Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudnátok segíteni adózással kapcsolatos kérdésben? fórum

Tudnátok segíteni adózással kapcsolatos kérdésben? (tudásbázis kérdés)

6. doxikri (válaszként erre: 5. - Krozika)
2011. jan. 6. 22:19

oké, köszi,bár nem rólam van szó.

Én is így gondoltam, de nem voltam biztos benne. Köszi, még egyszer!!!

2011. jan. 6. 22:12
Az adótörvény mindenkire egyformán vonatkozik. Érdemes most nyilatkozni az adójóváírás igényléséről és a gyermekkedvezményről is, akkor egész évben folyamatosan kevesebb adót vonnak tőled!
4. doxikri (válaszként erre: 3. - Bluemoon1978)
2011. jan. 6. 18:43

Köszönöm. Ez akkor ugyanúgy vonatkozik a hivatásos állományúakra is, mert valaki azt mondta nekik, hogy őket másképp számolják el....bár ez szerintem hülyeség.

A munkahelyén sem tudnak mondani semmit!!! Érdekes...

2011. jan. 6. 18:39

Szia,

A gyermek után járó adókedvezmény minden körülmények között jár, akkor is ha bérkompenzációt vettél igénybe! A nyilatkozatot leadhatod most is, de év végén utólag egyben is igénybe veheted a kedvezményt!

2011. jan. 6. 18:31

Ha egy egyedülálló, aki tavaly igénybevette a bérkompenzációs lehetőséget és hivatásos állományban dolgozik, az most igénybeveheti-e e mellé a gyerek (1) után járó adókedvezményt? Hétfőre kell leadni a nnyilatkozatot és senki nem ismeri ki magát az új jogszabályokban.

Egyszerűen képtelenség kitölteni a papírolat.

Tud valaki segíteni?

2011. jan. 6. 18:29
Adózáshoz értők segítségét kérném!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook