Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bőrgomba a testen mennyi idő alatt múlik el? fórum

Bőrgomba a testen mennyi idő alatt múlik el? (beszélgetős fórum)


2013. jún. 24. 20:18
Nekem a mellkasomon jött ki ebben a nagy melegben. Teljesen meglepődtem, hogy ilyen is van. Most Canesten oldattal kenem, remélem sikerülni fog. Ha nem, akkor a Mycosid hintőpor az utolsó reményem. Bőrgyógyászhoz 2 hónappal későbbre kaptam időpontot...Mily meglepő..
12. Martian (válaszként erre: 11. - A0c1361e44)
2013. jún. 14. 11:19
Most már, hogy alíg van, fülem mögött szokott lenni, nem is kell sok, és ha bekenem egyszer az az esetek többségében elég is.
11. a0c1361e44 (válaszként erre: 10. - Martian)
2013. jún. 13. 04:40
Azzal én is, de ez egy szteroidos kenőcs, így igyekszem ritkán használni.
10. Martian (válaszként erre: 9. - A0c1361e44)
2013. jún. 12. 20:38
az én ekcémámat diprosalic kenőccsel tudom féken tartani
9. a0c1361e44 (válaszként erre: 8. - Cde472ac47)
2013. jún. 12. 20:31

És ez gomba?


Nekem a nyakamon pont úgy néztek ki ezek a kiütések, mint a szeplők. Nem emelkedtek ki a bőrből csak más színűek voltak, nem viszketett, nem sebesedett, stb.


Az ekcémámat viszont nem tudom kikezelni, pedig tudom, hogy kozmetikumoktól és tisztító szerektől van, de pl. holnap jönnek a takarítónők és letörlik az asztalomat valamilyen vegyszeres lötyivel, én meg holnapután azon fogok könyökölni és jön megint a vakarózás, kenegetés, stb.

2013. jún. 12. 20:26
Nekem kb 10 éve vannak "pöttyeim" de nem múlik el teljesen soha. Halványodik, de ha elhanyagolom a kenegetését, akkor 4-5 nap elteltével iszonyat ahogy kinéznek.
2013. jún. 12. 20:09

Én azt hallottam, hogy van ami sosem múlik el, illetve olyan makacs, hogy hónapok kellenek a javuláshoz. Hol van? Ugyan is biztos számít, hogy olyan helyen van, ahol takarva van vagy nincs.


Sajna egyszer én is összeszedtem valahol, úgy 20 éves lehettem és a nyakamon lettek foltok. Egy ideig nem foglalkoztam vele, mert olyan volt, mintha szeplő lenne, de a nénikém azt mondta, hogy nem volt ott és irány a dokihoz. Már nem emlékszem a krém nevére, de biztos nem az volt, amit te írtál. A dokim azt ajánlotta, hogy naponta 3x kenjem és előtte alkohollal mossam le, illetve esténként micosid hintőport is szórtam rá. Hamar elmúlt. A dokim ezen nagyon meglepődött.

2013. jún. 12. 19:32

A bőrgomba, hol máshol lehetne, mint a testen?


Amúgy amint kiderül, hogy mire a leghatásosabb hamar elmúlik.


Nekem ekcémám volt, és amióta tudom mire reagál, már napok alatt elmúlik.

5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Mitch94)
2013. jún. 12. 19:23
Akkor légy kicsit türelmesebb.
2013. jún. 12. 19:20
Mutatkozik ! Voltam bőrgyógyásznál amikor láttam,hogy jelentkeztek rajtam a pontok. Csak nem tűnt el teljesen. Aztmondta 1 hónapig kenjem
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Mitch94)
2013. jún. 12. 19:20

Nem biztos, hogy elsőre sikerül belőni, hogy melyik készítmény ez, ami tényleg használ.

Egy hét elteltével már mutatkoznia kellene javulásnak.

2013. jún. 12. 19:19

A bőrgyógyásztól kérdezd, hiszen itt látatlanban nem szakemberek honnan tudhatnák, még akkor is, ha esetleg már volt nekik. Nincs két egyforma eset még ugyanannál a személynél sem, hát még másnál.


Jobbulást!!!

2013. jún. 12. 19:13

1 hete használom a Fucidin nevű bőrgomba elleni krémet,de nem akarnak eltűnni az istenért sem. Csak kisebbek lettek és jött 1-2 új de ilyen picik,mennyi idő múlva kéne eltűnnie?

(fehér pontok)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook