Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetélés és ami utána jön.... fórum

Vetélés és ami utána jön.... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
242. Christineee (válaszként erre: 241. - Nikice)
2007. nov. 16. 08:34

Nyugodtan érdeklődj!


Mikor mész dokihoz?

241. Nikice (válaszként erre: 240. - Christineee)
2007. nov. 14. 08:24
Már sok jót hallottam róla, esetleg priviben érdeklődöm majd. Egyenlőre nem szedek semmit, nem iszom gyógyteát, teljesen tiszta képet akarok a "rosszról", hogy az orvosok a valós helyzetet lássák. De majd szerintem érdeklődöm, ha lehet.
240. Christineee (válaszként erre: 239. - Nikice)
2007. nov. 14. 07:53

Gondolom! Épp azért mondtam hogy nem könnyű. Nekem is csak egy kis időre sikerült kikapcsolnom az ahgyam, de már megint ezen jár az agyam folyton!


Képzeld tegnap óta dr.Lenkei féle alap vitamin csomagot eszem!

239. Nikice (válaszként erre: 238. - Christineee)
2007. nov. 13. 12:27
Na, ez az ami nem megy. Mondjuk most még igen, mert "pihenni" kell pár hónapot, most nem is azon jár az eszem, hanem a körülméynek tisztázásán, viszont ez azért szoros összefüggésben áll a babavárással..Szóval mégiscsak!
238. Christineee (válaszként erre: 237. - Nikice)
2007. nov. 12. 09:59

Jó a hozzálásod!


Akarj egészséges lenni!


És próbálj meg kicsit lazítani a baba akaráson, bár szerintem ez a legnehezebb része!

Hogy kikapcsold kicsit az agyadban a baba projektet!


De sokszor hatásos!


Lassan megyek vissza én is a dokimhoz!

237. Nikice
2007. nov. 8. 19:13

Meg akarok gyógyulni, és babát szeretnék!!!



De semmiképp sem szeretnék éveket várni! :(

236. Christineee (válaszként erre: 235. - Nikice)
2007. nov. 8. 12:17

Köszi !!!


veled mizus?

235. Nikice (válaszként erre: 233. - Christineee)
2007. nov. 8. 11:58
Remélejük, hamar megmutatkozik a szuri jótékony hatása! :)
234. Christineee (válaszként erre: 229. - 363d535da9)
2007. nov. 8. 11:44

Hát remélem hmar jön az a nappal!


:-)))


A szurikat tegnap befejeztöük, mostmár jöhet a csoda!


:-))

233. Christineee (válaszként erre: 228. - Nikice)
2007. nov. 8. 11:42

Köszi Nikice!


Nagyon kedves tőled!


Tegnap megkaptuk az utolsó szurit!

Az utolsó kettőt már alig éreztem!


:-)))

232. Nikice
2007. nov. 6. 19:06

Nem, sajna nem is ismerem, nem is hallottam. receptre adják? Bár házipatián rákukkantok most!

Az mire jó?

Köszi a választ!!!!

231. Jávorfa (válaszként erre: 230. - Nikice)
2007. nov. 6. 18:32
Teljesen normális. Hetekig is eltarthat a barnázás. Ergam cseppeket szeded?
230. Nikice
2007. nov. 6. 17:34

s.o.s.


Most testileg(is) vagyok bajban.

Már 11 napja volt. Meddig barnázgatok még? Meg két napja elég sokszor érzem a görcsöket. Szerintetek ez normális?

2007. nov. 5. 16:58

Christineee! Fel a fejjel! Egy ilyen gyönyörű fiatalasszonynak minden sikerül! Az élet legnagyobb nehézségeiből jó néhányat átéltél ugyan, de az éjszaka után a nappal jön!!!! :D


Nikice, örülök, hogy te is jobban vagy! Csak így tovább! (Aki képes más fájdalmát átérezni és mást bátorítani az már a gyógyulás útjára lépett!) :D

228. Nikice
2007. nov. 5. 09:43

Szia Christineee!

A clostis topikon találkoztunk már, a szívem ma is összeszorul, ha eszembe juttok, pláne a picike.


Remélem, hogy valóban ez volt a hullámvölgy legalja, és innen csak felfelé jutsz. Biztosan jó lesz a Gynevac, szurkolok!

227. Christineee (válaszként erre: 226. - 363d535da9)
2007. nov. 5. 07:44

Hát igyekszem hinni benne de elég szkeptikus lettem!


Kiváncsi leszek így aGynevac kúra vége felé lesz e valami!


:-)))

226. 363d535da9 (válaszként erre: 225. - Christineee)
2007. nov. 4. 06:40

Tudom, hogy szörnyű dolgokon mentél keresztül. De tudod, a rossz után mindig valami jó következik!

:)


A bébi pedig maga lesz a csoda az életedben, és hidd el már nem sokat kell rá várnod!

225. Christineee (válaszként erre: 224. - 363d535da9)
2007. nov. 2. 12:32

Szia!


Tudod igen rossz volt az évem és igyekszem túltenni magam rajta főleg a bátyám halálán. Nem könnyű, de kezdek úrrá lenni rajta.

Mi most kapunk Gynevac szurit.

Jövő hét szerdán kapjuk az utolsót!


Aztán remánykedek majd a csodában!

224. 363d535da9 (válaszként erre: 223. - Christineee)
2007. nov. 2. 10:34

Szia Christineee!!!


Örülök, hogy megvagy! Nálunk a helyzet változatlan! Mostanában inkább a ciklus.hu-n próbálok babát tervezni. (Kerestelek ott, de mostanában nem jársz arra.) A múlt hónapban azt hittem, hogy....., aztán a 39. napon kiderült, hogy mégsem. Olyan trifázisos hőgörbém volt, hogy tanítani lehetett volna. Leo is bíztatott, de aztán kiderült, hogy abba a 4,5% -ba tartozom (aki a kivétel, aki erősíti a szabályt), akik trifázisos görbe mellett mégsem terhes. Most épp nem vagyok túl hapy, de majd túl leszek rajta!


Nálatok mi újság? Hogy álltok? Miért nem hallok rólad?

2007. nov. 1. 20:49

Szia Gyöngyös!


Rég hallottam felőled!


Hogy vagy?

222. 363d535da9 (válaszként erre: 219. - Ági13)
2007. nov. 1. 17:57

Az orvos általában vizsgálattal egy 4-5 hetes terhességet tud megállapítani. Igaza van Nikicenek, hogy lehet, hogy nem ártana egy vizsgálat, mert lehet, hogy korai vetélésed volt. Ebben az esetben általában nincs teendő, de jobb, ha az orvos megnéz. Az is lehet, hogy lett volna bébi, vagyis megfogant a petesejt, csak a ciklus 2. felének a végén és már nem tudott beágyazódni.

Gyere át a ciklus.hu-ra a babát tervezünk2 topikba. Ott vezetheted a ciklusodat az online menzesznaptáron és beszélgethetsz olyanokkal akik teherbe szeretnének esni. Hallhatsz különböző tippeket, hogy hogyan is segítheted elő mégjobban a teherbeesést!

Fel a fejjel! :)

221. 363d535da9 (válaszként erre: 216. - Nikice)
2007. nov. 1. 17:51

Nikice, én nem is azt mondtam, hogy felejtsd el!

De sajnos az ember nem tehet mást, mint éli az életet tovább, és ha azt akarod, hogy egyáltalán legyen bébid, akkor minden áron tovább kell lépni.

A férjeden ne csodálkozz, hiszen egy férfiban csak később alakulnak ki az apai érzések, főleg az első babánál!

Olyanokkal beszélgess róla, akik empatikusabbak. És hidd el, ha beszélsz róla, akkor fogsz meglepődni, hogy hány asszony hordoz magában ilyen gyászt mint a tied, csak erről az ember fél másnak beszélni.

A pco, amennyire én tudom, néhány hónap alatt gyógyítható, illetve a megfelelő szintre hozható.

Úgyhogy ne add fel!

Az viszont tény, hogy ameddig nem tudod a fájdalmadat kezelni, addig lelkileg nem leszel alkalmas arra, hogy babád legyen!

Ez nem az egyik napról a másikra fog bekövetkezni, de tenni kell érte.

Első lépés, hogy megbeszéled a pároddal, hogy mit érzel, hogy ő mit érez, és kéz a kézben kisegítitek egymást ebből a helyzetből!

Drukkolok nektek!

220. Nikice (válaszként erre: 219. - Ági13)
2007. okt. 31. 07:21

Szia Ági!

Elsőkörben mindenképpen azt ajánlom, beszéld meg az orvosoddal. Amennyiben ez ne adj' Isten vetélés volt, nagyon fontos lenne, hogy kontrollálják, teljesen kiürültél-e.

Nekem is volt hasonló jó pár éve, egy nagyobb valami távozoztt, rettenetesen megijedtem, beszéltem orvossal, aki azt mondta, "ááá, biztos nem baba volt".Persze, azt nem mondta meg, hogy akkor mi. Talán Neked csinálnának hüvelyi uh-t, és akkor többet tudnál.

A kísérő tünetek nagyon hasonlóak az enyémhez (missed ab-pénteken), de az sem húzódhat el 10 napnál tovább, ha igen, azt mondták ne várjam mega kéthetes kontrollt.

Lehet más is egyébként, ami levált szerintem. De feltétlen keress orvost, nehogy elfertőzz!!!

Voltak erősebb görcseid? Ill. a vérzés előtt eseteg más olyan tünet a mensi-zavar mellett, ami arra utalhana, hogy terhes voltál?


Majd feltétlen írd meg mi volt!!!

219. Ági13
2007. okt. 30. 18:42

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíreni?Aug-ban és Szep-ben csak valami kis pecsételő vérzésem volt de időre majdnem.Csináltam tesztet és negatív lett.Voltam orvosnál aki azt mondta, hogy 1-2 hét múlva ismételjem meg a tesztet, bár megvizsgált és nem mondott semmit.Ez kb 3 hete volt és és nem tudtam megcsinálni a tesztet, mert kb 1-2 nap múlva elkezdtem vérezni.De nem sima vérzés volt hanem nagyon darabos és nem csk alvatt vér hanem valami fura sötét színű foltos és az állaga pedig keményebb volt.Szerintetek ez lehet, hogy nem csak menses volt?Ja és több mint két hétig tartott és még most is egy-egy alkalomall naponta barnás vagy véres pecsételgetések vannak.

218. Nikice (válaszként erre: 217. - A5e77950a3)
2007. okt. 30. 18:16
Köszönöm, hogy ezt leírtad. Gartulálok mindkét gyerkőchöz, és jó egészséget mindannyiótoknak!
217. a5e77950a3 (válaszként erre: 216. - Nikice)
2007. okt. 30. 14:12
Szia Nikice teljesen egyetértek veled és megértelek én is jártam hasonló cipőben.Nekem van egy 7 éves lányom akinek tesót szerttünk volna.Jó 1 éves próbálkozás után terhes is lettem az első uh-n hallottam a baba szívverését.A 7. hét körül egy egész picit véreztem.Kiderült hogy a baba nem él.Kegyetlen volt testileg lelkileg.Nekem a műtét előtt a tágítópálca felhelyezése fájt aztán görcsöltem stb.A férjemmel együtt sírtunk.A nyu szerint ez a baba még nem baba neki hiába is magyaráznám hogy igenis az.Amióta a teszt és az uh kimutatta azóta ő egy szívveréssel rendelkező emberi lény.Az is szar vot hogy olyanokkal voltam 1 szobában akiki elvetették és az ő babájuknak addig vert a szíve amíg a műtőben nem....én pedig akartam a babát a szíve meg nem vert.Szorítok hogy sikerüljön!Én is azonnal akartam volna babát de sajnos megint 1 évbe telt.Viszont ma már van egy kétéves rosszcsont fiam aki nélkül túl nyugodt lenne az élet.Viszont a mai napig nem felejtettem el azt a babát akit nem ismerhetek és soha nem is tudom elfelejteni!
216. Nikice (válaszként erre: 214. - 363d535da9)
2007. okt. 30. 09:10

Tudod Gyöngyös, egyedül ez sem megy. A páromnak így is sok,ami történik,és teljesen megértem, hogy ő inkább engem "sajnál" nem a babát, hiszen kezdetben nyilván én ezerszer jobban kötődöm hozzá. Ő meg csak az én kínlódásomat látja. Bár, mondom, mindez akkor derülne ki, ha egyszer elmondaná. Szóval előtte már sírni sem merek. Annyi mindenen ment át ő is csütörtök óta.

Másokat beavatni teljesen felesleges, mert senki sem érti. Mikor az ember ilyeneket hall, hogy "jobb, hogy most történt", "biztos beteg volt", "majd elmúlik", "túl vagy rajta(műtét)".

A FENÉKET!

Egyáltalán nem biztos, hogy ő fejlődött rosszul, csak alig tudnak valamit a pcom-ról! És egyáltalán nem jó, hogy most történt, mert én úgy vagyok vele, hogy az lett volna jobb, ha meg sem történik. És a vérzés igen, az elmúlik, meg igen túlvagyok a műtéten, de én nem akarom őt elfelejteni, meg túllenni rajta. Feldolgozni akarom, megérteni, és elfogadni. De elfelejteni SOHA! Ha elveszítjük egy szerettünket, akkor többet ki sem megyünka sírjához? Elfelejtjük?

Ezt máshol írtam talán már, hogy egy anya nem úgy látja ezt a dolgot, hogy minössze pár sejt volt. Gyereknek, embernek, kisbabának látja,és bár elvileg nem lehet összehasonlítani egy már megszületett emberkével, attól még borzasztó róla úgy beszélni, hogy "pár sejt". Teljesen más, amit az ember az agyával tud, meg ami a szívében lakozik. És ilyen történések közt egyáltalán nem az ész diktál.

Amit írsz, azt én pontosan tudom, csak más nem...szerintem azt mondják, túlreagálom. Persze egy csomó mindenről nem tudnak. Arról, hogy mióta vártuk, arról, hogy milyen volt az első terhességem, arról, hogy hormonzavarom van, ami még nehezít a dolgon.

215. Sz.Csirke (válaszként erre: 208. - 09ca1d3343)
2007. okt. 30. 02:05
Ez hanyadik heten tortent?
214. 363d535da9 (válaszként erre: 213. - Nikice)
2007. okt. 29. 18:12

Mindegy, hogy mit teszel, csak köszönj el tőle!

Csak így tudod helyretenni magadban a fájdalmat.

213. Nikice (válaszként erre: 212. - 363d535da9)
2007. okt. 27. 17:12
Az valóban megnyugtató lenne, most nekem is. Én arra gondoltam, hogy a párom földje mellett ültetnénk egy kis fát. Az emlékére. Majd,ha tudunk róla beszélni...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook