Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 januárban indul a babaprojekt! fórum

2012 januárban indul a babaprojekt! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. febr. 7. 12:32
Szerintem nincs már remény, mert az injekció is kiürül,azt még mutatnia kellett volna, mert 12-14 nap alatt ürül. Vagy csak én gondolom ezt?
2012. febr. 7. 12:31
pénteken csinálj ujat!!!
2012. febr. 7. 12:31
na akkor még korai volt:)))
2012. febr. 7. 12:30
30-án volt UH és akkor már meg volt repedve, előtte pénteken kaptam az injekciót, elvileg szombatom este repedt. Én 10napot számolok és a ciklus 23-24 napján vagyok asszem.
2012. febr. 7. 12:27

most olvastam vissz a naplódat, hogy jan30-án irtad hogy van pededés szóval azóta csak 7 nap telt el. Nem?

Még korai volt tesztelni.

248. KovácsnéRami (válaszként erre: 247. - Dd874e511d)
2012. febr. 7. 12:25
10. napon vagyok.
2012. febr. 7. 12:24

mármitn a pé óta?

és ma hanyadik nap van?

2012. febr. 7. 12:24
Hanyadik nap telt el azóta , és hanyadik napon avgy ma?
2012. febr. 7. 12:22

Ma jött a postás hozta a netről rendelt 15db terhességi tesztet. Kíváncsiségból kipróbáltam egyet, mondván, hogy úgyis még az injkciót mutatja. Hát ez nem mutatott semmit :(Ezek szerint kiürült a szervezetemből az injekció, de terhes sem vagyok. :( Volt még itthon egy másik márkájú is azt is megcsináltam, de az sem mutatott. Szal ha megyünk bevásásolni betétet is vehetek.

Vagy mit gondoltok? Lehet még esély? Kicsit elszontyolodtam :(

244. dd874e511d (válaszként erre: 242. - KovácsnéRami)
2012. febr. 7. 12:08
Na te is jól megszivtad:((( Itt az elején az antibiotikum meg ez az egész betegség ne tul szerencsés. Egy cipőben járunk.Én most abban bizok, hogy nem lesz gáz,mert elmult a lázam végre és a doki azt mondta, hogy ha lemegy a lázam akkor lehet belőle ezis azis. Mármint lehet hogy szépen meg fog jönni, és már eleve vesz.terhesként fogok kezdeni a köv terhrességnél mert vetélésnek lesz nyilvánitva.Ha nem lenne labor papirom csak a teszt akkor azt mondanák, hogy csalt a tesz és sime menses. De igy, hogy igazolva van a terhesség igy már vetélés. Nagyon be vagyok tojva. Ma ment le a lázam , mármint ma már ugy keltem, hogy nem volt semmi. Viszont nekem is 3keresztes a pisim:(
243. manócska260 (válaszként erre: 242. - KovácsnéRami)
2012. febr. 7. 11:29

Szia!



Maszek laborban csináltattam így du.küldik e- mailben

Remélem minden rendben lesz és reménykedhetek ebben a hónappban tovább

2012. febr. 7. 10:27

Sziasztok csajok! Manócska üdv köztünk! Remélem neked is mihamarabb sikered lesz! Elég hamar értél el eredményeket.Mikor lesz kész a 21napi véred? Írd majd meg!

Flower remélem minden rendben lesz a dokinál.Kíváncsian várom, hogy írj!

Pötyi, Nusi eltüntetek!

Én a hülye fejjemmel jól meg szívtam, nem szabadott volna ezt a gennyes vizeletes témát csak úgy arra a walurianára meg a jószerencsére bízni! Tegnap reggel nagyon szarul voltam miatta. Még dolgozni sem tudtam, reggel csak ültem a teázóba és néztem meg 5 percenként futottam pisilni, ami nagyon fáj és csípett. A kolleganőim hívták fel a figyelmemet, hogy meg kéne nézetni. Ez nekem eszembe sem jutott(holott kórházban dolgozom). Elküldtem rutinra és bakterre. A rutin kész 3+genny,3+fehérje,1+vér! Gratulálok magamnak! Egyből kerestem e nőgyógyászom,ő írt nekem antibiotikumot Zinnat-ot(Azt mondta, ha van baba, neki nem lesz tőle baja).Meg kaptam egy port, amit este pisilés után, lefekvés előtt kellett meginni. És reggelig nem nem menni ki WC-re. 10kor ittam meg, de már 3kor érzetem hogy kell pisilni, voltam a bajba mert így aludni nem tudtam, viszont ha elmegyek wc-re akkor nem hat a cucc. Fél 6 ig bírtam, addig nem aludtam csak koncentáltam. De már reggel nem csípett annyira, szóval talán lassan rendbejövök!

Írjatok csajok, hogy vagytok!

241. manócska260 (válaszként erre: 239. - Dd874e511d)
2012. febr. 6. 21:41

Nem szettem soha gyógyszert mert érszűkületes a lábam kamaszkorom óta mindig óvszerrel védekeztem...

Nebizgulj holnap minden rendben lesz a dokinál és biztos sokkal jobban leszel már.

Szedjél reggel és este 2000 2000 mg c vitamint az sokat fog segíteni .

2012. febr. 6. 20:41

Szia lányok!

Nálam helyzet váltzatlan, ma délután óra eég émelygek és fáj a hasam is olyan mensi szerű, be vagyok tojva rendesen. Holnap megyek dokihoz2re.

239. dd874e511d (válaszként erre: 238. - Manócska260)
2012. febr. 6. 20:40

Az a baj, hogy egy átlag orvos ha meghallja hogy október óta nem szedsz csak gyógyszert akkor mindegy mi lesz az eredmény, szinte biztos, hogy azt fogja mondani, hogy várni kell mig kiürül a gyógyszer a szervezetből, szóval még 2 hónap és utána is még 6 hónapot szoktak várni.

Nagyon jó doki kell ha fel akarod venni a boxkesztyűt:) Elég nehéz amugy. Sok sikert.

238. manócska260 (válaszként erre: 237. - Dd874e511d)
2012. febr. 6. 18:58
Valahol legbelül volt egy megérzésem, meg ahogy írtam nem a legjobba ciklusom
2012. febr. 6. 18:21

Szia üdv köztünk.

Hű ezeket mind október óta csináltattad?Nem lacafacáztál.

Miért csináltattad meg ezeket a vizsgálatokat ha nem volt okod rá?Mármint,valami csak arra sarkallt, hogy nem lesz könnyű menet a baba ha ilyen 4 hónapos próbálkozásban már benne vannak ezek a leletek.

Igazából sztem 4 hónap az semmi, ha már egy éve semmi na akkor van gáz.

Szerintem nyugi.

2012. febr. 6. 10:39

.Sziasztok!


Mi is a párommal nagyon szeretnénk egy kisbabá remélem beférek ide közétek én is.

Leírom ami eddig történt velünk.

Mi 2011 októbere óta próbálkozunk idáig sajnos sikertelenül.

Nekem már van egy fiam az előző házasságonból aki lassa n 10 éves, de nagyon vágyunk egy közös babóra is.

Nagyon sok orvosnál voltam már mert a ciklusom rendetlenkedett( köszti vérzések, lerövidült ciklusok,hol bő hol éppen semmi vérzések) mind e mellet anyukám korai klimaxos volt és ugyebár öröklődhet ez a dolog. Mindig könyörögtem az orvosoknak hogy vizsgáljunk ki engem ezen a részen mert ha majd szeretnék gyermeket ne hogy baj legyen, de kindegyik elutasított,mondván hülyeségeket ne beszéljek.

Mivel elérkezett az idő a baba vállalásra így a magam kezébe vettem az irányítást és időt és pénzt nem sajnálva elkeztem keresgélni hogy milyen vizsgálatok vannak ennek a dolognak a kiderítésére, de láttam hogy sok más dolig is közre játszhat a dologban így azokat is szépen sorra vettem.

Először is csináltattam egy teljes vérkép vizeletet terheléses cukor és inzulinnal az tökéletes lett. Utána következett a pajzsmirigy azok is jók lettek az összes érték határon belüli és ami fontos hogy a TSH 1-2 közöztt van úgy hogy az i tökéletes. Ezután van egy olyan hormon hogy AMH ez a petefészek pete tartalékait mutatja meg ezzel a vizsgálattal meg lehet mondani hogy mikor következik be a menopauza, a koromból adódóan( 32 )nekem ennek az értéknek olyan 2,5 körül kellett volna lennie ahoz hogy átlag időbe köszönjön be a klimax de sajnos nekem csak 0.8 volt ami a petefészek csökkent működését mutatja. Úgyhogy úgy néz ki hogy beigazlódotta gyanum.

De hogy megtudjam mennyire gáz a helyzet ezért elmentem cikluos vérvételre is mivel a korai menopauzában több más hormon is eltolódik .

A harmadik napi már készen van ott az fsh ami 6 körül jó az nekem 9. de ez még jónak számít de e felett már rossz. A 21 napi vérvételem az holnap lesz amiből kidrül hogy volt e egyáltalán tüszőrepedésem majd holnap este okosabb leszek már.

Közben találtam egy lelkiismeretes orvost is aki bíztat hogy nemsokára úgy is kopoktat a gólya, úgy hogy én nagyon bizakodó vagyok.

Vasárnap nem kellene megjönnie, a melleim fájnak de semmi egyébb és az amúgy is szokott de mindig próbálok tüneteket keresni és aztán persze jön a letörés mikor megjön. Úgyhogy kicsit félek is a holnapi vérvétel eredményemtől mert a progeszteron szintemből már tudni fogom hogy van e esélyünk ebben a hónapban vagy nincs és ilyenkor milyen édes is tud lenni a tudatlanság legalább mensiig ott a talán....

Huhh jó hosszúra sikerlült

2012. febr. 6. 09:17

Én még mindig lázas vagyok, már 3 napja,most voltam dokinál, szerinte ez nagyon nem jó:( Mármint a láz pont most.

Holnap délután kell vissza mennem hozzá,ha nem megy le a lázam lehet mennem kell a kórházba:S

234. KovácsnéRami (válaszként erre: 231. - Dd874e511d)
2012. febr. 5. 19:59

Flower! Remélem minden rendben lesz!A 9.nap már pozi a teszt az tök jó! Én még nem tudom megnézni az injekció végett, majd talán pénteken. Kicsit félek meg izgulok, nekem volt most egy felfázásom most :( Bár azt mondták nem befolyásolja. Már nics genny a vizeletben, de nagyon szúr a hüvelybemenetnél :( Megnézte a párom, hogy piros is ott, de semmi folyásom semmi sincs. Szal most nem tudom mi van.

Holnap megint kell menni dolgozni, reggel korán kelek 3:15kor mert 3:45kor megy a vonat. Azzal megyünk mert a kolleganőm fél kocsiba ülni.

233. Bugs02 (válaszként erre: 206. - Pötyi84)
2012. febr. 5. 12:59

Bocsánat alsó fog volt, bölcsesség!

Ez orvostól függ mi hány perc.

Jobbulást!

232. dd874e511d (válaszként erre: 230. - Pötyi84)
2012. febr. 5. 12:31

Jajj én úgy szeretek havatlapátolni.Persze ilyenkor mindig jön a nagy poén, hogy akkor jöhetsz hozzánk is... ez olyan uncsi már. De én tényleg szeretek. Imádom amikor kint a hidegbe jól felöltözve a tiszta friss levegőn csipi az arcom a hideg és közben meg nem fázok mert mozgok.

:))))

2012. febr. 5. 10:59

Sziasztok!

Vagyok már csak egész nap apok óta hótakarítás meg betegség meg minden volt, este is csak telefonról tudtam jönni mert nem volt net vagy mi volt.

Szóval elvileg mult szerdán voltam 12. napon uh-on.Attól a naptól kezdve a 9. napra lett pozi a teszt DE mindig nekem eddig a 13. napon volt csak pozi tesztem, mind a 3 terhességnél.És mivl nekem mind öössze vissza jön meg és nem lehet tudni, hogy melyik nap volt az első nap , meg azt se ogy rendes volt e , ha a felirt dolgok alapján jobban átgondolom akkor a 16. napon voolt az uh és arra 9 napra lett pozi a teszt. Ugyhogy igazából szerintem uh ide vagy oda, az az egy repedhetett meg másnapra mert akkor irtam tudjátok, hogy piszokul fájt utána a hasam vagy 3 napig.

Nem tudom igazából. Annyira más igy ilyen gyogyszeres izé mellett ez az egész, hogy nem lehet azt se tudni mi mikor van.

A lényeg, hogy várok még péntekig, akkor elmegyek uh-ra és reménykedem nem lesz baj, mert rohadt beteg vagyok.39 fokos lázam van.Vagyis már nincs de tegnap annyi volt és itt a kezdeti szakaszban nem tul jó ez:(

Ugyhogy reméélem megmarad a dolog igy ahogy van.Még nem vagyok elkönyvelve magamba ugy, hogy siker.De legyen bárni, mostmár tudom, hogy van esély:)

Ti hogy álltok?

Kinél miujság???Ma már tudok jönni mert az invitelmegcsinálta a kábelt a sarkon , a gyerek mamánál szal ma pihizek, és a hó sem esik szóval ma láblógatás lesz.


Irjatok kivel mizu van mert le vagyok napokkal maradva!!!!

2012. febr. 4. 17:18

Sziasztok!

Megyek havat lapátolni!

Úgy vártam már a jó kis havat:::DDDDDD

2012. febr. 3. 23:23
Hát eljöttünk kocsival dolgozni. Akkora hó van már, nem tudom reggel hogyan lesz a hazamenetel. A kolleganőm feszt azzal piszkál, hogy hagyjam itt a kocsi és menjünk haza volnattal. De nem akarom szegénykém itt hagyni. Hülye vagyok, de lelkileg kötődök a kocsimhoz. Sajnálom szegény, hogy kinnt kell állni ebbe a hülye hidegbe, meg hóba. Egy autónak is van lelke. Szal nem tudom mit tegyek, remélem eláll reggelig és hamar neki állnak takarítani.
228. KovácsnéRami (válaszként erre: 220. - Dd874e511d)
2012. febr. 3. 23:20
Flower! Örülök, hogy + teszed van!!! :D Ez csodás! De akkor mit nézett a doki 25-én UH-n? Ezek szerint mégis volt pé-d! Hányadik napra teszteltél?
227. Pötyi84 (válaszként erre: 226. - Youlcsi)
2012. febr. 3. 21:07

Hova mész Julcsi?

Tán csak nem havat lapátolni?

226. youlcsi
2012. febr. 3. 21:05

no csajok!

én léptem!

2012. febr. 3. 20:19
Hányadik napra teszteltél?
2012. febr. 3. 19:16

:))))

voltam laborban is

holnap tesóm ügyel bemegy az eredményért

és az a tuti

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook