Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 januárban indul a babaprojekt! fórum

2012 januárban indul a babaprojekt! (beszélgetős fórum)


2012. jan. 26. 20:06

nem kell csinálni semmit.Han rendben vagy akkor semmit az égadta világon csak szexelni:)

Ha meg orvosilag vagy kezelve akkor szoktak adni repesztőt.


Nálunk smemi extra nincs, apa elkapta a betegséget a lánytól, lázasan fekszik.

Én meg, hát vagyok. Már csak 23napot kell várni azaz 3 hetet durván és látni fogjuk a clost+merional eredményét. Nincs is az olyan messze. Gyorsan eltelik.


Amúgy volt még egy ovutesztem és ma megcsináltam és ugyahogy tegnap nem volt rajta semmi na ma ugy piroslott mint tegnapelőtt. De hát az uh ban jobban bizok azért.

Délelőtt világvége hangulatom volt nagyon, tavaly kb 10szer éltem át ugyanezt,bizalommal telve mentem uh-ra és mindgi jött a pofon, hogy semmi. Már rutinból az agyam nem is foglalkozik vele szerintem hosszutávon. Piszok szar érzés.Várni mindig várni.Pokoli.


De van jó is, kaptam egy mosogatógépet, ma lett kész a szekrény mert egy picit át kellett miatta alakitani, és be lett szerelve, ugyhogy most megy az első probamosás. Nagyon örülök neki, nagyon régóta nézegetem,csak sose tudtam dülöre jutni,aztán most ittvan és nagyon rülök neki.Az első kérdéesm az volt a férjemhez, hogy mikor lesz vajon benne műanyag előke és hossunyelű babaetetőkanál:)


szép estét mindenkinek

2012. jan. 26. 16:13

Sziasztok!

Mire kell számítani mikor megreped a tüsző? Sajnos nem tudom, nem volt még ilyen!

Ki mit csinál? Merre vagytok? Nusi, hogy vagy?

Flower?

Írjatok?

2012. jan. 25. 20:44

Nem tudom mi van velem, de most láttam meg, hogy az egyik ism.nek is babájuk lesz..nem vagyok rosszindulatú, de ilyenkor úgy elkeseredek, és nekem miért nem jön össze????Elegem van!!!!Tőlem már egyet elvettek..miért nem kaphatok végre én is?Pedig annyira szeretnék!!!

Át tudom érezni, hogy mit értzel Flowe!

:((

2012. jan. 25. 17:37

Kedves Flower!

Nagyon sajnálom, elhiszem, hogy nagyon rossz most neked! De biztos jó a dokid, segíteni fog! Ott a szép kislányod! Ő majd erőt ad és lesz kis tesó! Fel a fejjel! Próbálj megnyugodni!

2012. jan. 25. 16:56

ja és kiépek a rendelőből, egy szakadt pasi állt az ajtó mellett az utcán a szakkadt nőjével, látszott nincs egy fillérjük sem , csaka a segély. Nőnek hatalmas pocak, és mind a ketten szivták a cigit.


Rohadjon meg a világ, hogy az ilyeneknek jön ha kell ha nem ,más meg kínlódik és ugyse...

2012. jan. 25. 16:48

:(


semmi

szó szerint.

1db 11mm-es és ma van a 12. nap, szóval egyenlő a nulllával, és policisztás petefészek, na az viszont hibátlan.


Szóval kezdődik előről, duphaston, utána closti + merional aztán ha ez se akkor márciusban megműt.


El se tudom mondani mit érzek.Akinek hasonló kinok árán lett gyerek az tudja csak. 2év és egy hónapja várok mindne hónapban csodára.Első egy év csak spontán próbálkkotás, eredmény nulla. Egy év gyógyszeres stimulálás eredmény nulla. Most ez a sárgatestpótls volt az utolsó mentsvár és ez is eredménytelen. December óta olyan volt ez az egy hónap mintha egy életet kellett volna várnom. És most uja csak várni, várni, hogy megjön e , ha nem akkor duphaston, az ugye 10 nap utána megint várni, hogy megjön e , utána gyógyszerek, utána várni azt a rohadt 12. napot...végeláthatatlan.


Annyira kivagyok , hogy sirni sem tudok.

2012. jan. 25. 14:26

Sziasztok! Megjöttem UH-ról! 18mm lett a kis tüszőm! :D Tök jó! 2 nap múvla ismét UH, ha megvan a 20mm és még nem repedt meg akkor CHORAGON injekcióval megrepesztjük és utána összebújás!

Flower! Mindenképp írj, hogy mit mondott a doki!

Többiek? Ki hogy van?

2012. jan. 25. 12:40
ja és mára nega lett totálisan az ovutesztem. Alig látszik a tesztcsik, szóvaleszerint mégis tegnap vagy ma volt hajnalban csak akkor nem tom a hőm miért vacakol.
2012. jan. 25. 12:35

15.40re kell mennem.

Nincs több izgulás vagy agyalás utána. Nem akartam elmenni , mert ugy voltam ha gáz van ráérek megtudni a ciklus végén, ha meg nincs akkor ugyis:) De a férjem ma reggel azt mondta, hogy ő eddig is jobban szerette volna ha elmegyek csak mivel tudta hogy ha kudarc lesz akkor nagyon pocsékul lezsek, ezért nem erőltette, de ma mikor megláttam mennyi a hőm azonnal eldöntöttem, hogy megyek.

Egy biztos, hogy ha szar van a palacsintában ma megbeszélem vele a továbbiakat, mármint, hogy műtét vagy inszem, vagy mi.

Pár óra és okosabb leszek.


A lánykám meg olyan nagyon szarul van:( nem lázas, csak köhög nagyon és nem eszik semmit 3 napja. Nagyon kis rosszkedvű, és nyűgös és olyan rossz látni igy. Ezt nem lehet megszokni.

2012. jan. 25. 10:25
Majd írd meg, hogy mi volt a dokinál!!!!!!
153. nusi1986 (válaszként erre: 147. - Dd874e511d)
2012. jan. 25. 10:17
Hát ez nem jó...Nekem meg volt egy méhen kívülim, gyógyszert szedtem,és ahogy abbahagytam rögtön összejött, csak nem jó helyen..most meg semmi..ez kikészít..:(
2012. jan. 25. 09:04
Amugy meg megyek a dokihoz, nézzen meg uh-al, mert ma sem lett feljebb a hőm:((( Ne tudom el se képzelni mi a szar van.
151. dd874e511d (válaszként erre: 144. - Youlcsi)
2012. jan. 25. 08:50

köszi

Éjjel aludt végig nem kelt fel egyszer sem de nappal ugy köhög mint egy göthös bagós vénember:) Nagyon durva.Olyanokat fuj az orrából, hogy jujj.

150. dd874e511d (válaszként erre: 146. - Youlcsi)
2012. jan. 25. 08:47
A tankönyvi görbe esetében 28 napos a ciklus és félidőben van a ovu. Nálad meg a te általad itélt tankönyi görbe clostis hónap mégis 19 napos az első fázis. Nincs ez se rendbe clostis hónapban amugy.2 éve űzöm az ipart, láttam egy smást.
149. dd874e511d (válaszként erre: 146. - Youlcsi)
2012. jan. 25. 08:43
Clostis hónapban fölös a hőmérő. És az ovuteszt is.Nem valós.
2012. jan. 25. 08:39

[link]


Na itt van egy én régi görbém,tavaly nálam ez volt az alap. Gyönyörűséges. Semminormális ciklusra jellemző dolog nem volt benne.

147. dd874e511d (válaszként erre: 141. - Nusi1986)
2012. jan. 25. 08:28

Ez magától nem áll helyre!!!


Rengeteget kellett vizsgálatra, orvoshoz járnom.

Endokrinológia, nőgyógyász, sok türelem, mégtöbb kitartás és rengeteg pénz.

És még most sem tudom, hogy rendben vagyok e . Majd kiderül ma. Megyek uh-ra.Megnézi érett e bent valami. Én nekem nem segitett a closti meg merional sem,ha most nem sikerül akkor meg fognak műteni. Pedig 2szer voltam már várandós és nem volt semmi bajom. Most meg már évek óta semmi.

146. youlcsi
2012. jan. 24. 22:55

no, mutizok nektek görbiket...


[link]


fordított a sorrend. az első az utolsó... gondolom, látszik :) (3. clostis ciklus)

a 2. egy abszolút tankönyvi görbe.

a 3. az első clostis ciklus.

a többi... khm... vacak, láthatóan pcos-es ekg-k :P

145. youlcsi (válaszként erre: 139. - Nusi1986)
2012. jan. 24. 22:51
a zöld vonal a ciklus.hu szerinti PÉ... de nem kell vele foglalkozni, ciklus.hu hülye ehhez :D
144. youlcsi (válaszként erre: 132. - Dd874e511d)
2012. jan. 24. 22:49
jobbulást a picinek!
143. youlcsi (válaszként erre: 130. - Dd874e511d)
2012. jan. 24. 22:49
kíváncsi leszek a holnapi hődre... én ebből nem tippelnék még pé-re... de hátha :D
2012. jan. 24. 22:14

Hát becsüllek titeket! Mit ki nem tudtok hozni ezekből a görbékből! :)

Holnap UH! Szorítsatok! Köszi!

141. nusi1986 (válaszként erre: 140. - Dd874e511d)
2012. jan. 24. 22:14

Akkor most ez mi lehet? :(

El is keseredtem...

:(

Na még megvárom a 30-át és utána irány vissza a dokimhoz..

Neked meddig volt így?

Köszönöm!!!!!

2012. jan. 24. 21:55

Nem tudom, de szerintem a ciklus második felében nincsenek rendben a hormonok.Mert ezen olyan mintha nem is lenne változás.

Tavaly ilyen volt az enyém is végig szinte minden hónapban sőt még kacifántosabb is, de a lényeg hogy nem volt megfelelő arányban a ciklus elejét és a cikus második felét szabályozó hormon.

2012. jan. 24. 20:14

Szia!

Egy csomó mindent nem tudtam beírni, mert már nem emélkszem..de amit tudtam, adatokat még, azokat beírtam..még jó, hogy a hőmérőzést felirtam egy papírra.. :)Csak azt se mind.. :)

Hát igen kicsit feledékeny voltam néha reggel, hogy mérni kéne...

De itt van az enyém, te mit látsz ebből...én nemsokat :)

[link]

Köszi! :)

2012. jan. 24. 19:15
Biztos te már előrébb vagy a ciklusban és ezért belőtte neked mikor volt az ovud. A vizszintes vonal alatt van az alaphőd a függőleges meg azt jelenti, hogy oda lőtte be az ovud. Nekem még nem lőtte be sztem holnap fogja odatenni, de ha belinkeled a sajátod szivesen megnézem.
2012. jan. 24. 18:05
Ja azt nem írtam, hogy enyémen mutat zöld vonalat.. :)
136. nusi1986 (válaszként erre: 130. - Dd874e511d)
2012. jan. 24. 18:02

Szia!

Megnéztem a ciklusgörbédet, és megcsináltam én is.. :)

De egyet nem értek mi az a zöld volnal?Az mit akar jelezni?

Én eddig egy papíron vezettem ezt, de háááát volt amikor kimaradt a mérés.. :)

köszi!!!

2012. jan. 24. 13:28
Közben megnézettem egy hozzá értővel és az azt mondta, hogy jól megnézem a mai kontrollom is világsabb mint a tegnapi,szóval szerinte ez jó mert tegnap sötétebb kontroll és annál világosabb teszt, ma meg világosabb a kontrollom de ahoz mérzen pedig ugyan olyan a tesztcsikom:)))
2012. jan. 24. 13:11

[link]


Itt a mai dél év egy közötti lh tesztem.

Hát nem tudom.

Most még olyan sincs mint tegnap. Pedig ugyan ugy reggel ittam utoljára 3 és fél órával előtte óta sem kaja sem ivás nem volt.


Tökre ne értem ezt a hülye tesztet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook