Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Wizzair díjakkal kapcsolatos kérdésben tudtok segíteni? (részlet 1. hsz-ben) fórum

Wizzair díjakkal kapcsolatos kérdésben tudtok segíteni? (részlet 1. hsz-ben) (tudásbázis kérdés)


6. taesho (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2012. dec. 5. 00:36

Nem kell végigmenni a foglaláson, már a legelején is kiírja a jegyárat. A foglalási díj pedig nem hozzáadódik, hanem levonódik ebből. Ugyanis a wizzair alapból a legmagasabb foglalási díjjal hirdeti meg a jegyárait és ha átutalással fizetsz akkor olcsóbb a foglalási díj, ha wizzair kártyával akkor meg teljesen ingyenes a foglalási díj.


Ebből következőleg nyilván wizz kártyával érdemes fizetni, hisz úgy a legolcsóbb, szóval az elején kiírt árakból le kell vonni 2000Ft-ot, a kézi- és feladottcsomagok díját meg hozzá kell adni és meglesz a végső ár.

Nincs semmi trükközés, meg is büntetnék őket ha nem annyit írnának már a kezdetben ami a tényleges ár. Ráadásul ők még annál is többet írnak, mert maximális foglalási díjjal írják, holott szerintem azt mindenki igyekszik megúszni.

2012. okt. 15. 17:32

kártyás fizetés díja nagy eséllyel még hozzáadódik... (persze attól függ van-e olyan kártyád amivel ingyenes)


de ha végigmész a foglaláson, akkor látod mi a vége (mint ahogy itt írták is már)

2012. okt. 15. 17:28
mikor én utaztam még nem kellett fizetni kézipoggyászért ezért nem tudok válaszolni de azt mondanám mást nem kell fizetned.
2012. okt. 15. 17:27
a wizzair oldalán ezt meg tudod nézni vagyis ha végigmész simán mintha megvennéd de nem fizeted ki:)
2012. okt. 15. 09:59
Pl.: el szeretnék utazni 2012.10.26-án Brüsszelbe Bp-ről. Magam kötnék utasbiztosítást az A*lianznál, a csomagom nem haladná meg a 56 x 45 x 25 cm-t, tehát felvihetném a gépre (ülések fölötti poggyászrekeszbe), ami 2750 Ft-ba kerülne. Ezen és a jegy árán kívül mit kell még fizetnem és mekkora értékben?
2012. okt. 15. 09:56
Wizzair díjakkal kapcsolatos kérdésben tudtok segíteni? (részlet 1. hsz-ben)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook