Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet a zuhanytálcát kitakarítani? fórum

Hogyan lehet a zuhanytálcát kitakarítani? (tudásbázis kérdés)


2022. márc. 20. 14:51
Ecet...vagy + szódabikarbóna.
2022. márc. 20. 14:23
Sziasztok, most láttam, hogy nem jeleztem vissza. Köszi mindenkinek a tippeket. Dörzsizni nem fogom, mivel nem tapintható a kosz, amit levakarhatnék, mint mondjuk egy vízkő, és nem akarom tönkretenni a felületét. Zsíroldóval, meg egyéb tisztítószerekkel megpróbálkoztam, de semmi nem hozott változást. Kicsit olyan, mintha valaminek a színe beitta volna magát az anyagba. Próbáltam, hogy domestossal bekentem az egészet, és hagytam egy ideig. Talán fakult egy picit. De lehet, hogy csak én akarom úgy látni. Mindenesetre "feladtam", úgy döntöttem nem foglalkozom vele extrán, én úgy is rendszeresen takarítok, majd kikopik, ha szerencsém van. Amúgy ha nem nézem direkt, hogy ott van-e még, akkor nem feltűnő.
2022. jan. 17. 00:10
Előveszed a dörszit vagy ha kell akár a kést és addig súrolod, amíg lejön.
11. Érdekes73 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2022. jan. 16. 21:44
Zsíros / meghatározhatatlan foltokat,ujjlenyomatokat eltüntethet.Ha már más erősebb cuccok ( pl. vízkőoldó,zsíroldó ) sem segítenek.
10. andi6020 (válaszként erre: 9. - Érdekes73)
2022. jan. 16. 00:19
Jó az egyáltalán valamire? Nekem nem jött be semmire.
2022. jan. 15. 23:33
Csodaszivacs ,hátha.
8. Pasionella (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 23:19
Sajnos fogalmam sincs, nem gondolnám.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Pasionella)
2022. jan. 8. 02:19
A zsíroldó nem marja meg az akrilt? Egyebként köszönöm az eddigi tippeket.
2022. jan. 7. 10:44

Ha vízkő réteg lenne, éreznéd kézzel.

A zsíroldó szerintem is jó ötlet!

5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 7. 10:42
Nem lehet csak kopott?
4. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 7. 09:31
Annak idején fura foltokat a zuhanytálcán és is mindennel próbáltam de nem jött le, egyszer csak mondom lefújom zsíroldóval is... nem hittem a szememnek, hogy ténylegesen zsír volt :-( az előtte ott lakó nem tudom mit művelt benne. Veszteni valód nincs kipróbálni hideg zsíroldóval is :-)
2022. jan. 7. 05:35
Fürdőszobára flóraszept.Ilyen pumpás.Az nagyon jó.
2022. jan. 7. 05:21

Cillit Bang és szódabikarbóna!

De neszívd be a gőzét, maszkot tegyél!

2022. jan. 7. 01:54

Sziasztok!

Most költöztem új albérletbe, és úgy néz ki, hogy az előző lakó nem vitte túlzásba a fürdő takarítását. Igazából mindent szépen le tudtam tisztítani, a zuhanytálcát kivéve. Vízkő, és penészmentes már ugyan, de van rajta valami szürke szennyeződés, amitől semmivel sem tudtam megszabadulni. Próbáltam vízkőoldókat, klóros tisztítószereket, és szerintem még csak nem is javult. Olyan, mintha koszos labbal bele lenne trappolva, és mintha beleivódott volna. A felületét simának erzem, ha végig húzom az ujjam. Esetleg valakinek van ötlete, hogyan tudnám eltávolítani? Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook