Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vita, veszekedés, megoldás? fórum

Vita, veszekedés, megoldás? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vita, veszekedés, megoldás?

1 2 3 4
84. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 83. - Lysiantus)
2011. nov. 3. 12:31
az ajtó már a végső stádium nálam előtte persze én is be be olvasgatok de ha bevágom az ajtót akkor már ki vagyok borulva.Ugyanis akkor már az higgaszt le ha jól bevágom és akkor kell nekem az a levezetés.de ritka az ilyen jó ha 1 évbe ha egyszer előfordul.
83. Lysiantus (válaszként erre: 81. - 44bc6f2b60)
2011. nov. 3. 12:19

Szerintem mindenkinek vannak kötözködős időszakai. Az én férjem, ha nem tetszik neki valami, nagyon gyorsan elveszti a türelmét, nem tud toleráns lenni. Ilyenkor felháborodik, megsértődik. Mintha hozzá nem kellene türelem.

Én nem csapkodok ajtót, egyszerűen nem szólok hozzá. Időnként kiosztom a gyerekes durcizó viselkedése miatt.

82. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 79. - Lysiantus)
2011. nov. 3. 12:07
Ja most látom nem is nekem írtad.De ettől a válszom érted gondolom vedd úgy hogy nem oda válaszoltam.
81. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 79. - Lysiantus)
2011. nov. 3. 12:06
Én is örülnék neki de egyenlőre még tanulnia kell.Addig meg igyekszem türelmes lenni.Kb 2-3 napig tűröm a kötözködését na de utána kiosztom.Legtöbbször ez használ de van olyan mikor ajtót is csapkodnom kell hogy elég hangsúlyos legyek.De mostanában , 3 hete, nem kötözködik.Úgyhogy élvezem a nyugit.
80. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 78. - Lysiantus)
2011. nov. 3. 12:04

Néha érzem ígí hogy csak szexre kellek.De ez ritkán van.De mikor tényleg nem tud úgy megölelni hogy a keze rögtön ne tévedjen el...csökkenhetne már a potenviája, biztattak hogy ahogy öregszenek a pasik csökken.De most őszintén 7 éve vagyunk együtt és én semmi csökkenést nem érzek.Ha rajta múlna akkor reggel délbe este éjfélkor.

Tudom hogy szeret csak van mikor már annyit kötözködik velem hogy kiakadok.ez egy éppen kiakadós kori hozzászólás volt.

79. Lysiantus (válaszként erre: 76. - Gycsv)
2011. nov. 3. 08:51
Gondolod, hogy jobb lenne, ha mindig engedtél volna? Szerintem egy házasságban mindkét félnek kompromisszum képesnek kellene lennie, nem csak az egyiknek kellene mindent ráhagyni a másikra, mert akkor elveszíti az egyéniségét, megtagadja önmagát. Letudnád így élni vele az életedet?
78. Lysiantus (válaszként erre: 73. - 44bc6f2b60)
2011. nov. 3. 08:46

Csak most olvasom újra ezt a fórumot. Verocskám, szeretkezés közben, a nagy hévben, sokminden kicsúszik a pasik száján, aztán utána már mintha egy egész más világban élnének, megfeledkeznek az elismerő, dicsérő szavakról, apró kedvességekről.

Ezt komolyan gondolod, hogy "megteszi a neje is, ha elfogadható"? Erről én azt gondolom, hogy annak a házasságnak már befellegzett, ha a férj ezt így érzi, csak ezért bújik ágyba a feleségével, mert a biológiai szükségleteit ki kell elégíteni. Ott már nincs szerelem, szeretet, tisztelet, csak szex. Tudom, nagyon sokan így élnek, kényelemből, kényszerből az anyagiak, a gyerekek miatt, de ez mindkét félnek óriási küzdelem egymással, önmagával.

77. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 76. - Gycsv)
2011. nov. 3. 08:08
Hát sokszor én úgy érzem hogy mindig én engedek de van egy pont amikor már nem bírom és jól kiosztom kedvesem és utána bír magával egy darabig.De szerencsére mostanság nem kötözködik velem ami nagyon jó mert kb 3 héttel ezelőttig már azt vártam amikor hazajött hogy "most mibe köt bele ,mikor szól be és mi miatt" hát eléggé kiakasztó volt.És ráadásnak ő vonult el duzzogni is.Egyszer aztán épp felhívott a húgom a drágám ismételten duzzogott mert elvonult aludni a gyerekszobába és akkor kiborult a bili mindent elémondtam a húgomnak kedvesem mindent hallott tudtam én is épp ezért jó hangosan mondtam azt is hogy mostmár nem érdekel elég volt.Szóval szerintem ez észhez térítette.Szinte már sportot űzött abból hogy engem felidegesítsen.
76. gycsv
2011. nov. 2. 15:46
Nagyon kényes téma ez a vita téma. Nálunk régóta folyt a vita hatalmi harc. Senki nem engedett vagy csak néha engedtünk. Az lett a vége, hogy a férjem elköltözött. Most már bánom, hogy nem engedtem, mert most jöttem rá mennyire hiányzik nekem. Már nem vitáznék annyit vele, sokkal több mindent ráhagynék, mert ő fontosabb nekem, mint az én igazam.
75. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 74. - Survivor3)
2011. okt. 7. 07:40
Ez hogy értendő?
2011. okt. 7. 07:31
egy nagy verés
73. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 72. - Lysiantus)
2011. okt. 7. 07:29
Nem tudom nekem valahogy azért jólesne ha kapnék egy-két bókot.Nem kellenek versek ömlengés csak valami olyan ami nagy ritkán kicsúszik a száján mikor szeretkezünk hogy pl" de jó se..d van meg de jó markolászni" meg ilyenek.Amikből tudom hogy tetszek neki.Mert hát a szex minden pasinak kell és ha nem félrelépős megteszi a neje is ha elfogadható.
72. Lysiantus (válaszként erre: 71. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 6. 18:48

Nem is udvarolni kellene talán, csak elismerni, hogy a gyereknevelés és a házimunka nagyobb fizikai és szellemi igénybevétel, mint a napi 8 óra a munkahelyen. Ha szépen felöltözöl, vagy elég egy egyszerű ruha is, ami jól áll rajtad, ha épp a fodrásztól jöttél, jólesne egy dicsérő szó, egy elismerő pillantás.

Én megszoktam, hogy otthon ebben nincs részem, már fura is lenne, ha most dicsérgetne, gyanakodnék is, hogy valami nem stimm. :D

Nem tudom mennyi súlyfelesleged van, de nem kell manöken alkatnak lenni, ahhoz, hogy jó nő legyél. Mitöbb, egy duci nő is lehet jó nő, csak érezze magát jól a bőrében. Én így vagyok ezzel.

71. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 75. - Lysiantus)
2011. okt. 6. 10:47
Ez így van .azt gondolják hogy akkor minden elrendeződött.Elhatároztam hogy igyekszem fogyni és ha megnéznek hogy "jó nő" tudod milyen az akkor mondom is neki hátha egy icipici féltékenység megjelenne nála.Dehát meglehetős biztonsággal tudja hogy sose caalnám meg.Úgyhogy ezért is ilyen nyugott ezért sem strapálja magát hogy udvaroljon vagy valami.
2011. okt. 4. 10:13
Ha nagyon kiakaszt ki fogom próbálni.Köszi
69. githaj (válaszként erre: 68. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 3. 07:29
Megtanultam, hogy nehagyjam magam, de nem veszekedek, hanem hátatfordítok és arréb megyek mást csinálni. Nálunk ez a legjobb orvosság, nem tudja a fejemhez vágni hogy veszekedek vele.
2011. okt. 3. 07:26
Különben én is úgy érzem sokszor hogy ha nem engedek szét mennénk.Mert a férjemnél nem érzek elég kitartást hogy ha igazán komolyra fordítanám a vitáinkat megharcolna e a kapcsolatunkért.Ezért engedek sokszor de ő ezt ki is használja ami mostanság egyre sűrűbb elkezd duzzogni és igyekszik addig szúrkálódni amíg nekem el nem rontja a hangulatomat ,és ha sikerült akkor onnantól virágos jó kedve van.De kitalálok én majd ez ellen valamit,nem fogja ezt velem sokáig játszani.
67. rozi19 (válaszként erre: 66. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 28. 19:50

Köszönöm a hozzászólást! Mi mindig is megoldottuk a viták után, h kibéküljünk, értem arra, hogy sosem voltunk haragtartóak. Megbeszéltük és ment tovább az életünk. Nem tudom, hogy mi lesz így kettőnkkel?! Nem keres, és a szívem megszakad. De ha Ő nem szeret és ez valóban így is van egy idő elteltével is, akkor jobb lesz így, legalább mással boldog lehet! :(

Beszélj a Pároddal, hogy mire van szükséged, biztosan megfogja érteni és tenni fog érte!

66. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 65. - Rozi19)
2011. szept. 28. 07:04
Biztos hogy fel tudsz de most gondolom úgy érzed nem.De mivel ez élet megy tovább bizti hogy túljutsz a dolgon.Lehet hogy a párod a vitáitok miatt érzi úgy hogy már nem szeret.Mert mindig csak arra koncentráltatok hogy a saját igazatokat védjétek és egymnás kényeztetése meg elmaradhatott.Főleg ha még duzzogást is vittetek bele na akkor plána elmaradtak a kényeztetések.Itt nem szexre gondoloko hanem az érzelmek kimutatása.Ha a párod csaak azt látta hogy állandóan vceszekszel és duzzogsz akkor egy idő után nyilván úgy érzet hogy már nem szeret.Mi 7 éve vagyunk együtt a férjemmel és néha én is úgy érzem hogy úristen hogy tudtam szeretni ezt az embert.De aztán megoldjuk a vitás kérdést és ő elkezd nekem udvarolni /mondjuk elég célirányos mert szex a vége/ de ilyenkor jövök rá hogy hogy is tudtam belészeretni.Igaz éppen mostanság szeretném ha több érzelmet vinne a kapcsolatunkba többször kimutatná hogy szeret és nem azt hogy kíván mert ezt tudom.De mindezek ellenére azért nálunk is sűrű a vita.
65. rozi19
2011. szept. 27. 20:21
Több mint 3 éve voltam együtt életem szerelmével. Ebben az időben pár hónapot külön voltunk, mert a kisebb gyerekes dolgok felemésztették a kapcsolatunkat. Sajnos most azt kell írnom, hogy pár napja megint csak elhagyott, most azért mert azt állítja kihűlt a szerelem a részéről. Nagyon sajnálom, hogy akit szeretek, az már engem nem. Lehet a veszekedésekre fogni, mert mind a ketten nehéz esetek vagyunk, de szerintem lehetett volna kompromisszumokat kötni. Sajnos ilyen az élet. Idővel talán feltudok állni s boldog leszek.
2011. szept. 17. 15:22
Hát a vita az egy érdekes dolog.El is rendeződhetnek vele az ellentétek de ki is éleződhet úgy hogy kibékíthetetlen ellentétek képeződnek a két fél között.Vagy a csak nekem van igazam hozzáállás miatt vagy csak azért mert egyszerűen vagy az egyik vagy egyik fél sem képes engedni.De ahhoz hogy egy házasság működjön kellenek a viták.hogy a véleménykülönbségeket átbeszéljék elrendezzék és kompromisszumra jussanak.Mert ami tény az tény egy házasságba mind a két fél folyamatosan változik ezért a dolgokról a véleménye szintén.És ezekből a változásokból személyiség fejlődésekből következik hogy a két félnek más más a véleménye.Jó esetbe simán megbeszélik de ha nem megy végig vitázzák.az a lényeg hogy mindig jussanak egyezségre mielőtt jönne a szex.Mert ne a szexel döntsék el kinek van igaza.A szex két ember legmélyebb egyesülése ahol vitának helye nincs.Itt tudják kimutatni a szerelmüket szeretetüket bizalmukat.Ezért sose szabad félbehagyott vitával összebújni.Mindig dűlőre kell előtte jutni.egy jó szex semmit nem old meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 28. 04:14

Újra össze kell házasodnod a pároddal(házasság megerősítése).Amikor megházasodunk még azt sem tudjuk mit fogadtunk meg és sokszor nem tartjuk be tulajdonképpen a lelkünkben felbontjuk a házasságot és ez egy kapcsolaton érződik.Egy pár év alatt az ember kiismeri magát és a másikat egy kapcsolatban. A dolog csak akkor működik ha a pár a megerősítésre mint egy új házasságra tekint,és előtte a felek megbeszélik mit várnak a másiktól ebből szerintem sokszor elég meredek dolgok derülnek ki,de a legfontosabb az igazság.

A tanúink közeli ismerőseink legyenek ha lehet a gyerekeink és csak olyat fogadjunk amit be is tudunk tartani.

62. 0c7cb4959f (válaszként erre: 60. - Szterke19)
2011. aug. 26. 18:47
Nálunk is így van. A vita lehet építő jellegű is. :))
61. szterke19 (válaszként erre: 55. - Zsoka1984)
2011. aug. 26. 18:42
ezt nagyon jól írtad..:)
2011. aug. 26. 18:41
Véleményem az, hogy mindent meg kell beszélni, nálunk ez nagyon bevállt. vannak viták, "ajtócsapkodások" De tudni kell megbeszélni a dolgokat. Amúgy nálunk mindig ölelkezés a vége, és akkor tudom, tudjuk, hogy szeretjük egymást, és ezen is túlléptünk.és jöhet a békülős sex is! :D
59. 53dfddad18 (válaszként erre: 57. - Dominós)
2011. aug. 24. 22:00
Azt csak egyszer lehet...
58. 53dfddad18 (válaszként erre: 47. - Pbeácska75)
2011. aug. 24. 22:00
Nem kicsit. ;-)
57. dominós (válaszként erre: 22. - 53dfddad18)
2011. aug. 24. 21:42
mi inkább kisbaltával, láncfűrésszel... :)))))))))
2011. aug. 24. 21:40
békülő szex? mese habbal. békülés, megnyugvás (néha jópár nap) aztán utána esetleg a szex.
2011. aug. 24. 19:27
Vita nélkül tényleg nincs házasság a békülős szex meg tényleg nem működik x idő után. Én inkább megelőzöm a bajt ha rendes a szexuális életem levezetődik a sok feszültség és a viták csak viták maradnak és nem lesz belőle veszekedés. Hozzá teszem hogy én a végsőkig kitartottam mindig az álláspontom mellett, de a házasság nem a bíróság néha kell a visszavonulás nem a behódolás csak abba kell hagyni kompromisszumokat kötni sőt ha már gyerek is van akkor muszáj.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook