Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már gyógyszer mellékhatástól allergiás reakciója vkinek? fórum

Volt már gyógyszer mellékhatástól allergiás reakciója vkinek? (tudásbázis kérdés)


17. pzm3
2014. márc. 22. 19:53
Volt. Torecan-tól. Majdnem meghaltam.Begörcsölt a nyakam,és a görcs húzta hátra a fejem,már teljesen elszorult a légcsövem. Bátyuskám próbálta visszatartani a fejem amíg apum hívta a mentőt. Borzalmas volt.
2014. márc. 22. 07:54
igen volt,codeintol.
2014. márc. 9. 12:50

Nem értem én sem, milyen ok lehet, amely miatt a Cataflamot valaki tartósan szedi! Ez elsősorban fájdalomcsillapító és van valamennyi gyulladáscsökkető hatása is. Nekem mindig bevált fogfájásra és főként frontos fejfájásra. De tartósan szedni? Mire? Károsítja a gyomrot, a májat!

És igen, nekem gombaölő szer és antibiotikum együttes szedése (de lehet, hogy csak a gombaelleni?!) okozott olyan arcdagadást, hogy mire kellően megijedtem, és éjjel elmentem az ügyeletre, már olyan volt az arcom, mint egy lufi, azt hittem kireped az arcbőröm. Ijesztő tud lenni!

2014. márc. 9. 08:07
Igen. A páromnak. Bedagadt az ínye, nem tud enni 2 napja,és a torka is.És mellette lázas egy hete, nem gyógyul.
13. abri
2011. febr. 9. 14:19

Ugyanúgy fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő mint a Cataflam.

Protézisműtét előtt állok, de nagyon sokat kell várni és addig valahogy ki kell bírni..

12. Nika0504 (válaszként erre: 9. - Abri)
2011. febr. 8. 15:36

A Catafant először fogfájásra szedtem majd, a húzás után is mivel gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. 2 fogamat húzták. :(

Az Aflamin mire jó?

11. Nika0504 (válaszként erre: 8. - Night Angel)
2011. febr. 8. 15:34
Igen olvastam, ráadásul nekem a szám dagadt fel...:(
10. Nika0504 (válaszként erre: 7. - Night Angel)
2011. febr. 8. 15:33
Napi 3-szor 1 szemet szedtem. de mára abbahagytam.
9. abri
2011. febr. 8. 11:31

Szia!

Én gyakran járok úgy gyógyszerrel az utóbbi években, hogy nagyon erős émelygés, hányingerem van a bevétel után fél órán belül. Volt olyan is amitől csalánkiütésem lett. Nem tudom milyen összetevőre lehetek érzékeny, de már előre félek ha gyógyszert írnak fel, mert hiába mondom az orvosnak, nem hiszi el.

Mire szeded a Cataflant, én is fájdalomcsillapítón élek, most Aflamint szedek.

2011. febr. 7. 20:24

Egy kis ízelítő a betegtájékoztatóból:

-Allergiás reakciók az arc, száj, nyelv vagy torok duzzanatával, melyhez gyakran kiütés vagy viszketés társul, és amely nyelési nehézséget, alacsony vérnyomást vagy ájulást okozhat. Nehézlégzés, mellkasi szorítás (asztma tünetei)

7. Night Angel (válaszként erre: 3. - Nika0504)
2011. febr. 7. 20:21

A Cataflam huzamosabb szedése májkárosodást okoz.

Olvastad a betegtájékoztatóját?

Egy nap mennyit szedsz be belőle?

2011. febr. 7. 19:50

Nem egészséges egyfolytában szedni ezeket. Csak ha épp fáj valami akkor bevenni egyet egyet, de egyfolytában biztos nem szabad szedni.

Fordulj orvoshoz mindenképpen.

2011. febr. 7. 18:36
Légyszi segítsetek, kicsit meg vagyok ijedve!
4. Nika0504 (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2011. febr. 7. 18:33
Már régóta szedem ( csak most jelentkezett a tünet) kb. két hónapja nem lehet,hogy "telítődött" a szervezetben?
2011. febr. 7. 18:31
Arra tippelek,hogy a Cataflam nevű gyógyszer, húzamosabb szedése miatt duzzadt fel a szám. Lehetséges ez? Mit csináljak?
2011. febr. 7. 18:30
Mellékhatástol?? Nem inkább magátol a gyogyszertöl?
2011. febr. 7. 18:28
Volt már gyógyszer mellékhatástól allergiás reakciója vkinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook