Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valaha valakinek jó tapasztalata is az sztk-s fogászattal? fórum

Volt valaha valakinek jó tapasztalata is az sztk-s fogászattal? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 15. 13:34
Sziasztok! Tudna valaki Budapesten SZTK-ban jó fogorvost ajánlani? Foghúhás előtt állok és nagyon félek!Előre is köszönöm!
2009. júl. 15. 18:46
Az sztk-s fogdokim ugyanúgy magánrendel egy másik városban. Annyira jó orvos, hogy mostmár annyi betege van, h időpontot kell kérni nála az sztk-s rendelésen :( Sürgős esetben persze soron kívül is fogad.
2009. júl. 14. 17:21
Szia! Nekem nagyon jó az sztk-s fogászom. Úgy gondoltam, kipróbálom, és nagyon bejött. Igaz, félévente megyek ellenőrzésre, tehát nagy gondjaim nincsenek.
32. zsuzso100 (válaszként erre: 28. - Makrai.lilla)
2009. júl. 12. 21:52
Privi!
31. lilluska25 (válaszként erre: 30. - Meggy)
2009. júl. 12. 09:33
úristen szegény....
30. meggy
2009. júl. 12. 07:57

Én jó 10 éve lehettem utoljára sztk fogorvosnál!!

Kellemesen csalódtam, mert nagyon ügyes, rendes emberséges fiatal doki volt... gondoltam ezután hozzá járok...

De sajnos a sors megakadályozott ebben !! Rá 1 évvel a dokit Szlovákiában megölték szlovák suhancok, mert magyar volt, annak idején a hírekben is szerepelt ez a hír, téma

29. makrai.lilla (válaszként erre: 23. - Alyce)
2009. júl. 11. 17:21
sztka ba azthittem csak húznak...na mindegy de hopgy porcelánt is rakjanak rá???elég durva.
28. makrai.lilla (válaszként erre: 24. - Zsuzso100)
2009. júl. 11. 17:20
megadod a számát?
2009. júl. 11. 14:57

Sajna "gyári hibám", családi örökség a gyenge fogazat, sajnos a gyerekeim is örökölték. Moshatok(tunk) naponta 5x, 6x, 100x fogat.

14 éves koromban már gyökérkezelni kellett a fogaimat. 16.-ik születésnapomon átestem a fogvésés gyönyörűségén (legnagyobb ellenségemnek sem kívánom).

Évek óta "bóti" fogaim vannak, tavaly lejárt a kihordási idejük, cserélni kellett.

A dokibá átküldött Szolnokra szájsebészetre.

Emberrel soha olyan galád-pofátlan-szemétláda módon nem viselkedtek, mint ott az ÁLLÍTÓLAGOS SZÁJSEBÉSZFŐORVOS.

Elhihetitek, hogy akinek ilyen fogsort adott a "teremtő" az megismert egy jó pár fogdokit.

Bejelentkezés után, reggel fél 8-ra adott időpontot, rögtön megérkezett 12-kor. Akkor elővette a maszek betegeit, fél kettőkor amikor is elkértem a TAJ kártyámat a nővértől, akkor kegyeskedett behívni. Igazából csak azért, hogy a TB-nél elszámolhassa a kezelésemet. A kezelés abból ált, hogy közöltve velem, ha nincs időm akkor ne menjek orvoshoz. A kezelőlapra ráírták, hogy kezelésre jelentkeztem: 9,30, ellátva: 9,45. A főorvosúrnak nevezett valaki MÉLYSÉGESEN felháborodott amikor a kezelőlapra ráírtam, hogy kezelésre jelentkeztem: 7,15, ellátva 14,05.

Hálistennek, hogy a fogdokim lelkiismeretes és rendbe rakta a fogsorom, igaz, hogy a TB szerint nem jogosult rá.

2009. júl. 11. 14:08

MAgánrendelésen is vannak béna dokik.

Rágó fog, gyökérkezelés közel 70 ezer forint.Heti háromszori kínzás és 1 hónap alatt se sikerült kiölnie az ideget.Ezért úgy döntöttem se pénzem, se erőm nincs már hozzá visszamenni.

Az sztk-ban egy dokinő 10 perc alatt megcsinálta a fogam

2009. júl. 11. 13:58
mivel az orvosok is emberek bár némelyikről ezt nehezen lehet elhinni, ezért köztük is van aki rendes és van aki nem, és ez sokszor nem attól függ, hogy privát vagy sztk-s
24. zsuzso100 (válaszként erre: 21. - Makrai.lilla)
2009. júl. 11. 11:10
Győrben.
23. alyce
2009. júl. 11. 10:04

sziasztok!


Szerintem sem szabad általánosítani. Nekem anno az SZTK-ban lett gyökérkezelve az egyik fogam, és később sajnos letörött, így meg kellett menteni valahogy. Ugyanott kaptam rá szép porcelán koronát, és abszolút jól megcsinálta a doki!! Fájdalommentesen, szépen. Privát rendelésen is ki lehet fogni bunkó fogorvost, aki szeret szadizni. Ez a fogdoki az sztk-ban folyamatosan vicceket mesélt, hogy terelje a figyelmem a tevékenységei alól:D

2009. júl. 11. 10:00
Én egyszer voltam sztk-s fogorvosnál. Tartottam tőle, mivel általánosságban sokan rosszat mondanak az sztk-s fogdokikról. Kellemesen csalódtam benne
21. makrai.lilla (válaszként erre: 19. - Zsuzso100)
2009. júl. 11. 09:43
szia! hol van ez az orvos ?
2009. júl. 11. 09:11
Igen, bár én olyan fogorvoshoz mentem, aki a férjem kedves ismerőse és magánrendelésén is voltam.
2009. júl. 11. 08:32
Én nagyon-nagyon meg vagyok elégedve az sztk-s fogdokinkkal. Dolgozik maszekban is, de egyébként is dicsérték. Mindig mondta, mit csinál, közben mutatta tükörrel, magyarázott, mondta, hogy azonnal szóljak ha fáj, nem kell szenvedni....ilyet még magándokinál sem tapasztaltam.
2009. júl. 11. 08:11
Igen,sztk-s alapon csinálták az első 4 fogamat,szépek lettek,ügyesek voltak,és azóta sincs gond vele!
2009. júl. 11. 08:09
Nekem az sztk-s fogorvos idegeléskor bent felejtett a fogamba négy tűdarabot. Betömte, elküldött haza. Pár hétre rá bedurrant, visszamentem, azt mondta, semmi gond vele. Elmentem magándokihoz, aki nem akart hinni a szemének, mikor elkészült a röntgen. Bevallom, majdnem összecsuklottam, mikor megláttam :S
16. Sirga
2009. júl. 11. 07:30
Az első fogorvosommal kapcsolatban csak jó tapasztalatom van! Megesett, hogy elhozta nekem személyesen a gyógyszert, és még kifizetni sem engedte. Sajnálom, hogy nyugdíjba ment. A mostani dokim is nagyon kedves, emberséges, és a szaktudására se lehet egy rossz szavam se.
15. jolie
2009. júl. 11. 06:29
Nekem nagyon jó fogorvosom van,csak "kár" hogy kismama lett.
14. pemete
2009. júl. 11. 04:49
Nekem az sztk-s fogorvossal csak rossz tapasztalatom van sajnos:(
2009. júl. 11. 00:30
nekem egy nagyon jó sztk-s fogdokim van
12. makrai.lilla (válaszként erre: 10. - Ad04b33206)
2009. júl. 11. 00:27
mit hoztak helyre ? ujra kiszedte a maradék ideget ?benne hagyott ???
11. Roni24 (válaszként erre: 6. - Makrai.lilla)
2009. júl. 11. 00:21

Bal fölső 6-ost.

Még tini koromban tömettem be, na az egy szadista nő volt, és pedig maszek. Már akkor alapból nagyon fájt a fogam, fúrt, tömött, de érzéstelenítőt nem használt, mondván, hogy ha beadja, akkor nem tudja hol vannak az idegek, csak abból, hogy ha fáj! ?????? Jófej volt! :S Mindegy, a lényeg, hogy unszimpi volt, bunkó, szadista, és még szar munkát is végzett, mert valamit rosszul csinált és begyulladt a tömött fogam alatt a fél arcom! Évekkel később derült ez ki, amikor is aztán már folyamatosan fájt! Végül elmentem az sztk-ba és ott lekezeltek rendesen!

2009. júl. 11. 00:17

en egy elviselhetetlen fogfajasnal magandokihoz rohantam. Otthagytam egy komolyabb összeget, gyökerkezeles cimen, majd kiderült hogy az a draga ember nem is ölte meg mindet...elviselhetetlen fajdalommal küzdve felhivtam hogy most mi legyen ö pedig közölte hogy majd holnap hivjam vissza. Igy kinomban elmentem egy sztk-s rendelesre ahol nagyon kedves hölgyek fogadtak, jot dumaltunk, szuper figylmesek voltak es ügyesek, es helyrehoztak - TELJESEN INGYEN!!!


vagy anyu esete is igen tanulsagos. Megcsinaltatta kb 5 eve a fogsorat, porcelan, gyöngyörü, irigyelte mindenki. Nem eppen olcson mulatsag volt a kedves maganrendelesen dolgozo doktorurnal. De a draga fogorvos nyaralni indult es hogy nehogy masnal legyen befejezve,vagy hogy ki ne akadjon anyu gyorsan feltette a meg gyulladt foginyre az egeszet. Eredmenye az lett hogy evekig porblemaja volt vele, es oda jutott hogy total begyulladt es bedagadt a feje. Egy szombati napon törtent igy csak sürgössegire tudott menni, es onnantol az elejen naponta jart, majd hetente közel 2 honapig mig teljesen rendbehoztak. Megigazitottak az elcseszett tök draga fogsorat is. Teljesen elegedett volt, es egy fillerbe nem került.

2009. júl. 11. 00:12

Amikor anno én voltam az SZTKban (11éve), ugyanaz a nő húzta ki a fogam, aki előző este maszekban 5000-et kért volna... Hát, furcsa szitu volt, nem tagadom. Amúgy az a nő egy hentes volt!!!

De akkor ő csak helyettesített, csak a fogamat húzta, a lidokaint a körzetesem adta be, meg utána minden tömésemet ő csinálta meg. Egy angyal volt. Mindig meg akart győzni, hogy kérjek cuccost a töméshez is, de én utáltam, hogy 8óra múlva is zsibbad a pofám, pedig fájdalmat már érzek... Ő mindig nagyon kedves, aranyos és figyelmes volt, pedig egy árva vasat se adtam neki - 17 voltam... És már akkor se mai csirke volt... Vagy lehet, hogy épp ezért volt normális???

2009. júl. 11. 00:10
sajnos énis állando vendég vagyok ott...
2009. júl. 11. 00:05

Ha már fogorvoshoz kell menni az már nem jó!

Én voltam már voltam SZTK és magánrendelésen is,de mindkettő elég rossz volt.

6. makrai.lilla (válaszként erre: 4. - Roni24)
2009. júl. 10. 23:54
melyik fogat gyökérkezelte ???injekció nélkül jó lehetett, tuti nem birtam volna
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook