Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszér és vizesedés fórum

Visszér és vizesedés (beszélgetős fórum)


7. c17fe0741d (válaszként erre: 6. - Marcipán88)
2010. júl. 22. 21:52
Szia .Térdfájásra hallottam .Fejes káposztát kell kicsit ki klofolni .Már mint a szét szedett leveleit .Mézzel bekenni és éjszakára rákötni a térdre .Dunszba téve .Ez a vizesedést is reggelre megszünteti .Ezt Bükki füves ember .Ajánlotta egy ismerősömnek .Neki be vált .Próbáld meg .
2010. júl. 18. 07:59
Köszönöm a segítségeket. Azt hiszem kipróbálom első körben a lioton gélt, gyöngy patikákban most akciós ebben a hónapban. Nagyon figyelek a folyadék bevitelemre. De tegnap is úgy fájtak a lábaim, főleg a térdem, hogy azt hittem meghalok:S Remélem majd segítenek ezek a dolgok.
5. c17fe0741d (válaszként erre: 1. - Marcipán88)
2010. júl. 15. 20:45
Szia .Én 42 éve álló munkát végzek .Nagyon tönkre ment a lábam .Már a bokámon barna folt van ami egyre nagyobb lesz .Szedjél DETRELEXET RECEPT NÉLKÜL KAPHATÓ .eRŐSÍTI A VÉNÁK FALÁT .jAVÍTJA A KERINGÉST .Bár hamarabb kezdtem volna el szedni .Csak jegelni szabad vékony ruhán keresztül .CSAK ZUHANYOZZÁL ÉS FELVÁLTVA HIDEG MELEG VÍZZEL .mOST A NAGY MELEG MIATT IS DAGADHAT A LÁBUNK
2010. júl. 15. 20:10
Nekem az alma segít a vízhajtásban!!
3. gne2
2010. júl. 15. 19:54
Orvos írhat fel kompressziós harisnyát, az is segíthet.
2010. júl. 15. 19:41

CSalántea, és napi 3 liter víz. Minimum.


Este polcold fel, és sokat segít a vadgesztenye krém, hűsíti. (Nekem még ajánlották munka közben a hideg vizes zsebkendő ráhelyezését... ha meg tudod oldalni.)


Emelett pedig sportolj hetente legalább 3-szor. Biciklizés, futás előnyben. Kímélőbb kondigépeken.

2010. júl. 15. 19:39
Egész napos álló munkát végzek, kezdenek kialakulni a visszerek a lábamon. Emellett valószínű ez is az egész napos állástól van, vizesednek a vádlijaim. Lehet csak az állástól dupla akkora a vádlim, de szerintem vizesek. Krémek, vízhajtó ételek...stb.? Mit csináljak? Várom ötleteiteket, tapasztalataitokat. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook