Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 januárban indul a babaprojekt! fórum

2012 januárban indul a babaprojekt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2012. jan. 22. 09:18

Szia Rami!

Pálinkás jó reggelt!:::)))

De irigyellek a disznóvágás miatt.....

Régen mi is mindig vágtunk,annyira szerettem.


szurkál a hasam,de nem a vizsgálatból kifolyólag,hanem mintha megakarna jönni,pedig még peteérésem se volt.

Nekem az alaphőm 36,3 minden reggel.

A doki azt mondta hogy egy picit felpörög a pajzsmirigy működésem,de annyira minimális,hogy egyenlőre nem kell foglalkozni vele. Háát remélem...

Szia Céda!

Üdvözlünk a kis csapatunkban!

Te hol tartasz most?

102. KovácsnéRami (válaszként erre: 101. - KovácsnéRami)
2012. jan. 21. 23:37
Jó hát olvasni sem tudok! :D Rájöttem ,hogy kb 5 éves lehet a lányod és 1 éve akartok tesót! :D Már késő este van... és hol van még a reggel! :)
101. KovácsnéRami (válaszként erre: 100. - Céda)
2012. jan. 21. 23:35

Szia!

örülök, hogy jöttél! Egyszer nekem is feltünt, hogy alacsony az alaphőm 35,5 max 35,7 ennél feljebb még a legnagyobb melegben sem ment fel, nem fáztam soha, csak ha már tényleg nagyon hideg volt és lázas sem voltam, még akkor sem amikor már tényleg a pusztulat határán voltam, 37,2 volt mindig a max, sokan legyintettek rá, á ez semmi..., de az volt az érzésem, hogy 40 fokos lázam van. Hát nem csodálom 35,5 alaphőnél az ember persze hogy megérzi ha hirtelen 37 körülire szökik a hője. Aztán egyszer a neten kutakodva én is rájöttem, amit késöbb egy vérvétel igazolt is. Bár nem volt olyan nagyon magas az érték, de mégis befojásolta, azóta kaptam rá gyógyszert, ami hat és lejjebb is ment az érték a testhőm meg felfele 36.4-5 ez így mégis csak barátságosabb! 1°°C is sokat számít! Talán lassan megérkezik a várva várt kisbaba.

Neked mekkra kislányod? Mióta akartok tesót?

100. Céda (válaszként erre: 99. - Céda)
2012. jan. 21. 22:52
Ja, a cikkben, amit olvastam, azt írják, hogy 36,2 alatt pajzsmirigyre lehet gyanakodni...Ez az alapérték.
99. Céda
2012. jan. 21. 22:50

Sziasztok, beszállok én is a beszélgetésbe! Érdekes dolgora jöttem rá ma, megosztom veletek!

Kb. egy éve nem estem teherbe, azt hiszem rájöttem miért!!!

Két hónapja hőmérőzőm, és bár a görbém szabályos, mégis feltűnt, hogy az alaphőmérsékletem átlagon aluli. (gyakran 35,7). Ma olvastam a neten, hogy ez pajzsmirigy alulműködés jele. Több tünet is rámillett, amit felsoroltak. Ekkor döbbentem rá, hogy 5 évvel ezelőtt kimutatták vérből, hogy van egy enyhe pajzsmirigy alulműködésem, kaptam is rá bogyót, amit pár hétig szedtem...ÉS EKKOR ESTEM TEHERBE kislányommal! (igaz akkor nem próbálkoztunk ilyen sokáig, hipsz hopsz jött magától) Most esett le, lehet előjött megint a problémám, és ezért nem jön a babó! Ha ti is sikertelenül próbálkoztok, gondoljatok erre a problémára, mely könnyen orvosolható és csodákat tehet! Én biztos megyek dokihoz amint tudok és beszélek vele erről.

2012. jan. 21. 22:38

Pötyi!!! Mi van a szurkálódással? Elmúlott már?

Remélem Te el sem jutsz idág mint én, mert Te simán, spontán terhes leszel! :D Csak pozitívan!

Youlcsi! Picurkád hogy van, nem vagytok betegek?

Én annyira izgatott vagyok már a hétfővel kapcsolatban, na de talán hamar el fog jönni, most éjszakás vagyok, reggel hazaérek meglátom mennyire vagyok fáradt, ha fennt bírok lenni akkor irány disznóvágás a mamáékhoz, ha nem akkor alszok kicsit és úgy disznóvágás, azzal el is megy majd az egész nap. És mindjárt hétfő. Nagyon bízom éppen a ciklusba és fohászkodok, hogy sikerüljön. Bár lenne már egy hónappal késöbb... és egy pozitív teszt a kezembe!

2012. jan. 20. 20:49
Háááát,muszáj pozitívan hozzá állni::::))))))))
96. youlcsi (válaszként erre: 94. - Pötyi84)
2012. jan. 20. 20:47
"jó munkához idő kell" -> ezt lájkolnám :D
95. youlcsi (válaszként erre: 93. - KovácsnéRami)
2012. jan. 20. 20:46

örülök hogy lesz végül a dokid, hogy beadja.


igaz, nem lehet nem rágörcsölni... nem egyszer történt meg, hogy ott sírtam a szakrendelőben a dokinak, hogy mert már nekem sosem lesz babám...

volt, hogy meglátott, és kapásból mondta, hogy pszichológiai rendelést nem tart :D

94. Pötyi84 (válaszként erre: 93. - KovácsnéRami)
2012. jan. 20. 20:30

Szia!

Köszi,Rami!

Jaj olyan jó neked hogy már ott tartasz::))

Olyan szar a várakozás...,sajnos.

Egyébként,olyan érdekes mert ha belegondolok az ember idegeskedik,hogy lesz peteérés vagy nem,ha van utána meg azért mert hogy sikerült e vagy sem.

Szóval érdekes dolog ám ez.

De én úgy gondolom,hogy ez azért is van/lehet mert különleges emberek vagyunk és különleges kisbabát szánnak nekünk:::)))

Ja és a jó munkához idő kell:::)))

Fő a pozitív hozzá állás!!:::)))

2012. jan. 20. 20:13

Mi amúgy megvagyunk, ma sikerült beszélni a Dokival telefonon, hétfőn már lesz :) Meg kell keresnem, megnéz UH-on és beadja az első injekciót! :D Most annyira bizakodó vagyok! Csak használjon ez a szuri! Türelmetlen vagyok! Mindenki azt mondja, hoyg ne görcsöljek rá. Erre nem lehet nem rágörcsölni. Az a sok UH, az ember lerágja körmét izgalmába meg idegességében, hogy érett-e petesejt vagy nem, jó-e minden vagy nem.Az a sok vérvétel a sok gyógyszer! Már utálom a sok okoskodó embert. Megígértem legközelebb ütök már ezért! :D ( Na azért nem ám!)

Kedves Pötyi! Egyáltalán nem vagy hülye!!! Azért van ez az oldal, hogy ezt megbeszéljük, szerintem itt senki sem hülye! Valahonnan meg kell tudnunk, hogy mi van!

Vigyázzatok magatokra!

92. KovácsnéRami (válaszként erre: 86. - Nusi1986)
2012. jan. 20. 19:54
Nusi! mindenképp menj el! Biztos, ami tuti, meg tesztelj is majd! Vagy lehet hogy pé van azért szurkod a petefészked. Kívánom hogy minden rendben legyen!
2012. jan. 20. 15:04

A hőmet nézem semmi.

A teszt sem.

Na de itt a hétvége:::))))

90. youlcsi (válaszként erre: 89. - Pötyi84)
2012. jan. 20. 14:58
a hőmből egyértelműen látszik. sztem sokkal megbízhatóbb, mint a tesztelgetés... de ha 2-3naponta együtt vagytok, akkor még ha nem is tudod, mikor van, tuti vmelyik betalál :)
2012. jan. 20. 14:54

Nusi szerintem is jobb elmenni,vagy legalább telefonálni,hogy ez normális e.Jobb félni mint megijedni alapon.

Abból nem lehet baj ha megérdeklődöd.


Julcsi köszi a választ.

Akkor lehet hogy fölösleges tesztelgetnem?

Na de akkor honnan tudom meg hogy van e egyáltalán peteérésem.

Jó hülye vagyok mi?:(

88. youlcsi (válaszként erre: 86. - Nusi1986)
2012. jan. 20. 14:45

olyan gyógyit nem ír fel, ami árthat egy pocilakónak, csak ha meggyőződik arról, hogy nincs bent senki.


nekem még uh és vizsgálat után is kellett tesztet csinálnom, mielőtt elkezdtem a gyógyit, pedig nyilvánvaló volt, hogy nincs pocilakó.


én elmennék orvoshoz a helyedben... legfeljebb futottál egy felesleges kört :/

87. youlcsi (válaszként erre: 85. - Pötyi84)
2012. jan. 20. 14:43

arra kaptam. vagyis nem a rendezésére, hanem hogy csináljon ciklust.


ovu-tesztes kérdést passzolom. ha baj van az IR-rel, akkor vsz magas az lh-d is, így nem biztos, hogy mutat egyáltalán.


csőtörést sajnálom :6

nálunk is majd festeni kéne, de feszt beázunk, és amíg az nincs megoldva, nem tudunk festeni.

86. nusi1986 (válaszként erre: 58. - KovácsnéRami)
2012. jan. 20. 14:35

Szia!

Bocs, hogy most írok..

Szerencsém volt, és mind a 2 petefészkem megvan.


De most nem tudom mi van velem, 3-4 napja felváltva fáj a jobb oldalon meg a bal oldalon, de inkább estefelé, és olyan mintha kést nyomnának bele, nagyon félek, a férjem mondta, hogy vissza kéne menni, hogy mi lehet ez. Én nem merek, annyi mindenre gondolok, mi van, ha valami gond van? Mi van, ha gyógyszert akar felírni, és közben van odabenn valaki?

Megvárjam a következő mens. vagy ne várjak?

Tanácstalan vagyok, 30.-án kellene megjönni, de az még olyan sok idő... :(


De remélem nektek legalább "halad" a dolog.. :)

2012. jan. 20. 14:34

Sziasztok!

Itt vagyok,csak ma dolgoztam is egy kicsit,meg bár nem a témához tartozik,de csőtörés volt nálunk.

A kád alatt szivárgott a bejövő cső.

Tegnap kibontottuk a falat,mert jött a biztosítós megnézni,ma meg a vízszerelő.

Ha kiszárad akkor jöhet a dobozolás,meg a festés!

Hurrá!

Csak hogy ne unatkozzam.::)))

Julcsi a duphastont azt a ciklus rendezésére kell szedned? vagy mire?

Ne haragudjatok,de ezekkel még nem nagyon vagyok tisztában.

A clostit már én is szedtem,de mivel ugye magas az inzulinom ezért fölösleges volt.

Én most várom hogy hátha lesz ebben a hónapban spontán peteérésem.Elvileg jövő hét elején kéne hogy legyen kb a doki szerint.

Most tesztelek folyamatosan és a hőmet is nézem.

Még semmi.

Ja tényleg,az ovu teszt szerintetek hány nappal előtte kezd el jelezni,hogy lesz valami?

84. youlcsi (válaszként erre: 83. - KovácsnéRami)
2012. jan. 20. 13:39

köszi :)

majd meglátjuk.

első körben annak is örülnék, ha lenne majd márciusban spontán vérzésem (vagy akkor már ne ;))

2012. jan. 20. 13:11

Remélem sikered lesz youlcsi!

Pötyiiii!!!! Merre vagy?

2012. jan. 19. 21:10

sziasztok!

megjártam a dokit. 2 hónap duphaston, hátha lesz ciklusom... ha nem, akkor rásegít... ha lesz, akkor nyárig próbálkozás, utána closti :)

81. KovácsnéRami (válaszként erre: 80. - Youlcsi)
2012. jan. 19. 13:26

youlcsi! Mikor mész dokihoz, telefonáltál már neki?

Többiek hol vagyok? Ki hogy áll? Írjatok!

80. youlcsi (válaszként erre: 79. - KovácsnéRami)
2012. jan. 18. 20:52
akkor nekem szerencsém van a dokimmal... igaz, nem is volt jellemző rám, hogy fehéret húztam. nem volt rá szükség a munkakörömben csak néha.
79. KovácsnéRami (válaszként erre: 78. - Youlcsi)
2012. jan. 18. 13:19

Nem tudom, majd lesz valami, ha nem ér haza akkor mindenképp szólok másnak. Ma kiváltom az injeknció és 5 nap múlva beadok magamak egyet. Addigra meg talán meg is érkezik.

Kollega, csak kórházi ruhába kollega, kevés az az orvos, aki civilbe megismeri a nap mint nap mellette dolgozó nővért. Főleg akik kicsit el vannak szállva maguktól! Múltkor voltam úgy, hogy kellett volna valami recept és civilbe voltam szólta az egyik dokinak, hogy nincs itt az orvosom csak egy recept kéne. Jó menjen az 1es amulanciára majd ott felírják! Anyád! Gondoltam, biztos nem várom ki a sort. De kell majd még róla véleményt mondani a kismamáknak, majd mondok én! :) Szóval ezért nem nagyon szeretek máshoz menni. Ő ismer, tudja mi a bajom. Ha bajom van éjjel 2kor is felhívhatom, szembeszállt a többi orvossal csak azért hogy megműthessen.

78. youlcsi (válaszként erre: 77. - KovácsnéRami)
2012. jan. 18. 12:48

de pont mint eü-s ennek nem szabadna, hogy gondot okozzon.

ha más előnye nincs is, legalább ismerős az összes orvos :) mégiscsak máshogy állnak az emberhez... meg azért máshogy áll le velük az ember ezt-azt megbeszélni... valahol elvégre "kollega" :D (legalábbis az én dokim pl abszolút így kezel... de a többi is... általában)

77. KovácsnéRami (válaszként erre: 76. - Youlcsi)
2012. jan. 18. 11:46
Nem tudom! Szar ez az egész! Múltkor is el kellett mennie, ő át adott egy másik dokinak az meg nézett rám mint egy birka mikor megkerestem, hogy mit akarok!
76. youlcsi (válaszként erre: 75. - KovácsnéRami)
2012. jan. 18. 11:32

más dokival nem megy?


mmint csak ez a gyógyszer-rész...

75. KovácsnéRami (válaszként erre: 72. - Youlcsi)
2012. jan. 18. 11:27
Én is várom nagyon! Én amúgy írtam neki! Kérdeztem, de nem válaszolt!!!!! Nekem ma megjött, elméletileg öt nap múlva kell szúrni, nem tudom haza ér a dokim addig, mert ha nem akkor buktam ez a ciklust! :(
74. youlcsi (válaszként erre: 73. - Pötyi84)
2012. jan. 18. 10:33
:D
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook