Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 januárban indul a babaprojekt! fórum

2012 januárban indul a babaprojekt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2012. jan. 12. 08:16

Látom te még nagyon azelején vagy, ha nem tudod :)

Laparoszkópiás műtét. A policiszták akadályozzák a teherbe esést, ezért mivel már tul vagyok az összes stimulálón, tablettán injekción, nem maradt más csak ez. De nem fogok belemenni.

Ha most nem jön össze, a gyógyszer után, akkor nem lesz több gyermekünk. Már van egy , igy is boldogoak vagyunk, ő az első hónapban összejött, szóval ha nem sikerül, én nem műttetem meg magam. Másoknak ez szokott lenni a megoldás,de azért más a szitu ha első baba. Énis biztos belemennék ha az lenne, de igy nem.Sose voltam még műtve semmivel, és ugy vagyok vele, ha jönni akar a baba jön, ha meg őssze kell vagdaljanak érte, hát akkor az már piszokul nem természetes dolog.


Jövőhéten fog megjönni, aztán hó végén kiderül van e pé-m vagy sem. Remélem lesz:)

2012. jan. 11. 16:32

Neked is nagyon sok sikert!!!!

Tudod,nekem már az is előre haladás,hogy a ciklus kezd rendbe jönni,mert eddig nekem is 45-55 napra jött meg.

Amióta kiderítették,hogy az inzulinom(most szedem a második havi adagot)már 36 napra megjött.

A hormonok rendben vannak a profil szerint.

Nagyon-nagyon bizakodó vagyok!!!!!!!

Mi első babát szeretnénk már nagyon.

Nem görcsösen de nagyon:::)))


És milyen műtéten kellene átesned?

11. dd874e511d (válaszként erre: 9. - Pötyi84)
2012. jan. 11. 15:02

Szia!

Hát sok sikert. Én a tavalyi évet azzal töltöttem , hogy azt jártam végg amit te most kezdtél és még mindig semmi. Az első gyermek az első hónapban sikerült, most meg már egy éve stimulálással sem. Nekem nincs gond az inzulinommal, viszont szépen minden hónapban peték helyett cisztákat érlelek:( Túl vagyok a clostin és a merional szurin is, és semmi. Egyáltalán nem jött meg magától, csak gygyszerrel,illetve ha elég türelmes voltam 60-70 napra néha magától is.

Nekem most felirtak 3 havi fogigátlót, ez az utolsó esélyem a műtét előtt. Elvileg az első2 hónapban amikor elfogy esélyes nagon a dolog, de ha akkor sem akkor ujra closti ujra szuri és ah semmi akkor műtét, amit én nem akarok.

Persze más lenne a dolog ha még nem lenne gyerekünk, de igy hogy van, nem fogom megműttetni magam. Ha nem sikerül műtét nélkül, akkor igy kell legyen, igy van megirva, és kész. Ha nem lenne akkor tuti belemennék. De igy nem.

Szóval nekünk most utgrik a majdon a vizbe január februárban. Nekem jövőhéten jön meg, és 30-án megyek uh-ra hogy megkukkantsák van e pé-m.

Remélem lesz.

Sok sikert!

10. youlcsi (válaszként erre: 9. - Pötyi84)
2012. jan. 10. 21:38
megy a drukk +++++++++++++++
2012. jan. 10. 16:39

Sziasztok!

Gondoltam leírom én is a kis történetemet.

Novemberben volt egy éve hogy próbálkozunk,sajnos eddig eredménytelenül.

Most egy meddőségi klinikára járok azóta(november) és nagyon boldog vagyok mert sok minden kiderült.

például,hogy nem jó az inzulinom,amire most már gyógyszert szedek így a ciklusom kezd rendbe jönni és remélem már a hónapban peteérésem is lesz.:::)))most jött meg 7.én,így a 11. napon csinálnak egy ultrahangos átjárhatóságit,hogy ezen a téren is minden rendben van e.

Ha az is stimmel akkor jöhetnek a stimuláló gyógyszerek,persze csak ha kellenek.

Nagyon bizakodó vagyok,és tudom érzem hogy szervileg semmi bajom nincs.

Remélem már jövő hónapban végre megtudhatom,milyen pozitívat tesztelni.:::))

8. youlcsi (válaszként erre: 7. - Dd874e511d)
2012. jan. 3. 17:47
kiderült, hogy miért ilyen nehezen?
2012. jan. 3. 13:10
Mi a tavalyi évet végig szenvedtük, szeptemberig volt minden, nőgyógy belgyógy, endokrinológus, closti, merional,repesztő, szal minden. Nem jött össze. Szeptember óta sárgatestet szedek, ugyhogy ha mosta mikor elfogy nem jön ösze 2 hónap alatt akkor meg fognak műteni. Nagyon reméelm hogy sikerül, mert mert tegy éve várunk, próbálkozunk. Az első is ugy jött össze, hogy sárgatest után első hónapban első pé kor, szal nagyon reménykedem, csak már igy a cél előtt nagyon lassan telik az idő, sose lesz már január 19 hogy megjöjjön:)
6. dd874e511d (válaszként erre: 4. - Vancsa1977)
2012. jan. 3. 13:07

Jó neked:) Sok sikert.

Nekem még van a sárgaterstből jan16-án fog elfogyni, elvileg 19-én jön meg és feb.1-én lesz a 14 napom, szal ha összejön akkor valetnin napi tesztelés lesz:)

5. youlcsi (válaszként erre: 4. - Vancsa1977)
2012. jan. 3. 12:48
:)
4. Vancsa1977 (válaszként erre: 1. - Dd874e511d)
2012. jan. 3. 12:31

Szia.

Nekemis akörül kell megjönnie a vérzésemnek,de már lehet,hogy baba van a pocakomban.Ugyanolyan tüneteim vannak,mint az első gyereknél.

3. youlcsi (válaszként erre: 2. - Youlcsi)
2012. jan. 3. 12:29
ja, csak hát 2012 decemberi babás topicot kissé bizakodó lenne nyitni :D
2. youlcsi (válaszként erre: 1. - Dd874e511d)
2012. jan. 3. 12:29

szia!

én 19én megyek dokihoz, hogy beszéljek vele a dologról... egyébiránt a decembert céloztam meg :)

2012. jan. 3. 12:23

Sziasztok!

Második babát szeretnénk, jaunár 19-én fog megjönni, és akkor indul a dolog:)

Van más is itt aki most fogja megpróbálni?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook