Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


12145. lakkri (válaszként erre: 12130. - Hellamona)
2010. jan. 14. 19:10

Szia!


A férjem is volt már urológiai kivizsgáláson ahol minden rendeb, eddig valami bacit találtak, ami rossz fogra utal azt megcsináltattuk. nekem eddig minden jó, horman, pajzsmirigy, citológia. Átjárhatósági van még hátra. 22-én 11 órára megyünk Dr. Kovács Pétrehez. Ti kihez jártok? Mikor menntek? Mindenkinek szép és nyugalmas estét kívánok!!!!

12144. smarti8 (válaszként erre: 12143. - Marcipanzsu82)
2010. jan. 14. 18:55
Szívesen,ezért vagyunk itt is meg máshol is.Ha sikeres lesz a lombikod akkor kaális babások ide fórumon is várunk,ahol a továbbiakat beszélheted meg velünk.Ne izgulj,mert nincs miért.Sok sikert!
12143. marcipanzsu82 (válaszként erre: 12139. - Smarti8)
2010. jan. 14. 17:41

Köszönöm a választ!

Remélem minden rendben lesz aztán végre elkezdhetjük a dolgot!Már nagyon várom, persze félek is kicsit, de már nagyon szeretnénk babát úgyhogy bármit megteszek érte!

Sok sikert kívánok mindenkinek és kitartást!!!

12142. smarti8 (válaszként erre: 12140. - Zsanetta)
2010. jan. 14. 17:16

Szia!

Köszönöm jól vagyok,csak ne lenne hányingerem estefelé,és ne égne a gyomrom.De mindemellett minden jó.

Meglásd hamar eltelik ez a 2 hét:)Bár tudom egy örökkévalóságnak tűnik.Ne gondolj arra miért vagy otthon,pihengess,olvass...stb.Én reggel este 5-5db főtt tojást ettem meg minden nap:)

A fehérje az a legfontosabb,bár érdekes az én szervezetem kimondottan ezt kívánta.Csődbevittem a baromfiudvart:))

Minden rendben lesz,ne izgulj,szorítok:D

12141. Zsanetta (válaszként erre: 12137. - Marcipanzsu82)
2010. jan. 14. 15:38

ált azok amiket smárti irt.

majd lesziváskor kell vinned még EKG-t.

12140. Zsanetta
2010. jan. 14. 15:37

szia smárti!!!


igen áruljuk,és már jó lenne eladni,és ujba költözni ketten vagyis remélem már többesmagammal:)

nem lesz,pihenek majd .

köszönöm szépen,bár tul lennénk a 2 heten már.

te jól vagy?????????,

12139. smarti8 (válaszként erre: 12137. - Marcipanzsu82)
2010. jan. 14. 15:32

Szia!

Szükség lesz:HIV-re,Hepatítis-re is mindkettőtök részéről.Rákszűrés ha még nem járt le.Teljes vérkép,vércsoport,petevezeték átjárhatóságáról papír.

Azthiszem ennyi,de ha valamit kifelejtettem a csajok segítenek.De ha beugrasz a Kaáliba,mert nem laksz onnan messze,kapsz egy listát:)

Sok sikert!!!

12138. smarti8 (válaszként erre: 12136. - Zsanetta)
2010. jan. 14. 15:28

Zsanikám gratulálok ahhoz az 5-höz:)

Holnap gondolok rád,és onnantól sok tojás:)

Ja,és nincs takarítás,lakásmutogatás:)Áruljátok?

2010. jan. 14. 14:13

Sziasztok Lányok!


Lenne egy kérdésem, remélem valaki tud ebben nekem segíteni 19.-én megyünk a Kaáliba, az eredményeket mondják meg, (mert a férjemnek volt spermiogram vizsgálat meg összeférhetetlenségi vizsgálat)ebből derül ki, hogy inszem vagy lombik lesz!

A kérdésem az lenne, hogy ha nem jó az eredmény és lombik lesz, akkor még milyen vizsgálatok lesznek előtte mielőtt élesbe menne a dolog? Én voltam már uh-n,hormonvizsgálaton,citológián.

Köszönöm a választ!

12136. Zsanetta
2010. jan. 14. 13:32

sziasztok!!!!


mizus veletek?

bejus nahát te is itt?

remélem nemsoká kezdtek.

nem értem miért mindig még ez a téma!

na mindegy.

smárti maradj,és bibó és a többiek is ne hagyjatok itt minket,bár ugy olvasom a másik uj fórum is megy.

én lezártnak tartom az egészet az tuti,kisebb nagyon gondom is van ennél.

hella remélem jól vagy vagy már kérdeztem?

mindegy.

ma szét takaritottam magam,felnyaltam az egész lakást,föztem mert ma jönnek lakást nézni.

holnap már csak az ágynemüt huzom át,mert holnap du. 15-ra megyek a kaaliban visszakapom öket.

végül 5 maradt.

szóval holnaptól pihi.

és majd lesz vhogyan.

szép napot mindenkinek!!!

12135. smarti8 (válaszként erre: 12134. - Hellamona)
2010. jan. 14. 12:16
:))
12134. Hellamona (válaszként erre: 12132. - 65827eeb74)
2010. jan. 14. 11:18

Sziasztok Lányok!


Bejus: sok drukk, hogy mielőbb elkezdjétek. A cisztákat tessék MELEGEBB ÉGHAJLATRA küldeni, mindenkinek!


Smartika: de igen, valaki nek érdekesek vagytok/voltatok. Spec. én újra átélem azokat a kellemetlen-boldogító perceket, élményeket. Teljesen normális, hogy ezt a szitut is meg kell beszélni, hiszen még ilyen sem volt soha, és esetlegesen a következő sem lesz ugyanilyen, hanem teljesen más. Itt ugye más van terítéken. Ezt már megbeszéltük, lecsengett, de biztosan lesznek még "későn érkezők", akik lereagálják. Ezzel sincs gond. Hisz megértőek vagyunk és már túl is léptünk rajta. Nem igaz? :)))))))))

12133. smarti8 (válaszként erre: 12131. - 65827eeb74)
2010. jan. 14. 08:42
Sajnálom,hogy eddig nem voltunk elég érdekesek:(
12132. 65827eeb74
2010. jan. 13. 22:20

Sziasztok lányok!!!Látom elég sokan itt vagytok már!!Olvasgattam a forumot es olyan jol esett látni,hogy nem eyhangú minden!!!Szinte kedvem támadt nekem is irni!:))

Nekem meg nem sikerult eljutnom a Kaáliig:((még mindig nem tuom milyen az egeszségi állapotom!:(Holnap hivom a dokim mikor mehetek hozzá,mivel utobbi vizsgálatnál latott egy cisztát amire azt mondta várjunk egy vérzést hátha távozik,a vérzés megvolt :),remélem a ciszta is elhuzott!!Ha igen akkor a kovetkezo menszinel indulhat a mandula!!:))olyan jo hogy elmeselhettem ezt,itt,MOST!!!!!:))) jó éjt LÁNYOK!!!pá-pá Mindenkinek sok-sok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

12131. 65827eeb74 (válaszként erre: 12044. - Zsanetta)
2010. jan. 13. 22:01

Teljes mertékben egyetértek!!!Azt vettem észre,hogy a Kaáliról feltett kérdéseket már nem is veszik észre az itt fórumozók!!

Mindenki vissza aki a Kaáliba jár és tudunk beszélgetni a témával kapcsolatban!!:) mindenkinek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++ AKI PEDIG MAR A KEZÉBEN TARTJA ANNAK SOK-SOK BOLDOG PERCET KIVÁNOK A POCAKLAKÓJÁHOZ!!!!!!PUSZI LÁNYOK!!:))

12130. Hellamona (válaszként erre: 12126. - Lakkri)
2010. jan. 13. 21:38

Ha minden vizsgálat megvan, akkor az eredmények is befolyásolhatják a kezdést. Mint nálunk, hogy apát külön kezelésbe vették, ill. tovább vizsgálgatták. És így tolódott az egész. Ahhoz képest, hogy júniusban műtöttek és rögtön teherbe kellett volna esnem, fél év telt el, mire elkezdtük.

Nem tudom, nálad van-é vmi egyéb probléma, ez is befolyásolja a sorrendet. Úgy tudom, az endósokat amennyire lehet, előbbre veszik.

22-én hányra mentek?

Most én is elköszönök, megyek aludni, addig sem gondolkodom... ;) :D

12129. smarti8
2010. jan. 13. 21:06

Zsaniká!RENNIE:D

1-2 szem,és már jobban is vagyok!!Puszi,jó éjt.

12128. Zsanetta
2010. jan. 13. 20:52

szia smárti!!


köszike!!

tudom milyen a gyomorégés !!

nem jó az tuti!!

használj rá vmit mert a sok sav felmarhatja a nyelöcsövedet oké???

jó éjt mindenkinek!!

12127. smarti8
2010. jan. 13. 20:44

Szép estét lányok!

Köszönöm kérdésetek jól vagyunk,csak ne égne annyit a gyomrom:)

De ha arra gondolok,hogy mi illetve ki miatt ég,már nem is érdekel annyira,mert Minimiért minden megéri:)

Zsanikám örülök,hogy ilyen ügyesen osztódtok nemsoká itt a cél:D

Hella édes ne izgulj,minden rendben lesz,most ne a teszteléssel foglalkozz,csak pihenj:D

Mindenkiért nagyon szorítok,vigyázzatok magatokra és legyetek jók ha tudtok.Millió puszi mindenkinek.

12126. lakkri
2010. jan. 13. 20:14

Sziasztok!


Hellamona Te is 22-én mész a Kaáliba? Én is akkor megyek 1 uh-ra, meg visszük az eredményeinket. Kíváncsi vagyok mit fog mondani. Szerintetek még milyen vizsgálat lesz eddig hormonokat nézztek+ spermiogram volt, ahol kiderült hogy a férjemnek lassú és kevés a s. szám. Mennyi idő még szerintetek amíg elkezdődik élesbe a dolog? Már nagyon szeretném :)Mindenkinek szép estét kívánok!

12125. Katax (válaszként erre: 12124. - Szimpátia)
2010. jan. 13. 18:09

Kezdjük az elején.

Már meglehetett volna tavaly novemberben vagy decemberben de piri közbeszólt, nem is baj. Majd most.Remélem ez kitart 9 hónapig.


Hát igen ezek a gyerekek. A hugom 1,5 éves kislánya tudja meglágyítani nagyon a szívemet. Nekem már az is elég, ha a telefonba mondja a nevemet.

12124. Szimpátia (válaszként erre: 12123. - Katax)
2010. jan. 13. 18:00

:)

Átadom neki! :) Tudná ám értékelni a bókjaidat, néha úgy érzem pontosan érti amit mondunk neki. :O :D

Keddre egy nagy kalappal kívánok! És tényleg csak azt mondhatom hogy sose szabad feladni... Megért minden tortúrát és szenvedést. Van fagyasztott embriótok vagy kezditek az elején? :)

12123. Katax (válaszként erre: 12122. - Szimpátia)
2010. jan. 13. 17:46

Szia :)


Egy tünemény ez a gyerkőc. Annyira irigyellek, de a szó jó értelmében. Végig csináltátok az egészet és itt ez a csöppség. Ránéztem és melegség öntött el. Na nekem ilyenek adnak nagy erőt, hogy tovább kell csinálni.

Még nem tudni, hogy mikor kezdünk, majd kedden kiderül.

Puszi a kicsinek a nevemben is. :)

12122. Szimpátia (válaszként erre: 12120. - Katax)
2010. jan. 13. 17:39

Szia Kata! :)

Egész jól, köszi. Vannak nyűgök bajok, de tulajdonképpen jól vagyunk. Fáradt és álmos vagyok, de mindent elfeledtet amikor kismanó elalszik tejcsicsöppel a szája sarkában a vállamon böfi helyett. :)

Te mikor kezdesz? Jól vagytok? :)

12121. Hellamona (válaszként erre: 12116. - Zsanetta)
2010. jan. 13. 16:39
igen, ő hívott. de hát.... nem tudom.... majd meglátom. :)
12120. Katax
2010. jan. 13. 16:34

Sziasztok Lányok!


Hál Istennek sokan vagyunk :).

Smati Bibócska hogy vagytok?

Zsanette csak osztódjanak megy a drukk :).Nagyon aktív volt a napod, ügyes vagy :).

Hellamona vigyázz magadra.

Szimpikém hogy vagytok?


Puszi mindenkinek

12119. Szimpátia
2010. jan. 13. 15:57
Jah... És puszi mindenkinek csajok! :)
12118. Szimpátia
2010. jan. 13. 15:56
Ui: Raktam fel Tökiről új fotót. Ezen épp hallgatni is tud...:D
12117. Szimpátia (válaszként erre: 12100. - Zsanetta)
2010. jan. 13. 15:55

Szia Zsanikám!

Először is sok szerencsét és sikert kívánok neked, remélem most sikerrel fogsz járni. :)

Benéztem én máskor is, de okosat nem tudtam írni, hülyeséget nem szeretnék, felületesen meg nem akarok. Mentegetni se magam...

Mindenesetre megértem az érzéseid, sőt a másik oldal" érzéseit is. :) Bevallom jó volt olvasni hogy azonnal vettétek a lapot és veszekedés mentesen újra lehet beszélgetni. Nem mintha eddig nem lehetett volna.

Számomra max az a tanulság hogy nem kell benyelni a sérelmeket. Ha fáj valami vagy öröm ér azt is meg kell osztani. Szerintem itt még senki nem talált süket fülekre. Jön a segítség, a letolás, a jó szó, ha épp az kell. :) Picit fázistkések megint, de csak most van időm írni.


Mégegyszer sok sikert kívánok! :)

Puszi!

12116. Zsanetta
2010. jan. 13. 15:51

a krizsa hivott be vv-re 22-re??

akkor ne tesztelj az az egy nap már nem számit a vérvétel meg pontos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook