Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 januárban indul a babaprojekt! fórum

2012 januárban indul a babaprojekt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
193. youlcsi (válaszként erre: 189. - Nusi1986)
2012. jan. 31. 16:47

szia!

gondolj erre úgy, hogy ez terhességed első napja :)


én várom, hogy mikor jön. 2 napja hagytam abba a duphastont.

2012. jan. 31. 16:27

Sziasztok!

Nusi! Csak pozitívan! Bár tudom most mit érzel,szerintem mindegyikünk tudja.Sajnos!

Viszont új hónap,új remény!!


A teákkal kapcsolatban én nem tudok írni,viszont volt egy homeopátiás cucc ami úgy bekavart,hogy dobtam is ki a szemétbe úgy ahogy volt pedig elég húzós ára volt.


Rami! Szerintem ha megkérdezed a dokid abból baj nem lehet.

Felfázásra a kamillás ülőfürdő.

De ne legyen forró!

Én egyszer úgy csináltam,hogy leforráztam lábasban először,hagytam állni és csak utána a kád.

Látom Te is azok közé tartozol akárcsak én,hogy mindig zajlik az élet.


Flower!

Te pedig gyógyulj meg minél hamarabb!!!Reméljük enyhülnek a tüneteid.

Egyébként nekem reggel szokott ez lenni,ha nem eszem pár falatot olyan rosszul leszek,hogy csak na.

Szerintem ez a gyogyó miatt van,legalább is a savas érzés amit érzel.


Mit szóltok a várható havazáshoz?

Én már elő készítettem a hólapátot,holnap veszünk homokot a utcára.

Kiváncsi leszek!:::)))

2012. jan. 31. 11:20
Lánykám oviban van már tegnap óta, én meg ma még fel se keltem olyan szarul avgyok. Nagyon fájt már napok óta a hasam,most meg ma egész éjjel hánykolódtam, olyan volt intha a sva jönne vissza a torkomba fekvés közben és fel fel ébredtem,de most nappal is folytatódik, de nem a sav hanem hullámokban jön már ilyen hasfájás de már néha olyan erős hogy hányingerem van tőle. Fogalmam sincs mi ez de nagyon szar. Alig várom, hogy elfogyjon a duphaston és megjöjjön, hogy végre rendeződjön már ez az egész mert nagyon kinlódok.
2012. jan. 31. 11:17

Én nem akarok szenya lenni, meg vészmadár sem, és ah olvassa eztz olyan akinek a tea "bevált" az most tuti meg fog kövezni, de véleményem szerint ezek a teák több bajt csinálnak mint használnak. Belekavarnak a ciklusba ha bajod van amugy is, ha meg nincs akkor minek a tea? Nem tudom, szerintem ha rendben van minden odabent akkor nem kell tea hozzá, hogy sikerüljön, ha meg ninvcs akkor a tea nem fogja helyretenni amit a gyógyszereknek sem nagyn sikerül.


Sajnálom, hogy megjött, de azért legalább van vérzésed spontán. Ez már félsiker. Nem lehet olyan nagy a baj :)

2012. jan. 31. 10:29

Hááát nekem megjött, így ez a hónap is sikertelen..pedig sanyargattam magam a teákkal is (cickafark+palástfű)..

El vagyok keseredve..

Tényleg a teákat meddig kell/lehet inni?Tudtok valamit róla?

:((((

2012. jan. 31. 08:58
Basszus ezt nem hiszem el! Reggel 4 óra körül arra ébredtem, hogy szúr a hüvelyem és pisilni kell. Ezután 10 percenként 5 cseppet bírtam pisilni, azt is nagy görcsök közepette. Hát szerintem valami felfázás. Most kicsit oldódott, sokat iszok. Ugye nem lesz ebből semmi baj? Segítsetek, kétségbe estem!
187. KovácsnéRami (válaszként erre: 185. - Nusi1986)
2012. jan. 30. 20:06

Nusi!!! Nem adhatod fel!!!! Még mindig van remény!!!! Én neked is nagyon szorítok! Nagyon bízom benned!!!!! De ha esetleg mégsem akkor sem szabad feladni!!!! Itt leszünk és támogatunk.

Fel a fejjel!

186. KovácsnéRami (válaszként erre: 184. - Pötyi84)
2012. jan. 30. 20:01

Pötyi! Nagyon köszönöm! :D Én is nagyon- nagyon szorítok! Nekem 2 hetet ki kell várni és még akkor is lehet hogy fals eredményt kapok, mert ugye HCG szurit kaptam és nem biztos, hogy ki ürül. Annyira izgatott vagyok! Úgy érzem sikerült! De mekkorát esek pofára ha nem! Megbeszéltük a dokival, hogy ha nem sikerülne, akkor kövi ciklusba is így csináljuk.

Szegény! A fogad! nekem is ki kellett venni 2010 őszén! Hát valami borzasztó volt! Soha többet! De remélem neked nagyobb a fájdalom küszöböd,mint nekem! Majd írj ám hogy sikerült! Gondolok rád! Puszi!

2012. jan. 30. 19:38

Háááát!!

Lehet, hogy nem kell tesztet csinálnom.. :(

Nagyon úgy fest, hogy egyre erősebb..De a melleim még mindíg érzékenyek, pedig nem szokott..

És mintha a melltartó is "szűkösebb" lene..

Kezdek magam alatt lenni, elment az "életkedvem" is..

:(

2012. jan. 30. 17:52

Sziasztok!

Köszi Flower,mindenki nevében!!!

Azt hiszem Ő már nem fog ide belátogatni::::))))

Minek írt egyáltalán ide?

Na de tényleg hagyjuk!

Jaj Rami,annyira szurkolok,hogy csak na!

Mi egyébként majdnem egyszerre fogunk tesztelni!::))

Reményeim szerint mind ketten POZITÍVAT:)

Olyan izgi.

Nusi neked is megy a drukk ezerrel+++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Nagyon bízunk,hogy sikerüljön!

Mikor tesztelsz majd?

Képzeljétek,végre lehetne egy kis nyugi,de persze miért is ne történjen valami,holnapután megyek szájsebészetre,kiveszik a bölcsesség fogam:)

úgyhogy most ezen görcsölök kivételesen.

legalább lefogyok egy pár kilót:::)))

183. KovácsnéRami (válaszként erre: 181. - Nusi1986)
2012. jan. 30. 16:57
Nusi! Még nem szabad feladni! Aki már volt egyszer terhes annak előfordul, hogy hogy másodikra rábetegszik. Sokan voltak így! Tehát ne add fel! Pár nap múlva tesztelj!!!! Nagyon szorítok én is neked!
2012. jan. 30. 16:49
Ja, az lemaradt, hogy nagyon örülök, és szorítok, hogy sikerüljön!!!!Hajrá!!!! :)
181. nusi1986 (válaszként erre: 180. - KovácsnéRami)
2012. jan. 30. 16:47

Sziasztok!!!!!

Hát ma van a mens. napja, de most nem tudom mi van. . ma éjjel kb2 körül és tegnap éjjel is arra ébredtem, hogy görcsöl a hasam, de úgy hogy be kellett vennem egy gyógyszert meg melegítőpárna. . és elmúlt.

Azt hittem meg fog jönni, de nem tudom ma alig volt valami, nem is mondanám, hogy megvan, csak valami barna jön de az is annyira kevés, a melleim még most is érzékenyek. .

Mi lehet ez?

2012. jan. 30. 16:38

Wáó Flower! Ez tetszett! :D Igazán szépen megvédted a kis projektünket!!! Ha nekem valami nem tetszik nem kontárkodom bele! Indítson új fórumot ha számára megfelelőt keres! Na de hagyjuk!

Ma voltam UH-n és tuti megrepedt a tüsző, sárgatest látszik a helyén! Hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi fog történni, remélem összetalálkoztak már a kis sejtjeink! :D Még 2-3 hétig megesz a penész!!! Annyira izgulok! Egyszerűen csak ez jár a fejembe!

Lányok ti hogy vagytok? Flower kislányod jobban van?

Pötyi kedves merre jársz? Infózz nekünk!

Nusi is eltünt! Írjatok csajok!

2012. jan. 30. 16:37

Egyetértek!

Nem kívánom senkinek, hogy ezeket megtapasztalja..

Mert nem vagyunk egyformák és van akinek nem sikerül csettintésre, azért nem kellene így beszélned, és ezekszerint nem érzed át a mondókád súlyát!!

Köszi, de ilyen negatív hozzászólások nem kellenek...Viszlát!!!!!!!!!!

Te kiestél a játékból.. :))

:P

(Nem vagyok gonosz, de felidegesített!!!!!!!!)

178. dd874e511d (válaszként erre: 177. - 2f47ee1619)
2012. jan. 30. 14:09

Kedves Heszi!


Sajnos, körinkben szinte kivétel nélkül programszerűen és időzítetten babára vágyó tagok vannak,ha bele is olvasol a fórumba és nem csak lejössz ide fikázni, akkor láthattad volna ezt magadtól is.

Mindannyiunk így vagy úgy "segítségre" szorul, hogy babája lehessen, és némelyikünk már ott tart, hogy menetrendszerint gyógyszereket szed, injekciókat kap és tüszőreszető csodaszereket, majd pedig fix időre szeretkezik a párjával.

A projekt szó ezt takarja.

Tehát ha nem tetszik nem kell idejönni :)))

2012. jan. 30. 13:04

Sziasztok.

Szerettem volna valamelyik fórumba bekapcsolódni, de engem valahogy szíven ütött ez a szó, hogy ekkor és ekkor induló "babaprojekt". Elég sok olvasható belőle itt a hoxa-n. Ez olyan, mintha azt írnám le, hogy 2012 januárban indul a házfelújítás projekt. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem egy vágy egy kisbabára, nem éppen "projekt". Nem akarok senkit sem megbántani ezzel, csak egy észrevétel volt. Próbálok olyan fórumot keresni, ahol nem használják ezt a szót, de eddig nem sok sikerrel. Valahogy multikulti ez a babaprojekt szó. :-( Szép napot mindenkinek.

2012. jan. 29. 14:46

Flower! Örülök, hogy ilyen jól veszed az akadályt! Kis pozitív vagy! A kislányod kárpótol mindenért! De úgyis sikerülni fog a másik baba! Lehet pont a nyáron, mikor nyaralni mentek, mikor nem is gondolsz rá! Kitartás!

Én szorítok!

175. dd874e511d (válaszként erre: 171. - Pötyi84)
2012. jan. 28. 21:20

Nem stresszelek.Van már egy gyönyörű lányom szóval nincs miért izgulnom:))) csak tudod bosszantja az embert, hogy minden szart megtesz és mégse. Igazából én 2 hnapot adok a dokognak, ha nem lesz semmi akkor felhagyok az egésszel. Több miint egy évünk erre ment rá, szóval nem fog érdekelni a dolog, jön a tavasz, utazunk egy csomót ilyenkor mindig, megyünk sielni, utána májusban róma, nyáron nyaralás 2 hónap minimum, szóval ha feb.,márc. nem lesz semmi akkor elkönyvelem, hogy boldogak vagyunkmi igy 3-an és kész:) van ilyen. Vannak családok akiknek egy sincs, örülhetünk, hogy ő könnyen összejött, szóval nincs miért csüggednem:) Csak én tipikusan olyan ember vagyok, hogy amit akarok azt meg is szerzem és ebbe nem tudok beleavatkozni és bosszat. De igazából nem vagyok lehangolva:) Boldogak vagyunk mi igyis nagyon, sőt azért ezerszer könnyebb igy hogy a gyerek már nagy.

Nem műttetem meg magam, 2 hónapot fogok próbálkozni a clost+merional kombóval és ennyi. Mire jön a tavasz kiderül igen, vagy nem és bárhogy lesz boldog leszek:)

2012. jan. 28. 10:57

Persze,mert mindenki bébit gyárt:::DDDD

Egyébként nekem is 3 napja leszakad a derekam és érzékeny a cicibimbóm.

Olyan mintha mindig fázna:::DDD

Na ezt most jól megmondtam!

173. nusi1986 (válaszként erre: 171. - Pötyi84)
2012. jan. 28. 09:48

Köszönöm, reménykedek, de nem szeretném magam beleélni, de állandóan rá gondolok...!!


Már kezdtem azt hinni, hogy mindenki eltünt.. :)

172. KovácsnéRami (válaszként erre: 171. - Pötyi84)
2012. jan. 28. 09:39

Pötyi! Neked is mindent bele! Ugye mennyire tudunk örülni minden apró dolognak? Én is így voltam az UH-on, ha nem magam látom el sem hiszem! Nekem meg még soha nem volt PÉ-m.

Csak az a baj, hogy tegnap óta iszonyatosan fáj a derekam! Én nem tom mi lőtte. Olyan pecsípődött érzésem van! Na aztán csináljak így gyereket! Majd apa dolgozik csak. :D

Julcsit én is régen láttam! Biztos lefoglalja a pici! Jön majd úgyis!

2012. jan. 28. 07:43

Sziasztok,jó reggelt!

Eléggé eltűntem a héten,de muszáj dolgozni is:)

Rami! Nagyon drukkolok,hogy minden sikerüljön!

Ennél jobb hírt nem is kaphattál volna!

Most aztán minden bele.

Nusi! Neked is drukkolok,hogy ne jöjjön meg és legyen egy szép nagy +++++++ teszted!::))

Flower! Nem szabad elkeseredni és stresszelni,mert az csak ront a helyzeten! Csak pozitívan!


Megírom hogy velem mi van.

Szóval tudjátok a doki azt mondta múlt héten a 11. nap hogy bő egy hét mulva lehetséges hogy lesz PÉ.

Na most egész héten teszteltem és tegnap estére a teszt vonal erősebb lett a kontrol vonalnál:))

Hozzá teszem életemben most látom ezt először a másfél év alatt!

Úgyhogy most rajta vagyunk a dolgon,a kérdés csak az eredmény lesz.

Ha nem is sikerül már attól olyan boldog vagyok,hogy ezek szerint legalább gyógyuló félben van a szervezetem,és ha nem is ebben a hónapban,de idén már összejöhet!

Lehet én nem vagyok normális,de én az ilyen pozitív dolgoknak is úgy tudok örülni!::)))

pozitív az ovu teszt!:::))) El sem hiszem!


Julcsiról tudtok valamit?

Ő is rég volt már fent!

Puszi mindenkinek!!!!

Jó hétvégét!!!!

170. KovácsnéRami (válaszként erre: 169. - Dd874e511d)
2012. jan. 27. 16:46
Ezekre a repesztőkre volt valmi mellékhatásod? Az előfordulhat, hogy mielőtt a szuri hatna megreped magától?
169. dd874e511d (válaszként erre: 166. - KovácsnéRami)
2012. jan. 27. 16:29

Volt vot. 3 féle repesztőt kaptam már.

Igazából nem tudom, mert midenki más és más, van aki lépni alig bir mikor ovulál ezektől a szaroktól, van akinek semmi. Nekem volt, ogy nem éreztem semmit, volt , hogy olyan izomlázszerűt éreztem az alhasamban de csak az egyik oldalon.

Más 'tünetem' nem volt.

Sok sikert!


ja még annyit:mikor spontán voltam terhes akkor egész más tüneteket produkátam mint ezektől a jó kis stimulálóktól és repesztőktől.

Egészen más a kettő, és igazából arrót többet tudok mondani, maert olyan volt 2, ilyen stimuláltból meg még egy em lett :S

2012. jan. 27. 14:50

De ha megjön, akkor mindenképp menj el dokihoz, mert az ami jött a melledből szerintem nem jó! Legalább is tőlem mindeig megkérdezte a doki, hogy ugye nem jön semmi váladék a mellemből? Nem tudom pontosan mi az de nem jó! Nem megijeszteni szeretnélek, de kérlek menj el a dokihoz ha nincs baba!!!!

Én nagyon szorítok neked!!!!

167. nusi1986 (válaszként erre: 166. - KovácsnéRami)
2012. jan. 27. 14:25

Nagyon örülök, akkor mindent bele!!!!Apucinak is!!!! :)

Jaj, de jó lenne, ha valakinek végre azt olvashatnám, hogy sikerült, attól én is erőre kapnék..

Ja, mikor irtam utána elkezdtem nézni a melleimet, hogy nincs e csomó vagy valami benne, és valami jött belőle, átlátszós és sárgás is volt..nem tudom mi lehet.. :/

Még 3 nap és meg kéne jönnie, félek, mert ha megjön, eléggé magam alatt leszek, hogy már megint nem sikerült, pedig iszom a teákat is(bűn rosszak).. :(

Annó mikor meg szokott jönni, akkor nem ennyire érzékenya mellem, csak kicsit..Szóval azért reménykedem..szorítsatok, már annyira, de annyira szeretném!!!Főleg, hogy most lettem munkanélküli jan-tól, munka meg sehol.. :(

2012. jan. 27. 13:52

Sziasztok!

Kereken 20mm volt a kis tüszőm! Még képet is kaptam róla!:D Megkaptam a CHORAGON injekciót. Holnap este "mindent bele"! Már csak a kiskatonákon múlik! Vasárnap estétől DUPHASTON-t kell szednem. Hétfőn UH megnézzük, hogy tuti megrepedt-e és látszik-e a sárgatest. Nagyon izgatott vagyok! Remélem ez a mi hónapunk lesz! Kicsit félek is... ennyire beleélem magam... és ha mégse?

Kedves Nusi! Attól is lehet kemény a cici, ha baba van a pociba! (Bár ezt biztos tudod!) Ha nem jön meg mikor tesztelsz? Nagyon szorítok neked!!!! Meg persze mindenki másnak!

Azt én érezni fogom, ha megreped? Nem tudom mit kell érezni, mert még soha nem volt! Erről az injekcióról van valakinek tapasztalata? Flower neked volt ilyen? Írjatok!

165. nusi1986 (válaszként erre: 162. - KovácsnéRami)
2012. jan. 27. 11:54

Szia!

Várom, hogy mi lesz veled..szorítok!!!!

Hát velem nem sok, el vagyok keseredve, hogy nem jön össze..még 3 nap..olyan hosszú..de szerintem nincs "ott" senki. :(

Bár 3 napja fáj a cicim, meg páromnak is mondtam, hogy nézze meg(mégis csak ő a szakértő) de be van keményedve is..ez nem tudom mit jelent.

Nem azt, hogy meg fog jönni?:/

2012. jan. 27. 09:48
Most megyek UH-ra! Remélhetően ,megvan a 20mm és meg tudjuk szurival repeszteni! Majd írok, ha megjöttem!!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook