Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 januárban indul a babaprojekt! fórum

2012 januárban indul a babaprojekt! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. febr. 11. 16:59
nekem jan.1-én jött meg az előző havim.most 11 pozitív tesztnél tartok.(igaz én febr.6.-án teszteltem délelőtt kiváncsiságból)reménykedem ...délelőtt és délután is tesztelek.14.-én kell mennem ultrahangra.rem.minden rendben lesz.szerintetek 11 pozitív már reménykeltő?tünetem csak annyi hogy a mellbimbóim érzékenyek és kicsit a mellem is.szedek elevitet.
282. dd874e511d (válaszként erre: 281. - KovácsnéRami)
2012. febr. 11. 16:58

Ezt most nem annyira értem:az ampullát a ciklusnak javában az elején kell elkezdeni és mire neked kiderült, hogy van spontán tüsző addigra már javában szurkálni kéne. Szóval nem értem:)

Amugy kár, hogy kihagytátok a spontán miatt a szurit mert tuti jó lett volna ha a spontán fel van turbózva a szurival.

Nekem tesóm aneszteziológus,lehet még nemirtam. Ő fogja beadni. A dokim már eleve mondta, hogy majd ő adja be mert ismerik egymást, szokott az ő műtéteinél is altatni. Szóval ő fogja. Tudom, hogy minden fórumon az okosak azt irják, hogy hasba kell bőr alá és otthon magadnak is jó, de mind a dokim mind a tesóm megndta, hogy csak izomba és farba van értelme.udom, hogy fáj, akár már most is elkönyvelheted, nagyon feszit és csip, de nagyon. Legalábbis nekem szokott.

Jó is meg nemis, hogy van a családban benfentes, mert pl a műtéttől épp ezért rettegek.Mert tudom mi fog örténni.

Ha megkérdezed egy fórumon, hogy milyen a laparos drilling, leirják amit tudnak, de arról senki nem beszél, hogy ki vagy kötözve, laszijazva és fejjel lefele vagy mikor műtenek. Engem ettől ver a viz. Persze ezt nem tudja még az sem aki átesett rajta mert nem tudja mi történik vele mig aszik, de nekem elmondták, és lehet nem kellett volna. Kivagyok tőle:)

Lánom meggyógyult, már ovibn vol ahéten, a nagy hó az kb 3 napig érdekelte mostmár annyira nem.

281. KovácsnéRami (válaszként erre: 280. - Dd874e511d)
2012. febr. 11. 16:38
Nekem ha nem lett volna ebbe a ciklusba spontán tüsző, akkor 2 naponta 2 ampulla szurit kaptam volna. Úgy gondolom nem elég csak egyszer elmenni UH-ra kéne nézni közben hogy mi a helyzet. Nem szeretném ha 8-as ikrek lennének meg azt sem hogy a szuri hatására megnagyobbodnának a petefészkek meg 5 cm tüszők lennének. Nekem a doki 2 naponta nézte azt az egyet, amíg el nem érte a 2cm és akkor kaptam a choragont. Én erre a ciklusra feladtam a tesztek negatívak és érzem már a menstruáció közeledtét. Neked úgy fogják beadni vagy te adod majd magadnak? Majd írd meg hogy fájt e. Kislány kigyógyult rendesen a betegségből? Biztos örül ennek a nagy hónak. :)
280. dd874e511d (válaszként erre: 279. - KovácsnéRami)
2012. febr. 11. 13:22

Nem hiszem, hogy 2 naponta 2 ampulla. Inkább 2 naponta 1. Közbe meg mi az hogy folyamatosan uh??? Elég egyszer a 11.nap körül elmenni.

De amugy te már feladtad? Vagy nem értem, hogy miért hajtasz erre a variácira. Hisz még az sem tudod, hogy most sikerült e.Nem?

Mikor kell megjönnie?

279. KovácsnéRami (válaszként erre: 277. - Dd874e511d)
2012. febr. 11. 13:06
Azt nem tudom még milyen adagban kell adni a merionalt, de szerintem minden másnap 2 ampulla. Aztán folyamatosan UH, nehogy túl legyek stimulálva.
2012. febr. 11. 11:25

Végre tegnap sikerült időpontot kérnem a dokimtól, és jövő hét szombaton megyek hozzá.

Remélem tud valamit segíteni, hogy végre babázhassunk..meg hát a névnapomon csak nem mondthat rosszat.. :)

Hááát még egy hét, olyan messze van..

És többiek hogy vagytok?


Rami remélem nem kell szedned azokat, mert van odabent valaki :)


Flower pedig kitartás, és ha bízol benne, az már fél siker.. :)

2012. febr. 10. 21:53
5.naptól??milyen adagban és milyen gyakran??
276. KovácsnéRami (válaszként erre: 275. - Dd874e511d)
2012. febr. 10. 19:42

Szia!

Ma nem teszteltem, nem mertem, ha vasárnapig nem jön meg akkor majd tesztelek! Ma beszéltem a dokival és ha megjön akkor én is clostit szedek a 3 naptól, 5. naptól meg Merionál. Én is bízom benne! Kíváncsi vagyok!

Többiek hogy vagytok?

2012. febr. 10. 12:18

Sziasztok!

Holnap kezdem a clostit és kedden kapom az első szurit. Nagyon bizom a dologban.


Ki hogyvan?

Rami teszteltél???

274. nusi1986 (válaszként erre: 272. - Dd874e511d)
2012. febr. 9. 15:25
Nem azért írtam, amire te gondolsz, csak azt akartam vele mondani, hogy vannak azért kivételek..olvastam már sokat, hogy nem mindenkinek mutatja ki időben..és az nem teljesen igaz, hogy csak hetekkel késöbb, mert a doki mondta, hogy már rég mutatnia kellett volna, csak abból lehet tudni, ha hirtelen emelkedik, hogy méhen kívüli..
2012. febr. 9. 12:58
Most voltam gyógyszertábnan kiváltotttam a szükséges jókat. closti merional . szombaton el kell kezdenem a clostit.
272. dd874e511d (válaszként erre: 271. - Nusi1986)
2012. febr. 9. 12:58

A méhen kívülinék persze , hogy csak hetekkel később mutatja ki. De nem az a cél asszem.

A mensi napja előtt már pozi kell legyen.

2012. febr. 9. 12:45

Flower kitartás!!Mi veled vagyunk!!!! :)


Én most hívtam a dokimat, most szántam rá magam, miután most vasárnap múlt el, de tegnap ahogy wc-n voltam, és "rózsaszínes" volt a papír, ma meg barnás, meg mintha véres lett volna,és érzékeny is a méhem..elegem van!!!

Nem tudom már mi ez, de nem jó jel..

Hát szerintem ez a hónap sem az enyém lesz..

Félek!!!:(

Na szóval pont a műtőbe ment, nemsokára megint hívnom kell, és megtudom, hogy mikor mehetek.


Rami!szerintem még van remény, mert még korai, várd meg amikor meg kellene jönnie, mert kb akkor mutat csak valamit, ha van..annó a méhen kívülinél nekem az 5-6 héten mutatott csak, addig semmit..szóval ne add fel!!!!!

2012. febr. 9. 11:59

Én is csináltam még egy tesztet, ma 12 napja, hogy volt a repedés és nega lett a teszt? Szerintetek várják még vagy már elkönyvelhetem, h nem sikerült???? 10 érzékenységű volt a teszt. Vasárnap csináljak még egyet?

Többiek hogy vagytok?

269. KovácsnéRami (válaszként erre: 268. - Dd874e511d)
2012. febr. 9. 11:15
:( Flower! Nagyon sajnálom! De kitartás!!!! Veled vagyunk!
2012. febr. 9. 08:32

:(((((((

:(((((((((((((((

:(((((((((((((((((((((((((


Tegnap ugye voltam laborban,lett délutánra eredmény, meg van ami csak jöv kedden lesz meg, és oylan is ami 2 hét, de igazából mindegy is.

Kevés a szervezetemben még a duphastonnal is a sárgatest. Tegnap délután ezt irták a laborpapirra, és este fürdés után megjött vagy hogy nevezzem. Inkább igy mint máshogy mert képtelen vagyok leirni azt a szót.

Az orvos azt mondta, hogy nem volt elég igy, legközelebb ha lesz oylan egyáltalán akkor hüvelybe kelll tenni 5szemet egy nap asszem és feküdni minden szem után hogy olvadjon és szivódjon fel.2 hét fekvés.

Nincs semmihez kedvem.

267. dd874e511d (válaszként erre: 266. - Zsanna_85)
2012. febr. 9. 08:28
Hát ez még biza nega:(
2012. febr. 8. 18:26

Sziasztok

raktam fel képet a naplómba--ovu tesztről--az egyik digitális-elvileg ha ovu lesz, akkor smiley kell, hogy megjelenjen rajta...

Egyenlőre negatív, kiváncsi vagyok, hogy mennyire megbízható, mert több helyen is azt olvastam, hogy csaknem 100 %-ra megállapítja az LH növekedést.

Nem lenne rá szükségem, mert az elején vagyok, de engem nagyon érdekel, hogy mikor van peteérésem:)

265. nusi1986 (válaszként erre: 264. - Dd874e511d)
2012. febr. 8. 10:42

Szia!

Köszönöm, na ezt így sehol em írták, csak, hogy mikor pozitív, meg mikor nem..

Még egyszer köszönöm!!!

:)

2012. febr. 7. 20:28

Ha két csík van az nem elég. Több nap is lehet 2 csik. Amikor a tesztcsik sötétebb mint a kontroll csik akkok jó, és az első olyan napon mikor ujra világosabb akkor kell.Azért irom, hogy az elős olyan napon, mert van, hogy 2 nap is pozi.

NEM összetévesztendő a dolog azzal, hogy látszik a tesztcsik is. Attól még nem pozi. Legalább 4 nap kell hogy tudd mikor pozi.

sok sikert

263. nusi1986 (válaszként erre: 242. - KovácsnéRami)
2012. febr. 7. 19:35

Szia!

Hát egy kicsit eltüntem..sokminden nem változott, még mindíg szeretnék nagyon egy kisbabát.. :)

A gyakorlás érte már nagyon megy :))))

Remélem ez a hónap a miénk és végre sikerrel járunk..iszom a teákat rendíthetetlenül.. :))

neked is nagyon drukkolok!!!!

Ja nemsokára megyek vissza a dokimhoz, és remélem nem talál semmit..

Ja, valaki segítene?Kezdem elveszíteni a fonalat, az ovu teszetl kapcsolatban..hogy is van? ha két csík van, akkor kell... vagy akkor már késő együtt lenni vagy mi van?

Lehet hogy h..e vagyok, de most megkavarodtam..

:)

Szorítok mindenkinek!!!!!! :)

Lányok ez a MI ÉVÜNK ÉRZEM!!!!!

:)

2012. febr. 7. 17:07

clostit fogsz kapni.

Aztán lehet reménykedni, hogy segiteni fog.

2012. febr. 7. 16:30

Sziasztok!


Megjött az eredmény sajnos nem volt peteérésen a progeszteronom 4,1 nmol/L.

Úgy hogy holnap 17 órára vár a doki, állítólag kapok valamilyen gyogyit ami majd segíteni fog, reménykedem...

2012. febr. 7. 15:25

6nap

milyen érzékeny teszted van?

259. KovácsnéRami (válaszként erre: 258. - Dd874e511d)
2012. febr. 7. 12:53
2 ampulla choragont kaptam 27-én pénteken, 28-án este akció, 29-én akció és akkor kezdtem el szedni a duphastont. Holnap reggel fogy el. A 2 ampulla 10000 NE, ilyen hamar kiürülne?
2012. febr. 7. 12:41
Vagy kis adagot kaptál vagy nem tom.
2012. febr. 7. 12:40

Legalábbis amiket én kaptam eddig azoknál mindegy volt.

Milyen kaptál?

2012. febr. 7. 12:37
A repesztő? Mert ha arra gondolsz annak semmi köze hozzá, hogy mutatja e vagy sem.
2012. febr. 7. 12:36
Milyen injekció?
254. KovácsnéRami (válaszként erre: 252. - Dd874e511d)
2012. febr. 7. 12:32
De mindenképp csinálok újat pénteken!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook