Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vitaminok, multivitaminok, immunerősítés fórum

Vitaminok, multivitaminok, immunerősítés (beszélgetős fórum)


1 2
2021. jan. 24. 07:25
Mi a véleményetek a propoliszos tinktúráról?
43. be95e6ff22 (válaszként erre: 38. - 55Judit)
2021. jan. 24. 07:20
Mi is YIYA termékeket használunk a családban, már több, mint fél éve.Én bízom bennük, számomra hitelesek, és szimpatikus a cég is.Gyorsan el lehet jutni náluk ahhoz is, hogy törzsvásárlóvá váljon az ember, és kedvezményt kapjon.
42. Zoé5 (válaszként erre: 1. - Marienka)
2021. jan. 23. 23:27
Szia! Mi is ebben a cipőben j@rtunk sok@ig mert a fiam nagyon sokat volt beteg a közösségek miatt.Elhúzódó fuldoklásig köhögés stb...Mióta az immublendet és a dailyt szedjük azóta nem azt mondom, hogy nem beteg de ritkán és p@r nap alatt túl van rajta.Szívből ajánlom gyerekeknek meg a kis tesóját a kidset.💕
41. 55Judit (válaszként erre: 40. - Liliom10)
2020. nov. 17. 17:41
Ránéztem az oldalra, de nem találtam termékeket. Katalógus az van, de olyan apró betűs, hogy nem tudtam elolvasni. De ettől még lehetnek jók a termékeik. Részemről a magyar kiegészítőkkel elégedett vagyok, évek óta használok többet, és már vagy 2 éve a fiam is.
40. liliom10 (válaszként erre: 38. - 55Judit)
2020. nov. 17. 16:57
Ezeket nem ismerem. Én fél éve a LifeCare termékeket használom, többszáz biotermékük van.
39. Zsifi1 (válaszként erre: 38. - 55Judit)
2020. nov. 17. 16:07
Köszönöm. Erről még nem hallottam, pedig mindig keresgélek ilyen témában. Mindenképpen megnézem, mielőtt rendelnék.
38. 55Judit (válaszként erre: 37. - Zsifi1)
2020. nov. 17. 15:59
GAL termékeket használtam, aztán mikor megismertem a YIYA termékeket, átálltam azokra. Mielőtt döntenél, nézd meg ezeket is. Egy magyar orvoscsoport termékei, én már több félét is használok belőlük. Olvassál az oldalon róluk, és ami termék érdekel olvasd el azokról is a részletes tájékoztatót.
37. Zsifi1
2020. nov. 17. 14:32

Sziasztok!

Hátha olvassa valaki még a hozzászólásom. Első körben nem szeretnék új fórumot indítani. Most készülök vitamint rendelni. GAL vitaminokat használtam mostanában, de felfedeztem egy G&G márkájút is. Összetevők alapján jónak tűnik. Ismeri valaki őket? Tudnátok véleményt mondani? Illetve Arktisz jód tablettát néztem még ki. Ezt ismeri valaki?

36. Ramcsika (válaszként erre: 2. - Tinki75)
2020. nov. 11. 15:26
én is ezt csinálom, csak pluszban még 2-3 citromot is turmixolok bele és reggel éhgyomorra ezzel indítom a napot.
35. 55Judit (válaszként erre: 34. - 55Judit)
2020. nov. 11. 13:53
Most látom, hogy a nutrihez is lehet venni 7 és 9 decis poharat. Sok újdonság van mióta az oldalon jártam.
34. 55Judit (válaszként erre: 33. - 55Judit)
2020. nov. 11. 13:50
jav: a 7 decis pohár
33. 55Judit (válaszként erre: 32. - Liliom10)
2020. nov. 11. 13:49
A decis pohár is elég lenne biztos kettőtöknek. Van hozzá mag daráló és vákumozó is. A francba hogy nem tudok most venni semmit!
32. liliom10 (válaszként erre: 30. - 55Judit)
2020. nov. 11. 13:21

Sok új dolgot is vettem már a vaterán, boltok is árulnak ott. De turmixgépet nem vennék használtan ! Az mégsem egy rézmozsár. :)

Nálunk, ha én turmixot készítek, akkor elfelezzük a férjemmel, ezért szeretném, ha pl. 1 literes lenne a kehely.

Csak élelmiszerboltba járok, mióta komoly vírushelyzet van. A többit neten rendelem meg.

31. 55Judit (válaszként erre: 29. - Liliom10)
2020. nov. 11. 13:16
Hú, ahol én vettem hatalmas árengedmények vannak. Még vákumos turmixoló is van egész olcsón.
30. 55Judit (válaszként erre: 29. - Liliom10)
2020. nov. 11. 13:13
Nem vaterázok úgy mondom, nehogy használtat vegyél. Ha újat árul magánszemély, annak nincsen jótállása. Én üzletekben néznék szét. De ha elég lenne neked egyszerre fél liter lötyi, akkor biztos megfelelne az ami nekem is van. Vagy van hozzá 3 dl-es kehely is, 1 ivásra az is elég.
29. liliom10 (válaszként erre: 28. - 55Judit)
2020. nov. 11. 12:49

Köszi ! Sokszor gondolkodtam a Nutribulleten...

Smoothie készítőm van. :)

Ha ilyen jó, átnézem megint, és a turmixgépeket is. Megnézem a vaterán először, ott ki lehet fogni olcsóbban termékeket.

28. 55Judit (válaszként erre: 27. - Liliom10)
2020. nov. 11. 12:30

Igen, tudom hogy könnyebben emésztődik ha turmixolva van. Szoktam inni zöld turmixokat is, csak most nem kívánom. :)

Te bitang erős turmixgépet akarsz. Az enyém Nutribullet, nem tudom hány wattos, és 20.000 fordulatos. Azért ezt vettem mert kicsi a kehely, és vettem hozzá még kisebbet is amiből 2-t adtak. Tökéletesen pépesít magokat is a turmixban. Zabtejet is ezzel készítek. Ha leszűröm, akkor is lesz ami a zabtej alján leülepszik, ezért újabban le sem szűröm. A dió és a kesudió tejet sem kell leszűrni annyira krémmé ver mindent.

Régen vettem, azóta már árulják többféle tartozékokkal is, többek között olyan pengével amivel magvakat lehet darálni. Ha egyszer tönkremegy utána is ilyet veszek ha még árulják akkor.

27. liliom10 (válaszként erre: 24. - 55Judit)
2020. nov. 11. 11:13

Megírod, milyen turmixgéped van ? Ha reklámnak számít, akkor privátban. Most akarok venni egy erőset, 1400-1600 W-osat, 30-40000 fordulatszámmal, üvegkelyheset (lehetőleg).

A reggeli müzlimhez én is beáztatom este a tökmagot, napraforgómagot, diót. :)

A zöldturmixot lehetőleg reggel kell inni éhgyomorra, a többi mehet később.

Azért kell a leveleket turmixolni, mert úgy sosem rágod szét, ahogy a gép pépesre turmixolja. Sokkal jobban hasznosul a szervezetünkben !

26. fülemüledal (válaszként erre: 24. - 55Judit)
2020. nov. 11. 10:57
Mi az a mizuna?
25. 55Judit (válaszként erre: 21. - 55Judit)
2020. nov. 11. 10:47
Kész van, már nyalogatom. :) Végül nem lehetett leszűrni, ahhoz sűrű lett. Adtam hozzá almát, mézet, és rendkívül finom lett. Krém az egész. :)
24. 55Judit (válaszként erre: 22. - Liliom10)
2020. nov. 11. 10:44

Az én turmixolóm pépesíti a magokat is. Viszont a mákot én beáztatom 1 napra, megszárítom és úgy használom. Azt én minden nap eszem nyersen.

Ilyenkor nem kívánom bele a salátát, azt sokat eszek napközben. Van egy kis kertem, sok finomság megterem. Most pl. van tépősaláta, mizuna, és már szedem a datolyaszilvát.

23. globus (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2020. nov. 11. 10:31
Nekem sem. Mikor először megkóstoltam, elhűltem, hogy ezt emberek elfogyasztják? Teáját sem issza meg nálunk senki, kidobtam.
22. liliom10 (válaszként erre: 21. - 55Judit)
2020. nov. 11. 10:28

A szezámmagot, mákot le kell darálni kávédarálón ! Utána lehet a turmixba keverni.

Ha már az egészségnél tartunk, tegyetek bele bébispenótot és/vagy madársalátát,stb. egy marékkal ! Kellenek a zöld levelek !

21. 55Judit (válaszként erre: 20. - Marienka)
2020. nov. 11. 10:21

Ha próbálod, akkor megosztom veled azt amit most készítek, hátha kedvet kapsz.

Előzmény: Szoktam készíteni máktejet, répás szezámtejet, stb. Most azt találtam ki, hogy a turmixolóba teszek sárgarépát, céklát, szezámmagot, mákot. Összeturmixolom, leszűröm, a levét ma elkortyolgatom. A sűrejéhez reszelek 1 almát, ez lesz ma és holnap az uzsonnám talán egy kis mézzel.

2020. nov. 11. 09:05
Köszönöm szépen.... Próbálom én is a természetes vitaminokat előnybe részesíteni...Harmadik hete van ez a légúti nyavalyám.. :((( Jobb már, de még közel sem a régi.. a szagokat sajna még mindig nem érzem..
19. syria (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2020. nov. 11. 07:53
Csodálkozom is magamon, hogy meg bírom enni nyersen én, akinek az egész napja el van rontva, ha reggel egy gombostűfejnyi erős paprika kerül a szájába. Hiába ismerem a kapszaicin jótékony hatásait, képtelen vagyok barátságba kerülni a csípőspaprikával.
18. liliom10 (válaszként erre: 17. - 55Judit)
2020. nov. 10. 18:18

Nekem ez természetes ! :) Számomra az érthetetlen, ha valaki nem törődik magával. Sokkal többet teszek, mint amit itt leírtam, de akkor kisregényt írhatnék. :)

Hátha valakit érdekel, ideírom a GYÖMBÉRTEA elkészítését.

Hozzávalók : 2,5 dkg gyömbér, 6 dl víz,1 citrom, 1-2 ek. méz.

A gyömbért megmossuk, majd lereszeljük.

A 6 dl vízben felforraljuk a reszelt gyömbért, majd lassú tűzön 20 percig főzzük.

Leszűrjük, kb. 60 fokosra hűtjük. Utána hozzáadjuk a mézet, és citromlét facsarunk bele.

17. 55Judit (válaszként erre: 16. - Liliom10)
2020. nov. 10. 15:50
Ügyes vagy! Mindig jó érzéssel tölt el, ha azt látom törődik valaki magával.
16. liliom10 (válaszként erre: 15. - 55Judit)
2020. nov. 10. 15:41

Már én is elkezdtem aszalni, de gyömbért nem.

Mivel nem eszem kenyeret, cukrokat, csokit több hónapig sem ( néha 70% feletti kakaótartalmút ), süteményeket, stb., amennyi évente 1X a gyömbéren van, annyi kell az agyamnak ! :) Kerülöm a fehér lisztet is, és az azt tartalmazó élelmiszereket.

Már csíráztatok is magokat, nagyon ajánlom mindenkinek ! :)

15. 55Judit (válaszként erre: 14. - Liliom10)
2020. nov. 10. 14:33

Azt én is szeretem látod, de cukrozzák, ezért nem veszek. Ha már itt az immun erősítésről van szó, tartsuk szem előtt hogy bár a cukor finom, de rombolja az immunrendszert.

Én gyümölcs aszalványokat készítek persze cukor nélkül, mert annyi terem hogy egymagamra sok. Bár abban is sok gyümölcscukor van, de egy fokkal jobb mint a finomított cukor, és a sok rost mellette mérsékli az inzulinválaszt. :) Így megmagyarázom magamnak, aztán kevesebb bűntudattal eszem meg. :))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook