Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Word 2007-ben hogy lehet azt beállítani, hogy az oldalszám csak a 4. oldaltól kezdődjön, illetve, hogy felül 20 mm-rel legyen behúzva? fórum

Word 2007-ben hogy lehet azt beállítani, hogy az oldalszám csak a 4. oldaltól kezdődjön, illetve, hogy felül 20 mm-rel legyen behúzva? (tudásbázis kérdés)

18. Mödke
2014. júl. 2. 16:46

Sziasztok!

Én is segítséget szeretnék kérni!

Címsorok szintezése esetén a címsor 2-nél mindig újrakezdi a számozást ha közben van egy címsor 1, én viszont azt szeretném, ha folytatólagos lenne. Ugyanakkor a címsor 3 már elölről kezdje mindig a számozást...

Tudja esetleg valaki, hogy lehet ezt beállítani?

Köszi előre is!

2013. okt. 4. 12:22

Segítséget szeretnék kérni!

táblázat beszúrásnál,beállítottam hogy bekezdés-behúzás jobb 0cm legyen le okézom tab gombal lépek tovább és újra visszateszi 4 cmre.Hogy tudom beálllítani hogy maradjon 0 amíg kész a táblázatom? köszönöm szépen a segítséget :)van hogy betűméretnél is vissza áll az elözőre hiába állítom át.

16. sheeny (válaszként erre: 15. - Abeni)
2013. máj. 6. 03:26

Azok között az oldalak között, ahol az egyik oldalon még van oldalszám, a következőn meg már nincs, szakasztörést kell végezni: Lap elrendezése - Oldalbeállítás - Töréspontok - Szakasztörések - Következő oldal.

A különböző szakaszokat tetszés szerint formázhatjuk.

Fontos, hogy a szakaszok között a kapcsolatot meg kell szakítanunk!

Élőfej és élőláb, oldalszám esetén: Beszúrás - Navigáció - Csatolás az előzőhöz

15. abeni
2012. ápr. 18. 15:28
Nekem pedig olyan kérdésem lenne, hogy pl 15. oldalon ne látszódjon az oldalszám, de a többin igen. Szerintetek ez megoldható?
2012. márc. 4. 13:30
A kérdésem ugyanaz lenne, mint a kezdő kérdés. Ugyancsak szakdolit írok. Az első két lapra nem kellene sorszámot raknia, de az előzőekben leírtak alapján rakja. Kérem segítsen valaki!!!!
13. gne2 (válaszként erre: 12. - Noccika)
2010. dec. 12. 12:58
Remélem, hogy sikerül. :)
12. noccika (válaszként erre: 11. - Gne2)
2010. dec. 12. 11:45
köszönöm a segítséget
11. gne2
2010. dec. 12. 11:38

Az első oldal gondolom a címlap, a második és a harmadik a tartalomjegyzék?

Eszembe jutott még egy lehetséges megoldás: szövegdobozként szúrd be az oldalszámokat oda, ahol akarod, hogy látszódjanak! Ennek az a hátránya, hogy így egyenként kell beírnod minden oldalon, és a szövegdobozt megformáznod. És ha nézik a formázási módot a szakdolgozat cd-jén (nem csak olvassák a dolgozatodat, hanem nézik a formázást is), akkor látszik, hogy nem oldalszámozva van, ahogy rendesen kellene. Viszont így csak azokra az oldalakra írod be a számokat, ahova te szeretnéd.

10. gne2
2010. dec. 12. 11:29
Ezt nem írtad eddig, hogy van előtte 3 oldal. Majd gondolkozok, hogyan lehetne, de hátha más ír, aki okosabb nálam. :)
2010. dec. 12. 09:22

szia

rámentem arra, h. 4. oldaltól kezdődjön, de azt ugyanúgy az első oldalra nyomja. csak nekem lesz előtte 3 oldalam amire nem kell oldalszám, hanem csak a 4.-re és úgy hogy az a 4. oldal...vagy lehet az is jó, ha a negyedik oldaltól írná, hogy első oldal.

2010. dec. 11. 23:24
igen szakdoga :SS holnap folytatom mert ma nem jött össze:S:S
7. gne2 (válaszként erre: 6. - Noccika)
2010. dec. 11. 22:49

Nem kell pipa a fejezetszámokhoz, annál tudnád a címsort s ennek a módját is beállítani. Csak alul a "Számozás módja" résznél tedd a pöttyöt a "Kezdő sorszám"-hoz, és itt írd be a 4-et.

Hátha jön valaki, aki tudja, hogy mi lehet a gond. Mikorra kell? Szakdoli?

2010. dec. 11. 22:44
hát vmi hibát ír ki nekem :-( nem sikerül, annyira béna vagyok :S
5. gne2
2010. dec. 11. 22:37
Legfeljebb kipróbálod: beállítod, aztán megnézed a nyomtatási képnél, hogy hogyan jeleníti meg.
4. gne2
2010. dec. 11. 22:36

Huh, fejből írtam, valamikor nagyon tudtam, sok szakdolgozatot gépeltem, formáztam és vizsgáztam is belőle. Sorban úgy, ahogy írtam: az Oldalszámoknál keresd meg a formátumot, ott tudod beállítani az oldalszámozást és a kezdetét is.

De megnéztem, ezen a gépen régi word van, és ebben is így van, ahogy leírtam. Esetleg az újban máshol lenne? Nem tudom. :(

2010. dec. 11. 22:26
köszi. a formátumban azt írja ki, h. nincs címsor. akkor ezt beállítom és jó lesz? béna vagyok a word-höz :S:S
2. gne2 (válaszként erre: 1. - Noccika)
2010. dec. 11. 22:13

Beszúrás - oldalszámok - formátum. Ott beállítod a kezdő oldalszámot 4-re.

A margók beállítása: file - oldalbeállítás. Itt megadod a neked tetsző értékeket.

2010. dec. 11. 22:03

Sziasztok!


Azzal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni, hogy a word 2007-ben, hogy lehet azt beállítani, hogy az oldalszám csak a 4. oldaltól kezdődjön, illetve, hogy felül 20 mm-rel legyen behúzva???


előre is köszönöm a segítséget

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook