Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi volt a legnagyobb vita, veszekedés közted és a párod között? fórum

Mi volt a legnagyobb vita, veszekedés közted és a párod között? (beszélgetős fórum)


2022. aug. 3. 05:40
A serdulo gyereke miatt.
2022. ápr. 1. 16:08
Elölről vagy hátulról😀
6. Agiica34 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 16:08
Ő állandóan ivott és akkor oktalan bántott szavakkal és nem a legszebbekkel. Miután a lányommal is ezt tette akkor az utolsó vitánal szájba vágtam és eljottunk.ket éve haragban vagyunk
2022. márc. 23. 18:59

Exemmel volt nagyobb vita: kommunikáció teljes hiánya, érdektelenség

Én számon kértem, ő védekezett, aztán feladta és szakítottunk is

Mostani párommal: spontaneitás vs. tervezés, illetve hogy nem nyílunk meg eléggé egymásnak, mindkettő úgy ért véget, hogy megpróbálunk fejlődni mindketten, általában én durcizok be, ő meg odabújik vigasztalni

4. andita1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 18:46
Nem emlékszem. És nálad?
2022. márc. 23. 17:56
Nekem az volt az exemmel, hogy miután otthagytam a multit 15 év után (ahol 10x annyit kerestem, mint ő),és újrakezdtem egy kis startup cégnél fillérekért, hogy fizeti-e pár hónapig a csekkeket :((
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 17:49
Ő kisebb házat akart, én pedig nagyobbat. Haragban voltuk talán 10-percet is. Nagyobbat vettünk mint amit ő akart, de kisebben mint én akartam. Car a világ, tök a tromf.
2022. márc. 23. 17:42
Min vesztetek össze? Te mit csináltál? Ő mit csinált? Meddig voltatok haragba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook