Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Victoria születése - 2011.09.05. fórum

Victoria születése - 2011.09.05. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Victoria születése - 2011.09.05.

2011. okt. 13. 20:01
ja és az én 10 éves nagylányomat is viktóriának hivják
8. jázmin2007 (válaszként erre: 6. - Zsedeske)
2011. okt. 13. 08:23
Akinek van orvosa és fizet is neki annak van de aki nem fizet annak nincs.
7. zsedeske (válaszként erre: 4. - 3799e1fce4)
2011. okt. 13. 05:14

Köszi a gratulációt! :)

Sajnos lett Vikikének kis problémája, az első hónapja nagyon nehéz volt, de lassan túl vagyunk rajta azt hiszem. A szoptatást is csak most tudjuk elkezdeni....hétfőn lesz már 6 hetes.

6. zsedeske (válaszként erre: 3. - Jázmin2007)
2011. okt. 13. 05:11

Köszi a gratulációt :)

Érzéstelenítő nélkül, fú, minden elismerésem a tiéd és a 3 gyerek vállalása sem semmi szerintem!

Azt viszont nem értem, hogy létezhet olyan eset a kórházban, hogy nincs ott az altatós orvos....

5. zsedeske (válaszként erre: 2. - KisFarkas83)
2011. okt. 13. 05:09

Köszi a gratulációt :)

Azért kértem az epidurálist, mert nem tudtam mikor lesz vége a szülésnek és a fájások már eléggé erősek voltak. Az első kislányommal a 6cm-s tágulás után még 9 órát vajúdnom kellett, azt hittem most is igy lesz.

Nem haragszom a kérdésért :)

2011. okt. 12. 15:06

Gratulálok, remélem a kis Victoriának végül nem lett semmi baja! Én 2 babát szültem, és kezdetektől fogva a háborítatlan, beavatkozások NÉLKÜLI szülésre készültem, a fájdalmat mint "barátot" igyekeztem az agyamba programozni, ami segíti a kisbabámat világra jönni. Nekem bejött. Mindkét szülésem rövid és "könnyű" volt. Fájt, de örülök hogy érezhettem.

Sok boldogságot nektek!

2011. okt. 12. 12:41
Gratulálok. csak annyit akartam ehez a cikkhez hozzászolni hogy én hiába kértem érzéstelenitőt nekem nem adtak azt mondták nincs itt az a doki aki beadná és igy szültem meg a fiamat 4kg10 dekával amugy három gyerekem van mind a hármat érzéstelenitő nélkül szültem.
2011. okt. 12. 11:42
Gratulálok a kislányaidhoz, kívánok nekik jó egészséget! Csak egy kérdésem lenne Hozzád: Ha ennyire megviselt hogy nem érezted a szülés fájdalmát, akkor miért kértél érzéstelenítést?! Csak úgy maguktól nem adnak a dokik... Még egyszer ne haragudj a kérdésért...
2011. okt. 12. 09:26
Victoria elindulása az anyaméhből karjaimba furcsán kezdődött, mint egy gyötrelmes betegség... fájdalmakkal teli éjszaka és hajnal előzte meg második kisbabám születését.

Ismét terveztük és ismét sikerült, teherbe estem tavaly Karácsony körül. Terhességem nehéz volt, sokat hánytam az első 17 hétben. Családi segítség nélkül egyedül hordtam ki második kislányomat, szinte sohasem pihentem. Visszagondolva, nem volt könnyű!

Ugrás a teljes írásra: Victoria születése - 2011.09.05.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook