Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagyon bosszantanak a gyerekes viselkedésű felnőtt emberek. fórum

Nagyon bosszantanak a gyerekes viselkedésű felnőtt emberek. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
60. Channa* (válaszként erre: 58. - Tulipán***)
2023. ápr. 21. 07:23
Ez mit jelent: 'Ugglyfrog'
59. Tkyd (válaszként erre: 58. - Tulipán***)
2023. ápr. 20. 18:03
Nagyön örülök irésodnak ! amit irsz erröl nem tudtam csak irtam neki! bocs ! Tulipánt!
58. tulipán*** (válaszként erre: 6. - Tkyd)
2023. ápr. 20. 16:58
Igy van! És tudod mi a "leg jobb"? Hogy ez Ugglyfrog aki kiírta. 😂 Rám gondolt, mert szegény nem tudja, hogy a gyerekes viselkedés és a jópofaság nem ugyan az. Az én jópofaságom állítja be gyerekesnek, miközben sérteget és amikor vissza vágok és térdre esik, akkor szégyenében törölteti az összes válaszomat 😂. A saját beszólásait meg like-olja az összes lehetséges reg-jével a dominó fórumon és nem veszi észre magát! 😂😂😂
2023. ápr. 20. 14:19
Megértelek. Vagyunk igy egy páran ezzel.
56. Görögtánc (válaszként erre: 54. - Puncsos)
2023. ápr. 20. 14:18
Nekem is nyilas.
55. Görögtánc (válaszként erre: 54. - Puncsos)
2023. ápr. 20. 14:17
Azért kéri, mert más a napállás New Yorkban és Pesten. :D
54. Puncsos (válaszként erre: 53. - Görögtánc)
2023. ápr. 20. 14:00
Nyilast ír. Pedig azt hittem Halak vagyok. Miért kérnek földrajzi koordinátákat, nem mindegy születése pillanataban hol pottyan ki az ember? De sz*r lehet azoknak akik mondjuk egy kukoricaföldön születtek. :D
53. Görögtánc (válaszként erre: 52. - Puncsos)
2023. ápr. 20. 13:49
Akkor most már írd is meg. 😉
52. Puncsos (válaszként erre: 50. - Görögtánc)
2023. ápr. 20. 13:46
Köszi! Megnézem mit tudnak. :)
51. Puncsos (válaszként erre: 49. - Görögtánc)
2023. ápr. 20. 13:46
Hajnali kettőkor születtem. Nem érzem magam Halaknak, de ettől függetlenül lehetek az. Viszont együttérzek velük. Mert régen amikor pecázni jártunk, dobáltam vissza a halakat amiket kifogtunk. Több mint vissza mint a szatyorba. :)
50. Görögtánc (válaszként erre: 48. - Puncsos)
2023. ápr. 20. 13:45

[link]


Kiszámolhatod az aszcendensed és a napjegyed ha akarod.

49. Görögtánc (válaszként erre: 48. - Puncsos)
2023. ápr. 20. 13:41
Tök érdekes, pedig állítólag minél közelebb vagy a következő jegyhez, az annál inkább jellemző rád. Ráadásul hülyeséget is beszéltem, ha hajnali 1-2 körül születtél, akkor még lehetsz vízöntő. Vmikor hajnalban lép át halakba.
48. Puncsos (válaszként erre: 47. - Görögtánc)
2023. ápr. 20. 13:39
Régen, nem így volt. Februar 19-én volt a váltás. :) De amúgy a Halak jegy semennyire nem jellemző rám. Nem vagyok kreatív abszolute, mint a Halak általában. A képzőmüvészet minden formáját utalom. Ha régen ecsetet adtak a kezembe, én bajuszt csinaltam belőle magamnak, hogy ne kelljen festeni. Olyan hitlereset. :D
47. Görögtánc (válaszként erre: 46. - Puncsos)
2023. ápr. 20. 13:34

Az már halak. :)

Vízöntő febr 18ig van.

46. Puncsos (válaszként erre: 41. - 5d8fd6c5cb)
2023. ápr. 20. 13:32
Február 19, te is? :)
2023. ápr. 20. 12:13
Nyilván ebben is káros túlzásba esni, és az túlzás, ha valaki minden helyzetben ilyen.
44. Channa* (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 20. 11:48

Igen, igazad van!

Ez egy vallomás volt, de elmondod, hogy mire gondolsz az állandó gyerekes viselkedést említve?


Mit csinál valaki, amikor mindig gyerekes? Milyen helyzetekben?

2023. ápr. 20. 11:21

Egyébként pedig. Infantilis, mint gyerekes. Nyilván annak is megvan a helye, ahol ez nem jelent gondot senkinek, semmilyen formában, de ugyanakkor nem hiszem, hogy egy felnőtt embernek mindig ilyennek kellene lennie.

Nem fórumot indítottam, ahol csontot dobva emberek egymásnak tudnak ugrani, hanem kiírtam magamból egy vallomást. Hiszen az meg pont erre van....

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Papája)
2023. ápr. 20. 11:12
Szimplán van, mikor valaki nem a fórumban éli az életét, nem gondolod? :)
41. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 9. - Puncsos)
2023. ápr. 20. 11:09
Lehet, hogy egy napon is születtünk?
40. PöttyösPanka (válaszként erre: 35. - Papája)
2023. ápr. 20. 09:32
Én örülök, ha részem van abban, hogy FI-nek jó napja van :) Mindenkire ráfér egy kis jókedv.
39. Channa* (válaszként erre: 35. - Papája)
2023. ápr. 20. 09:26

Nem akarok gyerekesnek vagy okoskodónak tűnni, de 11-en ugrottunk rá, és te voltál a tizenkettedik:DDDDDD


Kíváncsi lennék rá, hogy a Fi szerint mi számít gyerekesnek...

38. csemár (válaszként erre: 37. - Dfc04c70e4)
2023. ápr. 20. 09:06
Köszönöm, kedves Tőled!
37. dfc04c70e4 (válaszként erre: 14. - Csemár)
2023. ápr. 20. 09:04

Jó, akkor az előző hozzászólásomhoz hozzáteszem, hogy

sz e r i n t e m...

Továbbá hozzáteszem a mostanihoz is, hogy szerintem nem degradáló, nem pejoratív az infantilis szó. Sőt, szerintem még kb. sem ugyanaz, mint a „hülye” - mint ahogy írtad.


Még valami: örülök, hogy néha le tudok menni infantilisbe.

Még az sem zavar, ha valaki emiatt lehülyéz.

36. csemár (válaszként erre: 30. - PöttyösPanka)
2023. ápr. 20. 09:04

Ha "elengedted, ezt jól tetted.

(Bolhából csináltunk elefántot.)

2023. ápr. 20. 08:52
Engem meg az bosszant, hogy valaki bedob egy gumicsontot és arra 33-an ugranak, úgy hogy a FI többet meg sem szólal. Nyilván röhög a markába.
34. PöttyösPanka (válaszként erre: 33. - Channa*)
2023. ápr. 20. 08:47
Ebből is látszik, hogy nem mindegy, mire használod a gyerekes jelzőt. Használhatod úgy, ahogy az egyes és kettes pontban leírtad. Vagy használhatod ítélkezésre, mások leszólására, mint a TV-s példádban. De ebben az esetben sem a gyerekes viselkedéssel, sem a gyerekes kifejezéssel, sem azzal nincs probléma, akire a jelzőt használták. Csak azzal van probléma, aki használta, mert ő próbál valaki mást elítélni, degradálni. De itt mindegy, hogy ezt milyen jelzővel teszi, mert mondhatna bármi más rosszat is, a lényegen, vagyis a rosszindulaton nem változtat.
2023. ápr. 20. 08:32

Én azt gondolom, hogy semmi gond azzal, hogy ha valaki tud gyerekes is lenni.


Én most kétféle gyerekes viselkedésre gondolok.

1.) valóban gyerekes a viselkedése, mert agyilag fejletlen, azaz beteg, ezért képtelen felnőtt módjára viselkedni, megoldásokat keresni/alkalmazni.


2.) Ilyen viselkedést alkalmaz a humora kifejezésére, bizonyos helyzetekben. Vannak olyan helyzetek, amikor egy gyerekes grimasz, kifejezés, igen is vicces tud lenni, annak ellenére, hogy inkább gyerekes, mint felnőttes.


És eszembe jutott valami: sokan azt mondják valakire, hogy gyerekes, mert rajzfilmet néz és/vagy játszik felnőtt létére. Én őket nem gondolom gyerekeseknek, hiszen a legtöbb embernek van olyan 'tevékenysége', ami mások szerint gyerekesnek tűnhet.


Mondok egy olyan példát, ami manapság nagyon trendi: konditerembe járás. Sokak szerint ez gyerekes, hiszen azt az időt, amit a teremben tölt, tölthetné felnőtt módjára.


Felnőtt módra időt tölteni: A TV előtt feküdni és sört inni közben:DDDD Azok szerint, akik előnyben részesítik ezt, mármint a TV előtt feküdni és sört inni, a rajzfilm nézés gyerekes, mert nem iszik sört közben. Bezzeg, ha ott lenne a kezében a sör, már is nem lenne gyerekes;)


Sokak szerint gyerekes, ha bizonyos dolgokon nevet valaki. Szerintem itt FI-hez hasonlókat nem az zavar, hogy min nevet valaki, hanem az, hogy egyáltalán nevet. Így gyerekesnek titulálja az illetőt, holott neki nincs humorérzéke.

32. csemár (válaszként erre: 30. - PöttyösPanka)
2023. ápr. 20. 08:29

Ó, bocsánat, hogy kioktató volt a stílusom!

Csak azért volt "kioktató", mert úgy érzem, hogy ezekhez a kérdésekhez értek. Egy kicsit. Egy kicsit jobban, mint az, akivel vitába szálltam.

Meg is kaptam érte a magamét Tőled, köszönöm!

Hidd el, hogy eszembe se jut, hogy pl. a hajfestés rejtelmeiről vagy az asztrofizikáról "kioktassak" bárkit is.

31. csemár (válaszként erre: 21. - Channa*)
2023. ápr. 20. 08:23
Ha én egy felnőttre esetleg azt mondom, hogy gyerekes, az pusztán csak azt jelenti, hogy felelőtlenül, meggondolatlanul viselkedik.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook