Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 januárban indul a babaprojekt! fórum

2012 januárban indul a babaprojekt! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
313. KovácsnéRami (válaszként erre: 312. - Dd874e511d)
2012. febr. 15. 19:43
Én bízom benne! :D
2012. febr. 15. 19:41
egy darabból nagyon kevés embernek sikerül sajna:(
311. KovácsnéRami (válaszként erre: 310. - Dd874e511d)
2012. febr. 15. 18:48
Ha múlt hónapban magától elérte akkor most miért ne érné el???? Szerintem az meg nem gáz ha csak egy van, az az egy legyen tökéletes. Nem akarok többes ikreket! 1 gyerek max 2 egyszerre!
310. dd874e511d (válaszként erre: 308. - KovácsnéRami)
2012. febr. 14. 20:14

És mi van ha nem éri el? Vagy mi van ha csak egy lesz??

Nekem a closti annyi volt mintha a hátam mögé dobáltam volna.

Remélem neked több sikered lesz hozzá, bár nem értem ez a hónap miért uszott el.

309. dd874e511d (válaszként erre: 308. - KovácsnéRami)
2012. febr. 14. 20:13
Holnap reggel fél8kor megy be a doki és azonnal felmegy a laborba megkérdezi mi a fene ez hogy nem csinálják meg azt ami miatt elvileg oda mentem.
2012. febr. 14. 19:54

Sziasztok! Ma beszéltem a dokival! Megbeszéltük, hogy mégsem kezdjük el ebbe a ciklusban a szurit, csak a clostít, mivel volt az előzőben spontán pé, ezért még nem bántaná annyira! Én is valahogy így gondoltam... minek legyek agyon stimuzva, ha magától is van pé? elég a bogyó. Holnap veszem be az elsőt, nézzük majd UHn, ha eléri a 2 cmt akkor repiszuri!


Flower! Sajnálom, hogy nem lettek jók a hormonok és hogy így kiba..tak veled! :( Ez nagyon szar!!! Micsoda dolog ez? Én azért majd megkérdezném a helyedbe!

2012. febr. 14. 17:11
Naplómban leirtam nem irom le ujra:(
2012. febr. 14. 17:10
:(
2012. febr. 14. 12:24

Szia lányok, részidős helyzetjelentés. Túl vagyok a Merional első szuriján. Érdekes de most nem fájt:) Máskor mindig úgy csip. Szóval élek:) Mondjuk pici tűvel kaptam olyannal amit a gyerekorvosok használnak a gyerekekhez:)

Lassan megyek a laborba az terheléses inzulin eredményért,utána meg azzal beülök az endokrin szakrendelőbe.

Majd este jövök.

304. KovácsnéRami (válaszként erre: 303. - Dd874e511d)
2012. febr. 13. 16:48
Még nem tudom! Holnap megyek dolgozni és beszélek a dokival!
2012. febr. 13. 13:44
Csak azért érdekel, mert nem értem a különbségeket amiket olvasok. Nem értem mitől függ az adag és a gyakoriság, mindenki más és más adagban kapja.
2012. febr. 13. 13:44
És tudod már milyen adagban kapot a merionalt?
301. KovácsnéRami (válaszként erre: 300. - Dd874e511d)
2012. febr. 13. 13:40
Ezek szerint csak nekem van ilyen, eddig akárkitől kérdem mindenkinek normális! :) Én nem vagyok az :D
2012. febr. 13. 13:36

nem nincs.

nekem kicsi szorulásom szokott lenni előtte 3 nappal és amikor megjön akkor visszaáll a rendes.

2012. febr. 13. 13:36
Hát ja, nagyon birnám ha iker lányok anyukája lehetnék.A már meglévő mellé szuper lenne.
2012. febr. 13. 13:35
Jaj azt akartam kérdezni, hogy nektek nincs hasmenésetek amikor meg van a mensi? Nekem már előtte 1-2 nappal hasimasi van meg közbe is. Ez tök szar így!
297. KovácsnéRami (válaszként erre: 296. - Dd874e511d)
2012. febr. 13. 13:30

Reggelre nekem is megjött. Úgy rendesen! Szerdán kezdem el a clostyt, pénteken meg szuri! Most ebben reménykedem nagyon! Én is mindig csak az adott hónapig látok el! :)2-3 nap letargia után most új ciklus, új remények! Tuti sikerülnie kell! A Clostytól nekem nem volt soha semmi bajom. Remélem most sem lesz! :)

Olvastam Te iker lányokért vagy megesve. Én is ikreket szeretnék, két kislányt! De mindegy mi lesz csak gyerek legyen!!!! :D Ha egy lesz akkor sem hagyom ott a kórházba!

2012. febr. 13. 10:42

Korizni énis szeretek, bár nekünk a Balcsi 4 órára van szóval nem oda szoktunk járni:) Szegedre a pick szegedhez szoktunk menni, péntek este koridiszkón s voltunk már, szupi volt.

Mi balcsira nyáron szoktunk menni 1-2 hónapra mikor hogy jön össze, lecuccolunk és ott vagyunk 1 vagy 2 hónapot. Tavaly juniusban és augusztusban voltunk lent, juliusban itthon.

Idén meg akkor megyünk amikor az oviban szünet lesz. Egyszer 3 , majd augusztusban 4 hétre.

Van ott egy házunk,szóval felpakolunk és irány. Jó szokott lenni, a gyerek piszokul élvezi, meg mi is:)


Holnap megyek az első szurira. A clostitól tavaly semmi bajom nem volt, nem is lett eredménye, most meg tiszta sirós vagyok, szóval remélem mozgatja a dolgokat odabent:) Holnap lesz meg az inzulin eredményem is, félévente csináljuk, nehogy kiderüljön, hogy időközben IR-em is van. Ha van akkor egyszerűbb mert megkapom a met-et és sinen leszek, de igy csak vacakolunk itt már mióta.

Most ugy érzem ha ez a hónap nem sikerüla akkor vége a világnak. Nem is látok ezen a hónapon tulra, csak addig látok, hogy ez a hónap és sikerül. Komolyan, valamiért nem is látom mi van utána csak ezt, hogy nincs több hónap mert most sikerül.

2012. febr. 12. 17:15

Sziasztok csajszik! Mizu felétek? Ki mivel foglalatoskodik? Mi most jöttünk meg, elmentünk a Balcsira korizni. Nagyon élveztem. El is estem! :)De jól ki vagyok párnázva nem fájt. Kis Unokahugim megfagyott szegény, nagyon fújt a szél. Ha tehetitek menjetek el ti is!

Megcsináltam reggel még egy tesztet, de az is nega lett. :( Már valami piroslik, szerintem meg fog jönni reggelre. Nemsoká indul a következő projekt.

Legyetek jók!

2012. febr. 12. 09:00

múgy birom az ilyet, hogy:

bizonyos illető majdhogynem tegnap regisztrál, sose irt itt nálun,meg szinte sehol, aztán fogja magát és beir ide a kinlódós fórumba, hogy 12 pozi tesztje van.

Nem akarok senkit megbántani, mert tudom hogy biztos örül és mindenkivel meg akarja osztani az örömöt, de azért nem itt kéne ezt tenni.

Itt mindenki napól napra él, vár, tűr, bizik és reménykedik, aztán meg fogja magát és beirja, hogy hány pozi tesztje van.



Rami:jaja a belef miatt fordianak fejre, hogy csusszon fel vagyik abban a pozicioban le, és utána fujják be a gázt.

Én hülye bementem tesómmel egy ilyen műtétre, ő altatta,én meg üveg mögött néztem, hát nem kellett volna:)

2012. febr. 12. 08:02
12.teszt is pozitív,majd 14.én uh.és írok hogy mi volt.
292. KovácsnéRami (válaszként erre: 283. - Opauszki szilvia)
2012. febr. 11. 23:05

Szia! 11 pozitív teszt? Én nem is csináltam volna annyit, mert az első után biztos lennék benne, max 3 nap múlva csinálnék mégegyet és mennék a dokihoz, hogy keressük meg UH-gal. Tudom még akkor pici, de ha szerencsénk van akkor észre lehet már venni.

Örülök, hogy neked ilyen hamar össze jött! :D

Mi meg csak itt senyvedünk és irigykedünk rád! :D Majd azért írj, hogy mi van veled!

291. KovácsnéRami (válaszként erre: 282. - Dd874e511d)
2012. febr. 11. 23:00

Igen mi is a ciklus elején kezdjük a 3. naptól clostilbegyt és a ciklus 5. napjától a merionál. Most már én is bánom, hogy kihagytuk a szurit, de nekem akkor a 6. ciklusnapon volt már 1.5cm spontán tüsző, na ha én erre megkapom a Merionált akkor abból még talán 5cm is lett volna. Szóval ezért nem szuriztunk.

Nekem tavaly augusztus végén volt laparos drillingem, meg átjárhatóság meg tükrözés. De amikor bevittek már tök jó kedvem volt a bátorító injekciótól. Meg amúgy is.. tudtam jó kezekben vagyok, mindenki ismert, mindenki kollega volt. Én kaptam műtős ruhát a mellemre szóval nem voltam mesztelen és le is voltam takarva, addig nem szedtek le semmit meg nem kötöztek le, amíg el nem altattak. Hogy utánna mit csináltak az már passz.:) Utána mikor felébredtem akkor fájt picit meg hányingerem volt, de nem volt vészes, meg nagyon fel voltam fújódva a gáztól amit belém toltak, hogy feljebb csússzanak a beleim, ugye leengedni nem tudták az összeset. Amit nem jól tűrtem az a katéter volt, meg a drein. A katétert este húzták ki mikor fel tudtam végre tápászkodni az ágyból, a csövet ami a sebbe volt azt meg másnap mielőtt hazaengedtek. Na az nagyon fájt, még káromkodtam is :) A doki kivihogott. :D

Szerintem ne félj attól a műtéttől annyira. Ha megbízol a dokidba, akkor meg főleg ne. Arról meg nem kell tudnod mi lesz miután bealtattak nem érzel semmit. :D Én jól éltem meg ezt a dolgot, mert tudtam, hogy csakis jó fog belőle származni. :) Te is erre gondolj!

2012. febr. 11. 17:38
2 pozitív teszt után bejelenteztem nőgyógyászati szakrendelésre,ott mondta az orvos(gRuda miklós) hogy jelentkezzek be nőgyógyászati uh.-ra.gondolom az néz meg aki ott lesz.a lányomat szegeden szültem 15 éve lesz az idén.naptár szerint holap töltöm a 6 .hetet.
289. dd874e511d (válaszként erre: 288. - Opauszki szilvia)
2012. febr. 11. 17:33
Nade kihez mész uh-ra????Most irtad, hogy nincs dokid.Akkor ki modta meg hogy mikor kell menned???
2012. febr. 11. 17:32
14 .kell mennem ultrahangra,rem.minden rendben lesz.addog is teszt...
2012. febr. 11. 17:20
Én Oroszhoz járok, eddgi Rónánál szültem, de már öreg és ezért választottam fiatalabb dokit.
2012. febr. 11. 17:20

4. terhességre hajtok, 1 lányom van. Volt egy császáros rendesen a 40. héten, de nem maradt életben, volt egy abortuszm a pajzsirigyem miatt, van a lányom és most szeretnénk kistesót.

Minden terhességem eddig spontán volt, sose volt bajom, mos meg már egy éve kezelnekm minden félével és semmi.

285. opauszki szilvia (válaszként erre: 284. - Dd874e511d)
2012. febr. 11. 17:18
spontán (január kétszeri alkalom)nincs dokim.úgy gondolom hogy majd aki szülésnél ott lesz és meg leszünk vele elégedve akkor adunk neki.csabai vagy?első baba,neked ki a dokid?nekem 2.terhesség a lányom 15 éves.
2012. febr. 11. 17:06

Biztosan. Szerinted nem???Én tuti már ugrálnék örömömben és le se lehetne törölni a vigyort a fejemről....

Neked mik az előzmények?PCOS?Hormonk??? Vagy semmi, csak spontán?

Látom földik vagyunk. Ki a dokid?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook