Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Virágoskert az én szívem... fórum

Virágoskert az én szívem... (beszélgetős fórum)


2009. szept. 18. 10:00
Nekem eddig 8 tő rózsafám van,amiket úgy ültettem,hogy ledugtam 1 szálat a földbe úgy,hogy legalább 2-3 szem a föld alatt legyen,és a föld feletti részen is legyen 2-3 szem.Erre üveget teszek,és egész nyáron félárnyékban,és nedvesen tartom a földet.Tavasszal(látszik ha megeredt) a fagyok után fokozatosan szoktatom a levegőhöz,napfényhez,és lassan megerősödik.Utána a végleges helyére telepitem,igy össze tudom gyűjteni az igazán szép,nekem tetsző rózsákat.Próbálkozzatok,érdemes!
2008. máj. 18. 11:17
Nekem sincsenek túl jó tapasztalataim a katalógusokkal.A rózsa elvadult,a muskátli nem futott,a gyümölcsfák vagy be sem gyökeresednek,vagy kényesek,folyton betegeskednek.
2007. aug. 16. 15:59

Minden vásárolt és kapott virágot én azonnal átültetek,mert az a föld amibe ültetik csak egy pár napig tartja a növényt életben.

Így az én virágaim gyönyörűek.

5. NOA
2007. aug. 16. 15:48

Vásároltam én is mert kénytelen voltam, de felfedeztem egy kertészfiút aki hozza rendszeresen az érdekes virágokat csak hetente ki kell járni hozzá és szétnézni.Még a felébe sem kerül és szinte minden beszerezhető.

Csomagban nagyon pici csenevész növényeket adnak van amelyik kivágja magát de pár növényem meghalt.Reklamálni nem szeretek mert fő a nyugalmam:)

2007. máj. 14. 23:59
Én is nézegettem a katalógust és úgy döntöttem nem rendelek hanem elmegyek az üzletükbe és ott válogathatok kedvemre. Nem bántam meg, mindegyik virágom szép, van ami már virágzik.
3. angyal44 (válaszként erre: 1. - C5407291df)
2007. máj. 8. 21:17
Nem értem, ha már többször csalódtál, miért nézegeted most megint a katalógust. Már egypárszor engem is rábeszéltek a rendelésre, de 2-3 sikertelen év után letettem róla. Annyi gyönyörű virág van a piacokon is, hogy az ember megér válogatni belőlük.Ott legalább kiválaszthatom és nem sóznak rám mindenféle satnya növendéket.
2. 'szti (válaszként erre: 1. - C5407291df)
2007. márc. 26. 19:52

én tavaly megfogadtam, hogy katalógusból soha többet

silány minőség, félkész áru, más, mint amit rendelsz

pénzkidobás :-(

2007. márc. 26. 19:47
Sokszor vásároltam már katalógusból növényeket, de mindig szomorúan tapasztalom, hogy a képen virágpompában úszó növény nálam csak egy satnya növény lesz. Amit a piacon vásárolok vagy ismerőstöl kapok azokkal sosincs ilyen problémám. Nektek mi a tapasztalotok? Most megint a katalógust nézegetem..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook