Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


11935. smarti8 (válaszként erre: 11934. - Anita2.)
2010. jan. 5. 19:48
Akkor most sikerülni fog:DD
11934. Anita2. (válaszként erre: 11933. - Smarti8)
2010. jan. 5. 19:48
Én is azt taposom...:))
11933. smarti8
2010. jan. 5. 19:46
Lányok!Türelem rózsát terem.Mondom én 34 évesen:D
11932. Anita2.
2010. jan. 5. 19:45

Szia mrvRita!


Köszönöm szépen a drukkot! Én ma vagyok a 7. napomon, és majd csak a 13.-on kell dokihoz mennem, jövőhét hétfőn, akkor lehet, hogy ez a hónap már ugrott. Majd látjuk.


Nagyon drukkolok Neked a következő beültihez!

11931. smarti8
2010. jan. 5. 19:45

Szia Ritusom!Köszi a gartulát:)

Bibócskám én is elolvastam a naplód,és örülök,hogy minden rendben a babával.ne idegeskedj,mert árt a szépségednek:DD

Szivikém én bio sárgabaracklekvárt hoztam anyumtól,lehet azt fogok enni valamilyen kerek-pereces krumplis zsemlével:DDNa ezt jól elmondtam.Koreai étterem??Nem kínai?Vagy azok mások??Ki tudja??Imádoma kínai,thai kaját.Holnap azt fogok vacsizni.De ma,lehet megy a lekváros kenyér.Abi??Vége a fürdésnek??

11930. szitaszivárvány (válaszként erre: 11926. - MrvRita)
2010. jan. 5. 19:44
Rita, én kb. 2 hete szültem volna, ha júniusban nem vetélek el.... annyiszor megfordul a fejemben, hogy már itt lehetne velünk.... de ezen valahogy túl kell lenni... ezt túl kell élni még akkor is, ha ma kaptam egy telefont, hogy az egyik rokonom, akivel 2 hét különbség volt a terhességeink között 29-én egészésges kislányt szült...
2010. jan. 5. 19:41

Bibócska! Elolvastam a naplód. Hát hallodd, te sem unatkozol, de bízom benne, hogy minden a legnagyobb rendben lesz. Ha hamarabb jön az se baj, hisz ma már nagy az esélye annak, hogy egészséges lesz. Itt van példának Abigél. És sajnos vannak olyan esetek, amikor jobb kint a babának, mint bent. De azért remélem a lehető legtovább a pocidban maradhat!


smarti! Nem tudom mit vacsizunk, a kórházban bementünk egy koreai étterembe, nagyon finomat kajáltunk, csodák csodájára az egészet befaltam, bár hozzáteszem, hogy csak előételt rendeltem, mert tudtam, hogy több nem fér belém. :-)

Tegnap éjfélkor rákattantam a szilvalekváros kenyérre. Lehet ma is megpróbálkozom vele, jót tett a gyomromnak. :-)

11928. mrvRita
2010. jan. 5. 19:39

látom sehol senki, akkor megyek.

puszka!Szép álmokat!Rita

11927. mrvRita
2010. jan. 5. 19:38
Képzeljétek, lassan születne a picurkám, vagy picurkáim ha az első lombikom megmaradt volna, még a könny is kicsordult a szememből:-(elég nehéz ez most nekem, úgy látszik ez már vég kíséri az életemet.
11926. mrvRita
2010. jan. 5. 19:36
Smarti!Gratula
11925. mrvRita
2010. jan. 5. 19:35

Sziasztok!


Szivikém!Sajnálom, hogy így alakult a másik babucid élete, de amint Te is mondtad, jobb így, mint máskor rosszabb legyen. Nagyon drukkolok Neked, és bizti minden rendbe lesz a 2. babucikáddal.


Kriszti!Én a Kaáliba járok pestre, de valahogy megingot a bizalmam, így az egyik orvos kollégám tanácsolta a SOTE I-et dr. prof. Urbancsek Jánost. Majd hozzá mennénk, ha végre megjönne, mert még van 6 fagyikánk, és már nagyon szeretnénk a 3. beültit.Tde kihez jártál? Mik a tapasztalataid?


Anita!Nekem szept. a 2. beülti fagyikákkal volt, sajnos nem sikerült, az utólsó napokban felszívódtak:-(nekem a mensis követő 18-19. napon volt a beültim és a mense 1-5. napig Clostibegytet kellett szednem.

Sok sikert Neked, drukk ezerrel!


Bibócskám!Remélem minden okés.


Ma én a szokásost tettem itthon, reggel 9-ig pihiztem, aztán fűtés, főzés (chilisbab, marhahusikával, amit nem igazán kellene bár a bab fehrje)és tv.

Holnaptól tanulok:-)

Ma valhogy nagyon fáradt voltam még.


Szép estét Mindenkinek és szép babás álmokat!puszka!Rita

11924. smarti8
2010. jan. 5. 19:35
Megyek elolvasom Bibómanóm blogját:D
11923. smarti8
2010. jan. 5. 19:32

Sziasztok!

van itt valaki??

Anita ismét köszi a további drukkokat,és holnap rakom a képet,bár itt régimódi az uh,de majd látom mit tudok kihozni belőle:)

Szivikém köszi a gratulációt,te is megérdemled,hisz olyan ügyes vagy te is.Neked pár millivel nagyobbnak kellene lennie,szóval még 2-3 mm a com,és megvan a 25mm:D

Gyere ám vissza még ma!Mit vacsizunk??

2010. jan. 5. 19:21

Persze, jobb így és jobb most, mint később.

smarit! Gratulálok a picihez! Az enyém 22 mm. De szerintem ez comb nélküli méret.

Olyan kába vagyok egész nap, Abit is vinnem kellene fürdeni, de olyan nehezen szedem össze magam. Bár tudom, ez nem mentesít...

Na, bávágom a kádba, mielőtt szétszedi a házat.

11921. szitaszivárvány (válaszként erre: 11916. - Krisztike54)
2010. jan. 5. 19:18
Köszönöm!
11920. Anita2. (válaszként erre: 11918. - Smarti8)
2010. jan. 5. 18:42

Szia Smarti!


Örülök, hogy minden rendben veletek! továbbra is megy a drukk Nektek!

Kíváncsian várom a fotókat!:))

11919. smarti8
2010. jan. 5. 18:40
Hahóóóóó lányok van itt valaki??Mert ha nincs,akkor elmosogatok,lefürdök,és utána jövök vissza.Szivikém vasalnom is kellene,már a múltkori óta 2 adag ruhát raktam a kosárba:((
11918. smarti8
2010. jan. 5. 18:39

Helló lányok,szép estét!


Én is megjöttem a hírekkel,köszönjük szépen jól vagyunk.Combjával együtt 2,3cm comb nélkül 2cm:)

Igazi kisember,megvan a keze-lába,és olyan cuki.Méhszáj rendben,szóval rendben vagyunk.Kaptam 2db fotót is,holnap felrakom és akit érdekel,megtekintheti.

Szivikém sajnálom,hogy az egyik babánál így alakult,de nézd a jó oldalát,sikeres lombikod volt és van egy egészséges,szépen fejlődő babád:DDJaj de jó!

Bibómanóm te ma nem voltál dokinál?Vagy rosszul emlékszem??

Anita köszönöm a drukkot,arra mindíg vevő vagyok:DD

11917. Anita2. (válaszként erre: 11915. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 5. 17:39
Pihenj akkor egy kicsit! Biztos az uhu miatt van!
11916. krisztike54 (válaszként erre: 11915. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 5. 17:33
Köszönöm a segítséget.És garatulálok a babához.
2010. jan. 5. 17:10

na itt is vagyok!


Krisztike! Fent, jobb oldalon beírod a keresőbe azt, hogy bcicus és kiadja a tagok neveit. Ő ha jól emlékszem a lombik életre-halálra oldalon volt, de mostanában egyre kevesebbet jelentkezik... mármint az oldalra. Írj neki privit. Ha jól emlékszem ő a beültetésig nem jutott el, mert nagyon durva tünetei voltak.


Köszönöm lányok az együttérzést. Most kicsit görcsölget a pocim és próbálok pihenni, mert az előbb véres volt egy kicsit a wc papír, de szerintem ez inkább a hüvelyi uh miatt volt.

2010. jan. 5. 16:56

szitaszivárvány

Keresem bcicust de nem találom sehol.

Ezen a fórumon van?

11913. krisztike54 (válaszként erre: 11900. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 5. 16:47

Én a Sote-ra járok.Hosszú folyamat?De milyen

hosszú?Nagyon el vagyok keseredve,mert sikerült

a beülti és most meg a baba miatt aggódok.

Na meg a legnagyobb bajom az az hogy aludni sem

tudok,és ettől már ki vagyok készülve.

Szóval borzalmas.

11912. bibócska
2010. jan. 5. 15:56

szivikém sajnálom hogy egyik babód nem tünt elég erősnek a tovább növekedéhez de örülök hogy a másik jól van és minden rendben van vele és remélem veled is...

vigyázz magatokra ahogy eddig is

pusz

2010. jan. 5. 15:52

Sziasztok!

Bár én már egy 8 éves inszemináció után született lurkó anyukája vagyok hitetlenkedve látom még mindig mennyire tanácstalan mindenki aki ilyen kezelésekre szorul. Nagyon kevés az olyan doki és ápolónő aki igazán alaposan megpróbálja eloszlatni a sötét gondolatokat. Még emlékszem hány órát ültünk várkozva és tapasztalatokat cserélve a váróban, de megérte és remélem mindnekinek sikerül aki babára vágyik. sok sikert nektek.

11910. Anita2. (válaszként erre: 11908. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 5. 15:46
Mi is szeptemberben kezdtünk volna, de mi sem férünk bele a keretbe, jól elhúzódott decemberig...
2010. jan. 5. 15:41
nem tudom fagyibabáknál hogy megy, mennyi idő míg felkészítik a méhed...
2010. jan. 5. 15:41

Azt egyébként tudni kell, hogy az OEP havonta bizonyos összegig támogatja a lombikot, így az intézeteknek ehhez kell igazodni, mi fér bele a keretbe és mi nem. Ha tehát sokan vannak ebben a hónapban előjegyezve, akkor nem biztos, hogy bele fér a keretbe, de ha kevesen, akkor valószínűleg nincs kizárva az azonnali kezdés sem.

Mi kezdhettünk volna októberben, időben is mentünk, csak már a keretbe nem fértünk bele.

11907. Anita2. (válaszként erre: 11906. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 5. 15:39
Kb. igen, akkor leszek a 13. napomon.
2010. jan. 5. 15:38

Köszi Anita!


Középidős uh lesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook