Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Wc ülőke fertőtlenítő spray használata után te ráülsz a wc-re vagy ugyanúgy papirt teszel rá? fórum

Wc ülőke fertőtlenítő spray használata után te ráülsz a wc-re vagy ugyanúgy papirt teszel rá? (tudásbázis kérdés)

1 2
45. bázis22 (válaszként erre: 44. - Bázis22)
2012. aug. 21. 19:19
Most olvastam vissza, hogy fel kellett tenned a kérdést, de akkor is leírhattad volna, hogy ez egy feladat számodra, és nem kellett volna leírni mire megy ki a válaszok tartalma.
44. bázis22 (válaszként erre: 38. - Dcbc0b4041)
2012. aug. 21. 19:13

Egy normálisra kérdésre, normális egyértelmű választ tudok adni, de éppen jókedvem volt, és gondoltam, szintén egy unatkozó lélek, tesz fel vicces kérdést.


Ha ezt leírod előre, hogy valami felmérés, közvélemény kutatás tárgya a fórum, nem így reagáltam volna rá. Így szerintem Te tetted fel rosszul a kérdést, ne morogj érte :))

Ezt akkor a szavazások fórumon feltehetted volna az igen, nem ,nem használok, más megoldás válaszokkal esetleg, vagy amilyen válaszokra számítani lehet szerinted.

43. zakajeo (válaszként erre: 40. - Homern)
2012. aug. 17. 12:44
félreértettelek,elnézést:)
42. trapiti (válaszként erre: 41. - Trapiti)
2012. aug. 17. 11:39
Nem ízt, hanem itt... :-)
41. trapiti (válaszként erre: 38. - Dcbc0b4041)
2012. aug. 17. 11:38

Ez egy fórum, a kérdések témaindító hozzászólások is egyben, a legtöbben beszélgetnek ízt és nemcsak kérdésekre akarnak válaszolni, mint egy dolgozatban... Szerintem ez normális.


A wc-hez még annyit, hogy ahhoz hogy az ember rá tudjon ereszkedni, már elég magadnak kell lenni, kb. 8-10 éves kortól lehetséges... Addig meg kell oldani másképp, vagy lepucolni, megteríteni és ráültetni a gyereket, vagy megtartani... Én elég jó erőben vagyok, de a 32 kilós gyerekemet nem tudom fölétartani...

40. homern (válaszként erre: 21. - Zakajeo)
2012. aug. 17. 10:45
én tényleg soha...nem hiszem el hogy ráülés nélkül más ne tudná megoldani,miért olyan hihetetlen ez?
39. homern (válaszként erre: 10. - Dcbc0b4041)
2012. aug. 17. 10:44

ezt nem értem...miért kellene ráülni?? te ráülsz minden gond nélkül egy belvárosi közwc-re? engem megtanítottak föléereszkedni kiskoromban.


de amúgy meg nyaralásra viszek fertőtlenítő kendőt és első nap áttörlöm,utána ráülök,hiszen azt azon a héten csak mi használjuk.

nem igazán értelmezted amit írtam....


köszönöm az intelligensen megfogalmazott kérdést..csak tudnám miből vontad ezt le...

38. dcbc0b4041 (válaszként erre: 34. - Bázis22)
2012. aug. 17. 10:28

Hidd el nekem sem ennyi van az idei két műtétem után, de számomra fontos volt ez a kérdés, lényegtelen , hogy miért.

Igazából nem kaptam meg a kérdésre a válaszom:)


Az enyém erre a kérdésre igy hangzana.:


fertőtlenítő spray használat után (melyhez hozzá tartozik a letörlés is, hiszt is magába foglalja a használat) ugyan ugy papirt tennékrá.


Számomra ez lett volna a válasz.


Egyébként egy felmérést végzek,hogy emberek menniyre hihetetlenül nem tudnak a feltett kérdésre válaszolni, és csak mert unatkoznak inkább irnak mást mint a választ csakhogy irhassanak.

A téma pedig 5ből lett kihuzva.


Beigazolódott az állitásom:)

37. dcbc0b4041 (válaszként erre: 26. - Bázis22)
2012. aug. 17. 10:24
Igen, meg régen a Bravo-ban irtak olyat is, hogy valaki kiverte egy medencében és beúszott a sperma a lányba s terhes lett:)
36. trapiti (válaszként erre: 34. - Bázis22)
2012. aug. 16. 16:20
Néha egyébként lehet tényleg fontos a probléma, nálam azóta van alkoholos fertőtlenítő kendő, hogy a lányom kinőtte a bilis korszakot és sokfelé járunk. Miután már akkora hogy megtartani nem tudom, nem nagyon van más választás, mint letörölni, megteríteni papírral és ráültetni...
35. trapiti (válaszként erre: 33. - Bázis22)
2012. aug. 16. 16:14

Naná hogy kamikáze vagyok... ;) 12 éve dolgozom a magyar egészségügyben, és a napi pisiléseim nagy részét kórházi wc-ken intézem... amik bár személyzetiek, de 20-30 ember használja őket...


Komolyra fordítva, a munkahelyemen nem használok törlőkendőt, de pl. az igazi nyilvános wc-n pl. benzinkút azért igen (ha nem is 100-as csomag Domestost...)

2012. aug. 16. 16:11

Bocsi lányok, az idétlenségekért, most ilyen hangulatom volt.

Remélem micimackós-anyuka most már megtudta amire kíváncsi volt. Engem nem zavar ki ül és hogyan a WC-re, örülnék, ha csupán ennyi problémám lenne.

33. bázis22 (válaszként erre: 29. - Trapiti)
2012. aug. 16. 16:07

Mindenesetre inkább ügyeskedek a wc-ben mintsem hogy összepisiljem magam. . .



Mert Te egy kamikáze vagy.:DD Nem mindenki ennyire bevállalós. Remélem azért Domestosos kendőt használsz nem sima WC papírt, ami csak elmaszatolja, max. felszívja a pisit.

32. salabakter (válaszként erre: 30. - Trapiti)
2012. aug. 16. 16:04
:))
31. 34c48a3825 (válaszként erre: 28. - Bázis22)
2012. aug. 16. 16:03
Hogy mi esik meg?! Terhesség egy wc-deszkától?!
30. trapiti (válaszként erre: 27. - Salabakter)
2012. aug. 16. 16:02
Lepedőn kicsit kényelmesebb mint wc-deszkán... ;)
2012. aug. 16. 16:01

Egy felnőtt szerintem kell legyen annyira ügyes, hogy el tudja intézni a dolgát anélkül, hogy ráülne. Ettől függetlenül, én hordok magammal fertőtlenítő kendőt, ha egyébként normálisnak tűnik a wc, akkor áttörlöm és ráülök. Akár spray, akár kendő, mindenképp szárazra törlöm, a nedves fertőtlenítőszeres cuccba nem jó beleülni.

Mindenesetre inkább ügyeskedek a wc-ben mintsem hogy összepisiljem magam...

28. bázis22 (válaszként erre: 27. - Salabakter)
2012. aug. 16. 16:00

Megesik az ilyen, azért vagyok én óvatos ennyire.


Ha nyilvános WC-re, strandra megyek , hotelban alszom, a nyugalmam kedvéért, inkább beveszek egy eseményutáni tablettát is. Biztos, ami ziher.

27. salabakter (válaszként erre: 26. - Bázis22)
2012. aug. 16. 15:57
Ja...vagy lepedőtől:))
2012. aug. 16. 15:56
Egyébként lányok rá ne üljetek a "deszkára", egy csúnya fertőzésen kívül, babát is összelehet szedni, olvastam már itt egyik fórumon, a WC deszkától lett terhes valaki.
25. bázis22 (válaszként erre: 17. - Mkjudit)
2012. aug. 16. 15:47
Gondolom akkor még nem tettél meg nagyobb távokat gyalogosan,(csak bokros részen) nem vártál órákat repülőtereken. Az hogy összepisili magát az ember, elmegy, de amikor a sűrűbb sárga lé folyik végig az emberlábaszárán az engem kicsit zavarna, ha én lennék a szenvedő alany,de az is, ha aki mellettem áll, ül.
24. salabakter (válaszként erre: 15. - Bázis22)
2012. aug. 16. 15:14
:))
23. zebracsikó (válaszként erre: 22. - Zebracsikó)
2012. aug. 16. 15:10
ja, és papír is kell rá a fertőtlenítés után, ha már muszáj ráülnöd
2012. aug. 16. 15:09

naná, hogy le kell törölni!!


rá van száradva a pisi meg egyebek, arra ráfújsz fertőtlenítő sprayt és simán ráülnél???? A rászáradt mocskot a spray nem takarítja le!

21. zakajeo (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2012. aug. 16. 14:29

ja oké csak másikra nyomta rá válasznak és az előzőt nem figyeltem a 9esben pedig nem láttam effélére utalást:)


nem szeretem ha valaki azt irja hogy soha....ha pisilni kell hát kell,valahol el kell végezni,nem mondom hogy nyomuljunk tele teljes testtel egy közcuccra de ügyesen is lehet ám csinálni:)

20. andi6020 (válaszként erre: 17. - Mkjudit)
2012. aug. 16. 14:05
Jól nézhetsz ki telebrunyált bugyival, húgyszagúan, főleg úgy, hogy van a közelben wc. :DDD
19. andi6020 (válaszként erre: 14. - Zakajeo)
2012. aug. 16. 14:03

"egyik sem, sosem ülnék rá közwc-re"



gondolom erre írta

2012. aug. 16. 13:57
Otthon és szüleimnél,barátoknál nem fertőtlenítek külön de ráülök....nyilvánosban meg csak ahhoz érek amihez nagyon muszáj,lebegő pózolok inkább:)már ha nagyon kell mennem és a kézmosásra ügyelek ebből kifolyólag extrán hiába fertőtleintem a wcülőkét ha a kilincset meg vígan fogdosom....az ülőkét nyilvános wckben is aránylag fertőtlenitgetik a csempét kilincset kézmosót stb ritkábban ahogy látom...
2012. aug. 16. 13:57
Én időnként a rendszeres tisztításon kívül szoktam fertőtleníteni is itthon is. Ha elmegyünk valahová több napra, az az első, hogy kitisztítom a wc-t, fürdőt és fertőtlenítő spray-jel is lefújom. Ugyanígy fújkálom a kilincseket, kapcsolókat, tv távirányítót és mindent, amit mindenki megfogdos. Más helyeken inkább bepisilek, minthogy használjam a nyilvános wc-t.
16. bázis22 (válaszként erre: 15. - Bázis22)
2012. aug. 16. 13:57
megfelelt volna egy tudatbázis kérdés is. =Szavazások
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook