Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már karambolod? fórum

Volt már karambolod? (beszélgetős fórum)


2019. szept. 5. 03:09
Volt..én nem dolgoztam még fel.
2019. szept. 4. 23:35
Volt
19. timycat (válaszként erre: 1. - Szemtelenke)
2019. szept. 4. 23:17
Volt, 2. Egyszer sem én voltam a hibás. Az egyik durva volt, de csak látványra, nem maradt ép eleme az autómnak. A baleset helyszínéről, egy másik autóval én vezettem haza. Nem érintett meg, inkább mérges voltam az okozóra, ha nincs ott rendőr (2 rendőr orra előtt történt a baleset) lehet megtépem, igaz a rendőrrel is összevesztem 😁
18. Volier
2019. szept. 4. 21:57
nem
2019. szept. 4. 16:15
Igen
2019. szept. 4. 16:10

2 szer volt olyan hogy utasként balesetett szenvedtem autóban,nem én vezettem egyik esetnél sem. Egyszer pedig nekem tolattak,akkor én robogóval voltam,imádtam azt a mocit,és az eleje nagyon összetört.Egyik balesetben sem sérültem meg komolyabban csak ijedtség volt. :(

A balesetek nyomott hagytak 20 éve van jogsim,de már egyre kevésbé szeretek vezetni sajnos.

2019. szept. 3. 15:21
Nem :)
2019. szept. 3. 12:59
Közel 12 éve vezetek,szerencsére nem volt.
2019. szept. 1. 19:32
Kisebb koccanás volt, egy jelzőtáblában és egy autó hátuljában esett kisebb kár.
12. Babi11
2019. szept. 1. 13:23
Hála Nem! 46 éve vezetek
11. rabankari (válaszként erre: 1. - Szemtelenke)
2019. szept. 1. 12:41
Igen volt, nem én vezettem. Nagyon éles kanyart nem sikerült bevenni. Csúszott az út a sofőr nem az útviszonyoknak megfelelően vezetett. Borzalmas volt miközben pörögtünk és jöttek szembe is, majd árok és egy fa töve. Szerencsére mindenki túlélte és maradandó károsodás sem lett. Mai napig nem hevertem ki, pedig sok éve volt...
10. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Szemtelenke)
2019. aug. 31. 19:44

Nekem volt, közel mentem, és súroltam egy autót.

Kiszálltunk, és a pasi azt mondta: - Mit csinál?! Ha enyém lenne a kocsi, most feljelenteném- S beült az autóba és elment.


Na ezt dolgozom még most is, ha eszembe jut. D

2019. aug. 31. 19:15
Igen volt. Egy traktor nem tette ki a jelzést kanyarodásnál és bele mentünk. Szerencsére csak 40 mert pont a falu végében történt. A kocsi majdnem totálkár lett. Én apró zúzódással úsztam meg. Eltartott egy ideig míg minden rossz szájíz nélkül kocsiba mertem ülni
2019. aug. 31. 17:11
volt
2019. aug. 31. 17:03

Igen, egyszer az alig 2 hónapja vásárolt új autóm első ajtajába kanyarodott egy autós, csak anyagi kár lett.

A második ütközésnél utas voltam, még szerencse, hogy eltudtam rántani a kormányt, de itt is csak anyagi kár keletkezett.

2019. aug. 31. 16:39
nem
2019. aug. 31. 15:55
Bicajjal és gyalog járok megyeszékhelyen, szerencsére eddig elkerült mindenféle baleset.
2019. aug. 31. 15:39

Három éve egy reggelen bringával mentem dolgozni, egy szgk megelőzött, a visszapillantóval a hátsómnak ütközött.

Kívülről vicces, főleg, hogy le is tört a tükör. Mondjuk lett is egy tenyérnyi fekete foltom.

Viszont annak ellenére, hogy nappal történt, nem igazán volt ingerem mindezidáig éjjel bringával közlekedni.

2019. aug. 31. 15:02
Volt . 1.5 éve egy kamion rám húzta a kormányt ... Azt állapították meg , hogy én voltam a hibás :-(..De még a 90 -es években kaptam egy durrdefektet , s A TETEJÉN ÁLLT MEG AZ AUTÓ .. na azt nehéz elfelejteni ..
2019. aug. 31. 14:14

Hát szerencsére másnak még nem okoztam kárt,így ennek feldolgozásához nem tudok hozzászólni. Bár gyanítom függ az okozott kár nagyságától is. Ha csak egy koccanás azon hamarabb túlteszi magát az ember, bár biztosan van akiben az is mély nyomot hagy.

Viszont nekem már nekem jöttek, 3x piros lámpánál álltam, 1x a zebrán haladó gyalogos miatt kellett megállnom. Nem hirtelen satufékkel.... szóval azt mondom, többet vonóhorog nélküli autóm nem lesz az tuti! Mindannyiszor az mentette meg az autót a töréstől. De ezek nem hagytak bennem nyomot így az emlékeken kívül.

2019. aug. 31. 13:51

Sziasztok!


zt szeretnlm kérdezni, hogy akinek volt már karambolja, akár csak koccanás, az hogy dolgozta fel? nagyon megviselték a történtek? Elég rossz érzés, ha másnak okozunk kárt, vagy akár magunknak...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook