Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vízöntő férfiak tapasztalatok fórum

Vízöntő férfiak tapasztalatok (beszélgetős fórum)


28. Klaudia20 (válaszként erre: 27. - Júliusi)
2011. nov. 5. 22:36
Köszönöm szépen! :)
27. júliusi (válaszként erre: 25. - Klaudia20)
2011. okt. 27. 13:14

Akkor ez egy álompasi!!:)

Nagyon helyesek vagytok!

2011. okt. 27. 12:59

Nekem volt vízöntő pasim.

Jó tulajdonságai a hűség, megbízhatóság, odaadó szeretet. Viszont nekem nagyon lassú volt a gondolkodása, és nehezen kötelezi el magát. Én oroszlán vagyok, lehet ezért is. Tényleg a víz kioltja a tüzet.

2011. okt. 27. 12:12

az én párom is vízöntő!


Nagyon nagy humora van, rengetegszer megnevettet, és akkor boldog ha látja hogy nevetek a viccein :)

Nagyon odaadó, imád szeretni, szeretgetni, ölelgetni, érezteti a szelemet, de ezt el is várja!


Makacs, önfejű, alapos, mindig (majdnem mindig) a tökéletességre törekszik! Amikor nagyon ingerült, vagy fáradt, akkor hagyni kell megnyugodni, nem szabad csesztetni :) Ha valami bántja, és elsőre rákérdezek, hogy mi a baj, és nem mondja, akkor hagyni kel, amíg megemészti, és egyszercsak kitör belőle, és elmondja, de nem szabad erőszakosan kicsikarni belőle!

Házias, főz mos takarít, ha egyedül van itthon :) Az éetét is odaadná értem, de én is érte!

Nagyon szeretnivaló!


A szabadságvágyról : annyi, hogy mikor mindketten itthon vagyunk, és nyugalomra vágyik, akkor én takarítok teszek veszek, ő meg netezik, szerel vagy valamit csinál, és ilyenkor csendben vagyunk mindketten, elmélkedünk :) És nagyon nagyon ritkán elmegy biliárdozni a haverjával! És még akkor is mindig felhív :)


Nem csavarog, nem iszik, felelősségteljes gondolkodású, bár néha olyan bohóc mint egy gyerek :)


Azt szeretem a legjobban, mikor valami olyat mond vagy csinál amin nagyon nevetek, akkor odajön megölel, megpuszil, nevetünk mind a ketten, és ezt mondja: "Szeretsz! Igaz?" De ezt olyan aranyosan, hogy majd el olvadok :)

Rendkívül hűséges, és kezdeményező! Amikor megismerkedtünk, végig kezdeményező volt, és azóta is az!

Nagyon hűséges, mindig meló után jön haza, amikor tudunk telefonálunk, mindig mindent elmond, ha egy pizzát rendel, azt is :)))


Na jó hosszúra sikerült!

2011. okt. 27. 11:55
Én vízöntő nő vagyok arról tudok beszélni!! :))
23. niroli
2011. okt. 27. 11:43
Vízöntő ffi mennyire hűséges és kezdeményező?
22. 23c6efbd66 (válaszként erre: 19. - Sokcsoki)
2010. okt. 15. 18:05
Én jól tűröm, mert nekem is hatalmas a szabadság iránti vágyam, annak ellenére, hogy szűz a horoszkópom, és oroszlán az aszcendensem. :-)
21. 0c49369de6 (válaszként erre: 19. - Sokcsoki)
2010. okt. 14. 17:52
A vízöntőknek kell egy kis teret hagyni, megvan az ő maguk kis világa, de ez nem azt jelenti, hogy ide bezárkózik, ha foglalkoznak vele, felkeltik érdeklődését, s megértik, részt vesz mások életében, s igényli a szoros, hű kapcsolatokat. Legalábbis, mint vízöntő (igaz nőnemű) így élem meg. Jobban kijövök a levegő jegyűekkel.
2010. okt. 14. 15:47
Az én férjem is vízöntő.Család szerető,otthon ülő,szereti ha kényeztetjük,fát lehet vágni a hátán,rendkivül házias,mos főz takarít,de csak akkor ha én dolgozom és ő nem .Szereti a mulatós zenéket.Ezek a jó tulajdonságok. A rosszak türelmetlen,gyakran ideges siet kapkod,:)))) de jól kezelhető.Néha unalmas:(
2010. okt. 14. 15:18
És ti hogy viselitek a függetlenségüket, szabadságvágyukat? Hogy toleráljátok, hogy szeretnek önállóskodni, és hogy nem igénylik a szoros kapcsolatot? Mert én elég rosszul.
18. alyz79
2010. okt. 7. 18:32

mért nem születtem férfinek:D

vizőntő lány vagyok,de addig jár a korsó a kutra mig be nem vezetik a vezetékes vízetD:

17. survivor3 (válaszként erre: 1. - Salome*)
2010. okt. 5. 08:21

Szia!


Nagyon rendes, hűséges és szerető emberek.

Szinte alig van rossz tulajdonságuk - azt is kompenzálja az a sok-sok jó.

2010. okt. 3. 18:38

Nekem a mostani párom vízöntő. :)

Valóban hatalmas a szabadság vágyuk, bár én ezt nem ellenzem, mert nekem is. :)

Értelmes, munkájában sikeres, önzetlen férfi. Imádni való.


Márti!

Ez valóban így van, a humorral :D

2010. szept. 27. 11:05

Két szerelmem vízöntő volt. Olyan lassú víz partot most típus nem kapkodta el a dolgokat.

Amúgy nagyon jó emberismerők és nem lehet az orruknál fogva vezetni őket....na jó egy kicsit lehet :)

Mindig nekik van igazuk és mindenki más hülye.

Én nekik van a legjobb humoruk a leglehetetlenebb helyzetben is borzasztó nagy hülyeségeket tudnak mondani!

14. Sookie (válaszként erre: 13. - F8db0709b8)
2010. szept. 27. 10:54

Uhhh...

Hát, pont az ellentétje akkor a párod az enyémnek. :(

2010. szept. 27. 05:23

Az én párom is vízöntő.

Amit látok:hangulatember,makacs,lusta,akaratos,hatalmas szabadságra vágyik,de a kapcsolatban csak neki lehet mindent,ha valami nem ugy alakul,mindenki hibás csak ő nem.

Ami jó,tud szeretni,ha akar,de ezt is szabályozza.

12. ZsollyMolly (válaszként erre: 5. - A0c1361e44)
2010. szept. 26. 16:31
Ez mind így igaz.
11. alyz79 (válaszként erre: 10. - D515254a8f)
2010. szept. 26. 16:28
na most melyik kettő legyen egyszerre?:D
10. d515254a8f (válaszként erre: 8. - Alyz79)
2010. szept. 26. 16:18
vagy skorpió :))
9. d515254a8f (válaszként erre: 8. - Alyz79)
2010. szept. 26. 16:18
sztem mérleg
2010. szept. 26. 15:57
vízöntő lányhoz milyen pasi való??????
2010. szept. 26. 15:06
Köszi a hozzászólásokat! :)
6. Sookie (válaszként erre: 5. - A0c1361e44)
2010. szept. 26. 14:24
Azért lehet, h a neveltetés mellett a horoszkóp is közrejátszik, mert az én férjem is pont ilyen, mint, amit leírtál. :)
2010. szept. 26. 14:23

Én azért nem gondolnám, hogy a csillagjegy alapján kellene messzemenő következtetéseket levonni, de azért irok az ismerős vizöntőkről.

Két férfit ismerek elég közelről, akik vizöntők. Mindketten oda vannak a feleségókért és gyerekeikért. Éjjel nappal dolgoznak, hogy a megfelelő életszinvonalat tudják biztosan családjuk számára. Mindkettő nagyon értelmes.

Ezek a tulajdonságok szerintem a neveltetésből származnak....

4. casualties (válaszként erre: 1. - Salome*)
2010. szept. 26. 14:22

itt még több minden van leírva :)

[link]

3. Sookie (válaszként erre: 1. - Salome*)
2010. szept. 26. 14:21

Hatalmas szeretetigénye van, viszont ő is visszaadja cserébe. Emellett bátor, magabiztos, néha önfejű. :)

A férjem Vízöntő, előtte én sem ismertem egyet sem. :)

2. casualties (válaszként erre: 1. - Salome*)
2010. szept. 26. 14:18
függetlenek, meg szabadságra vágynak és ezt a kapcsolatban is elvárják. ..
2010. szept. 26. 14:17

Sziasztok,

Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra, hogy milyenek a vízöntő férfiak érzelmi, szerelmi téren? Jóra, rosszra egyaránt.

Sajnos nem sokat tudok még róluk! :-)

Szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook