Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vistánk van, tudna valaki segítnei, hogy miért nem tudom kicsinyíteni az ablakot? Tegnap még sikerült! fórum

Vistánk van, tudna valaki segítnei, hogy miért nem tudom kicsinyíteni az ablakot? Tegnap még sikerült! (tudásbázis kérdés)


6. Deni-0216 (válaszként erre: 4. - Bogárka62)
2009. júl. 31. 23:15
Szia, próbáld meg úgy, hogy kattints a 2 pici ablakra, ekkor átváltasz arra a módra, amikor már tudod szerkeszteni az ablak méretét, mégppedig úgy hogy az ablak szélét vagy keretét tudod mozgatni az egér kurzorával, tehát változtatni a szélességét, magasságát stb. Állíts be egy kis méretet, majd ezek után rakd vissza teljes képre, és ekkor ha ismét rákattintasz a két kis ablakra, valószínűleg akkorára ugrik össze, amekkorát előzőleg beállítottál...
2009. júl. 31. 17:44

Sziasztok!!!!

Esetleg valaki nem tudna segíteni?????


Köszönöm!!!!


/ A 0-ik nyitó kérdés a gondom!!/

4. Bogárka62 (válaszként erre: 3. - Deni-0216)
2009. júl. 31. 08:25

Szia!

Bocsánat de, nagyon kezdő vagyok! Ezért tudom csak így leírni!


Jobb oldalt fent van _ ez a jel utána a 2 pici ablak és az x. Ha rá kattintottam a 2 pici ablakra akkor a nagy ablakból kisebb lett /és így is lehetett látni javarészt ami rajta volt/.


Remélem értelmesen le tudtam írni!Na és most ha rákattintok a 2 pici ablakra nem csinál semmit, marad a nagy!


Köszönöm!!

2009. júl. 31. 00:03
Hogy érted, hogy kicsinyíteni? Letenni a tálcára?!
2009. júl. 30. 23:30
Bocsánat az elírásért! Szóval, segíteni? Köszönöm szépen!!!!!!
2009. júl. 30. 23:29
Vistánk van, tudna valaki segítnei, hogy miért nem tudom kicsinyíteni az ablakot? Tegnap még sikerült!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook