nem tapasztalták meg azt a fantasztikus érzést, amit egy poz. tesz és egy UH igazol... én emlékszem még, hányszor néztem sóvárogva egy kismamát, mikor tudtam, nekem lehet, hogy sosem lesz...

Ebben Zsaninak igaza van.

De ha csak kismamik vagytok, lehet, hogy a többiek is itt vannak, de csak olvasnak, és azért nem szólnak közbe, mert ehhez a témához nem tudnak. És szomorúvá tesszük őket.

Nekem is van egy gyerekem, talán pont ezért próbálok keveset írni róla, mert ez mást érzékenyen érinthet. Pedig sokat tudnék mesélni. :) Én egyszer már kerültem ilyen helyzetbe azon a másik fórumon. Megtanultam a leckét. Soha többet nem akarom elkövetni.

Smarti! Ne menj el! Kérlek! Kell, hogy maradj! Hiszen a Te tapasztalataidra ugyanúgy szükség van, mint bármelyikünkére.

És bíztassuk azokat, akik most állnak a neheze előtt! Nélkületek nem megy!!! Segítsetek!


Zsani: neked megy holnapra: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

2010. jan. 11. 17:12

Itt már a célegyenesben vagy! :-) Csak pozitívan és biztos sikerülni fog.

Nekem Abi mindig végig nézte, hogy szúrom magam, sőt, lökdösött is, mert ő akarta beadni. :-) Jó érzés volt tűvel a hasamban :-)

12060. eszti26
2010. jan. 11. 17:12
Jó éjszakát szitaszivárvány! Kösz a segítséget, most mennem kell! Talán holnap vagy holnapután jövök újra!
12059. eszti26
2010. jan. 11. 16:58
Igen persze megmutatták! Csak még ilyet nem csináltam, és ezért aggódok egy kicsit. Annak legalább örülök hogy idáig eljutottam, pedig többször éreztem azt hogy feladom! Gondolom innét még jópár lépcső vezet a célig!?
2010. jan. 11. 16:49

Én szúrtam magamnak. Általában így szokott lenni. Ha valakinek van ismerőse, akkor ő szokott segíteni, ha nincs, akkor meg kell oldani. Nem fáj, csak rá kell érezni. Elmondták hogy kell szúrnod?

Örülök, hogy így látod. :-)

12057. eszti26
2010. jan. 11. 16:43
Kaptad a gonál f-et vagy te szúrtad magad? Mert nálam az utóbbi lesz! Szombatra várom hogy megjöjjön aztán vasárnap lesz a "nagy nap"! 3at írt fel a doki remélem az elég lesz, bár nem igazán tudom hogy működik ez. Egyébként én örülök hogy olyan emberkék vannak itt fent akik tapasztaltabbak mint én már most van egy-két dolog amit tisztábban látok mint eddig!
12056. szitaszivárvány (válaszként erre: 12055. - Eszti26)
2010. jan. 11. 16:35

Örülök, hogy jó híreket kaptál! Nem kell félni a gonal f-től. Én is azt kaptam.

Sok sikert!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook