Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 januárban indul a babaprojekt! fórum

2012 januárban indul a babaprojekt! (beszélgetős fórum)


133. KovácsnéRami (válaszként erre: 125. - Youlcsi)
2012. jan. 24. 11:58

Ma reggel mi is összebújtunk kicsit! :D Remélem nő ott bennt a kis tüsző! Az is lehet, hogy holnapi UH ,már azt mutatja, hogy megrepedt és elindult. Már "félkész gyerek" nek hívjuk! A cicám tegnap este ott ült a hasanom és dorombolt neki! :D

Youlcsi cuki a kisfiú! Szép nagyon, néztem a képeid!

Flower! Jobbulást a lánykádnak! Remélem hamar meggyógyul!

2012. jan. 24. 09:36
Fél12-re tud csak fogadni a gyerekorvos, addig levittem a lázát, de ugy köhög majd megfullad , még majdne hányt is ugy köhögött. Sztem tüszősmandula lesz, de majd kiderül. Most elaludt, éjjel nem sokat aludt, totál ki volt ütve szegény.
131. Pötyi84 (válaszként erre: 130. - Dd874e511d)
2012. jan. 24. 09:08

Jó reggelt!

Első körben jobbulást!!!!

Másod körben,drukk,drukk.

Reméljük minden terv szerint működik majd!

2012. jan. 24. 08:52

Jóreggelt mindenkinek!

Hát végül nem teszteltem este újra, ugy voltam vele hhogy ha ma tesztelek ugyis kiderül este milyen lett volna, ugyhogy fölösleges. Este összebujtunk apával:)


Viszont reggel nem tudtam rendesen hőmérőzni:(Beteg lett a lánykám,4.45kor átjött hozzánk sirva, gyorsan összenujtunk , mondom visszalaszunk mindannyian. De persze forgolódott,nem aludtam vissza igazán csak olyan félálomba, olyan fél6 fele gyors bedugtam a számba igy lett 36.4. Utána meg szépen elaludtunk de mire felkeltün reggel a lányom csupa láz volt ugyhogy neki kellett lázat mérni, és én már utána nem mértem.

Máskor 7kor cspoga telefon, nyulok érte, kinyomom s már teszem is a számba a lázmérőt. Ugyhogy most ez a fetrengés utáni majdnem3 órával korábban mért dolog nem tudom mennyire valós vagy jó. Jó vacakul jött ki,hogy pont ma nem tudtam rendesen a szokottak szerint mérni.

Na de mindegy is, volt össezbujás, ugyhogy majd lesz valahogy:) Megyünk a gyerekorvoshoz.


Ja és itt a görbém:

[link]

129. youlcsi (válaszként erre: 128. - Dd874e511d)
2012. jan. 23. 21:34

mindkettő lehetséges...

ezért tuti a 2naponta összebújás :)


nem tudsz dobni egy görbét???

2012. jan. 23. 21:30
Mit kell produkálni a hőmnek holnapra??? Lassan kuszni felfelé vagy egyből fel az eddigiek fölé?
127. youlcsi (válaszként erre: 123. - Pötyi84)
2012. jan. 23. 21:24
:P
126. youlcsi (válaszként erre: 115. - Dd874e511d)
2012. jan. 23. 21:23

ööö... én inkább azt mondaná, nézzük meg a holnapi hődet...


de mivel a kiskatonák 2 napig is életképesek, ezért majdnem mindegy, hogy ma vagy holnap van-e a napja... biztos, ami tuti, össze kell bújna ma, holnapután, megazután... :D

125. youlcsi (válaszként erre: 112. - KovácsnéRami)
2012. jan. 23. 21:21

6. napon másfél centi???

ejha!

hát már ez is elég nagy ahhoz, hogy repedjen... repesszetek!!! ;P

(én dokim nem híve a gyógyszeres repesztésnek... mindig ránk bízta :))


kicsi fiú rossz? ááá, dehogy! egy elkényeztetett nyafka... de zsivány :D

kezd egyre önállóbb lenni... és bátrabb. szaladna, ha tudna, de így inkább csak esik. meg éppen tolatni tanul :D ami gáz, mert menet közben hátranézni még nem tud, így tipeg hátrafelé addig, amíg valaminek neki nem megy. cuki :D

2012. jan. 23. 20:50
vagyok csak közben fektettem a gyereket:)
2012. jan. 23. 20:41

Flower már eltűnt::::)))))))

Drukk,drukk!!

2012. jan. 23. 20:29

Ha leesik a hőd,az elvileg jót jelent,főleg ha holnapra megemelkedik.

Nem lehet baj abból ha ma is meg holnap is,mert ugye ha azt nézzük hogy a katonák 3 napig életképesek,akkor csak az esély nő.

Legalább is szerintem.

121. dd874e511d (válaszként erre: 119. - Pötyi84)
2012. jan. 23. 20:17

Nem akarjuk kihagyni:) Csak nem tudom, hogy ha most estére nem lesz sötétebb csak mondjuk holnapra akkor nem a lesz az baj , hogy ma is és holnapis csináljuk, mert elvileg 2 naponta jó az ujratermelődés szempontjából:) Szóval érted nem tudom, hogy mi legyen várjam meg a holnapot vagy inkább ma is:) Egyéltalán teszteljek e .

Mondjuk a hőm ma leesett, valahol azt irják, hogy az már lehet az ovu jele.

120. Pötyi84 (válaszként erre: 117. - KovácsnéRami)
2012. jan. 23. 20:13

::::DDDDDDDD

Én először csak néztem,hogy valami nem jó,de utána elolvastam még egyszer és gondoltam,hogy csak elírás lehet:::)))

119. Pötyi84 (válaszként erre: 115. - Dd874e511d)
2012. jan. 23. 20:12

Szia!

Igen csinálj mindenképp még egyet lehet hogy erősebb lesz.

ma mindent bele:::))))

És holnap is.

Szerintem semmiképp ne hagyjátok ki.

2012. jan. 23. 19:42

Csináljak mégegyet???


És ma legyünk együtt vagy inkább holnap?

117. KovácsnéRami (válaszként erre: 112. - KovácsnéRami)
2012. jan. 23. 19:41
Bocsi nem jól írtam! Nem 1,5mm volt a tüsző, hanem 15mm. Így már jó! Biztos hülyének néztetek! :D
116. KovácsnéRami (válaszként erre: 115. - Dd874e511d)
2012. jan. 23. 19:36
Szia! Én annyira nem értek ezekhez a tesztekhez! Pötyi ezt jobban tudja! De én biztos a te helyedben csinálnék mégegyet nehogy lemaradjak valamiről!! Egy kalappal hozzá! Szorítok!
2012. jan. 23. 19:29

Sziasztok!

SOS segitségre lenne szükségem:ma reggelre leesett a hőm, a 10. napon vagyok és az ovuteszt majdnem pozitivat mutatott.Most akkor holnap lesz az vovu-m napja vagy holnap még sötétedhet a tesztem és csak másnap lesz???Csak nem értem akkor miért esett ma le a hőm 0,3 fokot az eddigiekhez képest. Délben csináltam ovutesztet. Ha most csin. este akkor már lehet pozi lenne teljesen???

114. Pötyi84 (válaszként erre: 112. - KovácsnéRami)
2012. jan. 23. 17:28

Húúú,de jó neked:::))))

Végre történik valami izgi is!

kiváncsi vagyok mennyit fog nőni.

Remélem minden rendben lesz.


üdv a többieknek,és az újaknak is!

Az ovu teszttel kapcsolatban,én neten rendeltem.

Szerintem semmivel sem rosszabb mint a gyógyszertári,csak 10-ed annyiba kerül.

én most folyamatosan tesztelek minden nap,már van halvány második csíkom és remélem erősödni fog.


Na akkor most mindenki várakozó állásponton van.:::)))

jó lassan fog telni az idő.

113. nusi1986 (válaszként erre: 112. - KovácsnéRami)
2012. jan. 23. 17:17

Szia!

Nagyon örülök!!!!!Hát akkor ez a két nap elég hosszú lesz..

Szorítok!!!

:)

2012. jan. 23. 16:34

Lányok, lányok!!!!

Meglepő hírekkel jövök!!! :) A doki fel is írt mindent, még írt az injekció mellé clostylbegytet és mondta, hogy ma akkor adjak magamnak 2 ampullával. Közben én kértem tőle, hogy azért menjünk le UH-ba és nézzünk meg mindent, zárjuk ki az esetleges terhességet. Ahogy bedugta a hüvelyUH-t egyből látszott, hogy a jobb petefészekben van egy nap petesejt! Megmérte és 1,5mm! Nyh:6mm. :D Csak néztünk egymásra... Másfél cm? Ekkora még sose volt!!! És ez a 6cnapon tök jó! Így nem kell a szuri, sem a closty. 2nap múlva UH és megnézzük mekkorát nő, ha jó akkor megrepesztjük! :D Hát én most olyan boldog vagyok!!! Remélem minden rendben lesz és sikerül!!!!! Ez számomra annyira hihetetlen, el sem hinném, ha nem a saját szememmel látom! :) Végre nem csak ilyen pici 6-7-10mm-es szarok vanak, mert ennyi szokott lenni a clostyval a 11-12 cnapon. Hanem igazi 1,5mm-es minden stimu nélkül!!!!

Többiek hogy vagytok? Youlcsi! Kicsi fiú mit csinál? Szokott rosszalkodni?

111. youlcsi (válaszként erre: 110. - KovácsnéRami)
2012. jan. 23. 13:47

na?

NA???

110. KovácsnéRami (válaszként erre: 109. - Nusi1986)
2012. jan. 23. 10:54

de jó! Te legalább rendesem letudtad írni ezeket a teákat! :) Kíváncsi vagyok mi lesz!

Én nemsokára indulok a dokihoz!

Majd jelentkezem!

109. nusi1986 (válaszként erre: 106. - Zsanna_85)
2012. jan. 22. 22:05

Szia!

Az ovu. teszt nekem is halvány csíkot mutatott(most használtam először),de a papítját megnéztem, és azt írta, hogy az nem feltétlen jelenti azt, hogy éppen most van..vagy valami ilyesmit, de ha érdekel megnézem neked.. :)

A teával kapcsolatban pedig én meg azt olvastam fórumokon, hogy először a cickafark teát, majd a második felétől pedig palástfűt lehet inni..Én naponta 2 szoktam inni, a cickafark az nagyon rossz volt, de már a végére kezdtem hozzászokni.. :)De annyira még nem tudok róla mit mondani, csak most kezdtem el inni.

Viszont valoszínű, hogy "valamire" jó, mert már ez az 5. hónap, hogy próbálkozunk és most először éreztem olyat kb félidőnél, hogy szúr odalent, és akit megkérdeztem azt mondta,hogy valoszínű peteérésem volt..most várom, hogy mi lesz :)hát 30.án kiderül.. :)

Bocsi kicsit hosszú lett :)

Szorítok!!!!

:)

108. youlcsi (válaszként erre: 106. - Zsanna_85)
2012. jan. 22. 21:55

üdv!

a tesztes kérdést passzolom, én mindig no name kórházit csináltam... vagy ott csináltam.

2012. jan. 22. 18:07

Sziasztok! Vége a disznóvágásnak! Tiszta füst vagyok!

Üdv az újaknak! Ovulációs teszteket nem ismerem, még nem használtam,de szerintem nem is fogok, marad az UH, ha van valami ott úgyis látjuk! Terhes tesztet meg a vaterán rendeltem, még abból van 3 db, lassan kell megint.

Zsanna! Ne csak azért szexel,mert kell! :) Hanem azért hogy élvezd is :) Teát meg a ciklus első felében a málnalevél teát a másodikban a cickafark és a palástfű teát szokták javasolni! de valahogy ezeket a teákat már nem nagyon bírom bírom meginni, meg az ember pepecselget velük míg megcsinálja.

Nemsokára holnap! Majd jövök és beszámolok, vigyázzatok magatokra!

2012. jan. 22. 16:37

Sziasztok!

Januárban kezdtünk neki a párommal a babaprojektnek, és hát ebben a hónapban háromszor voltunk együtt. Nagyjából középidőben , rossmanos ovu teszt alapján-bár a második csík nem volt u. o. erős, mint a kontroll csík de látszott.

a 14. 16. nap környékén voltunk együtt, meg a 20. nap után jóval valamikor. . . . szóval még nem volt időm kitapasztalni, mikor kellene--lehet jobb lenne kétnaponta, a 10. naptól. . .

30 napos a ciklusom, jan. 24-én kellene megjönnie, és hát lehet, hogy nem jól tettem, de ma, 22-én reggel Pregimax Plussal teszteltem. Tök negatívat mutatott. Vegyem ezt készpénznek, esetleg más is teszelt már ezzel, vagy túl korán próbáltam meg?

Tanácsokat szeretnék kérni azzal kapcsolatban, milyen ovu tesztet érdemes venni, , és milyen terhességi tesztet. Clearblueról hallottam jókat.

Esetleg milyen teát igyak, hogy segítsem a peteérést?

Minden segítség és vélemény érdekel.

Előre is köszönöm nektek!!!

105. youlcsi
2012. jan. 22. 11:00

halihó!


nekem az alaphőm fene tudja, mennyi... mivel a gyerek ugraszt, így mérni nem tudok. de amúgy napközben jellemzően hőemelkedés-szerű.


Jónás naptár csak a teljesen egészségeseknél jön be... ha bejön :) fene tudja. én a szexben hiszek :)


kicsikém jól van. apájával papázik, amíg én pizzát sütök (most kel a tészta, de lassan mennem kell). nem aludtunk éjjel megint, úgyhogy tropa vagyok.

meg amúgy is. nem tudom, hogy a duphaston hatása-e, de állandóan pisilni járok meg émelygek. utóbbi remélem nem baj jele... kicsit félek, amióta abbahagytam a szoptatást... egészen a szülésig voltak bélgyulladásra utaló tüneteim, amik közül kezdek néhányat újra felismerni magamon.


Céda!

üdv itt!

kívánom, hogy "csak" ennyi bajod legyen, hogy kell a bogyó a pm-re :) mert ha így van, akkor pik-pakk, itt lesz a kistesó :)


disznóvágás miatt én is irigykedem. sosem voltam még :oops:

2012. jan. 22. 09:22

Jaj még egy.

Ti hisztek a jónás módszerben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook