Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már valakinek árpa nevű betegsége?Mennyi idő alatt múlik el?Mivel kezeljem? fórum

Volt már valakinek árpa nevű betegsége?Mennyi idő alatt múlik el?Mivel kezeljem? (tudásbázis kérdés)

2010. febr. 4. 10:42

Úgy tudom, hogy egy idő után magától kifakad és eltűnik.

Ezt a folyamatot lehet meleg/langyos borogatással meggyorsítani.

2010. febr. 4. 09:45

a kamillás borogatás elég az árpára. gyógyszerek/krémek csak a kötőhártya gyulladásra kellenek - amit a doki ír ki.


16 évesek voltunk, amikor a barátnőmnek árpa nőtt a szemén. gyorsan főztem egy kis kamillát, lehűtöttem, és vattát nyomtam a kezébe, hogy borogassa. mire ment haza, már nem viszketett neki, otthon folytatta, és 2 nap múlva rendben volt. mondta is hogy boszi vagyok. nevettem, és kiegészítettem, hogy jó, jó, de csak füves boszi.


azóta is a gyógynövényekhez fordulok elsőként

2009. dec. 25. 20:53
kamillás borogatás+antibiotikus+napszemüveg
2008. okt. 14. 03:16
A Nagymamám kamillával kezelte magának, s elmúlt Neki. De ez régen volt. Most már vannak modern szerek rá.
2008. aug. 31. 08:26
Szoktak rá adni vmi szemkrémet,de a páromnak minden évben előjön egyszer és 1-2 hét alatt magától elmúlik neki.
2008. aug. 31. 08:20
Ha befelé nő akkor menj el orvoshoz mindenképpen,mert irritálja a szemet.Ha kifelé akkor elmúlik magától.
2008. aug. 31. 07:57

Hello.

Nekem a doki írt fel valamilyen szemcseppet+ kamillás borogatás.Kb 1 hét alatt múlt el így.

2008. aug. 31. 07:51
SZIA. nekem régen langyos borogatással kamillával kezelték. De most már biztos van jobb módszer is, jobbulást
2008. aug. 31. 07:48
Volt már valakinek árpa nevű betegsége?Mennyi idő alatt múlik el?Mivel kezeljem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook