Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Viselkedett veled már orvos nagyon bunkón? Mit csináltál? fórum

Viselkedett veled már orvos nagyon bunkón? Mit csináltál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. aug. 12. 10:08
nekem is van egy ilyen storym,régebben elkellett menni velem ügyeletre,szüleim kisértek el hajnali órákban, azt tudni kell hogy itt nálunk a városban,ha nincs senki az ügyeleten páciens elmennek aludni az orvosok,hát mi beállitottunk "alvóidőben" és elkezdett üvöltözni az orvos hogy miért nem tudtunk 2 órával később jönni mert akkor már lesz rendes rendelés,tiszta feszült lettem,az orvos megvizsgált és nagyon fájt ahogy végigcsinálta,elkezdtem sirnia fájdalomtól és mondtam neki legyen már kicsit gyengédebb és beis fejezte a vizsgálatot,megalázva éreztem magam nagyon,ezek után nem szivesen megyek ügyeletre,azt hozzákell tennem hogy 2 hét mulva se gyógyultam meg a gyógyszereitől amit felirt nem kevés pénzért mint utóbb kiderült egy másik orvosnál hogy félrekezelt nem kicsit...elég elkeseritő hogy ilyen egyáltalán előfordulhatott...
69. tixtina (válaszként erre: 68. - Makrai.lilla)
2009. aug. 12. 00:57

HPV ellen?

A lányomat is beoltatom.De ez még várat magára:)

2009. aug. 12. 00:41
beoltattam magam
67. tixtina (válaszként erre: 62. - Makrai.lilla)
2009. aug. 12. 00:37

Pedig muszáj!!!Sőőőt!!Gyakrabban kell ellenőriztetni.

Vannak emberek,akiknek az immunrendszerük nem képes védekezni-a szabadgyökök,idő előtt ráksejtekké alakulnak.Pl túl sok káros behatás történik.

Anyám pl.röntgensugárban dolgozott,hosszú ideig,mivel tüdőgyógyász volt.

66. makrai.lilla (válaszként erre: 64. - Tixtina)
2009. aug. 12. 00:35
igen?ezt automata nézni kéne...
65. tixtina (válaszként erre: 63. - Makrai.lilla)
2009. aug. 12. 00:33
Köszönöm.
64. tixtina (válaszként erre: 58. - Makrai.lilla)
2009. aug. 12. 00:33

ÁÁÁÁ-Dehogy nézik:))

Csak azt nézik,hogy van-e kóros elváltozás,pontosabban kóros sejtek.

A HPV tesztet nem is finanszírozza a TB,azért fizetni kell,minimum egy 10-est.

Sokan abban a tévhitben élnek-hogy nézik.

Ezt úgy hívják,hogy HPV tipizálás-megállapítják,hogy a HPV melyik alfaja betegített meg-hogy tudják,mivel számoljanak.

Nálam csak azért nem találtak,mert már két műtéten túl vagyok,és a kóros elváltozást sikeresen eltávolították,éppen még a rák kialakulása előtt egy stádiummal.

Pont az utolsó pillanatban mentem el-így két rövid műtéttel megoldódott a problémám

Szerencsére.:))

63. makrai.lilla (válaszként erre: 60. - Tixtina)
2009. aug. 12. 00:31
Részvétem!
62. makrai.lilla (válaszként erre: 60. - Tixtina)
2009. aug. 12. 00:30

Az a baj hogy miután letelt neki az 5 év, nem ment már sehova ellenőriztetni..pedig kellett volna,de szerencsétlen nem gondolta hogy majd pont a 6.évben újul ki neki...sajnálom nagyon,szerettem...


de ahogy félfüllel hallottam,Ö már azt mondogatta hogy nem csinálna végig még egy kemot,el is hiszem

2009. aug. 12. 00:30
Igen. Kerestem egy másik normális orvost.
60. tixtina (válaszként erre: 52. - Makrai.lilla)
2009. aug. 12. 00:28

Igen,és akinél már egyszer kialakult,sajnos hiába az öt év tünetmentes időszak-valószínüsíthető,hogy rákban fog meghalni:((

Ez a legszörnyűbb betegségek egyike.

Sokféle betegség van ezen kívül is sajnos.:((

Orvos családból származom,és szembesültem pár esettel.

Apám infarktusban ,anyám rákban halt meg.

Egyik rosszabb,mint a másik-de amint láttam anyámat hetekig szenvedni-várták a kórházban,hogy mikor hal meg.-az volt életem legmegrázóbb élménye.

Senkinek nem kívánok hasonló érzést.

59. makrai.lilla (válaszként erre: 57. - 54840f0fce)
2009. aug. 12. 00:26
no problem
58. makrai.lilla (válaszként erre: 55. - Tixtina)
2009. aug. 12. 00:26
úgy tudtam HPVt automatikusan néznek a rákszűréssel akkor ezt rosszul tudom?
2009. aug. 12. 00:25
Persze!
2009. aug. 12. 00:24
jah sejtem,azért mert fél 1kor csomó mindent elgépeltem,gondolom ez a baj...de nincs kedvem senkivel sem ismét ezen vitázni,ha helyesirási hibát ejtek akkor az azért van mert lusta vagyok,amugy bármit le tudok irni tökéletesen is de mindegy...erre céloztál , nem?
55. tixtina (válaszként erre: 16. - Makrai.lilla)
2009. aug. 12. 00:23

Ez így van.

Legutóbb egy onkológushoz mentem szűrésre,mert problémás eset vagyok.műtöttek párszor,és 3 havonta kell ellenőrzésekre járnom.

10 ezer volt a tarifa,plusz a HPV tesz egy tizes,így fizettem 20 ezret összesen.

Ez idáig rendben is volna.

Közölte:két hét,és elkészül az eredmény.

Közben lerágtam a körmöm,falat kapartam,hogy minden renben legyen-

Aztán,mikor felhívtam,közölte nincs eredmény,még egy hét-aztán újabb hét,é egy hónap múlva elkészült.

Telefonba nem mondott semmit,kérte,szaladjak be a rendelőjébe

Bementem,sík ideg voltam-miután közölte,semmit nem találtak,minden a legnagyobb rendben van,HPV vírust sem mutattak ki,tehát minden szupi.

Aztán a végén hányavetin kibökte,szüksége van egy kis lóvéra-kérdeztem mennyire.mire pökhendin odavetette-8 ezer.

Hát azt hittem pofán rúgom,vagy lehordom a sárga földig-de mivel egy rokonom ajánlotta-így nem tettem semmit-kifizettem

Többet nem megyek hozzá.

Ilyen bunkó,pénzéhes hiénával még nem találkoztam a szakmában,pedig van pár dög belőlük sajnos:((

54. makrai.lilla (válaszként erre: 53. - 54840f0fce)
2009. aug. 12. 00:20
ezt mire érted ?
2009. aug. 12. 00:18
Lilla! Hol tanultál meg ennyire jól írni??
52. makrai.lilla (válaszként erre: 51. - Tixtina)
2009. aug. 12. 00:16
van mindenből jó is és rossz is de énis azt vallom hogy sajna a rák az rosz mégja jó is.bnöm anyja is meghalt,pedig 5 évig tünetmentes volt,elvileg ennyi idö amire azt mondják rád hogy gyógyult vagy...és a 6.évben ujult ki,de más tipusu
51. tixtina (válaszként erre: 44. - Lilimia)
2009. aug. 12. 00:11

Ez döbbenetes:((

Akkor,kijutott a családodnak a betegségekből.

Azt nem értem,hogy a prosztatarák,hogy lehet jóindulatú???

Mert tudtommal a rák az rosszindulatú elváltozás.

rettegek,nagyon nagyon FÉÉÉÉÉLEK TŐLE!!!!!!

50. makrai.lilla (válaszként erre: 48. - Lilimia)
2009. aug. 12. 00:10
mit dolgozol?
2009. aug. 12. 00:10
szia irj még holnap!
48. lilimia (válaszként erre: 46. - Makrai.lilla)
2009. aug. 12. 00:02

Mindehol akad sajnos :(

Most megyek, jóurammal még tévézünk egy kicsit, aztán alvás, mert holnap mindkettőnknek munka.


Jó éjt, és minden jót mindenkinek! :)

47. lilimia (válaszként erre: 43. - Makrai.lilla)
2009. aug. 12. 00:00

Én is biztos vagyok még benne, hogy ha nem is jól, de fogok látni! Látni akarom, látnom kell a kutyáimat, és az esküvői fotóinkat. De leginkább a férjem, és Édesanyám arca hiányzik.

Stimulálni kell azt a 10%-nyi ideget, és akkor regenerálódni fognak! Kevésnek hangzik az a 10%, de egy ismerősöm, akinek 10%-os a látása néha még a busz számát is el tudja olvasni :D Közelről pedig rendes könyveket is tud olvasni :D

46. makrai.lilla (válaszként erre: 44. - Lilimia)
2009. aug. 11. 23:56
nálunk rák abszolutnemvolt senkinél...de ez nem jelent semmit...van más szar....
45. lilimia (válaszként erre: 41. - Terek)
2009. aug. 11. 23:56

Bizony!

Ha valakinek egész életében küzdenie kell az életbenmaradásért, és 8x minden küzdelem ellenére meghalt, de mindig visszajött, az megtanulja értékelni, és szeretni az életet, és mindent megtesz azért, hogy szép, és minél teljesebb legyen az élete.

44. lilimia (válaszként erre: 39. - Makrai.lilla)
2009. aug. 11. 23:54

Az nagyon nem jó :( Férjem Nagypapáját most műtötték, mert miatta valami vérzés lépett fel.


A családban: Anya allergiás, a sok idegeskedéstől gyomorfekélye lett, és 2x műtötték méhnyakrákkal. Apukám még csak látogatóban volt kórházban. Nagymamámnak csontritkulása van, és volt 2 olyan pici infarktusa hogy semmit nem vett észre belőle (75 éves), 30éves korában jóindulatú mellrákkal műtötték. Nagypapámnak prosztatarákja volt, jóindulatú. Másik Nagymamámnak mellrákja, magas vérnyomása. Papinak torokrákja. Nővéremnek egy picike szívritmuszavara.


Ezek egyik betegségemhez sem hasonlítanak. Bár ha azt nézzük, én is allergiás vagyok, és a jobb mellemben ciszták vannak. A rákon kívül már semmitől sem félek, de attól pokolian. A Nagynéném és a Keresztanyum is abba halt bele, de ők nem vérrokonaim.

2009. aug. 11. 23:43
tényleg minden a hozzááálláson múlik én abban sem vagyok biztos hpgy te nem fogsz látni még..az iyen emberekkel történnek a csodák akiknek van akarat eröjük.
42. makrai.lilla (válaszként erre: 41. - Terek)
2009. aug. 11. 23:42
az biztos...
41. terek (válaszként erre: 36. - Lilimia)
2009. aug. 11. 23:41
Ahogy olvasom sokkal teljesebb életet élsz, mint más emberek! :)))
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook